הנה אני

Dracos Love

New member
../images/Emo3.gif../images/Emo108.gif|אבי|

לאיודעת, אין לי עמדות מסויימות בקשר למסיבה.. ארמ, אני לא כ"כ מחבבת את יובל כספין
. -_-. בכל מקרה, היה עדיף אם הייתם שואלים למי מרשים קודם במקום סתם לפרסם אופציות
. אממ, אני מעדיפה עם תחפושות, אני לא מראה את הפרצוף שלי בטלוויזיה +_+. אני אתרחק מהמצלמות כמה שאוכל.
. אממ, שני ההורים שלנו לא מתנגדים כ"כ - אבל אסור במרתף. (קטן מדי, יקר מדי [מחשבים,מקרנים,טלוויזיה] וחשוב מדי]. בקומה העליונה זהלא בסדר?
. מיאו ^_^. הבית שלי יהיה בטלוויזיה ^_^^^.
.

Gizmo14

New member
דיברתי עם סיגל, לא סתם../images/Emo28.gif

פרסמתי אופציות...
הקומה העליונה- מצוין
אם יש דשא בחוץ- עוד יותר טוב
(למרות החום הרב
, עדיין דשא נשמע המקום הכי טוב) אבל הקומה העליונה זה בהחלט גם אפשרות

i c y

New member
טוב, אולי באמת עדיף לבטל.../images/Emo42.gif

לוידעת, פתאום גם לי זה לא נראה רעיון כל-כך טוב.

לבטל?!?!?!!?!?!?!!?

"גם לי זה לא נראה רעיון טוב"?!?!?!?!?? היצאת מדעתך????? רוני, את וקסם ילדות שולתות ומשקיעניות בטירוף. אתן ממש מדהימות, והרעיון של המסיבה הוא בהחלט אחד הדברים היותר מגבשים ששמעתי בשנה האחרונה, אם לא הכי מגבש. כל הכבוד לכן על היוזמה, הוכחתן למה כל הפורום סוגד לכן. ואני מתכוונת לזה בכל הרצינות.
מה שהתכוונתי להציע זה, בסך הכל, לארגן את זה כמסיבת תחפושות, כדי למנוע מבוכות וחוסר-פוטוגניות ^^. חלילה לא לבטל, הרעיון מדהים ואני מחכה לזה מאוד. התוכנית נשמעת ממש ממש טוב, ואוי לכן אם תבטלו. זה רעיון מעולה, ואני בטוחה שכולם פה יהנו ממנו, אבל.. מחופשים.
מובן
אני מעריצה אתכן.
לא חשבתי שאני אגיד את זה למישהו אי פעם..

YaLdoNet 4 EveR

New member
../images/Emo45.gif שני צודקת, כמובן.. ../images/Emo13.gif ../images/Emo176.gif

ואני מסכימה עם כל מילה ומילה (ואפילו ביטוי, מושג, רווח ותו!). המסיבה זה רעיון אדיררררררר, מקורי, ושווה כל שניה של השקעה.
אל תיסגו עכשיו..

כמו גם יש להוסיף... ../images/Emo57.gif

ראיתי (יותר נכון שמעתי) אתמול את התוכנית: החוגגים כמעט ולא מופיעים אז אם נתחפש יהיו לנו בערך חמש דקות לדאוג שהתחפושת עלינו וזהו. לשאר החלקים של התוכנית צריך רק כמה אנשים נבחרים שיסבירו ויספרו וכו' וכו' וכו'.

Gizmo14

New member
*מתנדבת*../images/Emo28.gif

זהו, גם אני ראיתי, ולפי מה שראיתי המשתתפים במסיבה מופיעים שם למשך... מה, שלוש דקות
זה הכל השלבים של ההכנה, וכמעט אף אחד לא יהיה נוכח בשלבים האלה
(טל, סיגל, אני, רוני.... לא יודעת אם צריך או כדאי עוד
)

YaLdoNet 4 EveR

New member
גמני מתנדבת ../images/Emo13.gif../images/Emo45.gif../images/Emo176.gif

מאז ומתמיד אהבתי דברים כאלה
. אה *שמה לב* אבל אם לא צריך או כדאי אז לא חשוב
*סטיופיד*

