מאיה אשכנזי המגודלת האדומה מתארחת בפורום!

omer719

New member
../images/Emo41.gifמאיה אשכנזי המגודלת האדומה מתארחת בפורום!

מאיה אשכנזי, הבחורה של העונה הזאת, חזקה ומעניינת. מהרגע הראשון של התוכנית אהבנו אותה, וכבר בימים הראשונים היה ברור לכולנו שהיא תגיע רחוק. לאחר הרבה תהפוכות ודרמות במקום הראשון, מאיה שלנו הגיעה רק למקום השני, אך המכובד ביותר. בין כל המירבות והדרמות במעבדה, מאיה נכנסה לנו ללב וקיבלה תמיכה ואהבה ללא גבולות בפורום ובתוכנית, ואני בטוח שכולנו הרגשנו את זה. וזה הזמן שלנו להפנות למאיה שאלות
מהיום ב- 18:00 בערב, 19.8 היא תתחיל לענות על שאלות, אז תתחילו לשרשר. אני רוצה שוב להזכיר את חוקי האירוח שלנו -
השאלות צריכות להיות עניניינות, אתם מוזמנים לשאול מה שבא לכם, כל עוד זה עומד בסטנדרט מסויים של כבוד למתמודד/ת.
שאלות פרטיות מידי יימחקו, או ניסוח בוטה/מעליב/ מכיל קללות יימחקו מיידית והמשתמש ייחסם מהפורום.
לשרשר לפה רק שאלות, לא סתם דיעות על האירוח או על המתמודד/ת, בשביל זה יש לנו שירשורים אחרים. תודה ענקית למאיה, ואני מקווה שתשתפו פעולה, ויהיה מעניין ופורה

zyyhgy

New member
מאיל'ה שלי... כנסי אני מת עליך.. XD

למאיה המדהימה, יש כאן כמה חברי פורום אשר בחרו לרדת עלייך, פעם אחר פעם. הם בחרו לצחוק על המון ממאפייניך - המשקל, ההעדפה המינית והגובה. אז אני רוצה להגיד לך - שאני פשוט הערצתי אותך. גם כדו מינית. האומץ הכה רב הזה בידיעה הזאת שאת שונה מהחברה ושאולי הם לא יקבלו אותך כמו שאת זה ענק מבחינתי. את היית אמיתית, ואמרת את הסוד הגדול שהסתרת במשך זמן רב - שאת דו מינית. עלי והצליחי, על תקשיבי לאותם ילדים שפלים שמנסים לרדת על אנשים בגלל העדפה מינית. את ענקית מבחינתי, יש בך המון אופי, את מצחיקה ובעיקר מרגשת. מדינת ישראל צריכה עוד אנשים כמוך, מאיל'ה. אני לא מעריץ את מאיה הדו מינית - אני מעריץ את מאיה האדם. אז כן דו מינית - לא דו מינית, כן שמנה - לא מנה, כן נמוכה - לא נמוכה, את קודם כל בן אדם מרגש ומקסים! אז אני אוהב אותך ומקבל אותך - איך שאת. אף בן אדם לא יוכל להגיד לך מה לעשות. אף אחד את הבחורה הכי נבונה ואמיתית שפגשתי, ולכן אני פשוט מאיל'ה, אוהב אותך! =) כי זה מה שיפה בנו - כולנו שונים : נמוכים, שמנים, רזים, גבוהים, כהים, נוצרים, יהודים, מוסלמים, שחורים, לבנים, חכמים, טיפשים, אך כולנו - אחרי הכל - בני אדם. אני מאמין בך מאיה. ואני פשוט מת עלייך! אני שמח לשמוע שאת ומורן לא נפרדתן - כי היה לי כואב לראות אותך בגמר. ועכשיו לשאלות... 1) מה את חושבת על איתן? תעני בכנות... 2) אם היו נותנים לך את האפשרות, היית לוקחת את המכונית מרז כרגע? 3) איך משפחתך קיבלה את העבודה שאת דו מינית? 4) מה עשית בשנייה שחזרת הביתה מהיום שאחרי הגמר? 5) איך יצאת כל-ך מוצלחת? חחח... את פשוט מדהימה ויפה שזה לא יאומן. כל הכבוד לך מאיה שלי. מבחינתי, את המנצחת שלי, ובכלל לא אכפת לי מהם העדפותייך המיניות. ולמען האמת? את בכלל לא שמנה =) שיהיו לך ולמורן זוגיות מדהימה, חיים מדהימים כי אני פשוט מת עליך.. מעריץ אוהבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבב

ל-zyyhgy המתוק..

