משחקי הפלייאוף להיום 19.4

אשתקד

New member
הבנתי... ויכול להיות שיתגשם. נמתין ונראה.

אבל צריך להיות ברור לכולם שהיכולת הזו כפי שהם היום והיו גם במשחק הקודם לא תספיק להם.

אתם טועים פה בגדול.

אתם מונעים מדעה קדומה. לכם נראה שהסלטיקס לא טובים כי הם שיחקו לא טוב בחודשיים האחרונים של העונה הסדירה [דרך יפה לקפוץ על העגלה] , אבל איפה בדיוק הכבוד למשחק שלהם? להגנה שלהם? כרמלו החטיא חלק גדול מהזריקות שלו במשחק הראשון בגלל ההגנה של הסלטיקס. עוד אמירה ששמעתי, לגבי האופנסיב פאול שהוא חטף בהתקפה האחרונה, ממש מקומם לשמוע אנשים אומרים 'שיפוט ביתי'. מה זה 'שיפוט ביתי'? כשכרמלו דוחף מרפק לפול פירס? אני מסכים עם זה שהשופטים נוהגים לשרוק יותר מדי על דברים כאלה ברגעים כאלה בשנים האחרונות, אבל לבוא ולומר שהסלטיקס מרוויחים מההפקר בזמן שזו תופעה שכל הליגה נהנית ממנה, איפה בדיוק היושר הספורטיבי? גם אם כרמלו היה קולע במהלך הזה בפוסט אפ על פירס, זה עדיין היה הפרש של פוזישן אחד. זה לא שהשופטים נתנו את הניצחון לבוסטון. אולי השפיעו על האופן שבו המשחק היה יכול להיגמר, אבל הזריקה הגדולה שייכת לריי אלן, שידע בגדולתו לנצח את המשחק. נתחיל מזה שקבוצה שרוצה לנצח משחק פלייאוף צריכה לכופף את הברכיים ולשמור טוב יותר. הסלטיקס הורידו כפול ממספר האופנסיב ריבאונד הממוצע שלהם. מי אשם בזה? השופטים? אי אפשר לקחת את הניקס ברצינות. אין מאמן בליגה, ואני מכליל, שבא למשחק נגד קבוצה כזאת ויודע מה הוא יקבל. זו קבוצה שאין לה שיטה מוגדרת. ולכן צריך לשים את הכל בפרופורציה. המטרה היא, תמיד, לנצח את שני המשחקים הראשונים בסיבוב הראשון כשהביתיות שלך. זה לא משנה איך עושים את זה, זה לא משנה עם מי עושים את זה, העיקר שמנצחים. זה קשה להיכנס למומנטום בפתיחת הפלייאוף אחרי עונה ארוכה ומתישה שגורמת לירידת מתח. ברגע שלקחת את הסיבוב הראשון, ונגד קבוצה כמו הניקס שאתה לא יודע מה תקבל ממנה בערב נתון רצוי לעשות את זה בנזק מינימלי, כל מה שחשוב זה איך מתכוננים לסדרה הבאה. ולכן אני חושב שכל הדיבורים האלה על צורת המשחק של הסלטיקס, אם הם בכושר טוב או לא, הם ממש לא רלונטים. ניצחו? לקחו יתרון של 2-0 לשני משחקי חוץ? הניקס חייבים לנצח פעמיים ברציפות אחרי שלא ניצחו העונה בכלל את הסלטיקס? זה מה שחשוב ולא מעבר לזה. היו בטוחים שכל קבוצה בפלייאוף תקנה 16ניצחונות צמודים כאלה בחודשיים הקרובים. ובכלל, הסלטיקס לא היו כאללללה גרועים. רונדו היה סביר במשחק הראשון [למזלו המסירה לאלן שיכלה לגמור את המשחק הרבה לפני כל הדרמה לא השפיעה על התוצאה הסופית], הוא היה אחד משני המצטיינים בסלטיקס במשחק השני. גארנט? פורע שטרות. אני הייתי מאלה שטענו שגארנט מהבחינה ההגנתית הוא נטל להגנה של הסלטיקס, ולמרות כל ההייפ סביבו אני עומד מאחורי זה, אבל הוא הוכיח גם בגילו המופלג שהוא שווה ניצחונות בפלייאוף. איך דוק ריברס אמר, 'כל אלה שמלכלכים על גארנט היו רוצים אותו בקבוצה שלהם'. אלן היה יציב ועקבי בזריקות שלו בשני המשחקים. פירס היה סטופר הגנתי על אחד מהסקוררים הטובים בעמדת הסמול פורוורד. אני לא יכול להתלונן. לגבי זה שהניקס חסרו את בילאפס בדקות המכריעות של המשחק הראשון + אותו במשחק השני ואת אמרה במחצית השניה, זאת פגיעה קשה לקבוצה כמו הניקס שהיא מאבדת שני שחקנים שיכולים לייצר לה נקודות, אבל מצד שני בואו לא נגזים, בילאפס היה חלש במשחק הראשון עם העבודה של רונדו עליו, ואמרה היה חלש במשחק השני. הסלטיקס ניצחו בכבוד רב, בזכות הניסיון והיכולת המקצועית הגבוהה יותר, ולכן הם היו ראויים לניצחון. אם הניקס היו לוקחים את אחד המשחקים בסדרה, או לצורך העניין את שניהם, זה גם היה מגיע להם. לא צריכים לבוא ולתרץ ניצחונות של קבוצת כדורסל. בל נשכח לרגע אחד שהסלטיקס היו גמורים בעונה שעברה [עם אדון פרקינס] והם באו לחצי גמר האזורי נגד הפייבוריטית הבלתי מעורערת קליבלנד, והם באו ועשו ניצחון די קליל, והם היו רחוקים רק ריבאונד הגנה אחד מזכייה באליפות.

