מאיה אשכנזי המגודלת האדומה מתארחת בפורום!

ל-enavgilboa

היי מתוקה להיות סגורה במעבדה ללא פרטיות עצמאות שמש או אפילו חלון קטן לא הייתה קלה אך מצד שני היו הפתעות מדליקות היו משימות מצחיקות היו אורחים מקסימים והיה בסהכ חוויה שהייתי חוזרת עליה גם עוד 10 פעמים הדברים הפחות נעימים נבלעו בתוך כל הדברים הטובים הכיפים והמדהימים שעברתי שם וגם כפי שראית האנשים שהכרתי כולם חמודים והתחברנו מאד עם חלקם אשאר בקשר עם חלק לא עם אחד רבתי סהכ היה חוויה מטורפתתתת על קשר אני מקווה לשמור עם הרוב אך בעיקר אשמור עם מירב ומורן אני מתה עליהן מקסימה שלי אני מאחלת לך מה שאת מאחלת לעצמך ויותר!!! הפסטיבל של סלקום כבר היה אז אני מקווה לראות אותך בפסטיבל המשחקים שבוע הבא תבואי להגיד שלום מאמי אוהבת בחזרה נשיקות מואההה מאיה

../images/Emo47.gifמאיה את המנצחת האמיתית../images/Emo47.gif

את עשית לנו את התוכנית כל ירושלים אוהבים אותך את כזאת מלכה הלוואי ותמשיכי ותעשי קרייירה שנוכל לראות אותך עוד בטלוויזיה :) אני מתתתתתתתת עליךךךךךךך מאייייה אשכנזזזי המלככככככככככככככככה

ל-ניר123ניר

מאמושששש איזה כיף לשמוע שירושלים אוהבת אותי אוהבת בחזרה המוןןןןן מי ייתן ,מהפה שלך לאלוהים ,אני אשמח לעבוד בתחום ,בלי שום קשר זה חלום ילדות ישן אז נקווה לטוב אה? :) מתה עליך בחזרה נשמה שלי מואההההה מאיה

ל-סיון165

כן מאמי השיער שלי חלק טבעי לפעמים הוא קם עם קריזות אם אני ישנה עליו רטוב אבל ברגיל הוא חלק חח מאיה

למאיוש המהממת :] כנסי .. 3>

קודם כל מאיה רק שתדעי שאת הכי מדהימה שבעולם והכי יפה שיש ! :)
היה כיף לראות אותך על המסך לא הפסקתי לראות אותכם כל היום :] (וכם כתבתי לך בצ'אט בפייסבוק ביום האחרון אבל לא הגעת עדיין לשאלה שלי וכבר הייתם צריכים להפסיק ) ו אני מקווה גם שהכל בסדר עם מורן כי באמת ראו שאת מתה עליה וגם היא בפייסבוק כל הזמן שלחה לנו הודעות להצביע לך כמה שיותר ושאת המנצחת .. :]
ן... יש לי כמה שאלות אלייך ... אם מי את הכי הסתדרת במעבדה שאת תמשיכי להיות איתו בקשר ? היית רוצה לחזור למעבדה לעוד איזה שבוע שבועיים ? איך את עכשיו מחוץ למעבדה כבר התרגלת לזה שאת יכולה לאכול מתי שבאלך ולדבר בפלא ולעשות מה שאת רוצה ? P: אני אוהבת אותך המון ואת פשוט א ל ו פ ה 33> :)))
-גל-

גלגוווול

גל מאמי שלי תודה רבה נשמתי איזה כיף לקבל חום ואהבה :) שמחה שראית ואהבת אותי ואת התוכנית ,ולא נורא הנה במקום הצ'אט אני כותבת לך פה אישית גם טוב לא? :) הכל בסדר עם שוקי שלי היא באמת עשתה המון בשבילי ואני מעריכה אותה כל כך, בלי עין הרע הכל טוב איתנו חח לשאלותייך: כפי שראית הסתדרתי עם כולם חוץ מאיתן ולכן אשמח להישאר בקשר איתם ואני מניחה שאשמור על קשר הדוק עם מירב ומורן מאד התחברתי אליהן אם הייתי רוצה לחזור למעבדה? אני מוכנה לחזור אפילו לחודש אבל רק אם מורן שלי מצטרפת אליי אני לא מסוגלת להיפרד ממנה אפילו ליום! כן זה מדהים מאד התרגשתי לצאת מהמעבדה ולדבר בפון ולהחליט על לישון מתי שבא לי ,לצאת לאן שבא לי ,ממש מעריכים דברים אחרת כשעוברים חוויה כזו ואני כל כך שמחה שנתנו לי את הדובי שלי אני ממשיכה לישון איתו גם היום :) אוהבת אותך בחזרה נסיכה נשיקות מאיה