קודם כל תודה רבה על הפרגון מאמי וכן אני אמשיך להיות אמיתית ולהגיד מה שאני חושבת כי זו אני ומי שירצה יקבל את זה מי שלא לא יהיה חלק מהחיים שלי, ואני ומורן מעולם לא נפרדנו היא לא הייתה בגמר מאחר והיא עשתה לי מסיבת הפתעה עם כל החברות שלנו ולא יכלה להגיע כי ארגנה את כל זה לבד...:) 1. לאיתן יש הרבה תכונות אופי שלא הסתדרתי איתן ולכן הוא בחור שבחיים האמיתיים לא הייתי מתחברת אליו ולא היינו יכולים להיות ידידים ומאחר ובתוכנית היינו סגורים 21 יום 24 שעות זה הגיע לידי פיצוץ ,מה שלא היה קורה "בחוץ" כי הייתי מתרחקת ממנו מלכתחילה. 2.הייתי לוקחת את המכונית רק לאחר פייט הוגן ולא סתם ככה ,הוא נלחם בדיוק כמוני ונשאר עם ידיים נקיות ולא דרס אף אחד כדי לנצח בדיוק כמוני ולכן לא הייתי לוקחת לו את המכונית אלא אם כן בתחרות כלשהי. 3.לא היה להם קל בכלל, הם היו כבר ערוכים נפשית לחתונה וילדים ואהבו את הארוס שלי לשעבר כבן משפחה כבר, ולכן כשהבאתי להם את הבשורה זה היה נורא קשה אבל הם מקבלים אותי ואוהבים אותי סהכ זה לא משנה את מי אני בוחרת לאהוב אני עדיין אותה מאיה!! 4.בבוקר הייתי בים עם שוקי שלי אחכ הסתובבנו בקניון והייתי ובמספרה לאחר מכן יצאנו בערב לפאב ועשיתי את כל הדברים שרציתי לעשות כבר 3 שבועות ולא יכולתי ..חח 5. תודה רבה על המחמאה ומאחר ואין הנחתום מעיד על עיסתו ,אני לא אשבח את עצמי אשבח את הוריי מהם קיבלתי חינוך ודרך ארץ ואני מנסה לעמוד בציפיות שלהם כל חיי אני מקווה שעשיתי עימם חסד ושיכלו לראות אותי ולהתגאות בי אך זאת הם יגידו לא אני ..:) מתוק שלי תודה על הכל ,על הדאגה ,הפרגון והאהבה לכבוד הוא לי לענות על שאלותיך ואמן אמן ירבו אנשים טובים כמוך וכמו כל השאר שיראו מעבר,ולא יהיו מקובעים ויפסלו אנשים על נטיות מיניות דת גזע או מין, אוהבת המון נשיקות מאיה

DarkDevil1

New member
מאיה O:

תקשיבי חמודה חחח אנחנו דורשים מסיבה באיזור חיפה ואנחנו רוצים לראות אותך זה לא הולך ככה, שאנחנו נראה אותך 21 יום כל היום במחשב ולא נפגוש אתכם אגב, אני מקווה שהסתדרתם עם איתן, כי הוא נשמה בסה"כ. וגם את נשמה ובאמתף שבהתחלה שנאתי את כולכם, ועכשיו אני מתת על כולכם פשוט צריך ללמוד להכיר אתכם גם את איתן, שזה קצת יותר קשה. זה הכל. המון אהבה, ושתדעי לך שאני סוגדדדדדד למיס בניסטי כפרעלייה 3>

ל- DarkDevil1

מאמי המסיבה לכבודי מתקיימת ביום שבת הקרוב במכללת תלתן על הגג בחיפה שם יארחו אותי לכבוד חזרתי ממגודלים ואני אשמח לראות אותך ואת כולם לחבק אתכם ולהודות לכם על כל הפרגון והאהבה..:) יש אנשים איתם לא תמיד מסתדרים וזה בסדר ולגיטימי כל בנאדם הוא עולם בפני עצמו ואם לא הסתדרת עם אחד תסתדר עם אחר וכך זה בדיוק אצלי בחיים , שמחה שבסוף אהבת את כולנו ואת התוכנית לכבוד הוא לי.. אוהבת המון!!!!!!!!!!! בניסטי מוסרת ד"ש ונשיקות מאיה

אלמוג ס

New member
למאיה שכמעט נצחה

לא חובה לענות על כל השאלות אך רצוי לענות על כולם. 1.אם מיתשארי בקשר מכל המתומדיים בעונה? 2.מה המשימה שהייתה לך הכי קשה? 3.מי התמודד/ת שעברה שם את החוויה הכי קשה לפי דעתך? ולמה? 4.האם הקשר שלך אם בת זוגך עדין פעיל? דרך צלחה וקשר מוצלח אם המתומדדים ואם מורן!