יובל 272

New member
בוסטון כאלה גרועים!יחטפו ממיאמי בסיבוב הבא

ולפני שכל אוהדי בוסטון יקפצו עלי,חשוב לומר שאני אוהד בוסטון.הניקס עם הרכב טלאים עומדים מולם שווה בשווה.מיאמי ישחטו את בוסטון בסיבוב הבא.

Ori L88

New member
איזה משחק אדיר

שיווין 84 אני יודע שאני אמור להתבאס שהסלטיקס מתקשים מול כרמלו חבורה של כלום , אבל משחק גדול. שתי הקבוצות לוהטות כרגע , רונדו מדהים! 3 הול אוף פיימרים והשחקן עם הכי הרבה ביצים זה רונדו. 17 אופנסיב בורדס לניקס , אני חושב שזה הדבר הכי מטורף בטרייד על פרקינס , הוא היה הריבאונדר הכי טוב בקבוצה במיוחד מהבחינה גם שהוא היה עושה בוקסאווט מדהים ונותן לאחרים לקחת. ג'רמיין מפתיע לטובה אבל הוא לא מסוגל לקחת ריבאונד לבד. הסלטיקס בצרה צרורה מבחינת הקרשים ואני לא רואה איך אפשר לסדר את זה בכלל.

מלו פשוט בלתי עציר

שמירה מעולה עליו במהלך האחרון. שלשה אוף באלאנס בסוף שעון אבל הוא קולע והניקס מובילים ב3, 2 וחצי דקות לסיום המשחק. יאללה פירס? עם איך שהסלטיקס נראים כנראה שזה דווקא יהיה רונדו

Ori L88

New member
גם אם היה מחמיץ

איזה כלומניק היה לוקח ריבאונד פשוט עצוב.

Ori L88

New member
לסלטיקס רועדות הידיים כמו ילדות קטנות.

גארנט מחמיץ לייאפים , פירס מחמיץ שלשה פנויה. עם כל הלב מגיע לניקס לנצח היום הם הרבה יותר נחושים ומראים הרבה יותר לב. מישהו זוכר תצוגה כזאת של שחקן כמו שכרמלו נותן? לא זכור לי דבר כזה מאז לברון מפרק את דטרויט הגדולה לבדו אי שם ב2007.

Ori L88

New member
נכון , אבל אני בטוח שהוא לא הוביל את הסלטיקס

עם איזה 90 ריבאונדים. מהלך ענקי של פירס מסירה מעולה לגארנט ליתרון. ומה קרה במהלך הבא? הגנה אדירה של הסלטיקס מייסון עם זריקה בלתי אפשרית אבל מה? נכון!!!! אופנסיב ריבאונד של הניקס , אני לא יודע איך לא שברתי את המחשב עדיין. כל אופנסיב ריבאונד כזה , זה דקירה בלב נשבע לך.

יששש!!!!!!!!!!!!

וואו, איזה מדהים גארנט. גם הסל המכריע וגם מהלך הגנתי מנצח. ניפגש במשחק הבא :S

Ori L88

New member
באמת שגארנט היה גרוע היום.

הוא חטף סל על הראש מג'ראד ג'רפיס למען השם. אבל הוא פשוט ניצח את המשחק לסלטיקס , אין מה להגיד. סל ענק על הראש של ג'פריס , וחטיפה קריטית+טיימאווט. לניקס הגיע , אבל הניקס הפסידו. הניקס אמורים להוביל 2-0 והסלטיקס מובילים 2-0. אני מסכים במאה אחוז שהסלטיקס נראים רע מאוד , אבל הלב שלהם? פשוט אין דברים כאלה. דבר שבחיים לא יהיה למיאמי , לא משנה כמה אליפויות הם יקחו , לילה טוב לכולם. רונדו אתה אלוהי הכדורסל(הגזמה פרועה , אבל אני בהתלהבות אז מותר) , איזה משחק הוא נתן יא אללה שלו. ובהתחשב בכושר הבזוי שהוא נמצא בו בסיום העונה אחרונה זה פשוט מדהים! לילה טוב סלטיקס פאנס!

