מאיה אשכנזי המגודלת האדומה מתארחת בפורום!

ל-אלמוגי היפה 1

מתוקה את צודקת ובנאום הסיכום שלי בגמר גם חזרתי בי והתנצלתי ,,אלימות מילולית ופיזית לא מוצדקת בשום מקרה גם אם מרגישים שהיא רלוונטית זה אף פעם לא מוביל לתוצאות חיוביות כפי שאת רואה.. לשאלותייך: 1. השינוי הכי משמעותי בשבילי הוא להעריך דברים פשוטים כמו פלאפון, בגדים, ודברים חשובים יותר כמו פרטיות ועצמאות משהו שתמיד לקחתי כמובן מאליו, משהו נוסף שאני מעריכה עכשיו זה את עצמי, לא תיארתי לרגע שכולם יפרגנו יתמכו ויאהבו אותי כל כך זה פשוט מדהים ומחמם את הלב 2.אני מתחרטחת שמה שאמרתי יצא מהקשרו ולא הובן כפי שהיה צריך להיות ,לעולם לא הייתי מוותרת על מורן בשביל רז,הכוונה הייתה שהוא בחור שיש בו הרבה תכונות חיוביות שאהבתי ,אך הוא היה לי כידיד טוב ולא מעבר! עכשיו הכל בסדר מורן ואני ביחד אוהבות ומאושרות חמסה חמסה..:) אלמוגי תודה מאמי על ההתעניינות שמחתי לענות לשאלותייך נשיקות מאיה

ל-עומרי חיון

חיים אוהבת אותך בחזרה מאמי שולחת לך ים של נשיקות !!! עומרי מאמי הגבתי לך בראיון תודה לך לחיים ולשאר הבלוגרים המקסימים שבאו אותו יום למעבדה ועבדו קשה כל כך מתה עליכם נשיקות מאיה

מאיה מאוד חבבתי אותך אבל ברגע שיתנהגת באלימות

נפסלת בעיני חא אהבתי בכלל את איתי איך שהוא קילל אבל זה שאתה מרשה לעצמך להרים ידים ועוד על גבר ואתה חשה שהוא לא ירים עליך יד ובכלל אני נגד אלימות מאיה חבל הרסת את כל היופי ההפנימי והחיצוני שבך וצדקתי שאהבתי את רז הוא נתן דוגמא מעולה לבני נוער בקשתי מרז ליתנדב עם נוער נגד אלימות אולי תלכי איתו ביחיד .? אני כותבת לך רק מזווית בונה ולא הורסת תאמיני לי וקצת בגרות לידים כל טוב

ל-ענתוש לידיבוי

ענת מאמי לא שופטים אדם בשעת כעסו העצבים והכעסים כלפי איתן היו מוצדקים, לא סתם כל דיירי המעבדה לקחו חלק בריב כלשהו איתו, בחיים האמיתיים דבר כזה לא היה קורה מאחר ולא הייתי מתחברת לאיתן מלכתחילה! אבל שוב אני חוזרת ואומרת אלימות לא מובילה לשום תוצאה חיובית כפי שראית -לא מנצחים ככה! ולכן ביום הגמר בסיכום שלי קודם כל הפגנתי בגרות התנצלתי וחזרתי בי!! קודם כל אני אשמח להתנדב ולעשות עבודת קודש שכזו , מה גם אני חושבת שטעות אחת לא צריכה להשליך על אופי של בנאדם ולאורך כל התוכנית הפגנתי רוח ספורטיבית,הסתדרתי ואהבתי את כולם וכולם הסתדרו איתי ודבר כזה הוא טיפה בים אין צורך להיתפס על זה..:) מקווה שהבנת את הזווית ראייה שלי עכשיו מאחלת לך רק אושר ואהבה מאיה

loli3212

New member
נכון מאד XD

חחחח זה מה שניסיתי להסביר לכול האנשים ששפטו אותך בגלל שנהגת באלימות ... אני בטוחה ב100% שנהגת ככה רק בגלל שכעסת והעצבים וכו ... גם לי זה קורה ולכול אדם זה קרה או יקרה :) 3>

ל-loli3212

תודה מאמי אני שמחה ומעריכה אנשים שידעו לראות קצת מעבר ולא לשפוט אותי על דברים שקורים בנסיבות קיצוניות וחד פעמיים שכאלו כי שוב אני לא מצדיקה או מעודדת אלימות ,גם ההפקה לא והנה עדות חיה כי ברגע שנוהגים באלימות אין תוצאות חוביות-לא מנצחים ככה! אז תודה שהגנת עליי מאמי אוהבת המוןןן נשיקות מאיה

חמודה האחת 1

היי חמודה יש את המגודלים באתר של סלקום קטעים מהסדרה וסיכומים יומיים, אני לא יודעת אם תהיה עוד עונה בטח יפרסמו בהמשך אם תהיה, לרז יש פייסבוק נסי להתחבר אליו שם מאיה

המשך

ראיתי שיש. אבל זה קבוצה ...טיך מצאפים אותו כמו שצרפתי אותך ואת יאיר? פה הוא לא נמצא?

ל-חמודה האחת 1

אין לי מושג מאמי אני בטוחה שיש לו פייסבוק חפשי לפי השם סורי שאני לא יכולה לעזור לך כי אפילו אני עוד לא מצאתי זמן לצרף את כולם כשאצרף אשלח לך פה קישור אליו מאיה

למעלה