עדכונים מהבית! יום 35- 19/12

Tapudy

New member
פונצצצצ!

כן, הם הצליחו במשימה. לא גילו את אלירז ועל זה הם קיבלו תקציב של 40 ש"ח. מסתבר שכל שאר המשימה של שוטרים וגנבים היו סתם פארש.

שמישהו ישתיק את שפן הסלעים הזאת כבר

אי אפשר לשמוע את הקול המתנשא הזה יותר. שכחה שהיא אמרה לאלירז-אני לא כמו הבנות אני אף פעם לא מרכלת... בינתיים היא לא מפסיקה להתנשא לרכל ולהראות כמה היא הכי מיוחדת הכי שונה הכי לא מתרגשתת מכלום.

אחותי, שבוע טוב ומבורך. והרי החדשות ../images/Emo24.gif

ארז התעקש שהם לא יקבלו סיגריות ורצה הליכון במקום זה בנצי רצה לפרוש ליוסף יש כינים

spinning1

New member
איילה וגואל לאלירז: אנחנו יודעים שאתה חזק

בחוץ אולי בגלל זה הם נדבקים אליו?

JennaJ

New member
האמת, שהפעם הם צודקים, אבל עדיין מעניין אותי

איך הם יכולים להיות כל כך בטוחים, אחרי כמה שהם טעו לגביי אביב... הייתי מצפה שיהיו קצת יותר זהירים.

Jason2

New member
יכול להיות שנתנו לו רמזים

במכתב שהוא קיבל מהבית. גואל ואיילה די ערמומיים ויכולים לזהות רמזים קלים.

laVita

New member
מעבר לעובדה שהוא אדם אמיתי וטוב לב...

מעבר לעובדה שהוא עוזר בבית מעבר לרגיל, אומר את האמת בפרצוף גם לאלה כמו לאיילה ולגואל.. אומר את דעתו גם אם זה בניגוד לשאר וגם אם מנסים להשתיק את דעתו.. הוא קולע בול בקריאת אנשים..יש לו אינטואיציות חזקות.. הוא מתנהג באופן טבעי ולא משחק למצלמות..הוא עניו.. מעבר למאפיינים האישיים של אלירז יש את הסממנים החיצוניים.. אביב עף בגלל הריב שלו עם אלירז.. (כך זה היה נראה להם מתוך הבית) אלירז קיבל עכשיו משימה שתהיה מרוכזת בו בלבד.. משימת הגניבה תשים עליו את כל הפוקוס.. אם הוא לא היה אדם דומיננטי הוא לא היה מקבל את המשימה(בגלל זה סער ממורמר גם עליו) זה נראה כמו המשימה שהייתה עם בובליל עם הג'וקים.. כולם עכשיו נכנסים לו לתחת.. מקווה שאיילה לא תתחיל איתו יותר מידי שלא יעשה לעצמו נזק (כי הוא תפוס) ושלא יפול ברישתה.. ומקווה שגואל לא ידביק אותו ברוע שלו ויגרום לו לרכל כמו זקנה חסרת ביטחון

annabrl

New member
ממש קלעת !!

באמת בנוסף לכל מה שכתבתי על גואל בהודעות קודמות בהחלט ניתן להוסיף שהוא רכלן כמו זקנה

o א ג ה

New member
אוקי.. נכון...

כשעל הסממנים החיצוניים הם דיברו לאחרונה וכנראה שהמסקנה באמת באה בעקבות כל זה. בטוח שהוא תפוס? אחיו אמר באחות הקטנה שאכן יש לו מישהי שמחכה לו... אבל מתישהו אלירז אמר שהיחסים איתה מתוסבכים ולא ממש ברורים. אלירז גם רכלן, גם פלרטטן.. אבל הוא עושה את זה בצורה הגיונית, אנושית וחיובית. ככה שלא נראה לי שהם ישפיעו עליו יותר מדי. הוא אחלה.

laVita

New member
יש לו מישהי

הם היו יחד והם חזרו לא הרבה זמן לפני התוכנית וזה לא סופי לגמרי..זה עדיין לא ברור במאה אחוז.. אלירז אמר שהוא לא מוכן לוותר עליה ואנחנו יודעים שיש לו את התמונה שלה מתחת למיטה... גם מהפרומו אפשר להבין שיש לו משהו אבל לא ברור במאה אחוז.. אקסית שהפכה ליזיזה אבל הוא רוצה מעבר לזה.. בכל אופן טען שהוא תפוס בבית.. אבל זה לא מה שיעצור את איילה :-\ אני חושבת שהיא לא תועמד הרבה זמן כי היא מלקקת לכל חור אפשרי שם כמו גואל... אולי כשדיירים חדשים יכנסו הם יעמידו אותה? מקווה שהפעם ההפקה למדה משנה שעברה ולא הכניסה דיירים סוג ד' אלה אנשים איכותיים שיעשו בית ספר לכל השאר.. כי אני בתור צופה רוצה לאהוב שם מישהו אחר מלבד אלירז..