איזה לילה טוב??

עוד שעתיים צריך לתפוס אוטובוס לבסיס. אם זה היה אחרי הפסד בכלל הייתי רוצה למות, אחרי הניצחון אני אלך לישון את השעתיים האלה עם חיוך

Ori L88

New member
היה כיף להעביר איתך את המשחק

מי ייתן והצבא יאפשר לך לראות יותר סלטיקס. מסכים לגמרי שללכת ליום עבודה\צבא אחרי שנשארת ער כל הלילה כמו טמבל , אבל אם הקבוצה ניצחה שווה להיות גם עייף שבוע אחרי זה

amber g

New member
אתה מוזמן לתת את הקרדיט לנצחונות "ללב"

של בוסטון. אני אתן אותו למיסמאץ' הגדול ביותר בסדרה הזו - בעמדת המאמן. ניהול משחק כל כך מביך לא ראיתי הרבה זמן. לגבי בוסטון, הם לא נראים רע - הם נראים מזעזע. אין אפילו שחקן אחד שנראה בכושר כלשהו, ההגנה מתפרקת לחתיכות ברגע שגארנט בספסל, והרכב שלישי של הניקס גורר אותם למותחן עד הרגע האחרון. הספסל שלהם נראה רע במיוחד, גם ביג בייבי שלא מאופס, ובמיוחד ג'ף גרין שמשחק בחוסר חשק מדהים. ובלי חלילה לזלזל בהישג של רונדו - נגד כל קבוצה אחרת זה היה נגמר במשחק של 10 נקודות.

Ori L88

New member
אין ספק שדאנתוני הוא אחד הנוראים.

ורוטציות שלו מאוד רעות , אבל גם דוק עושה שטויות וההתעקשות הלא ברורה שלו על בייבי לא ברורה לי. הוא רע מאוד מאוד בהגנה ואפילו ג'ראד ג'פריס חגג עליו היום. ובהתקפה הוא לא תורם כבר כמה משחקים , ומשום מה דוק ריברס נותן לו לשחק 30+ למשחק. באמת שכבר כדאי לנסות את קריסטיץ' ואת גרין , כי רע יותר מבייבי לא יכול להיות. לא מסכים איתך בקטע של רונדו שהוא בא ככה אף קבוצה לא יכולה לעצור אותו , אתה מוזמן לראות את הסדרה שלו נגד אורלנדו שנה שעברה ולהזכירך סופרמן מסתובב שם. ריי אלן ופול פירס דווקא נראים לי בכושר נהדר , ובקשר לניקס ולהרכב השלישי אומנם זה הרכב איום ונורא התקפית אבל הרכב נהדר הגנתית שהקשה על הסלטיקס , ובגלל שכרמלו היה לוהט בצורה מדהימה זה עבד לניקס. היו סטרצ'ים שהסלטיקס שיחקו כמו הסלטיקס , כמו הרבע הראשון והשלישי היום וכמו המחצית השנייה במשחק הקודם ,אם הספסל לא היה כל כך לא מחובר ונוראי הסלטיקס היו מנצחים בדו סיפרתי את 2 המשחקים , נראה מה יהיה. אני מקווה שדוק הולך לצרוח על הקבוצה בגללל תצוגת הריבאונד הבזויה היום.ובכל מקרה זה לא שהבולס מיאמי או אורלנדו כאלה מרשימות..

amber g

New member
אני משער שהוא מתעקש על בייבי,

כדי לא לשחוק את השחקנים המבוגרים יותר. בעיית הריבאונד יכולה להפתר בעזרת קצת יותר hustle, אני לא חושב שזה נורא. תחשוב על מה שרונדו עשה - החטיא את רוב הזריקות מהשדה, וקלע את כל הלייאפים שלו. (10? אני כבר לא זוכר.) אם אני מאמן את הקבוצה הנגדית, אני דואג לתת לרונדו פאול עצבני כל פעם שהוא מגיע לצבע. הוא קלע עונשין יותר גרוע משאקיל, ואחרי שלושה פאולים רציניים, הוא כבר לא ישחק אותו דבר. גם אחרי הלייאפ המאתיים, ההגנה של הניקס נראתה מופתעת.

The Prospect

New member
יש משהו שמציק לי קצת באיך שאתה מהלל

את החבר'ה של ריברס בצורה כזו הרואית, כשבסופו של דבר, הניצחון של משחק מס' 1 שייך כולו לטעות שיפוט, שכנראה שאם לא הייתה נשרקת הניצחון היה של הניקס.

Ori L88

New member
שיציק לך.

סלטיקס 16 זריקות עונשין , ניקס 27. וזה היה משחק ביתי , ואל תגיד לי שהניקס הלכו חזק לסל כי בכל הרבע הרביעי הם זרקו רק ג'אמפרים. ואני יכול להביא לך 5-6 מיקרים אתמול על שיפוט פרו ניקס.

למעלה