enavgilboa

New member
מאיה המדהימה! מקווה שתעני לי בבקשה!

שלום מאיה! רציתי להגיד ולשאול אותך מספר דברים.. קודם כל איך הייתה החוויה הזאת להיות סגורה במעבדה עם אותם אנשים 24 שעות ביממה? היה קשה? אם מי את הולכת לשמור על קשר? (מהמגודלים כמובן) :) חח... טוב אז זה הכל ואני מאחלת לך הרבה הצלחה בהמשך ואני מקווה שתעני לי! אני מתה עליך ומקווה לראות אותך בפסטיבל של סלקום בשבוע הבא! D: מואהה! (כמו שאת אוהבת להגיד) P: רציתי להוסיף שאני מאוד גאה בך על זה שאת עומדת על שלך על זה שאת דו-מינית! כל הכבוד לך ודרך אגב אני בצד שלך ומסכימה עם זה שכל בן אדם יכול להיות עם מי שהוא רוצה! מה שחשוב זה שהם יואהבו אחד את השני כמו את ומורן! זה הכל! אני אוהבת אותך כל כך! את מדהימה, יפה, חרוצה, נחמדה ועוד המון דבריםם! I LOVE YOU MAYA :) you are the best..

ל-enavgilboa

היי מתוקה להיות סגורה במעבדה ללא פרטיות עצמאות שמש או אפילו חלון קטן לא הייתה קלה אך מצד שני היו הפתעות מדליקות היו משימות מצחיקות היו אורחים מקסימים והיה בסהכ חוויה שהייתי חוזרת עליה גם עוד 10 פעמים הדברים הפחות נעימים נבלעו בתוך כל הדברים הטובים הכיפים והמדהימים שעברתי שם וגם כפי שראית האנשים שהכרתי כולם חמודים והתחברנו מאד עם חלקם אשאר בקשר עם חלק לא עם אחד רבתי סהכ היה חוויה מטורפתתתת על קשר אני מקווה לשמור עם הרוב אך בעיקר אשמור עם מירב ומורן אני מתה עליהן אני כל כך שמחה שאנשים מעריכים את הפתיחות ,הכנות והאומץ זה באמת לא קל להיחשף כך קבל עם ועדה במיוחד כשהמשפחה לא מתה על זה אז לקבל ממך ומכולם אהדה הבנה ופרגון היה שווה את הכל במיוחד אחרי האירוע הנורא שקרה בבית החם של הקהילה כן יירבו אנשים כמוך מדהימה אחת!! מקסימה שלי אני מאחלת לך מה שאת מאחלת לעצמך ויותר!!! הפסטיבל של סלקום כבר היה אז אני מקווה לראות אותך בפסטיבל המשחקים שבוע הבא תבואי להגיד שלום מאמי אוהבת בחזרה נשיקות מואההה מאיה

enavgilboa

New member
תודה שענית :)

אהה והתכוונתי לפסטיבל המשחקים של סלקום חח סליחה! מקווה שאני אוכל לראות אותך שם מאיוש.. נורא התחברתי אלייך מאוהה!

למאיווש המהממת :] כנסי ...

