משחקי הפלייאוף להיום 19.4

The Prospect

New member
מה? מאיפה הוצאת את הנתונים ההזויים האלו?

במשחק מס' 1 הניקס הלכו 16 פעמים לקו והסלטיקס 18. תכל'ס אתה יודע שאתה סתם מבלבל את השכל. פוזישן אחרון, הניקס הולכים לנצח את המשחק בזכות ולא בחסד, ונשרקת עבירה שלא הייתה. זהו. אין לך יותר מה לנתח. הניקס נשדדו.

בלה בלה בלה

עבירה שלא הייתה? הייתה שם דחיפה של כרמלו, אולי זה קורה הרבה ולא שורקים את זה במצב כזה לרוב - אבל מפתיע, שריקה ביתית. boo freaking hoo, כאילו הסלטיקס לא נפגעו מזה 800 פעמים. אבל בוא נמשיך בקו המחשבה הזה...נניח כרמלו מקבל את הכדור וקובר ג'אמפר קשה על פירס. 3 לניקס, ריי אלן בא ודופק שלשה. שוויון. איזה ניצחון בטוח שדדו לניקס פה.

Ori L88

New member
ומי אמר לעזאזל שהוא יקלע על פירס

האיש היה 0-15 או משהו כזה במחצית השניה. העיקר הניקס בטוח היו מנצחים , איזה אנשים יש פה לפעמים.

The Prospect

New member
למה שהוא יזרוק מעל פירס?

הניקס ביתרון 1, הוא פשוט מחזיק כדור ומחכה לפאול. וברגע שלסלטיקס יש כדור, הניקס עושים עבירה והסלטיקס בקו ל-2.

יש הבדל של 13 שניות

בין שעון ה24 לשעון הרגיל, היו עוד 37 שניות בכלל. אם הסלטיקס היו עושים פאול הם כבר היו עושים אותו. כרמלו יכל להחזיק את הכדור עד סוף ה24, אבל היה צריך לעשות איתו משהו. לזרוק מעל פירס, למסור, להיכנס ולהוציא עבירה...גם אם הוא היה משיג את הנקודות איכשהו, ספק רב עם הניקס עושים עבירה ביתרון 3. ויש את השלשה של אלן...בקיצור, אין פה שום ניצחון בטוח...

The Prospect

New member
אוקיי, טעות שלי, התבלבלתי

אבל תסכים איתי שאם הסלטיקס לא מקבלים את העבירה הזו, כנראה שהמשחק הולך לניו יורק, או לפחות להארכה.

Ori L88

New member
אה , רק הראשון נחשב.

אם יש טעויות שיפוט נגד הסלטיקס זה לא נחשב.. תגיד לי מה אתה רוצה? להתבכיין? אם כן , אז הצלחת.. יש טעויות שיפוט אין מה לעשות , אני יכול עד היום להתבכיין על הרבע הרביעי בגמר שנה שעברה.. תעבור הלאה , הנה השופטים החזירו לניקס בגדול במשחק מספר 2. מה באת להתסיס ולעצבן? אם כן הצלחת.

The Prospect

New member
לא, אני רוצה לומר שאתה חי בחתיכת סרט

של לבוא לפה ולדבר על הסלטיקס כאילו זה היה הפתיח של '300', כשבתכל'ס גם אתה יודע שהמשחק הראשון שייך לניקס. אל תתנהג כמו פנאט. תתנהג כמו אוהד כדורסל.

Ori L88

New member
באמת שאין לי מושג מה אתה רוצה ממני..

מה כתבתי שלסלטיקס יש לב? זה מה שכתבתי , מה אתה רוצה. כתבתי שהניקס היו צריכים להוביל 2-0 אבל הסלטיקס מובילים , ולב כמו של הסלטיקס אין לאף קבוצה. אתה פשוט בא להתסיס ולדבר כמו ערס.. ומאשים אותי בשטויות. לא יודע אם יש לך בעיה אישית איתי , או שקמת על צד שמאל. אבל שמור את הכעסים שלך למישהו אחר.

The Prospect

New member
הבנת אותי לגמרי לא נכון

אין לי בעיה איתך, להפך. אני בד"כ נהנה לקרוא את הדעות שלך. כל מה שאמרתי הוא שאני לא אוהב משפטים בסגנון "בחיים לא יהיה למיאמי לב כמו לבוסטון" (לא שאני משתין לכיוון של ההיט, אבל לא משנה), כשבסופו של דבר, שנינו יודעים שבמקרה של שיפוט הגון- כל מה שאתה אומר כאן על הלב של הסלטיקס לא היה רלוונטי. זה הכל.

הניקסד חייבים לנצח את שני המשחקים הבאים בבית

אם יפסידו אחד אז כנראה שזה יגמר ב4-1 לבוסטון כמו שאמרתי בוסטון ינצחו את הלוזרים 4-1, היום קבלנו שיעור מה זה לוזרים, במצב של נקודה לבוסטון נשארו 4 שניות על השעון והדפקטים עושים פאול מאוחר שמשאיר 0.6 שניות לא היה להם סיכוי

OrEl74

Well-known member
מנהל
ברור

אבל אם זאת היתה מיאמי ולא הסלטיקס אז הם היו ווינרים.

OrEl74

Well-known member
מנהל
אורלנדו מנצחים 88:82 ומשווים את הסידרה

האוורד אדיר עם 33 נק' ב-9 מ-12 מהשדה ו-15 מ-19 מהקו ועם 19 ריב'.

Puskas

New member
בצורה הזויה

אני דווקא מרוצה מאוד ממה שאני רואה מהווארד בסדרה הזו.. מרגיע אותי לקראת חצי גמר אפשרי מול הבולס, הם פשוט קבוצה של איש אחד.. טורקו משחק כמו נכה,באס/רדיק הם פשוט שקי תפו"א.. רק ג'אמיר סביר ועוזר לסופרמן.. בקצב הזה,מצידי שהווארד יעשה 40 נ"ק ו-25 רב' כל משחק על הבולס.. עדיין כשהצוות המסייע משחק כל כך עלוב,הבולס מסודרים.

Ori L88

New member
אל תיהיה כל כך שמח.

אינדיאנה הראתה לנו שרוז לא חזק בלשמור על הפיק אנד רול וכל פעם הולך מתחת לחסימה ונותן לרכזים שלשות פנויות לחלוטין. ועם ג'אמיר נלסון וארינאס שהם שני צלפים זה יכול לעלות ביוקר , מצד שני אני סומך על תיבודו התותח שיסדר לרוז את הראש בהגנה.

Puskas

New member
הכל בתאוריה

גם הטורקי אמור להיות קלעי מעולה בתאוריה.. בפועל כל זמן שהמג'יק כל כך אימפותנטים ורק הווארד מתפקד,זה מעולה לבולס.. לשחק נגד שחקן וחצי זה עדיף על פני לשחק מול חמישייה :)

קודם תעברו את אינדי בשלום

שיקגו לא קבוצת חוץ מרשימה, איך שזה נראה כרגע אני חושב שאינדי תנצח את שני המשחקי בית הבאים ואז הכל יכול להיות, במקרה שהם כן ינצחו זה הולך לכיוון 7 משחקים כמו שאמרתי בדיעבד

למעלה