עדכונים מהבית! יום 35- 19/12

כולם חרמנים שם מה אתם מאשימים את אלירז שהוא

עם איילה הרבה? או יותר נכון איילה איתו הרבה... קודם כל הוא לא יגיד לה עופי ואולי הוא יזרום קצת מיתר חרמנות...

RealWorld789

New member
עוד משחק אסוציאציות מייגע...

איילה מנסה ליצור עיניין במשחק אסוציאציות א-לה-מתוחכם די!

Tapudy

New member
הנה משחק האסוציציות שלי

ארז - מוזר בנצי - מעצבן סתיו - חופרת גואל - תככן איילה - פלרטטנית שרה - קוטרית סער - דכאון אלירז - גיזי יוסף - מכות פותנה - חומוס אלין - חמודה האח הגדול עונה 2 - אכזבה

RealWorld789

New member
משחק האוציאציות שלי -

ארז - משעמם בנצי - משעמם סתיו - משעמם גואל - משעמם איילה - משעמם שרה - משעמם סער - משעמם אלירז - סביר יוסף - משעמם פותנה - משעמם אלין - חביבה

spinning1

New member
../images/Emo6.gif ושימו לב מה אומר גואל על סער

גואל: להיות רווק בן 37 זה מוזר איילה: נכון ואת זה אומר הומו רווק בן 41

עשירה

New member
מה גואל אמר על אלירז ?

שמעתי שהוא אמר על מישהו שהוא מעדיף לא להגיד על מי זה היה ? על אלירז?

annabrl

New member
איילה וגואל (גועל) בלתי נסבלים הסבר בפנים..

קודם כל, נעים מאוד את האמת כבר לא יכולתי להחזיק בפנים א. העונה הזאת המתמודדים על הפנים הם כולם כבר באו מאוד מודעים למשחק שזה הורס ב. אבל בכל זאת, איילה בלתי נסבלת, קראתי באחת הכתבות נאמר על איילה " איילה מתעסקת בפלרטוטים עם עצמה, סתם בגלל שמעולם לא קיבלה כל כך הרבה תשומת לב" שזה נכון, היא כל הזמן מתעסקת בפרלטוטים עם כל בחור אפשרי, שזה בלתי נסבל לצפייה בהתחלה דווקא בחורים אמרו לי שהיא מגעילה ומעצבנת, אני לא ראיתי את זה די חיבבתי אותה לדעתי היא ליהקה את עצמה על תקן הכוסית שוברת הלבבות ודי התאכזבה מהדחיה המסיבית של סער חבל שהיא מסוגלת להיות סתם בן אדם נחמד לגבי גואל, בן אדם עם כישורים חברתיים לקויים מאוד מאוד, הבן אדם לא יודע להתקשר עם אנשים אז הוא עושה את זה בריכולים הוא חסר ערך במשחק הזה, הוא פשוט צופה מהצד ויורק רפש

RealWorld789

New member
גם סער, לא פחות פאתטי מאיילה...

שניהם הכניסו את עצמם על תקן זוג האוהבים-שונאים, בדיוק מאותה נקודה שציינת - מודעות אובר-גבוהה למצלמות. זה כל כך מגוחך, שבא לבכות...

webguy

New member
לדעתך אם איילה תעומד להדחה זה הסוף שלה ..?

כי אנשים שבאים מחוץ לפורום בחלקם טוענים שדווקא בחוץ היא מצטיירת טוב .... ולכן מעניין אותי לדעת אם מחוץ לפורום היא מצטריית כמו בפנים הפורום ..?

annabrl

New member
לדעתי איילה תודח ברגע שתעמוד להדחה

אנשים מזהים צביעות וזה מאוד ניכר עליה עוד דבר, לדעתי אנשים מאוד מאוד לא אוהבים פילרטוטים והעמדת פנים, התנשאות והיא מאוד מתנשאת מאוד אני אישית מאוד מעריכה את האצילות של סתיו

webguy

New member
אוקי..בנתיים היא מאוד חזקה בבית ..!!!

לא מזהה מישהו שם שיעמיד אותה בכלל להדחה ... שחקנים עלובים יש שם .. לא מדיחים אסטרטגי את מי שחזק ...אלא מי שחלש ....

למעלה