קודם כל מאיה רק שתדעי שאת הכי מדהימה שבעולם והכי יפה שיש ! :) היה כיף לראות אותך על המסך לא הפסקתי לראות אותכם כל היום :] (וכם כתבתי לך בצ'אט בפייסבוק ביום האחרון אבל לא הגעת עדיין לשאלה שלי וכבר הייתם צריכים להפסיק ) ו אני מקווה גם שהכל בסדר עם מורן כי באמת ראו שאת מתה עליה וגם היא בפייסבוק כל הזמן שלחה לנו הודעות להצביע לך כמה שיותר ושאת המנצחת .. :] ן... יש לי כמה שאלות אלייך ... אם מי את הכי הסתדרת במעבדה שאת תמשיכי להיות איתו בקשר ? היית רוצה לחזור למעבדה לעוד איזה שבוע שבועיים ? איך את עכשיו מחוץ למעבדה כבר התרגלת לזה שאת יכולה לאכול מתי שבאלך ולדבר בפלא ולעשות מה שאת רוצה ? P: אני אוהבת אותך המון ואת פשוט א ל ו פ ה 33> :))) -גל-

ל-גלגוווול

גל מאמי שלי תודה רבה נשמתי איזה כיף לקבל חום ואהבה :) שמחה שראית ואהבת אותי ואת התוכנית ,ולא נורא הנה במקום הצ'אט אני כותבת לך פה אישית גם טוב לא? :) הכל בסדר עם שוקי שלי היא באמת עשתה המון בשבילי ואני מעריכה אותה כל כך, בלי עין הרע הכל טוב איתנו חח לשאלותייך: כפי שראית הסתדרתי עם כולם חוץ מאיתן ולכן אשמח להישאר בקשר איתם ואני מניחה שאשמור על קשר הדוק עם מירב ומורן מאד התחברתי אליהן אם הייתי רוצה לחזור למעבדה? אני מוכנה לחזור אפילו לחודש אבל רק אם מורן שלי מצטרפת אליי אני לא מסוגלת להיפרד ממנה אפילו ליום! כן זה מדהים מאד התרגשתי לצאת מהמעבדה ולדבר בפון ולהחליט על לישון מתי שבא לי ,לצאת לאן שבא לי ,ממש מעריכים דברים אחרת כשעוברים חוויה כזו ואני כל כך שמחה שנתנו לי את הדובי שלי אני ממשיכה לישון איתו גם היום :) אוהבת אותך בחזרה נסיכה נשיקות מאיה

גלוש145

New member
למאיה

למאיה החמודה!!! הצבעתי לך הרבה חבל שלא ניצחת אבל לפחות רז ניצח ולא איתן בבקשה תעני לי על כמה שאלות איזה משימה היתה הכי קשה? למה מורן לא באה לגמר? מה את חושבת על זה שרז זכה? מה הדבר הראשון שעשית שהגעת הבית? האם את מתגעגעת קצת למעבדה? אם היית יכולה להחליף מישהו שההיה בימקום איתן בגמר מי זה היה? איך הייתה ההרגשה לסיים במקום השני?

ל-גלוש145

תודה רבה רבה מאמי שהצבעת בזכותך ובזכות כל השאר הגעתי למקום המכובד הזה ,וגמני שמחה שאם לא אני אז רז ניצח! לשאלותיך: המשימה הכי קשה הייתה עם הדלי מלא בזוחלים כפי שראית יש לי פוביה מזוחלים וג'וקים למיניהם ופשוט לא הייתי מסוגלת לבצע אותה זה היה משפיע עליי נפשית לאחר מכן ולא הייתי מוכנה לכך! מורן ארגנה לי מסיבת הפתעה בבית בחיפה עם כל האנשים היקרים לי ומאחר וארגנה אותה לבד לא יכלה לבוא לגמר אך כמובן שהמסיבה כיפרה על כך ללא ספק אני שמחה שאם לא אני אז בין רז לאיתן ,רז זכה כי כמוני הוא שיחק את המשחק מבלי לדרוך ולהשפיל אף אחד הדבר הראשון שעשיתי כשהגעתי הביתה הייה לחבק ולנשק את מוקה הכלבה שלי שעשתה פיפי מרוב התרגשות כשראתה אותי כן אני מתגעגעת למעבדה היו לי אין ספור חוויות חדשות ומרגשות שעברתי שם ולא להאמין גם את ההשכמות ההזויות וכל מיני הפחדות שעברתי שם ממש חסרות לי פתאום.. הייתי מחליפה במקום איתן את סוזי היא הייתה המודחת האחרונה לפני הגמר ושיחקה כמוני וכמו רז משחק נקי ופיירי ולכן אותה הייתי שמה איתנו בגמר אם היה אפשרי כמובן שהייתי שמחה להיות מקום ראשון ולזכות בתואר ובאוטו, אך ההרגשה להיות ייצוג נשי יחיד ומכובד בגמר, ולסיים מקום שני כאשר במקום ראשון רז ולא איתן היה בהחלט מספק , חוץ מזה שאם לא אוטו קיבלתי המון אהבה ופרגון דבר שממלא את הלב הרבה יותר!! תודה רבה על ההתעניינות והשאלות לכבוד הוא לי.. אוהבת המוןןן נשיקות מאיה

loli3212

New member
למאיההה מגודלת מספר 1 !

