משחקי הפלייאוף להיום 19.4

בתקווה שאתה לא סמוי...

[דיסקליימר: אני לא שותף לדבר מדבר שעליו דובר. אין לי חלק בעניין. מעולם לא היה.]

OrEl74

Well-known member
מנהל
פורסם רישמית שצ'ונסי בחוץ הלילה

נראה איך הניקס יתמודדו עם זה.

amber g

New member
אני לא יודע לגבי הלילה,

אבל אם צ'ונסי לא היה משחק במשחק הקודם - הניקס היו מנצחים. פעם אחר פעם הוא העביר את המומנטום לסלטיקס, והראה שקבלת ההחלטות שלו לא עומדת באותו רף של היכולת שלו. אגב, עד כה, המהלך שבו אמארי בורח אחורה כשביג בייבי ניסה לעשות פוסט-אפ, הוא המהלך הכי מוצלח בפלייאוף לדעתי.

Ori L88

New member
טוני דאגלאס תותח.

עם איך שבילאפס משחק , זה אולי לטובה.

Ori L88

New member
אין מה להגיד זה פשוט הגנה אחרת לחלוטין

כשג'רמיין אוניל משחק , רק שיהיה בריא!!!!!

הסלטיקס משנים אסטרטגיה

היום אי אפשר לסמוך על ג'רמיין בערב של 100% מהשדה, ולכן שחקנים אחרים יצטרכו להעלות את הרמה. רונדו מתחיל טוב, דומיננטי. בצוות המקצועי אמרו שאנחנו נקבל הערב הגנה חזקה יותר על אמרה. באו לסדרה בתחושה שאמרה לא מסוגל לקלוע על גארנט, אבל הוכח שאם נותנים לאמרה לשחק בצבע, הוא יגמור משחקים. זאת הסיבה שהערב נראה את הסלטיקס דוחפים אותו החוצה. אי אפשר לדרוש מפול פירס לחסל את כרמלו שוב, אבל הסלטיקס בטוחים שאם עוצרים את אמרה הערב בהיעדרו של צ'אנסי, גומרים את המשחק מוקדם. הגנה חזקה בפתיחת המשחק. קרטר מחטיא, גארנט שולח לגאון מקנטקי ללייאפ! 16-11 סלטיקס. רונדו עם 5 מ-7 מהשדה ב-7 הדקות הראשונות של המשחק. פתיחה כריס פולית. [ספייק לי איז אין דה בילדינג. כנראה שזה מחסל כל סיכוי של הניקס לנצח הערב...] אוווו מייייי!!!! הניקס חוטפים גגות כל התקפה ורונדו מרקיד את ווקר מתחת לסל!! נחשו מי חזר --> ראג'ון קאג'ון!!! אמרה מחטיא פעמיים מהקו אבל מלו עם ריבאונד ביד אחת על [כמובן] 'בייבי', ג'פריס מסיים את זה מהמסירה שלו.

כרמלה תביאי קציצות הגיעו האורחים מהתפוח

כרמלו עם 6 מ-8 הנקודות האחרונות של הניקס ושלשה שהחטיא עם הבאזר אחראי לקאמבקון שגומר את הרבע הראשון בפיגור 2 בלבד אחרי שכבר היה 10 לסלטיקס. אנחנו טובים בלשמוט יתרונות דו ספרתיים. לפחות זה קרה עם

Ori L88

New member
זה הספסל האיום הזה.

גרין שוקיסט לחלוטין , כאילו אין לו מושג איפה הוא נמצא. ביג בייבי פשוט גרוע לאחרונה , דלונטה מנסה אבל אין לו קצב. וקריסטיץ' בכלל לא קשור. מה יהיה עם הספסל הזה מה???

בעונה הרגילה הורדנו 8 ריבאונדים בהתקפה

במשחק 1 הורדנו 15. הרבה בזכות ג'רמיין. נזכרתי בזה עכשיו כשהוא הוריד עוד ריבאונד התקפה חשוב מזריקה קשה של גארנט פורצלן. זה המפתח ואין מה לעשות נגד זה. אמרה מפתיע הערב לרעה. כרמלו גם לא בעניינים חוץ מהשתי דקות האחרונות של הרבע הראשון. הפעם לא יכולים לומר שזה בגלל בעיית עבירות שמבעיית עבירת. הם 6-20 מהשדה. כרמלו קצת יותר מעורב, אבל לא בשביל 20 מיליון דולאר. רק דיברתי, מלו ואמרה בק טו בק. מה?! אופנסיב של גארנט על וולקר [הייתי שמח לקבל עכשיו את אנטואן ווקר של לפני 10 שנים. הוא וריי באותה קבוצה עם רונדו, ווקר הוא גם פרודקט של קנטקי, אני לא רוצה לחשוב בכלל על איך אנחנו רצים 18 שלשות]. לא יאמן, טעות ענקית של 'בייבי'. חוטף עבירה שלישית + שולח את טוני דאגלס לקו עם שניה אחת על שעון המשחק. הניקס, אחרי הכל ולמרות הכל, יורדים למחצית עם יתרון 45-44. איך אומרים אצלנו בחודש האחרון, 'ניתן להם ליהנות מהספק'. מחצית שניה נחזיק אותם על 30 נק' ויהיה בסדר. הכי חשוב - רונדו נוראמל. זו נקודת התחלה טובה למחצית השניה.

