הנה אני

Gizmo14

New member
../images/Emo41.gifהנה אני../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo175.gif../images/Emo28.gif

לא, לא מתחתי אתכם. עדיין מספר האנשים שנמצא פה פחות ממה שאני צריכה, אבל אתם תספיקו לבינתיים
דבר ראשון: אני מתחננת. לא לספר על פורום נדל"ן בשרון לאנשים שהם לא מהפורום שלנו. בבקשה. אתם כבר תבינו.
הנידון: "המסיבה" אני אתחיל מהתחלה: יש ערוץ בשם ערוץ 10. אני מקווה ששמעתם עליו. בערוץ הזה בכל יום שישי בשעה 9 בערב יש תוכנית בשם "המסיבה" (אודה לכם אם תצפו בה מחר...). הסיפור הוא כזה: יש מנחה בשם יובל כספין שמארגן מסיבות לקבוצות מסוימות של אנשים.
רוני
המתוקה שלנו, בעזרת הקשרים של דודה שלה, המקושרת המפורסמת (לא מכירה אותה
), ארגנה שיעשו לנו מסיבת הארי פוטר. הנושאים בהם נדון הערב:
תאריך
בושה...
תאריך
המפיקה, דורית, חשבה לעשות משהו לקראת יציאת הספר החמישי, אבל מאוחר מדי בשביל זה, היא הבינה ברוב חוכמתה המופלאה. לכן הצעתי לה את ה31.7, יום ההולדת של הארי ושל ג'ייקיי
כמובן שזה לא יום צילום במקרה, אבל נוכל לערוך יום הולדת באיחור (לי כמעט לא ערכו יום הולדת אחד בתאריך המדויק
)... אז יש שתי אפשרויות:
3.8
10.8
אני, אישית, בעד הראשון- אבל אני קוראת לכם להצביע, ואני פשוט אבחר את זה שמקבל יותר קולות. ניתן להצביע כאן או במסרים, עדיף לא באס"ק (הוא לא ממש מסודר ומת די בקלות...). אם במסרים- אני רק מבקשת לרשום בכותרת את נושא המסר
במסרים כאלה אני מטופלת בתשומת לב רבה...
יעל הקטנה
, הציעו לי את הבית שלך (את פה
), חושבת שאפשר לארגן משהו בחצר
אם תחזירי לי מסר, או טלפון (אני חושבת שיש לך המספר...) אני אדבר איתך ואסביר לך הכל בפרטי פרטים.
טל וסיגל, במרתף שלהן בבית, אם ההורים שלהן ירשו. נקווה. דורית, המפיקה איתה דיברתי, החליטה שהיא רוצה שזה יהיה הכי קרוב שאפשר לתל-אביב (אני מניחה שיש להם בעיות נסיעה או וואטאבר) אז שני המקומות הללו קרובים פחות או יותר באותה מידה. אם למישהו יש הצעה (לנדב בבקשה רק את הבית שלכם, לא בתים של אחרים) למקום שהוא נוח יותר, או סתם בעל יותר סיכויים שירשו לקיים בו מסיבה ל30 אנשים (מקסימום 40), בבקשה ליצור איתי קשר (מסר או אס"ק או סתם בתגובה להודעה שלי פה.)
מאכלים
האישה הזאת לא מבינה שההווי של הפורום הוא הכי חשוב. היא חושבת שלמישהו כאן עוד אכפת מהארי פוטר
לכן מתחשק לה משום מה מתחשק לה שנגיד לה סוגים של מאכלי הארי פוטר שהשף של התכנית יכול להכין. אני בינתיים חשבתי רק על צפרדעי שוקולד ומיץ דלעת, אני מזמינה את המומחים (נשארו כאלה
) לסרוק את הספרים (לא בסורק, בעיניים) ולמצוא כל מאכל, כל מאכל, ואני אציע לה ואחליט איתה מה הגיוני להכין, מה אפשר למצוא בחנויות הארי פוטר הקרובות לביתך וכולי. תודה
בושה...
אני, אישית, אומרת לכל יצור, איש ואישה שאני פוגשת שאני מפורום הארי פוטר, וגאה בזה כמעט כמו שאני גאה להיות יהודייה מרוקאית שגרה בישראל
. יש אנשים, שלא שותפים לרגש זה שלי, וזה מובן ומתקבל על הדעת בהחלט. אחד האנשים האלה הציע, אם כך, שלכבוד הולדתו של הארי נעשה מסיבת תחפושות, בה נוכל להתחפש לדמויות הרגילות (הארי, רון, הרמיוני) ונוכל להבריק (להתחפש לערבה המפליקה, למשל)... כך אלה שרוצים להגזים עם התחפושת- ידאגו גם לכך שלא יזהו אותם חבריהם שעלולים לצפות בטלויזיה בטעות באותו יום (כאילו שמישהו רואה ערוץ 10...) וגם חברי הפורום יתקשו לנחש מי הם
נשמע לי רעיון טוב. אני רוצה לראות מי בעד ומי נגד התוכנית. אז לסיכום:
יש לנו להצביע בעד התאריך הראשון או השני
יש לנו להצביע בעד סיגל, יעל, או להציע מקומות אחרים
יש לנו להציע מאכלים מהספרים ההארי פוטריים השונים
יש לנו להצביע בעד או נגד מסיבת תחפושות (כמובן, גם אם תהיה מסיבה כזאת, לא חייבים לבוא בתחפושת, סתם יותר משעשע...) ולסיום: אני מתה על כולכם, מצטערת שמתחתי אתכם ככה, פשוט כמה יותר מאוחר שאני שמה את השרשור, ככה הוא ממשיך לקפוץ יותר זמן (או משהו
) ואני באמת רוצה להשתלט על הפורום הזה כמה שפחות, כדי שלא יעיפו אותנו מכאן (שוב
)
מתה על כולכם המון המון
קסם

i c y

New member
הא.../images/Emo13.gif../images/Emo42.gif

אני צריכה להתחיל לחשוב בקול רם לעיתים קרובות יותר.

i c y

New member
ו.. כמובן, *מרגישה אגואיסטית*../images/Emo42.gif

קסם!
את נהדרת!! אני כל-כך שמחה שהחלטתי לפנות אלייך עם זה.
מתה עלייך!

