עדכונים מהבית! יום 35- 19/12

laVita

New member
שרה זורקת את החומוס המדובר לפח?

שרה הציעה לאלירז לטעום והוא אמר לה שזה מתחיל לנבוט.. מדובר בחומוס??

Tapudy

New member
סתיו סיפרה שלא הצטלמה מגיל 10

שכחה שהיא הצטלמה לספר מחזור בתמונה המדוברת. ומעניין שהעבירו מצלמה בדיוק אחרי שהיא אמרה את זה. לפחות נגמרו החפירות שלה לעת עתה.

spinning1

New member
זהו , איילה תצמד לאלירז עד סוף התוכנית?

מאתמול כשגואל אמר לאיילה שתחליט סופית כבר שהיא לא רוצה את סער, אז מאז היא דבוקה לאלירז כל היום. זה פשוט נמאס לראות אותה כל פעם שרואים את אלירז, צמודה צמודה, נוגעת בו, מחייכת וצוחקת את הצחוק הנבחני שלה ואומרת מאמי (זה נראה כזה מלאכותי). אלירז מתחיל לאבד נקודות בגללה.

o א ג ה

New member
איילה באה עם טקטיקה קבועה:

קודם על סער ועכשיו על אלירז. 1. שיחות קרובות 2. מגע קל + חיוכים 3. בקשת חיבוק 3. משחק אסוציאציות 4. הפעלת רגשי 5. האם גם זה יגיע לנשיקה?

spinning1

New member
זה לא מה שיעצור את איילה

אלירז ימשיך עם איילה, אני לא מצביעה לו

Tapudy

New member
לא יודע למה אתם כל כך יורדים על איילה

אז הבחורה פלרטטנית ומשתמשת במיניות שלה. היא לא בהכרח חושבת על זה יותר מדי שהיא עושה את זה. אני לא חושב שיש לה תוכנית פעולה בראש או אלגוריתם לזה. אני חושב שרוב הנשים שמשתמשות במיניות שלהן בשביל להשיג דברים. לפעמים זה דברים קונקרטיים ולפעמים זה סתם תשומת לב וחיבה. נשים אלופות בזה.

סתם כי כיף לרדת עליה. אל תהרוס

יש לה בהחלט אלגוריתם. תנסה לפענח :) חוץ מזה היא מאוד מאוד מחושבת. רעה. קנאית. פרינססה אגואיסטית. מתנשאת. שתלטנית. מה שכחתי?

spinning1

New member
רוב הנשים משתמשות במיניות שלהן להשיג דברים?

אילו נשים? אולי זונות בצומת? אני לא יכולה לשמוע יותר את איילה עם הקול הסנובי שלה ולא לראות את השטיקים שהיא מפעילה על גברים וכל הדברים שהיא עושה באילוץ כדי להתקדם במשחק.

webguy

New member
היא לא מודעת לנזק שהיא גורמת לעצמה ..

שתצא היא תהיה בהלם ... מה שמותר לעשות בחיים בפרטי לא תמיד חכם לעשות בפני מאות אלפי אנשים ... בסופו של דבר חוץ מת"א ישראל מדינה שמרנית ...

לאלירז יש חברה בבית והוא נראה יותר חזק מסער

אני מאוד מקווה שזה לא יגיע לכך!! מה שגם הוא הצהיר על עצמו שהוא לא טיפוס בוגדני (הוא וגואל דיברו על מערכת יחסים קודמת של אלירז והוא אמר שהוא פגע בה- אבל לא בגד כי הוא לא טיפוס בוגדני).

נכון,אלירז אכן מאבד אצלי נקודות בגללה

משום שהוא יודע בדיוק מה עומד מולו, מכיר את השטיקים אבל לא מתנער ממנה, מרגיז. יאללה שתלך להשלים כבר עם סער, לו היא כבר הצליחה לחרבן, חבל לפגוע גם באלירז.

Tapudy

New member
בדיוק, עדיף כבר לדבר עם בחורה יפה וחייכנית

מאשר חופרים דכאוניים.

annabrl

New member
אלוהים !!! כולם כל הזמן חופרים

אני כבר שמה על מיוט, זה בלתי נסבל הם מאוד מנסים להתחבב על הקהל והם לא מבינים, שקהל מזהה צביעות

JennaJ

New member
היא לא תגרום לו לאבד נקודות אצלי

כבר ראיתי מי הוא ומה הוא, ואף גורם חיצון לא יישנה את זה, כל עוד לא ייחשפו אצלו צדדים שאני לא אוהבת בשיחות איתם. כל עוד הוא מדבר איתה (ועם אחרים) וממשיך להיות מקסים, מעניין ומשעשע, אני ממשיכה לתמוך בו. עם קצת מזל איילה לא תישאר עד הסוף ולא תידבק אליו לנצח (או שבשלב מסוים הם ייתרחקו או שהיא תחזור לסער/למישהו רווק אחר מהחדשים).

למעלה