עדכונים מהוילה יום-34 18.12

24שעות1

New member
אלין כל לילה לאחר 2.00 משחקת למצלמה

אלין כל לילה מחכה שכולםמילכו לישון מציצה לחדר השני מודא שהבית רדום ואז מתחילה ההצגה שלה למצלמה, נכנסת לאמבטיה שעה של ריקודים ופוזות למצלמה השבוע מאז שהאמבטיה לרשותה לבד בבוקר שעה ינמצאת שם ומשחקת למצלמה מכינה את הבוק שלה יאללללללה אלין קלטנו אותך בשקרים באינטריגות ובסכסוכים

רינת135

New member
ל-24 שעות-מה כואב לך כל כך שאלין רוקדת מול

המצלמות , היא עוברת על חוקי הבית????היא משחקת בדיוק כפי שצריך, מה רצית שיהא תלכלך , תפליץ, תלבש פרובוקטיבי, תתעלק על כל הגברים שם???????הא, מה רצית יה נאד נפוח, מה יש לך נגד אלין??????????הא השנאה שלך לא תועיל, הצופים חכמים ויודעים בדיוק את מי להעריך ואת מי להדיח!!!!! אתה לא במקרה אביב הנפח??????????

laVita

New member
גואל קלט: אלירז ואלין הכי בריאים בבית

גואל קלט מה שאנחנו אמרנו מזמן... אלירז ואלין הכי בריאים.. פלא שהתחבר אליהם?

laVita

New member
אלירז אמר לו "אתה חצי חצי" וגואל "אני בריא"

גואל הכי לא בריא שם.. איך הוא הצליח לעבוד על שרה ..לא ברור

s7m42

New member
איזה דוחה הגועל הזה!

כל פעם הוא מחדש עושה את הטריק המטופש שלו עכשיו הוא בא לאלירז והתחיל את להגיד לו משהו ואז אמר- עזוב... כמובן שאלירז אמר לו- נו, תגיד.. גואל אמר שזה יעצבן את אלירז אבל אלירז אמר לו שיגיד ואז גואל אמר לו איזה לכלוך על שרה זה כל כך שקוף מה שהוא עושה! כמה פעמים להשתמש באותו טריק עלוב? גם אם לא הייתי מכירה את הטריק שלו כבר, ראו בצורה שהוא אמר את זה שהוא היה חייב להגיד את זה מרוב שנאה ורצון ללכלך... ואלירז בכלל לא התעצבן מהדברים שלו... דרך אגב, אני בכלל לא אוהבת את שרה אבל גואל עוד יותר גרוע אני סומכת על השכל והרגישות האנושית של אלירז שיגלה את הפרצוף של גואל, מקווה שזה יקרה בקרוב מאוד

s7m42

New member
יו, התכוונתי לכתוב גואל

לא יודעת אם זה התת מודע או שאני כבר מושפעת מהפורום חחח

laVita

New member
באמת גועל..../images/Emo4.gif שלא ידביק לנו את אלירז בשביזות

ניצנץ63

Well-known member
מדהים כמה אנשים פה מעוותים את האמת. הוא לא

אמר על שרה שום דבר שלא היה נכון! וגם כשהוא פתח את הפה לדבר עם אלירז הוא השתתק משתי סיבות: גם כי הוא חשש שאלירז לא יבין אותו נכון (כי אלירז די מסתדר עם שרה) וסיבה שניה זה שהיא הלכה וחזרה למטבח והוא חשש שאלירז יהפוך את זה לשיחה בטון גבוה ואולי היא תשמע. הוא בסך הכל התכוון לומר שתמוה ששרה, הרכלנית והפטפטנית, שתמיד יש לה מה לומר, על כל אדם וכל סיטואציה, פתאום לא מתעניינת בבנצי ובמצוקה שלו, לא הולכת ומנסה לעודד אותו כמו שהיא מתעלקת על אחרים לפעמים, ולמה? כי היא קלטה שהוא רוצה ללכת הביתה, והיא שמחה בתוכה על כך, כי היא יודעת היטב שיש שם אנשים שהפעם יעמידו אותה להדחה, ובכך הוא ימנע ממנה לעוף כבר השבוע. מדהים כמה שהפכתם את גואל לאדם שחור, כשהוא בסך הכל יותר מודע למה שקורה סביבו מאחרים, ומודע לצביעות של כולם.

s7m42

New member
דבר ראשון אין לי שום אינטרס לעוות את הדברים

אני כותבת מה שאני רואה ומה שאני חושבת גם אני חשבתי בערך לשבוע שההצגה של גואל אמיתית והבנתי שלא וזכותי לכתוב את דעתי עליו דבר שני, כל דבר בערך שהוא יגיד על שרה יש סיכוי שאני אסכים איתו, כי שרה מכשפה לא קטנה וברור לי שאין לה כוונות תמימות אבל גואל עוד יותר גרוע בגלל שהיא לא מתלקקת כל הזמן עם כולם, רק עם מי שהיא אוהבת, ומי שהיא לא אוהבת (יוסף) יודע את זה לעומת זאת, אם תשאל את כל הדיירים בבית מה גואל חושב עליהם הם יהיו בטוחים שהוא אוהב אותם, כי זה מה שהוא מראה להם בזמן שהוא מלכלך בלי הפסקה על כולם שם חוץ מפותנה אולי. דבר שלישי, אם יש לו משהו מגעיל להגיד שיגיד אותו ולא ינסה להתיפייף, כי כרגע הוא הצגה מלוקקת אחת גדולה. ואני לא קונה את מה שאמרת שהוא לא רצה שאלירז יצעק וכו', תסלח לי אבל זה ממש מצחיק. אני אישית שמעתי מספר פעמים שהוא השתמש בטריק הכל כך מתוחכם הזה שלו, וכבר לפני שבועיים בערך איילה ופותנה אמרו לו שיפסיק לעשות את זה כל פעם, אז אפשר רק לנחש כמה פעמים עוד היו חוץ מאלה שראיתי והן ראו...

o א ג ה

New member
בסה"כ התכוון לומר.. ממש שה תמים.

היא רכלנית ופטפטנית ומה הוא? צדיק וטוב לב? זה לא מה שאומר, אלא למה ואיך שאומר. בקיצור שניהם שתי מכשפות.

ניצנץ, תגובה מצויינת, עניינית ומדוייקת!

לגואל יש את היכולת להביט מלמעלה על ההתרחשויות, בחכמה רבה כאן, למרבה הצער נוהגים לפרש את התנהגותו בפשטנות תהומית, ובחוסר הבנה בסיסי של יכולותיו. הוא אלירז, ואלין, האהובים עלי ביותר, וגם בנצי

הוא מתנהג כמו חולדה זה לא התנהגות אנושית

מה שהוא עושה. יש מצב האח שתל בראשו רובוט זעיר לשליטה מרחוק ? וכך הוא גורם לו להתנהג כמו שטן ?

למעלה