ל- אלמוג ס

1. אשמח להישאר בקשר עם כולם בעיקר עם מירב ומורן שאיתן הכי התחברתי בתוכנית ולאחריה.. 2.המשימה שהייתה לי הכי קשה היא המשימה אותה לא עשיתי וזו עם הדלי שהיה מלא בזוחלים וכל מיני דברים דוחים אחרים, כמו שהבנת בתוכנית יש לי פוביה מחרקים וזוחלים והעדפתי לאבד נקודות חיים ולא לעשות את המשימה מאשר לסבול ולהישאר עם טראומה לכל החיים,יש לי עקרונות ואני אעמוד עליהם ולא כל דבר אעשה בשביל פרסום או כסף וכו.. 3.אני מניחה שלכל מתמודד היו חוויות לא קלות ולא נעימות בתוכנית אך הכי קשה אני מניחה שהיה למירב מאחר וה"חוויה" עם איתן הוציאה ממנה תכונות שהייתה מעדיפה שלא להוציא בתוכנית או בכלל וחבל האנרגיה שלה נותבה למריבה עם איתן מאשר למשחק! 4.הקשר שלי עם שוקי יציב ופעיל מעולם לא נפרדנו כמו שהיא הבהירה כאן היא לא הייתה בגמר מאחר והכינה לכבודי מסיבת הפתעה בחיפה...:) תודה מתוקה על האכפתיות והדאגה לכבוד הוא לי לענות לך אוהבת המון נשיקות מאיה

../images/Emo41.gif כוכבת ושמה מאיה ../images/Emo41.gif

lady in red אחד השירים היפים שיש... אז ככה.. אני אאחל לך בהצלחה בהמשך הדרך המון אהבה ואושר.. נכנסת ללב של רובנו יש לך אמביציה וכריזמה מדהימה, כוכבים נולדים כוכבים ואת הוכחת זאת, היה פשוט כיף לצפות בך על הצד הרגיש האכפתי הסובלני והייחודי שיש רק לך.. היית פשוט מדהימה. היו רגעים שמאוד הערכתי אותך גם אם זה דרך המסך, את קיבלת את ה"שונה" (מירב) את לא נגררת ללחץ החברתי המזעזע שדר ואיתן הנחילו שם, את היית את, עם המון אהבה וקבלה, זה מסר חשוב זה רק מוכיח שיש אנשים עם
ענק. יש לי הערה ענקית לאופן בו התפוצצת על איתן, אני חייבת להודות זה אחד הרגעים שפשוט התאכזבתי ממך, זה כ"כ לא היה שווה את זה, את שווה הרבה יותר מילד מטופש בעל משקעים חברתיים/אישיים הוא הצליח במשימתו להוציא אותך מהכלים, ואת נפלת לשם וחבל פשוט חבל, זו היתה אכזבה. ההבדל בינך לבינו, שאת הבנת שטעית, הבנת שמסר כזה הוא פסול, שבאלימות לא משיגים דבר, הודת בכך, התנצלת על כך, הרגשת שטעית מה שאי אפשר לומר עליו.. תשארי מדהימה, ותשאפי תמיד גבוה יש לך את כל המכלול להיות אישה עוצמתית והשגית כי זו את. ד"ש למורן(בת זוגתך) המדהימה - זכיתן זו לזו..
אירוח נעים

פרפוריה

New member
../images/Emo124.gifגבירותי ורבותי,

גם הערב צפוי לנו מופע משעשע הכולל את המיטב של לוליטה -הליצנית המזדקנת : הטפת מוסר, צדקנות, טרחנות וטפילות והכל, מוקצן עד כדי טירוף זועם עד כדי גיחוך ומצחיק לאלללה .... בואו בהמונכם , הולך להיות ערב נפלא!!!!!!!!

