הנה אני

אני תמיד חשבתי ש... ../images/Emo57.gif

זה נראה כמו "נשיקות" רק עשוי משוקולד ומלא בקרם אגוזים. כי הרי באנגלית לא קוראים לזה chocostamp, נכון? *מתעצלת לבדוק*. זה סתם תרגום...

Lotus floweR

New member
ג-א-ו-נ-י-!!!!!!!!!!!!!!!../images/Emo70.gif!|!

*סוגדת* מה אתם מטומטמים!!!! זהוי הזדמנות פז!!!! שכל הפורום יהיה שם! אני דורשת! בלי פחד במה! זו ההזדמנות ל: 1. לכבוש את העולם! 2. להתגבש ממש! 3. לעשות קונספירציה ענקית ולפצוח במחאה נגד התעללות בירקות והכל בתחפושות מפגרות של דמויות מהספר! 4. להשתלט על העוללללםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם!!!!!!!!!!!! *אטרף* אני באה!!!! אני באה מצטלמת, בתחפושת מטורפת ועושה שטויות!!!! אני אבצע שם טבח!!!! ג'נוסייד!!!!! יהיה ענננננאאאאעעעאאעאעאעקקרקקקקקקקקקק!!!!!!!! שיו! שיו וואו וואו שיו יו יו יו יווווווווו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *מנסה להוציא אנרגיה* לא איכפת לי מהתאריך אני אגיע בכל מקרה!!!!!!!!!!!!!!! איים באק בייביז!!!!!! איים פאקינג באאאאאאאאאאאאאאאאאאקקקקק!!!!!!!!!!! ממממממממממווווווווווווווווווווווווווווווווווווווותתתתתתתתתתתתתתתת!!!!! נו...אז איפה זה בסוף?

Kryptonite

New member
המממ...../images/Emo168.gif

אני חשבתי על זה יותר כמו כדורי שוקולד, יותר גדולים, שה"קליפה" היא שוקולד קשה ובפנים יש את הקרם אגוזים.

Gizmo14

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifסיכום שרשור../images/Emo70.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

מקווה שלא שכחתי שום דבר ואף אחד
תאריך
3.8- קובי, אתי. 10.8- אופיר ג'ון, אופירע, אופיר הבן, סטפני, לירן, אור, אנה. אם המפיקה מתקשרת בקרוב- אני מוסרת לה את התאריך השני.
הבית של סיגל הוא האופציה היחידה כרגע, אבל תודה בכ"ז שהצבעתם
בושה
בעד תחפושות: אורן, גוני, אנה, סטפני, אור, שניצל, שיר, קטי, מאיע, קובי. נגד תחפושות: נדב, לירן, אופיר הבן. כמו שאמרתי:מי שנגד מוזמן לבוא בלי תחפושת
מאכלים:
צפרדעי שוקולד
מיץ דלעת
בירצפת
וויסקי אש של אוגדן
ברטי בוטס
מסטיק הכי מתנפח של דרובל
עוגיות דלעת
מרק דלעת
עוגיות קדרה
שרביטי במבליק
עכברטיקים
סוכריות מנטה
סעודת תחילת שנה- המאכלים שלה
סעודות חג המולד- המאכלים שבהם
עוגיות קרם קנריות
עוגה להארי עם "יומולדת שמח" בירוק זוהר. אז ככה: אם מישהו מוכן- להגיד לי מה מהדברים האלה פנוי בחנויות, להציע רעיונות איך להכין כל אחד מהדברים האלה (או רק חלק), להביא ציטוטים למאכלים שאכלו בסעודות השונות (אפשר רק לתת עמוד ואני אכתוב את הציטוט
), ולהציע עוד מאכלים: אני אודה לכם מאוד

Kryptonite

New member
ברטי בוטס אפשר לקנות../images/Emo168.gif

אבל לא בארץ...
צפרדעי שוקולד כן, אבל הפסיקו למכור אותם. בסעודות הם סתם אכלו אוכל רגיל (עוף, פירה וכו')

Lotus floweR

New member
יאללה...אני אקפיא לכם כמה עכברים...

יש המון בקן שלי... לא סתם...מה הבעיה? עוגות קדרה יכול להיות באותה המידה...סתם מאפינס. וויסקי אש של אוגדן נשמע לי מצויין...אפשר פשוט להביא ציאניד. ברטי בוטס...אם אי אפשר להביא מחול...נראה לי שסתם סוגריות ג'לי יספיקו. מסטיק בזוקה מתנפח די טוב אבל אף אחד לא יאכל את זה... עוגיות דלעת זה עוגיות שוקולוד מצופות בקרם כתום... מיץ דלעת...נו....איזה מיץ מנגו או משהו... הכל אפשר לזייף...מה זה משנה? העיקר שכולנו נהיה ביחד!!!! ב-
גל

