עדכונים מהבית! יום 35- 19/12

laVita

New member
כמוני כמוך.. ולגבי ארז..אהבתי את הגמישות שלו

בזמן האחרון הוא מאוד גמיש גם מבחינה בריאותית..הוא לא אטום כמו שהיה קודם.. הוא לא סוציומט כמו שחשבתי בהתחלה.. חשבתי שהוא ישאר אותו דבר כפי שהיה לפני הוידוי אבל אני רואה שהוא נהיה רך יותר ורגיש יותר ונפתח הרבה הרבה יותר.. הוא לא בפייבוריטים שלי אבל אני מאוד אהבתי לראות את הצד הזה בו. והעובדה שהוא מטריף את גואל מעלה לו אצלי הרבה נקודות

o א ג ה

New member
גם אם היא תגיע לגמר, היא לא תזכה.

נקווה לדיירים חדשים רציניים.

Jason2

New member
התקציב עצמו לא בע"פ

והוא נעשה בחדר האח הגדול ושם רושמים. ההתייעצות היא בע"פ.

אופירה67

New member
איך גואל לא יכול להקשיב לעצה שלו-

"צריך רק להיות בנאדם" ואגב זה - יוסף, יותר מכל דבר אחר- אדם.

Thingummy

New member
הוא מחזיק מעצמו "אדם" אבל הוא לא

וכל הפאסון הרוחני לא יכול להסתיר את זה. הוא היחיד בבית שהצליח לפגוע מאד ולריב עם: אלין, פותנה וסתיו. שלוש הנשים שקשה מאד לריב איתן. הוא כל כך משוכנע בהילה שכביכול נמצאת סביב ראשו שהוא לא מסוגל להקשיב לאף אחד מלבד עצמו, וגם אחרי שאלין, פותנה וסתיו הסבירו לו במה פגע בהן, עדיין הוא לא תופס איך הן לא מבינות את הצד שלו: הוא היה עצבני, עייף, רעב. נו באמת. והוא בין אלה שמהרגע הראשון לא סבל את ארז בלי שום סיבה מלבד חוסר הבנה וחוסר ניסיון אפילו להבין. יוסף איבד אצלי את כל הקרדיט כבר לפני שלושה שבועות, כשהעביר שיעור יוגה לכמה אנשים וארז ביניהם, ולא טרח אפילו פעם אחת לדבר בצורה שארז יוכל להבין. בסוף השיעור הוא אסף את כולם לחיבוק קבוצתי הדוק עם מנטרות של להגיד תודה ליקום ובלה בלה, בזמן שארז זרוק לידם על הדשא ואיש לא מתייחס אליו. אחר כך האינטראקציה היחידה שלו עם ארז היתה להתנפל עליו כשבא להראות להם פרח לבנדר מהגינה. השנאה שלו לארז היא כל כך מכוערת ומוגזמת, שהוא אפילו ציין ש"ארז מבין בדיוק כל מה שמתרחש ומה שכל אחד אומר, הוא רק לא רוצה לדבר איתם". איך בדיוק ארז מבין? עם הזמן אנחנו רואים רק כמה שאיננו מבין, וכמה צריך לדבר איתו בבירור ופנים אל פנים ורק כך הוא באמת יכול לקרוא שפתיים. בתור קדוש מטעם עצמו יוסף רחוק מאד מלהיות מה שנדמה לו שהוא. הוא צריך לקחת שיעורים אצל אלירז.

אני לא מבינה למה כולם חושבים שיוסף מחזיק

מעצמו קדוש. הוא בעצמו אומר כל הזמן שהוא מודע למגרעות שלו. יוסף התייחס לארז כאילו הוא לא חרש, כי ארז החזיק במסיכה הזו עד לפני שבוע. הוא רצה שייתייחסו אליו כאל אדם בלי מגבלה. לעומת זאת, לפני שבוע, אחרי שארז הוריד את המסיכה והתוודה בפני הדיירים היחס של חלק מהדיירים אליו השתנה. אני לא יודעת אם שמעת את הדברים של יוסף בערב הוידוי של ארז- הוא הסביר לו חד וחלק שארז בעצמו מנע מהם להבין את העולם שלו ורק עכשיו הם יוכלו סופסוף להבין אותו באמת ולהתייחס אליו תוך התחשבות במגבלה הזו של החרשות. יוסף ובנצי הם אולי היחידים שהוידוי של ארז באמת נגע לליבם וראיתי כמה שארז התרגש לשמוע את הדברים של יוסף.

laVita

New member
אלירז אמר לו.. את זה אי אפשר לזייף

כמה שאתה צודק אלירז.. אי אפשר לזייף את זה. העיצה היא נכונה.. לזה שהוא בן אדם.. לא לזה שאינו בן אדם (גואל)

RSPA

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo202.gif מופע השיגעון הגדול של ארז ../images/Emo41.gif

מופע השיגעון הגדול של ארז וחברים. שבת בבוקר. הקטע ערוך.

laVita

New member
כולם מסמנים את אלירז כווינר..עלול לבוא לרעתו

בבית כולם מודעים לעובדה שאלירז חזק בחוץ... מקווה שזה לא יבוא לרעתו בסופו של דבר.. כי כבר אנחנו רואים את גואל ואיילה מדברים איתו יותר מהרגיל.. גואל יכול להדביק אותו ברוע וברכלנות...

JennaJ

New member
אני לא חושבת שאפשר להדביק ברוע

ואפילו כשאלירז מדבר על אחרים הוא מדבר בניסיון להבין אותם ולא ברכלנות רעה. כמו אתמול כשגואל סיפר לו שסער ליכלך עליו, אלירז רק אמר שהוא מבין מאיפה זה מגיע וקיבל באכזבה את העניין, לא ליכלך בעצמו. אבל אני מסכימה שזה לא טוב שכבר מסמנים אותו לניצחון, זה שם לו מטרה ענקית על הגב ויכול לחזור להתנקם בו בהמשך (לדעתי זה כבר קורה עם היחס של סער אליו בימים האחרונים). מי יודע מתי יחליטו להתהפך עליו? רק מקווה שהצופים יעמדו מאחוריו כשהדיירים בבית ינסו להעיף את הסיכון (ואני בטוחה שזה יקרה מתישהו).

Jason2

New member
זה חייב יהיה לקרות כדי שהוא ינצח

הוא חייב לעמוד במבחן ההדחות, אין ברירה אחרת.

JennaJ

New member
הוא יעמוד להצבעת הקהל, השאלה רק מתי

תיאורטית הוא גם יכול להגיע עד חמישיית הגמר בלי לעמוד להדחה (אפילו שאני לא מאמינה שזה יקרה. קשה להישאר חבר של כולם כשאתה מסומן לניצחון חודשיים לפני הגמר). ההצבעה בגמר היא כבר לא העמדה להדחה, נכון? כולם מועמדים, אין בחירה ספציפית באף אחד להדחה. אה, ונזכרתי שתכלס הוא כבר היה מועמד בשבוע הראשון כשכמעט כולם היו מועמדים, הוא פשוט לא היה מועמד ספציפית להדחה על ידי הדיירים.

למעלה