מאיה אשכנזי המגודלת האדומה מתארחת בפורום!

noamamimon

New member
אבל דו מיניות הן גם עם גברים, אז איך הן בדיוק

שונאות גברים?

ל-noamamimon ולבני מהברונקס

מאמי אני אשמח להתערב בויכוח בינך לבין בני, אז ככה, לסביות ודו מיניות אינן שונאות גברים,סה"כ מדובר באהבה ומשיכה מינית למין מסויים לא יותר, ואגב דו מיניות כמוני נמשכות גם לגברים! שנאה זו מילה כל כך רעה היא ממש לא רלוונטית לעניין של הלסביות ,להיפך מדובר באהבה ואהדה למין הנשי ואין קשר או קיום של שנאה למין הגברי בכלל . ואני לא שונאת אף אחד ובטח ובטח לא גברים ,להיפך אני אוהבת ונמשכת אליהם ,אך היום אני נמצאת עם בנאדם בשם מורן בעל אישיות מדהימה ויופי פנימי וחיצוני שבמקרה היא גם אישה ,זה לא משנה לי איזה מין היא משנה האדם שהיא! בבקשה קבלו באהבה בנאדם בלי קשר לנטיותיו המיניות ואם לא לקבל לאז פחות לא לשנוא או להשמיץ אוהבת את שניכם מאיה

noamamimon

New member
חח אמרתי לו שאת לא שונאת גברים

זה שטויות חח מה אז ההומואים שונאים נשים? D:

בני מהברונקס

בני היקר אני בטוחה שלא שרפתי את עצמי ולא את קהילת הלסביות ,ייצגתי אותן בגאווה ובאהבה בלבד, לא שופטים אדם בשעת כעסו, הייתה טעות אחת בה יצאתי מהכלים מאחר ואיתן היה אדם שכל חברי המעבדה לקחו חלב בריב כלשהו איתו ,אצלי זה התעצם הרבה יותר מאחר כי חשתי שהוא מזלזל בי ,בנשים, ובמירב בפרט, מירב בייתה חברתי הטובה והייתי חייבת להגן עליה,ועל שמה לא אני ולא שאר המגודלים חשו שאיתן חלש, בן אדם חלש לא היה מגיע למצב בו הוא משפיל ודורך על אדם אחר כדי להגיע לפסגה, אז אני חושבת שאם כבר הגנתי על החלש ולא רבתי נגדו! אתה טוען שמכיוון שהיותי אישה עצם הרמת היד על איתן הייתה שגויה, ואם הייתי גבר זה היה בסדר ולגיטימי? ומה עם העובדה שאיתן התעלל מילולית במירב? והיה מאד קרוב לאלימות פיזית איתה? הייתי שם האמן לי שמירב ממש חששה לחייה ממנו ,האם שכחת מזה בני? הקהילה הלסבית גאה בי מאד וקיבלתי מהן רק תגובות חיוביות, פרגון ואהדה כלפיי, כלפי התנהגותי וכלפי הדרך בה ייצגתי אותן, אני רוצה לחזור ולומר שבסיכום שלי בגמר פתחתי את דבריי ואמרתי כי אלימות גם אם מרגישים שהיא רלוונטית לא מובילה לתוצאות חיוביות והתכוונתי לכך-עובדה לא מנצחים ככה! מקווה שהבהרתי את עצמי ואת נקודת המבט שלי מאחלת לך רק אושר ובריאות מאיה

loli3212

New member
וואי

יש לה עוד הרבה אנשים לעבור... ויש כאלה ששואלים את אותם השאלות שכבר שאלווו תבדקווו ותראו על מה היא ענתה... זה סתם יבזבז זמן...

linoy1111

New member
למאיה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

מה קורה? אני חושב שאת מדהימה ביופייך ובאישיותך וללא כל ספק היה מגיע לך להגיע לגמר. את בחורה מאוד לבבית וכייפית ואני בטוח שהיו מגודלים שממש נהנו משהותך במעבדה (ואחרים שקצת פחות..) אני באמת חושב שאת מדהימה ומשגעתתתתת. אני גם חבר שלך בפייס בוק. אשמח לשמור איתך על קשר. נ.ב.: את עדיין עובדת בנטוויז'ן או שאת רוצה לפתח קריירת משחק ובמה? הערכה ואהבה רבה. :)