ל- The Small LoLiTa

קודם כל תודה רבה רבה על כך שהגנת על שמי ועל הדרך בה התנהגתי בתוכנית מורן דאגה ליידע אותי על כך! אני שמחה ששמת לב שאני בנאדם שיקבל את השונה והלא מקובל רק אם הוא לא עושה רע ומהווה איום על אחרים אם הוא כזה ולכן התחברתי מאד למירב ולמורן שהוצגו כך בתוכנית. העובדה שהיה לי סכסוך כלשהו עם איתן בתוכנית זה אך ורק כי בחיים האמיתיים לא הייתי מתחברת לאיתן ומיודדת איתו מרצוני החופשי ומן הסתם לא היינו מגיעים למצב הזה אך מאחר ונכפה עלינו להיות 21 ימים 24 שעות ביממה יחד זה מה שקרה, העצבים והכעסים היו אמיתיים לגמרי ונכון לא הייתי צריכה להגיע לאלימות וכמו שראית התנצלתי על כך וחזרתי בי כי באלימות לא מגיעים אף פעם לתוצאות חיוביות! תודה רבה מאמי אני חושבת שחשוב ורצוי לשאוף גבוה ולהציב לעצמך יעדים כי רק כך מתקדמים בחיים ובלי חלומות לא שווה לחיות!!! מעריכה את הכנות השאלות הדאגה מחמם את הלב ויקר מפז..:) ד"ש ונשיקות בחזרה ממורן מאיה

tofifi9

New member
מאיה יקרה, מקווה שאצלך הכל בסדר

מקווה שמורן גם, באחת ההזדמנויות בהן השתלחו בך הילדים בפורום ניסיתי להסביר להם שהמשולש רז סוזנה ומאיה הם אנשים גופניים ולכן אתם תמיד מוצאים את עצמכם מלטפים, מחבקים (מחפשים חום אנושי) - ואין הדבר אומר משהו אחר מלבד מה שרואים - ומורן אז הסכימה איתי. אני מקווה שתוכלי למצוא זמן כדי לשמור על קשר עם אותם אנשים אליהם התחברת במעבדה. מאחלת לך הצלחה בכל ושתמצאי את דרכך למלא אחר שאיפותיך.

ל-tofifi9

נכון מאד אני מאשרת את מה שאת חושבת ,רז סוזנה ואני חברים מאד טובים החזקנו אחד את השני ברגעים הקשים והלא נעימים ואולי זה הוצג אחרת דרך המסך אך כל מה שהיה זה ידידות טובה וחזקה ולא מעבר ,כל אחד צריך חיבוק לפעמים גם אני ומאחר ושוקי לא הייתה שם כדי לעשות זאת קיבלתי את זה מחברים טובים שלי וזה הכל!! אני בטוחה שאמצא זמן לשמור על קשר עם חבריי למעבדה ולהעביר חוויות על הכיף המטורף שעברנו שם במעבדה..:) אמן אמן ואמן ובהצלחה גם לך בהמשך הדרך מתוקה תודה רבה על השאלות שמחתי לענות לך עליהן.. אוהבת המון נשיקות מאיה

adi5632

New member
למאיה- בבקשה תקראי...

קודם כל, מזל טוב על המקום השני והמכובד, איך זה לצאת מהמעבדה אחרי כל כך הרבה זמן שם? אני שמחה בשבילך שהקשר עם מורן הסתדר!! ולמען האמת רציתי להגיד לך גם כל הכבוד של האומץ להיחשף ככה! היית אחת הדמויות הבולטות במעבדה ואהובת הצופים מהרגע הראשון בעצם... לדעתי לקרת הסוף קצת הדרדרת וטוב שהודת בזה והצטערת על הכל. כשסיפרו לך במבחנה שמה שרז סיפר לכם (על ההערכה בשבוע) זה המצאה שלו, איך הגבת? ראיתי שבהתחלה לא האמנת כל כך, אבל סתם רציתי לדעת איך הגבת לזה... לדעתך, המעבדה הזאת יכולה להוציא בן אדם שפוי מדעתו? קיצר, תשארי כמו שאת, הרבה יותר מתאים לך כשאת רגועה ושמחה מאשר שאת רבה וכועסת (כן כן, אני ראיתי את שני הצדדים) וזהו בערך...:) עדי=)

