עדכונים מהוילה יום-34 18.12

אני מבקש יש סדר וההירכיה

ורשימה שחורה.. אביב היה אמור להיות מודח ראשון עקב אילוצים מסויימים זה נדחה מעט יוסף בסך הכל מסכן אביב מסכן+פטתי+לא בא בטוב בעין אי לכך ובהתאם לזאת מצאנו לנכון להדיחו לאלתר שהרי זה ברור שיוסף הוא הבא בתור

o א ג ה

New member
../images/Emo6.gif ומה עם דלית?

ומי בא אחרי יוסף? תביא את הרשימה המלאה, מה זה ההנחות האלה...

דלית הייתה מה שנקרא

"פארש" לפתוח את סחף ההדחות שהרי אי אפשר לאבד מישהוא מועיל על ההתחלה לכן בכל עונה יש את ה"פארש" שלה.. הם נחותים מבני האדם שמצויים בתוך הבית למעשה הייעוד העיקרי שלהם בחיים הוא להיות "פארש" שיניים חלביות אם תרצה ממ.. חיתול אם תרצה טמפון..טוב הבנתם כרגע אחרי יוסף סתיו בנצי אלין הרשימה תתעדכן מאוחר יותר במשך השבועות הבאים.

Tapudy

New member
אני הייתי בטוח ששרה היא המתמודד "פארש"

אבל עושה רושם שטעיתי אלין גם עכשיו על הגל. לא בטוח שהיא צריכה להיות ברשימה השחורה.

lichystar

New member
הווידוי של יוסף לאיילה -מסקנה:

יוסף, אנא ממך בלי זיבולי מוח סיים את השיחה בנימה אופטימית: "תשמעי איילה, עזבי אותך מהפילוספיה המיסטקנית שלי, אני חרמןןןןןןןןןןןןן אני זקוק למגע של בחורה, סתיו לא בדיוק עומדת בקריטריונים שלי, אלין תפוסה, פותנה נשואה, שרה לא עושה לי את זה, אז את נשארת בלית ברירה, ואם לא איכפת לך אז תרגיעי אותי ואת הבולבו* שלי, תגעי בי, תלטפי אותי כדי שאוכל לפנטז עלייך ולהתפרק בלילה" יוסף החמוד עשית לאיילה את היום, כמו שאומרים פריירים לא מתים אלא רק מתחלפים, אז הנה הכושי החדש שימלא את האפליקציה החסרה של אביב בפאזל הגברים של איילה. מי הבא בתור?...

הוא אדם מלא אגו

פשוט אגויסט נרקסיסט יותר מארז..!! וגם מסכן.. כולו אגו וכשהאגו שלו מעט נפגע צבעיו נחשפים הפלא בפלא שאדם שכולו אגו בא בצבעים של הודו ושל נירוונה שהם נגד אגו הוא מסכן ודוחה את האשפתות

זה משהו העונה הזאת

כן מסתדר קצת הדברים אבל חסר משהו העונהה הזאת למה זה לא כמו העונה הראשונה שאין בן אדם שלא ראה!

Jason2

New member
העונה הראשונה לא תחזור

זה היה משהו חד פעמי וגם אם העונות הבאות יהיו מוצלחות זה אף פעם לא יהיה כמו העונה הראשונה. זה קצת מבאס להם כי הם הגיעו לבאז ושיא צופים כבר בעונה הראשונה ומכאן אפשר רק לרדת, היה עדיף להם עונה ראשונה טובה אבל לא במימדים שהיא נהייתה.

אמבר31

New member
לא ראיתי את אילה מחבקת את אלין שהיתה במשבר

איך שהיא חיבקה את יוסף לא מבינה כולם בבית תמימים

Tapudy

New member
הרייטינג צנח בפרק האחרון

והוא ימשיך לצנוח בקצב הזה. אני בטוח שקופרמן לא ישן בלילה.

למעלה