ל-linoy1111

תודה תודה תודה נשמה שלי איזה כיף לשמוע שאתה חושב ומרגיש כך..:) היום אני כבר לא עובדת בנטוויז'ן אני מברמנת כבר כמה חודשים ובלי שום קשר אם תהיה לי קריירת משחק ובמה? כמובן שאשמח להגשים חלום ילדות ישן ונורא בא לי למצות את עצמי בתחום הזה, נראה בהמשך ונקווה לטוב.. אוהבת בחזרה המוןןןןןןןן נשיקות מואהה מאיה

G A L 17

New member
למאיה

האם שמעת על ההתגייסות של הבלוגר עומרי חיון לטובתך ? האם את חושבת שאחרי כל הבלאגן שהיה איתו וכוכב נולד התוצאה לא הייתה הפוכה וההתגייסות שלו למענך לא הזיקה לך יותר משעזרה לך ?

יקיריי!!!!!! כנסו..

אני ממש ממש מתנצלת אני חייבת ללכת אני אמשיך לענות מחר על השאלות של כולכם , אל תכעסו עלי אני מבטיחה שכל שאלה תקבל תשובה. כל תגובה וכל ביקורת אז שיהיה לכולכם המשך ערב מדהים.. אוהבת את כולכם, נשיקות !!!!:) מאיה

loli3212

New member
שאלה ||

קרה משהו בין מאיה ורז? כי בשאלות ששואלים אותם עם מי הם ישמרו על קשר לא ראיתי שהם הזכירו אחד את השני...

ל-loli3212

מאמי לא קרה בין רז לביני דבר, הכוונה לא רומן ולא ריב ,וכששאלו אותי עם מי אשמור על קשר אמרתי שאשמח לשמור על קשר עם כולם בין היתר כמובן רז, אך כשפירטתי הסברתי כי למירב ומורן הכי התחברתי..:) מאיה

megudalim

New member
מאיה,תעני לי בבקשה,יש לי כמה שאלות

היי,קודם כל רציתי להגיד לך שאת הפייבוריטית שלי ואת המלכה והמנצחת האמיתית בישבילי אז הנה כמה שאלות: 1.איך משפחתך קיבלה את העבודה שאת דו מינית? 2.למה לא חגגת עם כולם בקלרה?ואיפה היית במקום לחגוג עם כולם? 3.למה מורן לא באה לגמר? 4.מה עשית בשנייה שחזרת הביתה אחרי הגמר? 5.מה עשית כשיצאת מהמעבדה? 6.את יכולה בבקשה לשים תמונות שלך ושל המגודלים כשחגגתם בהאנגר 11? 7.אחרי שאמרו שרז מנצח,מי יצא ראשון מהמעבדה? 8.עם מי תישארי בקשר אחרי התוכנית? 9.בגלל מה ולמה התחיל כל הריב הזה שלך עם איתן? 10.איך הייתה ההרגשה לסיים במקום השני? 11.את חושבת שאחרי שסיפרת את האמת (שאת דו מינית) התייחסו אליך אחרת? 12.האם אהבת את האוטו שקיבלת?והאם תינסעי בו?והאם כבר נסעת בו? 13.אתם(כל המגודלים)החלטתם לנסוע לאילת?אני פשוט ישבתי בבית וראיתי את התוכנית ושמעתי שאתם רוצים כולכם לנסוע לאילת ביחד,זה נכון? 14.האם את תחזרי לעבודה שלך או שתרצי לנסות כיוונים שונים?וגם מהם התוכניות שלך אחרי "מגודלים"? רק שתדעי שאת יצאת שם הכי אמיתית והכי חמודה

ady18

Well-known member
מאיה

למה לא התחברת לסוזנה היא לא בחורה מדהימה? והוספתי אותך לפייסבוק מחכה לאישור

ל-ady18

מאמי דווקא התחברתי מאד לסוזי אך כמובן שיש כאלה שאתה מתחבר אליהם יותר ויש כאלו פחות ואין בזה שום רע , להיפך אני חושבת שהיא בחורה חכמה מקסימה ועברתי איתה הרבה שם בעיניי וברור שאשמח לשמור איתה על קשר כמו עם כולם מבטיחה לאשר בהקדם האפשרי נשיקות מואהה מאיה

למעלה