ל-adi5632

תודה רבה מקום שני זה אכן מכובד ייצוג נשי ויחיד מעריכה את זה מאד! לצאת מהמעבדה היה מוזר ומרגש וכבר נורא חיכיתי לזה לפגוש את מורן שלי את החברות את המשפחה ואת העולם.. טפו טפו טפו בלי עין הרע הקשר עם מורן מהמם ותודה רבה באמת לא ראיתי את עצמי משקרת ולא נחשפת זו מי שאני ומי שירצה יקבל אותי ומי שלא יפספס..:) על התקרית עם איתן הצטערתי אלימות לא מובילה לדברים חיוביים אף פעם והודיתי בכך מקווה שכולם הפנימו זאת! ההודעה של רז על ההארכה בשבוע לא הייתה לי קלה,בהתחלה פיקפקתי אך לבסוף נפלתי והאמנתי לו..חח..ומאחר ומאד חיכיתי לחזור כבר הביתה והייתי ערוכה נפשית ל 3 שבועות בלבד להיות סגורה במקום הזה ,לא קיבלתי את זה טוב ואני בטוחה שגם ראו את זה עליי.. אני בטוחה שאם היינו אמורים להישאר שם ל3 שבועות נוספים מישהו היה יוצא מישם ישירות לסוויטה באבראבנל..:) באמת שמקום כזה הוא לא מקום קל להיות סגור בו, אין לך פרטיות,עצמאות, הערכה של זמן ואפילו חלון עם אור של שמש אז כן אפשרי לצאת מהכלים ומהדעת שם הרבה תקריות שם העידו על כך.. כן גמני אוהבת אותי רגועה ושמחה וגם הסביבה במיוחד מורנוש.. חח תודה על הפרגון והאהבה נשיקות אוהבת המון מאיה

שחרולי13

New member
למאיה

מאיה, אולי לא הגעת למקום הראשון, וכן גם אני התבאסתי מזה. אבל מקום 2 ומכובד!!. הרבה היו רוצים להיות שם במקומך!. אין מילה שיכולה לתאר כמה שאת מדהיייימה!. כל הכבוד לך על האומץ להחשף בפני המגודלים עצמם, והקהל בבית, שיחקת את המשחק ונתת שם פייט רציני :) אוהבת אותך 3> שחר :]

שחרולי13

נכון מתוקה שלי מקום שני כאשר אני הבחורה היחידה בין שני גברים זה מקום מכובד ביותר וכל האהבה ,החום והפרגון שקיבלתי מהצופים ומהחברים ומהמשפחה היה שווה את זה יותר מכל! אני בטוחה שהרבה היו רוצים להיות שם במקומי ולכן אני כל כך מוקירה ומעריכה את החוויה המדהימה והמטורפת הזו שעברתי. תודה רבה מאמי את מדהימה אפילו יותר!!!! כן להיחשף ולהראות לכולם מי אני לא הייתה שאלה בכלל זו מי שאני ואני מקווה שמי שיקבל אותי יקבל ומי שלא רק שלא יזלזל :) אוהבת אותך בחזרה שמחתי לראות אותך אתמול אצל סקאזי את מקסימה נשיקותתתת מאיה

שחרולי13

New member
תודה שענית אבל....

זאת לא הייתי אני אתמול בסקאזי :) אבל אני אראה אותך בפסטיבל המשחקים אני מקווה (לא יודעת אם שמת לב אבל זאת שחר מהפייסבוק, שלחתי לך עוד הודעה את מוזמנת לראות אותה)

שחרולי13

New member
תיקון***

יותר נכון להגיד שזאת שחר שניהלה-מנהלת את הקבוצה שלך ביחד עם מורן חחחח

שחרולי13

אההההה עכשיו קישרתי , אתמול פגשתי בחורה בשם שחר במסיבה של סקאזי שגם נמצאת אצלי בפייסבוק והייתי בטוחה שזו היא שרושמת לי עכשיו אבל אותך ברור שאני זוכרת ומכירה ומורן גם סיפרה לי על כך שניהלת את הקבוצה יחד איתה יותר מאוחר אכנס לפייסבוק ואענה לך על המכתב ששלחת לי.. סורי על הבלבול מתוקה מאיה :)

שחרולי13

New member
חח :) זה בסדר

ותודה על זה שאת כזאת מדהייייייימה ! אני לא מכירה הרבה אנשים שהיו מתייחסים למעריצים שלהם ככה, כאילו עונים על השאלות שהם שואלים וכל מיני כאלה. אוהבת אותך כל כך ותודה שענית לי שוב ;] שחחחר דרך אגב מסרי למורן ד"ש ושאני אוהבת גם אותה :)

למעלה