עדכונים מהוילה יום-34 18.12

xyz23

New member
רדו ממנו כבר

תפסיקו לחפש בכח דברים רעים לומר עליו. 95% מהדברים שנאמרו בשרשור הזה לא קשורים לכלום. למען ההגינות, גם אני לא ממש מרוצה מזה שיוסף מנסה להתקרב לאילה.

Tapudy

New member
Leave Joseph alone!! ../images/Emo7.gif

אני חושב שרוב הצופים וגם דיירי הבית מבינים שיוסף הוא פלצן על והוא מאוס לגמרי. לא יכול לשמוע את הנאומים המשתפכים שלו יותר.

המדאוס

New member
קודם פותנה שריקה מתוכן תלך לחמוסיה שלה

ויןסף ימשיך לתת לנו אור מהבית

xyz23

New member
רוב הצופים השאירו אותו בבית

פעם אחר פעם אחר פעם. דיירי הבית לא ממש רלוונטיים לכלום...חלק ניכר מהדמויות שהצליחו בעונה הקודמת של האח הגדול סבלו בתקופות אלו או אחרות מניכור מצד רוב הדיירים. אם כבר אז זה סימן לכך שיש ליוסף עתיד מבטיח בתכנית. בקשר לצופים, בכל הנוגע למשתתפי הפורום שלנו, יש תמיכה רחבה מאד ביוסף, וממש לא נמאס להם לצפות בו.

lotaria

Well-known member
יוסף לא מאוס.עובדה שהקהל בבית אוהב אותו ולא מ

מדיח אותו

Tapudy

New member
אין מצב

הוא לא אהוב בבית. זה המשפחה שלו מסמסת לו או משהו. נראה לי שבעונה הזאת אין יותר מדי פייבוריטים ולכן גם אין הרבה מסמסים. אז בסוף הוא מנצח כי מדובר כאן רק על מאות סמסים, דבר שאפילו המשפחה יכולה להשפיע עליו.

xyz23

New member
הרבה יותר מסמסים ממה שנדמה לך

אבל לא כולם מוכנים להודות בכך
. והוא בעוד איך אהוב ע"י הקהל, עוד כמה שבועות גם אתה תהיה מוכן לקבל את זה
.

tint1

New member
תפודי-מי משפחה שלו? יש לו רק אחות ואבא חולה:(

וכתבתי כאן השבוע מספר פעמים שאני סימסתי ליוסף ולארז שהם ממש לא הפייבוריטים שלי --הכל רק כדי להעיף את אביב (ידוע לי שהעדפת אותו). אז לא לכל דייר יש משפחה גדולה וכסף לסמס לכן ב2 פעמים שיוסף הועמד.. הוא היה בטוח באלף אחוז שיעוף.. כי לא חשב שמישו יתאמץ לסמס לו (והוא טעה) ואגב, זה לא אומר שאסמס לו שוב.. אבל אם הוא יעמוד השבוע מול שרה.. ועוד איך אסמס כדי ששרה תצטרף לחודדות ולפלצן.
אלירז למיליון

smile32

New member
יוסף הבא בתור ללכת - לאה צליק חכי לו ביום ג'

מצלמת ההדחה מתעדת את הימים האחרונים שלו בבית, שיהנה מהספק.

smile32

New member
ליוסף 2 אחיות - דנה בכר ולאה צליק

לאה צליק כותבת פה תחת הכינוי REITER5

Tapudy

New member
ברור לך שאת משחקת לידיים של קופרמן?

בדיוק בגלל זה הם לא נותנים לסמס לאנשים שרוצים להעיף. אם יעמדו 7 מועמדים? את תסמסי לכל השאר בשביל להעיף את האחד שאת רוצה? זה בזבוז כסף משווע.

tint1

New member
ולו רק לא לשחק לידיו של הפלצן!! העם אמר דברו!

ממש לא! אבל במקרה האחרון העדפתי לסמס ובזה לתרום לכולנו ימים שקטים מצחיקים.. ונטולי סירחון. כן תתפלא יש כעת דברים מצחיקים על אמת ולא מעשי התעללות של ילד מגודל. אני מודה בשבוע הראשון חיבבתי אותו. לא נפלתי מהליצנות שלו ובטח לא מהסירחון שיצא ממנו. מהר מאוד התחיל לשעמם אותי ואחר כך ההטרדות שלו וההצקות ממש הרגיזו אותי. הכי הרגיז אותי שראיתי בשתי לילות שהוא הפליץ לפרצופו של ארז... כן כן.. ממש לפרצוף.. זה כבר לנצל מום של בן אדם. אני לא אשכח שאלירז ראה את זה וממש התרגז עליו ואמר לו:" תפסיק אל תעשה לו את זה.." ואביב שאל את אלירז:" למה כשאני עשיתי לבנצי לא אמרת לי כלום?" אז אלירז ענה :" כי ארז לא יכול להגיב לך ואתה מנצל את זה.." אז הזבל אמר.. :"אה.. אז אני אשתדל שהפליצה תצא מסריחה שארז יוכל להגיב"

AVriL AddiCt

New member
למה אתה אומר שהוא לא אהוב בבית

אני אוהבת אותו..ומלא מהחברות שלי גם אוהבות אותו..ואני מכירה עוד שאוהבים אותו

למעלה