Gizmo14

New member
אם יהיה צריך וכדאי...../images/Emo175.gif../images/Emo28.gif

מבטיחה לקרוא לך

ffiendd

New member
וול, גמני רוצה../images/Emo10.gif../images/Emo54.gif

מאיע אוהבת להתראיין^_^ חוצמזה אני מוכנה לבוא ב-5 בבוקר אם יבוא לכם על זה^_^ ויבוא, אני מבטיחה

thebaby

New member
אני כפי שאני../images/Emo101.gif

ממש לא משנהלי
אם יהיה אני אשתדל לבוא
אם לא יהיה אני אשתדל לא לבוא
בקיצור
איך שבא לכם\ן

ffiendd

New member
וול, שיניתי את דעתי...../images/Emo54.gif

במקצת
מסתבר שאתם משכנעים ממש ממש טובים, אני הייתי ממליצה לכם לכתוב לפני ההודעה: "הודעה זו עלולה לשנות את דעתכם"
הודעה זו עלולה לשנות את דעתכם
אוקע, החלטתי, לאחר התבוננות ממושכת בעדשת המצלמה בזמן צילום היומולדת של אחותי, שפוטוגניות זה ממש לואני. אחרי שהחלטתי ככה 75 פע' לפחות לפני היום
אי לכך ובהתאם לזאת אני ממליצה לעשות מסיבת תחפושות. וזה לא שאני לא
בפורום המקסים הזה ובאנשים הנהדרים והחמוטים שיש בו, אלא שזה אשמת הפוטוגניות המקולקלת שלי
בלע, אם הייתי פוטוגנית הייתי ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש שמחה אם לוהיו עושים מסיבת תחפושות. אבל אני לא וכך אני חיה, בלית ברירה
בלע, הלכתי להצמד לעדשת המצלמה- מאחוריה

מלאכית16

New member
*הילה בשידור ישיר מרמת אביב ג'*

אז ככה- לדעתי זה רעיון ע-נ-ק. אני גאה בהיותי בפורום הארי פוטר הספר
כבר צוחקים עלי שאני קוראת הארי פוטר, אז באמת לא מפריע לי שיצחקו עלי עוד- אם זה עושה להם טוב..
אני גם מוכנה להתחפש או לא להתחפש, תלוי מה בא לכם.. אני הלכתי עם שתי חברות שלי, מחופשות להקוסמות, להקרנת הבכורה של חדר הסודות ובהחלט שמתי *ין על כולם...ואני מוכנה לשים עליהם שוב. אני לוידעת איזה תאריך עדיף לי כי השלישי קרוב מידי ל22 והעשירי רחוק מידי מהיום ככה שאני לוידעת מה יהיה לי אז...אז פשוט תקבעו תאריך ונראה אם אני אוכל לבוא...מקסימום אני אקח אטובוים ומוניות..
כל הכבוד לקסם ורוני

Gizmo14

New member
../images/Emo23.gif../images/Emo28.gif

אני מתה עלייך. אני חושבת שאני מתחילה ממש ממש ממש לאהוב אותך, שזה דבר קצת רע בהתחשב בעובדה שאנחנו נשואות כבר כמה שבועות
הו וול, תמיד הייתה לי הצתה קצת מאוחרת

Gizmo14

New member
טוב, חבריקוס..../images/Emo41.gif../images/Emo28.gif

אני רק רוצה להגיד שאני מתה מעייפות והולכת לישון, אבל אל דאגה: קראתי *הכל*, כל הודעה והודעה, ואני רושמת הכל אצלי על דף, ואף פריט או פריטון של מידע לא ילך כאן לאיבוד
אם יש מישהו שקרא את ספרי הארי פוטר בעברית ובאנגלית ובא לו לעזור לי עם מציאת ציטוטים ותיאורים של חלק מהמאכלים, שיגיב להודעה הזאת ונעשה פגישת צ'אט חביבה... צ'או

PopPy

New member
הדובשנרייה:

"גושים קטיפתיים של קרם אגוזים, ריבועים ורודים רוטטים של ג'לי קוקוס, סוכריות טופי קרמל שמנות בצבע דבש; מאות סוגים שונים של שוקולד בשורות סדורות; חברית ענק של סוכריות ברטי בוטס בכל הטעמים, ועוד חבית של סוכריות הרחף שעליהן סיפור לו רון; לאורך קיר נוסף היו "ממתקי פעלולים": מסטיק הכי מתנפח של דרובל, שבבים מוזרים של ממתקי מנטה צחי לניקוי השיניים, הפלפלונים השחורים, עכברטריקים, "נשיקות" מנטה בצורת קרפדות, עטי סוכר שבריריים ובונבונים מתפוצצים." לבעלי טעם ייחודי: סוכריות על מקל בטעם דם מקקים מצופים שוקולד שוקובולים חלזונות מרמלדה לקקנים חומציים

De-Panther

New member
זוכרים את הטופיק...|זבנג|../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

שכתבתי על השוקובולים?? אז איך מכינים שוקובול?? איך הוא נראה??

למעלה