משחקי הפלייאוף להיום 19.4

gg

ניצחון זה ניצחון. 2-0 בסדרה. נוסעים לניו יורק. יהיה קשה, אבל צריכים לגנוב אחד. העיקר ששני המשחקים הבאים ישודרו באיזראל, כך שלא נצטרך לחפש שידורים כמו כלבים. וואף. גארנט יצא כלב ממזר. דפק שם ביס לג'פריס בסוף עם הטיימאאוט הזה. אדיר פשוט אדיר! אדיר הוא! יום שישי ב-ESPN יום ראשון בפריים טיים ננסה לסגור את זה, כנראה שמחה יבוא לחגוג. חג שמח, ולהתראוות בשמחות NBA ואחרות!

Ori L88

New member
לא זוכר מי אמר שגארנט על רטלין , אבל הוא צודק

2 קטטות בפוטנציה , אחת טוראיף עושה פאול חזק וטוב על רונדו , רונדו לא אוהב את זה , גארנט בא להפריד. ועכשיו כרמלו נותן מרפק ועוד קטנה לביג בייבי , גארנט בא להפריד. מה קורה פה? בפליאוף הקודם שהוא בא להפריד , זה עלה לקויינטן ריצ'רדסון בשיניים.

Ori L88

New member
ג'ף גרין עולה לי על העצבים

פעמיים הוא יכל לקפוץ על כדור אבוד ולא עשה את זה. אח"כ לא לקח ריבאונד , ולקינוח לא מסוגל לשמור על כרמלו. שיתעורר כבר לעזאזל.

Ori L88

New member
הספסל של בוסטון , לא בענף הנכון.

כל פעם מחדש הורסים את היתרון שהפותחים בונים , נמאס.

Ori L88

New member
היום תורו של פירס להיות גרוע.

הבעיה שהוא כל כך חשוב שהסלטיקס לא ממש יכולים לעמוד בזה שהוא גרוע , מפספס לייאפים וחסר קצב בהתקפה , ונשרף על ידי כרמלו בהגנה. אני בטוח שברבע הרביעי הוא יתאפס על עצמו , אבל זה יהיה נחמד אם זה יקרה מוקדם יותר. פירס עם 0-5 כרמלו עם 12 נקודות , אם זה ימשך ככה לסלטיקס אין צ'אנס.

GIOVANINI

New member
מצד שני אוניל ורונדו באו לעבודה היום,ואמרה לא

הכל עד לרגע זה, ככה שזה מתאזן

Ori L88

New member
בהחלט.

רונדו הוא ההתקפה של הסלטיקס עכשיו , ואני אישית לא אוהב את זה. כי רונדו כל כך סטריקי. לדחוף יותר כדורים לגארנט בפוסט למרות שהוא כרגע ביום בינוני 3-7.

Ori L88

New member
לכל הבכיינים , לראות את המחצית הזאת.

השיפוט הכי לא ביתי בכל הNBA , הלוואי הסלטיקס היו מקבלים כבוד כמו ההיט והבולס. לעזאזל , פשוט כל השריקות הולכות לניקס. בכל אופן זה כרמלו נגד הסלטיקס אמארה פצוע ובספק לחזור. כרמלו לוהט ועושה בפירס כרצונו נראה לי לכרמלו יש יותר ריבאונדים מכל הסלטיקס.

בייבי זוועה.

אבל איזה יופי של חדירות של רונדו. לוקח את הכדור לסל חזק בכל מתפרצת ולא סתם יש לו 18 נקודות במחצית. קשה לי לזכור מתי בכלל היו לו 18 נקודות במשחק. כל שאר הקבוצה זוועה.

Ori L88

New member
בייבי איום

אני בקונפליקט עם עצמי אם הוא יותר גרוע בהתקפה או בהגנה שאלה מאוד קשה. גארנט גם כן נוראי בהתקפה בסדרה הזאת בנתיים ולא ממש ברור לי למה. ריי ריי לא מקבל זריקות בכלל ופירס OFF לחלוטין. שלא נדבר על החוסר יכולת לקחת ריבאונד שהניקס ינצחו אותך בריבאונד זה כבר באמת ביזיון. נקווה לטוב..

Ori L88

New member
אני בעד שרונדו ישמור על מספר 3 של היריבה.

היה עכשיו חילוף ורונדו שמר על כרמלו , באמת שלא ראיתי מישהו חוץ מארטסט שומר על כרמלו כל כך טוב. גם זכור לי במשחק מספר 3 נגד הסלטיקס שרונדו שמר על לברון איזה 5 דקות מה שעבד בהצלחה מרובה. הבעיה העיקרית של רונדו בהגנה זה נגד רכזים שנותנים שלשות(כמעט כל הרכזים בליגה) הוא נוטה לא לקפוץ כדי להפריע בזריקה.

גם על לברון זה עבד בהתחלה ואז לברון קלט

פאק, אני גבוה ממנו בראש והרבה יותר חזק ממנו אולי אני אקח אותו לטבעת. ואז זה היה רע. אותו דבר יהיה אם רונדו ינסה את מזלו מול מלו. בפוזישן הספציפי שהיה מלו היה המום ולא לקח אותו לטבעת אבל בפעם הבאה זה יהיה 2 קלות.

Ori L88

New member
ברור , זה היה בהומור.

הסלטיקס פי מאה יותר טובים , אבל הניקס מפרקים אותם בקרשים וכרמלו רוצח היום. הסלטיקס חסרי כל יכולת לקחת ריבאונד , זה פשוט מדאיג.

Ori L88

New member
כרמלו וחבורת הזבל נגד הסלטיקס

באמת רחמים על הניקס , חוסר מזל מטורף בילאפס נפצע אמארה בחוץ עם בעיות בגב. הניקס עוד איכשהו בתמונה בגלל הרבה מלחמה וכרמלו,ובגלל שכל קשר בין הסלטיקס לריבאונד מיקרי בהחלט.

4 נקודות לניקס סגרו את הרבע

אבל אפשר לצאת ממנו מרוצים בטירוף. פירס עם 5/6 ברבע הזה ובנוסף שלשות של אלן וגרין ובוסטון ביתרון 7. הרבע הרביעי הוא הרבע של בוסטון בד"כ נגד הניקס ואני מקווה שזה יישאר ככה.

אשתקד

New member
מה נשאר לבוסטון

אם לא לנצח את ניו יורק הפצועה והחבולה במשחק בית בפליי אוף? רק לפי התגובות של אוהדי בוסטון אפשר להבין עד כמה בוסטון של השנה כנראה לא תהיה פקטור רציני בפליי אוף השנה. עם כל הכבוד לכרמלו, בוסטון כמעומדת חזקה לאליפות הייתה אמורה כבר לגמור את המשחק הזה עוד לפני הרבע הרביעי. ואני אולי ממהר עם ההצהרות שלי אבל בחיאת?! בלי אמארה ובלי צ'ונסי מי באמת לוקח את ניו יורק ברצינות?

התקווה היא שבוסטון תשתפר כשהפלייאוף ימשיך

ברור שעם היכולת הזאת בוסטון לא תעבור את הסיבוב השני. אבל סיבוב אחד כל פעם ונקווה ליכולת טובה יורת בהמשך אם יהיה המשך :S

למעלה