Gizmo14

New member
רוני בץץץ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo23.gif../images/Emo175.gif../images/Emo28.gif

מתה עלייך בחזרה

Gizmo14

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo175.gif../images/Emo28.gif

De-Panther

New member
../images/Emo25.gif../images/Emo24.gifקסם!!|זבנג|../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

פשוט לאנוס אותך!! מת עלייך!! התאריכים לא משנים לי המקומות גם לא מאכלים: מה שאמרת ויש גם בירצרפת ויש גם את וויסקי אש של אוגדן
מסיבת תחפושות: בעד!! ברור שבעד!!
כבר אמרתי לך שיש לי עכשיו חשק לאנוס אותך??

De-Panther

New member
במחשבה שניה זה לא..|זבנג|../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

יתאים ולא רק בגללי תחשבו על ההווי במפגשים זה לא ישתנה כשיהיו מצלמות מסביב?? ומה אם לפעמים מישהו מבואס במפגש?? אם המצלמות יראו את זה ישר יבואו עליו!! זה יכול להיות ממש בלאגן הדבר הזה...
לדעתי צריך לתכנן את זה טוב טוב קודם אם באמת עושים את זה... אני בעד ונגד הרעיון עכשיו
סורי

ffiendd

New member
וואו.../images/Emo2.gif../images/Emo54.gif

זה ממש רעיון מעוללללההה
לואיכפת לי התאריך
המ, אני בעד המרתף של טל וסיגל, יש להן אחלה בית, באמת^_^
סוכריות ברטי בוטס בכל הטעמים- סוכריות ג'לי רגילות. למרות שיש לי את המיסחור של זה בבית- זה בכלל לוטעים
המסטיק הכי מתנפח של דרובל- למישהו יש רעיון
צפרדעי שוקולד- אפשר לקנות תבניות של צפרדעים ולשים בתוכן שוקולד, לא
אבל אפשר גם לקנות- זה יקר מאוט מאוט
עוגיות דלעת- עודיות חמאה רגילות שקונים בסופר, זה יכול להיות עוגיות דלעת. בלע, בכלמקרה אין לזה צורה מיוחדת, כן
עוגות קדרה- עוגות רגילות
שרביטי במבליק- הממ, ווט ט'ה פאק איז במבליק
עכברטיקים- זההה...אמור להיות משהו ממנטה חריפה מאוד. למישהו יש רעיון
ו...אני צריכה לבדוק עוד^_^
מסיבת תחפושות-
, אבל להביא מטאטאים וכאלו זה רעיון טוב
מיאו

אהה... מגניב ../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif ../images/Emo29.gif

דבר ראשון, ב3/8 אח שלי מתגייס (
), אז אני מעדיפה את ה-10... אוכל, ארר... אני רואה שעוד לא למדתם...
רוצים משהו שקשור להארי פוטר? הולכים ללקסיקון... בשביל זה הוא שם...

Jelly Beans

New member
אני לא יודעת אם לצחוק או לבכות...

"מסיבת הארי פוטר" זה מצחיק ועצוב באותה מידה
או גאד... איך בכלל אתם חושבים על הדברים האלה? אני אישית לא חושבת שאני אבוא
זה יותר מידי עצוב בשבילי כל הדבר הזה.. אני מהאנשים שלא
בזה שאני בפורום הארי פוטר. בכלל לדעתי זה שאני צמודה למחשב נורא עצוב, אז זה כבר עובר את היכולת שלי
כמה שאני אוהבת אותכם (חיבוק|) וכמה שאני אוהבת שרואים אותי בטלוויזיה (
) זה משהו שאני לא אעשה אלא אם אני אוכל להתחבא בשרותים עד שהצלמים ילכו
אבל בהצלחה!

Gizmo14

New member
יש סיכוי ש...../images/Emo175.gif../images/Emo28.gif

אני אארגן משהו שאנשים מסוימים יבואו רק אחרי שהצלמים ילכו... כמובן שאם לא יהיו מספיק שיתנדבו לבוא כשצלמים נמצאים- לא תהיה מסיבה. אז...

YaLdoNet 4 EveR

New member
אני מתחנננתתתתתתתתת ../images/Emo176.gif

בבקשה בבקשה לא ב3.8... יש מסע חוף ואני גם ככה לא אהיה במפגשפורום ב-22 ואני מתהההה לפגוש אותכם!!!
בבקשההההההההההההההההההההה
אההההההההההה קניתי את הספר החמישי!! ממש עכשיו! *מתרגשת*

thebaby

New member
|תגובה|../images/Emo101.gif

ראשון או שני
לא משנה לי
לא משנה לי
אני אחשוב על דברים
אני נגד המסיבת תחפושות
איזה השפעה עשיתי

=Wednesday=