איןלי כוח מה להוסיף.. כי ילדים כאן כבר אמרוו את מה שאני חושבתת... אבל אני יגיד בקצרה שאת אישה מדהימההההההה עם אופי טובבב !! אני יותר רוצה להתייחס לריב שהיה לך עם איתןן ולהגיד לך שזה היה בסדר גמור שהעמדת אותו במקוםם נכון שטיפה הגזמת אבל זה מה יש ! יש לך ביטחון עצמי גבוה וזה מעולההה הלוואי עליי ביטחון כמו שלך... תשארי כמו שאת .. וגם עם יש כאלה שרואים את זה בצורה שלילית את הביטחון העצמי בגלל שרבת וקיללת אז אני רוצה להגיד שהם טועים כי לפעמים צריך להגיע למצב הזה כדי שהמצב ישתנה.. אני מאחלת לך בהצלחהה עם הקשר שלך עם מורן שגם היא מקסימה בעיניי :) ובהצלחה בכול מה שתעשייייייי אוהבתתתתתתתת 3>

ל-loli3212

תודה רבה על התמיכה מאמי הכעס והעצבים כלפי איתן היו מוצדקים אמנם אך כל השאר לא, אני בהחלט מסכימה ולא מעודדת אלימות, עובדה שלא מגיעים עם זה לשום מקום-לא מנצחים ככה! זה היה מקום אינטנסיבי ונסיבות קיצוניות הביאו אותי לכך אני מעריכה ומוקירה את זה שאת ואנשים רבים כמוך לא שפטו אותי בשעת כעסי כי ברור שבחיים האמיתיים זה לא היה קורה מאחר ולא הייתי מתחברת לאיתן מלכתחילה וזה היה נמנע כמובן כן יירבו אנשים כמוך מתוקה.. לגבי הביטחון העצמי שלי מאמי זה לא היה כך תמיד אני בטוחה שראית בתוכנית רגעים שדיברתי על עצמי וסיפרתי כי בעבר בגלל בעיות משקל,הייתי חסרת ביטחון לגמרי, אך לאט לאט ועם הרבה עזרה ממשפחה וחברים ובעיקר מעבודה עצמית למדתי להעריך את עצמי ולבנות לי ביטחון עצמי שלא יותנה במשקל או בשום דבר אחר, וגם המקום הזה לימד אותי המון עליי וגרם להעריך אותי הרבה יותר ,אני מקווה שגם לך תתאפשר הזדמנות כלשהי או אפילו מעבודה יומיומית על עצמך שתגרום לך להאמין ולהעריך את עצמך כך שאף אחד לא יוריד לך את הביטחון העצמי לעולם!! תודה מאמי על התמיכה הפרגון והאהבה אני מאחלת לך אושר וכל מה שאת מאחלת לעצמך ויותר אוהבת המוןןןן נשיקות מואההה מאיה

בטוחים שמאיה פה עדיין כי ......

היא ענתה רק ל-5 אנשים ולשאר לא .. מאישו אם את רואה את זה בבקשה תעני לי על השאלות ששאלתי אותך למטה.. :] 3333>

למאיה היקרה:

רציתי להגיד לך קודם כל שבתחילת המשחק אני מאוד אהבתי אותך וחשבתי שאת חמודה אבל אז התחיל כל הקטע עם איתן, עם האלימות הפיזית והמילולית שלא כ"כ אהבתי.. יש לי כמה שאלות אלייך : 1. את מרגישה שינוי משמעותי בחיים שמחוץ למעבדה לאחר התוכנית? 2. האם את מתחרטת על מה שאמרת בקשר לרז שפגע במורן? אממ זהו.. :] מקווה שתעני.. אלמוג 3>

למעלה