בקשר לאוכל... ../images/Emo57.gif

צפרדעי שוקולד אפשר להשיג אם מתאמצים מאוד, כי נראה לי שהפסיקו איתן... מיץ דלעת? פשוט מיץ כתום. מרק דלעת יהיה מצוין, דווקא. סבתא שלי עושה אחד נורא טעים ^^; בירצפת-בירה שחורה! וויסקי אש של אוגדן-נו באמת >_< ברטי בוטס-ארררררר... הייתי יכולה לשלוח מכתב עם כסף לקרובים שלי שגרים בארצות הברית ולבקש, אבל עכשיו זה יגיע רק עוד הרבה זמן... כאילו, לא בזמן שצריך בכל אופן. מסטיק הכי מתנפח-אין לי מושג או רעיון... עוגיות דלעת-לא צריך להיות בעיה, הרי עושים דברים מוזרים מדלעת, לא? מרק דלעת-תביאו כמה שיותר. זה ממש טעים. במיוחד עם גזר ובטטה *_*. עוגיות קדרה-אלו בעצם "עוגות קדירה", כאילו, זה דבר שבאמת יש. השם הוא לעוגות בחושות שעשויות בדרך כלל משמרים. זה נחמד אם אוהבים עוגות שמרים וכאלו. שרביטי במביליק-תמיד חשבתי שהם נראים כמו המקלות האלו של כריסטמס
עכברטיקים-אררררר.... תקפיאו קרטיב בצורת עכבר
? סוכריות מנטה-הסוג המועדף עלי זה "סמינט", תודה. עוגיות קרם-קנריות-עוגיות קרם עם ציור של ציפור...? עוגה-כפי שמי שהיה במפגש אצלי נוכח לדעת: היא תהיה בסדר כל עוד לא תתנו לנטע ולי להכין אותה. האמת היא שאני דווקא בדרך כלל מכינה עוגות בסדר (אני לא יודעת בקשר לנטע...
) אבל כנראה שהמתכון פשוט היה לא מוצלח. אנחנו, אישית, את הכתובת הירוקה עשינו בעזרת קצפת עם הרבה צבע מאכל ירוק (באדיבותה של מאיה-מלכת הירוק-צומי הבלתי מערערת). אררררר.... זהו
? אין לי כוח לחפש בספרים >_<

De-Panther

New member
מיץ דלעת אפשר לעשות|זבנג|../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

כמו שעושים כל מיץ אחר לוקחים את מה שרוצים לעשות ממנו מיץ ומועכים אותי סוחטים אותו מסובבים אותו ומוציאים לו את כל המיץ לדעתי דווקא מיץ דלעת אמור להיות מאוד טעים למישהו יש מסחטת דלעות??

The tooth Fairy

New member
אפשר למצוא הכל ברשת../images/Emo11.gif

אני חושבת... אולי אפשר להזמין מאיזה אתר סוכריות ברטי בוטס אבל זה בטח יהיה סתם בזבוז של כסף. עדיף סתם לזייף כמו שמישהו אמר כאן. בקשר למיץ דלעת, כמו שאורן אמר אפשר לסחוט ולמעוך. לגבי הטעם אני לא בטוחה
נזכרתי ביין הדבש מפונדק שלושת המטאטים אבל אני בספק אם יתנו לנו לשתות בתוכנית(כמובן אני בטוחה שאם קצת שיכנוע אורן יוכל להבריח לנו בקבוק
) וזהו. אני בטוחה שיהיה שמח ועליז(
)...

HaMsTeR

New member
אז אני מבינה שתיהיה מסיבת../images/Emo118.gif

תחפושות. אוקיי, נחמד. ואני כבר יודעת למה אני אתחפש. להגיד, או שזה סודי?

YaLdoNet 4 EveR

New member
אה אז כן תחפושות?! ../images/Emo176.gif

טוב... מישו רוצה להתחפש איתי, ובגלל זה להיות תקוע איתי עד סוף הערב, וכשנגיע לשם הוא ירצה לצרוח\לפרוש מהפורום\למות?! סתם לא, אני בטח סתם אתחפש למכשפה או משו

thebaby

New member
גם אני ../images/Emo3.gif../images/Emo101.gif

כדי שאני אשאל את ההורים שלי בקרוב
או וול... אין לחץ

מואהאהאה. לי יש תחפושת מעולה...

אני מתחפשת למשהו שבו אני לא אצטרך להתחבא מהמצלמות פשוט כי לא יהיה אפשר לזהות אותי. האהא!

HuGo Hell

New member
את.. צוחקת, נכון? ../images/Emo1.gif

המאכלים האלה באמת מאכלים? או את רוצה להרוג אותי?
ואני מקווה שאתי תבוא ל-10.8 ^-^ ככה אני אפגוש אותה שוב ואעשה חיים משוגעים.

*קליאו*

New member
ניסיתי לקרוא את כל השרשור..../images/Emo105.gif

(באמת שניסיתי) אבל התפגרתי באמצע
בכל אופן:
רוני, אחלה רעיון ואחלה דודה!!
קסם, את פשוט נפלאה, כמו תמיד!!
תאריכים - שניהם בסיידר מבחינתי, לפחות כרגע.
אוכל - אין לי רעיונות כרגע, אבל בירצפת - פשוט חובה!! לא יודעת איך יעשו את זה, אבל זה חובה!!
אין לי רעיון למקום.. הממ, אבל הוד השרון זה בהחלט נוח בשבילי
השאלה אם ליעל יש מקום ואם מרשים לה.. אבל באמת לא משנה לי איפה
תחפושות - כןןןןן!!! גם כי.. ממ.. זה לא שאני לא גאה בהיותי פה, הרי ממש נהניתי ללבוש את דגל תפוז בתור חצאית
ו.. ו.. דברים כאלה (
), אבל - אני מאוד בעד הנושא של התחפושות!
עכשיו, בקשר לדבר שמטריד אותי.. מה זה בעצם המסיבה הזו? לא יצא לי לראות את התוכנית הזו מעולם, והייתי רוצה לדעת.. מה בעצם עושים שם?! הווי זה נהדר.. אבל מה עושים? רוקדים? אוכלים? סתם יושבים ומשייפים ציפורניים? לייק - מה יש להם כבר לשדר?!
הייתי שמחה שתעני לי.
תודה, וזה באמת באמת באמת (..) רעיון שווה לחלוטין!

De-Panther

New member
שכחנו דבר חשוב!!...|זבנג|../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

מוזיקה!! אם הם רוצים מסיבה אז צריך גם מוזיקה

למעלה