5 נק' מהירות של פיפי.

56-51 לסלט'ס עם 6:55 על השעון. רונדו פשוט טוב מדי לליגה הזאת, הוא צריך לפרוש ולנסות את מזלו בסין. אמרה ממש מאכזב הערב. זה נראה כאילו הוא לא התלבש למשחק. כרמלו מחזיק אותם עם מספרי לברון. והם רק בפיגור 5, מלא זמן על השעון, וזה אחרי שטוני דאגלס נותן ערב שיחזיר אותו לספסל במהרה. אם צ'אנסי היה שם, אולי היה להם צ'אנס לקחת פה יתרון דו ספרתי למחצית.

יא אללה מה הוא עשה שם!!!

רונדו עם מהלך דרק רוז מוציא אנד וואן, אבל החטיא מהקו. שש שבע - שש אחד לסלטיקס. 2:51 לסיום הרבע. פירס, אלן, רונדו, 'בייבי' וגרין. פירס טיים! קולע שני ג'אמפרים וזה 11 לסלטיקס עם פחות מדקה לסיום הרבע. כרמלו מכרמל אותם ל-9. זה היחס לכוכבים. כרמלו הולך על כדור אחרון ברבע ונתקע בגרין. ילך לקו עם אפשרות להוריד את זה ל-7. לא היתה עבירה בכלל. עוד לפני הפירס טיים, דנטוני זורק למגרש את מייסון ג'וניור והלה זורק שלשה פנויה וחופשית ליציע. דנטוני בתגובה קם מהספסל ומעודד את השחקנים שלו. אין מה לעודד, הקבוצה מפורקת, אין תרגילים ואין שיטה, המאמן הזה זה מאמן של סוויפ בסיבוב הראשון. זוכר אותך טוב יא דנטוני, הרסת אותנו עם הבוריס דיאוו שלך.

אם לומר את האמת

שלא מקובלת על דוק, אני לא עולה לרבע האחרון עם גארנט או פירס או עד אשר זה משחק של פוזישן אחד, האחרון מביניהם. ועל ג'רמיין אני מוותר לגמרי אחרי ה-20 דקות שהוא הרביץ הערב. אני פשוט לא רואה שימוש בהם עכשיו כשאמרה בחוץ וכשהניקס זורקים למגרש כל מיני שחקנים שלא ראו מגרש כבר חמש עשרה שנה. פלאס, אם זה וואן מן שואו של כרמלו זה זמן טוב להכניס את הנגרים והסנדלרים שידפקו לו מסמרים ברגל. שכרמלו ינצח אותי, ושיעשה את זה מהקו נראה אותו. אבל הנה גארנט חוזר. אוקיי, 10:44. אפשר לחיות עם זה כל עוד הוא ישב את ה-5 דקות אחרונות. 4 לנו, בואו נעשה את זה 10. שט, גארנט ישר מאבד. אבל מחזיר בהרבצה. ומהעבר השני מחטיא אחרי מיני סיבסוב וטייני הוק. מה קורה פה, אנתוני עם 17 מ-19 האחרונות של הניקס [מהרבע השלישי] ומעלה את הניקס ליתרון של שתיים, 78-76. רונדו! מגיב מהעבר השני. שיוויון. ושוב רונדו! הוא לא פראייר הקטן. איי דאגלס עם שלשה אחרי ריבאונד של רונן טוריאף. ורונדו! סל שלישי ברציפות. שוב יתרון לנו, נקודה. זה כרמלו נגד רונדו. גדול!

גדול מה שפירס עשה גדול

ראה עליו את המיסמצ' של רוג'ר מייסון, לא הסתפק בזריקה, אלא לקח אותו לסל, סחב אליו את העזרה וזה נגמר בגארנט פנוי מתחת לסל. 92-91 לנו. מייסון החטיא אחר כך שלשה קשה, אך רונדו הצליח רק להדוף את זה לריבאונד התקפה של הניקס. טיימאאוט. 49 שניות לסיום המשחק. דרמה בגארדן! ! ! הסלטיקס חייבים פה את המשחק הזה. אתם יודעים מה זה לבוא לניו יורק עם 1-1 במקום 2-0?

קבל ביטול! מיסמצ' על ג'פריס באין אמרה

גארנט כמו בימים הטובים. נקודה לסלטיקס. איזה דרמה, התלתנים רועדים. 13.3 על השעון.

גגגגגגגגארנט פורצלן! איזה מהלך הגנתי!

חור, אסימפטוטה, הכל, אבל יודע להגיע בקלאץ'. כן, כרמלו יודע שזה נגמר. כל הכבוד קוו. 'ביג טיקט'. ולא בכדי! דילונטה 'יור מאמא' הולך לקו. יתרון נקודה לנו. יש! קולע את הראשונה. עדיין פגיעים. 0.6 על השעון. רוצים פה עוד קליעה ליתר ביטחון.בעצם שיחטיא יעביר את הזמן. אוקיי גם זה וגם זה טוב לנו. ניצחון! שוב הזענו, אבל לקחנו את זה! יש!! 'ביג טיקט'!! היילייט בייבי היילייט! הערב זה הייאווי!!

למעלה