עדכונים מהוילה יום-34 18.12

רביטלש

New member
עכשיו הודיעו להם - אלירז גנב והצליח במשימה!

ויש תקציב מותרות של 40 שקל ליום.....

צרויה

New member
אלירז מפסיד את חתונת אחיו - כואב הלב

אני מציע לאח הגדול לצלם את כל החתונה ולהקרין יום למחרת את כל החתונה בידיאו בבית- לכל הדיירים. חוויה בלתי נישכחת ומלכדת

איילה... יוסף.... עוד אחד

לאוסף
זה צריך להיות מעניין..... יוסף לאיילה - 'סרבתי לחיבוק שלך, לא בגלל שאני לא רוצה את קירבתך ואת התמיכה שלך, אלא בגלל שאני מאד רוצה את קירבתך ואת התמיכה שלך' איילה מתמוגגת.... איזה קטע שלא קשור לכלום פתאום....:)

Tapudy

New member
הם שני הרווקים הלגיטימים היחידים בדירה!

אם משהו יכול להתפתח בדירה הזאת זה רק ביניהם. כמה שזה הזוי, הלוווואי שיקרה ביניהם משהו.

אז יאללה שיילכו על זה.

אבל אני חושבת שאיילה לא נמשכת אליו וגם אין להם ממש שפה משותפת.

יאללה בסדר... שילכו על זה... רק שתעשה משהו

כבר במקום לשגע את כולם חחחח מה שכן... .הטקטיקה של איילה זה התחברות אישית אחד אחד... עם סער... אלירז... ארז... ועכשיו יוסף... אחד על אחת. יוצרת קירבה (ללא קשר למיניות) וכך אף אחד מהם לא ידיח אותה...

leasch

New member
מתחבקת איתו ומחר תשים אותו על הגריל.......

אני לא מתה עליה, אבל לזכותה ייאמר שיודעת להקשיב..... מעניין מתי תרוץ לספר לחבר'ה את הוידוי של יוסף לפניה.

tint1

New member
היא כבר העמידה אותו השבוע להדחה!

מעניין לראות את פרצופו כשידע שהעמידה אותו ממש השבוע לפני שבא אליה לפתוח את סגור ליבו!! בכולם הוא חשד ואפילו האשים את אלין, רק איילה לא עלתה במחשבתו.. יתפלץ כשידע.

leasch

New member
זה כבר פעמיים שהעמידה אותו (ואת בנצי)

גם ב- 1/12 וגם ב- 13/12 . היא הצביעה פעמיים ב-ד-י-ו-ק אותן בחירות. מחר, שבת (ואנחנו נראה זאת ביום א') היא שוב תעלה אותו על הגריל. וכמו שאמרת - הוא יתפלץ כשיראה. שבת שלום. רק ששרה תעוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף !

tint1

New member
כנראה שאילה הפעם תתביש לאחר הוידוי של יוסף

אבל העיקר ששרה תעוףףףף השבוע!!
אלירז למיליון

schmoopy

New member
שיחליף את השרוואל

הדוחה ויחפוף שיער, בכלל אם יקצץ אותו עדיף, יותר אסטתי. הוא ישתפר בהרבה. יש לו חיוך יפה.

xyz23

New member
טוב שאת מתמקדת בדברים הכי חשובים

זה באמת מה שמפריע לך בו ?

schmoopy

New member
הוא באופן כללי לא ממש מפריע לי

אלו הצעות לשיפור. אני גם מציעה לו לקחת שנייה צעד לאחור מהרוחניקיות שלו ולרדת לעם. להתעטף "בשמיכה" לא ממש תשנה את המהות שלו. יפה שהוא מנסה להיות רוחני ויוצא לו התנשאות. הבידול שהוא יוצר בכדי להראות כמה הוא מיוחד שהוא רוחני, זאת בעיה. אחת הבעיות בתרגול יוגה הוא מה שציינתי, כיוון שהם מתבוננים בתוך עצמם ויש סכנה בפיתוח יתר של האגו. יש למשל שיטות יוגה שעובדים בזוגות כדי להמנע מהיומרנות, או שלפחות יוכלו לפזר אחד לשני פודרה על ה* ולא אדם לעצמו.

למעלה