שלא תקלקל לו שפן הסלעים הזאת.

בכל אופן אני מאמינה שהוא לא חלש אופי כמו סער. לדעתי הוא גם לא הכי מסתנוור ממנה, אבל לכי תביני גברים.

מנו 7

New member
השורה האחרונה שלך מוזרה,

את כותבת "כי אני בתור צופה רוצה לאהוב שם מישהו אחר מלבד אלירז.. " (ההדגשה שלי). האם מזה אני צריך להבין שלבנות אין סיכוי לקבל את התמיכה שלך ? אולי בגלל זה את לא אוהבת את איילה ?.

laVita

New member
לא דייקתי../images/Emo13.gif

אלין מאוד מתוקה בעיני היא שבתה אותי בשבוע וחצי האחרונים.. אז אני בעד שניהם.. מישהו פה בפורום הגדיר זאת היטב..מכיוון שהאנשים שהביאו לבית אינם מעניינים ואינם מרתקים כל שנותר לי זה לבחון אותם לפי טוב ליבם ולפי האמת שהם בוחרים בה.. וזה מה שאני עושה.. אגב.. אני בעד עוד מספר אנשים שאני חושבת שהם יוצרים עיניין בבית. כמו שרה(אותי התלונות מצחיקות) פוטנה שברגע שהיא מתרחקת מגואל ועיצותיו היא פורחת יותר, סער ללא איילה יכול להיות שחקן טוב ולעשות לנו עיניין.. ואם ארז ימשיך עם הנינג'ה הוא יקנה אותי..צחקתי רבע שעה כשהוא גנב את הטונה חח לגבי איילה.. הייתי בעדה בשבועיים הראשונים עד שהתחילו הפלרטוטים עם הגבר התפוס.. נכון בהתחלה שהוא בלבל אותה אבל הפלרטטנות האינסופית עם גבר שהודיע לה מספר פעמים שתתרחק..מאוד נמוך בעיני.. דרך אגב אם היא הייתה מתחברת לרווקים בלבד אז אדרבה..יאללה שיהיה אקשן.. כשהיא וסער התחברו השבוע וישנו יחד מבחינתי הוא הפך לרווק אז כבר רציתי שיזרמו ויקחו את הכל בקלילות כי הוא כבר "רווק" אבל הוא המשיך בדרך שלו.. לדבר על הבחורה שלו בבית.. ושוב הסיפור חוזר... זה מצחיק כי האנשים שהייתי בעדם בשבוע שבועיים הראשונים הם אלה שקשה לצפות בהם כרגע..הם מגוחכים בהתנהגות השקופה שלהם.. ואלה גואל ואיילה.. מודה נפלתי בפח בהתחלה.. לקח לי זמן לקלוט..

מנו 7

New member
הבנתי, והעדפות שלך די דומות לשלי,

איילה היתה הפייבוריטית הראשונה שלי. הייתי בטוח שהיא המנצחת הבטוחה וגם סיסמתי רק לה ביום הדחות ה-11. הסדק הראשון בתמיכה שלי - הפילרטוטים שממש מעצבנים אותי. הסדק השני - זה שהיא לא עוזרת במטבח. והסכר נפרץ לחלוטין והיא איבדה לחלוטין את התמיכה שלי כשהיא תמכה ולא גינתה את אביב הנקלה באדם. סער בן אדם קטן וחסר חוט שדרה. עליתי על זה תכף כשהוא התחפש לחרש כשמעיין פתחה פה. אדם חסר חוליות כמו סער מעולם לא קיבל ולעולם לא יקבל תמיכה ממני. אני מאוד אוהב את אלין ומכבד את אלירז. שניהם יהיו מנצחים ראויים. ביומיים האחרונים התחלתי לכבד את ארז. אם מתנתקים מהאינטונציה ומתמקדים בתובנות ובאישיות, יש בבן אדם הזה המון עומק. היו לו כמה שיחות מדהימות עם פותנה וסתיו. ולכן גם ארז פייבוריט שלי. אגב, בהדחה האחרונה סימסתי הרבה גם לארז וגם ליוסף לא כי הם היו הפייבוריטיים שלי אלא כי רציתי שאביב יעוף. לא זוכר מתי כל כך בזתי לבן אדם כמו שאני בז לאביב. הוא הרס לי את ערוץ 20. לא יכולתי לראות אותו. כשהוא הופיע על המסך העברתי ערוץ.

למעלה