עדכונים מהבית! יום 35- 19/12

xyz23

New member
דברים משתנים עם הזמן

זה שכרגע מישהו נמצא במצב מסויים לא אומר שהוא ישאר במצב הזה הרבה זמן. יוסף עוד יספק את הסחורה שאת מצפה לה,קצת סבלנות
. גם לי יש ציפיות ממנו ליותר. הרבה אנשים כבר מספיק מרוצים ממנו, ולכן גם מצביעים לו. את יכולה לראות גם בפורום שלנו שיש לו הרבה מאד אוהדים. אני כמעט בטוח ב-100 אחוז שהוא ישאר למשך תקופה ארוכה בבית (פוטנציאל גמר), וימשיך לשרוד את ההדחות השבועיות.

laVita

New member
פוטנציאל יש לו..צריך ת'צ'אנסה

כמו שפוטנה השתנתה בגלל שהייתה מועמדת אז גם הוא.. זה טבעי..צריך לראות אותו כשהוא לא מועמד..נראה אם יפתח.. פוטנציאל פוטנציאל..צריך לממש אותו

JennaJ

New member
ביממה האחרונה עברתי

מלחשוב שסער סתם משעמם ולמל"ם ללרצות לראות אותו הולך. השיחה שלו היום כאחרון הייכנע עם שרה הייתה לגמרי נקודת מפנה מבחינתי. פיכס. קשה לי להאמין שהוא יהיה מועמד להדחה השבוע, אבל כלכ כך לא יפריע לי אם זה יקרה. הוא מעצבן אותי ויש משהו מאוד לא נעים בהתנהלות שלו לאחרונה.

Princess Lotta

New member
../images/Emo6.gif וואי סער חושב שהגיע לכוכב נולד

עכשיו הוא שר את "רציתי לשיר"....
ואני רציתי שתפסיק כבר לשיר!!!!!!!

קאראט

New member
שום כוכב נולד, פשוט אף אחד לא מתייחס אליו

ועוד דבר, אל תשכחי שהוא בלע כמה שהקיבה שלו התאפשרה לו.

o א ג ה

New member
הבחור מכור לכוכב נולד!

הוא סיפר שיש לו מערכת קריוקי בבית... אז זו הסטייה שלו, הסנפת שיער זה רק כיסוי.

קאראט

New member
ברור שיש קשר. שימי לב איך נראה סער ללא אוכל

יושב ומקטר ללא הפסקה "אכלתי 8 צנימים בלי כלום 3 ימים, אין אוכל, אין סיגריות, ממש הישרדות" עוד כמה שעות, שוב יתחיל לקטר וישמיע כמה ש"אני רעב לא להאמין" - מעניין ביותר אם ישיר
נ.ב. לא היתה לי כוונה לפגוע בך, מדבר על סער ולא עלייך

tint1

New member
מישהו יכול לענות מה סער הקנאי אמר על אלירז???

תודה

JennaJ

New member
לא שמעתי בדיוק מה הוא אמר היום

אבל אתמול אחרי שהם גילו על המשימה הסודית (זו שבה אלירז הצליח ובזכותה יש לכל הבית תקציב מותרות השבוע) הוא התחיל ללכלך שהוא לא יכול לסמוך על אלירז יותר, כאילו לקח אישית את זה שאלירז הצליח לעבוד עליו (בלי להתחשב בזה שזו הייתה כל המשימה ושאם אלירז היה אומר לו את האמת הם היו נכשלים). היום הוא התחיל לדבר עם שרה על מצב האוכל והיה ברור שהביקורת שלו היא בעיקר על אלירז, אבל לא שמעתי את כל השיחה אז אין לי מושג אם הוא לכלך ישירות עליו. מתחת לפני השטח, מרגישים שהוא לא מרוצה מזה שאלירז הפך להיות דייר אהוב בבית, כנראה מפחד על המקום שלו, ואולי גם בגלל שכל פעם שאיילה מתרחקת ממנו, היא מתקרבת לאלירז.

קאראט

New member
כל בני הבית פירגנו לאלירז על הצלחת המשימה

רק סער ידע להגיב: "יותר לא מאמין לאף אחד שיישבע לי". הטמבל, במקום להודות לאלירז על זה שהצליח במשימה, התכנס לתוך עצמו והתבאס. הוא רק שוכח שהחל ממחר יאכל כאוות נפשו ויסניף כאוות נפשו כל השבוע - בזכות אלירז. אין מה לעשות, סער איש קטן

tint1

New member
סער לא יודע מזה נצחון קבוצתי. היה מעדיף

שלא ינצחו ובלבד שהוא יגלה מי גנב האסימון.. עצוב שאדם שכמותו לא יודע לפרגן גם בשעות כאלה.
אלירז למיליון

igor p1

New member
נראה לי קרה משהו במצלמה 2

פותנה היית עם דמעות בעיניים

למעלה