הנה אני

במחשבה שניה...../images/Emo4.gif../images/Emo15.gif../images/Emo42.gif../images/Emo19.gif

עדיף לא לשאול בכלל, אין סיכוי שירשו לי.

Gizmo14

New member
בבקשה שאלי בכל זאת...../images/Emo7.gif../images/Emo28.gif

אני אדבר עם ההורים שלך ואגיד להם שאני מארגנת צוות נקיון ונשאיר להם את החצר טיפ-טופ

אני אעשה מאמצים, אבל...../images/Emo19.gif

בקושי מרשים לי לעשות מסיבת יום הולדת של יותר מעשרה אנשים.

Gizmo14

New member
אבל את תשאלי בכל זאת../images/Emo13.gif../images/Emo23.gif../images/Emo28.gif

כי את מתוקה, עשי מאמצים, אני בטוחה שההורים לא יתנגדו יותר מדי
קורס לשכנוע הורים במשימות בלתי אפשריות, אצל קסם בטלפון (או מסרים, אבל עדיף טלפון
)

The tooth Fairy

New member
אני גרה בערד ../images/Emo4.gif

אז אני הייתי מעדיפה שמקום המסיבה יהיה עד כמה שיותר קרוב לערד.

ממ...*מבט לחוץ*../images/Emo19.gif

ממ...*קול קטן מאוד* אף-פעם-לא-ראיתי-את-התוכנית-וגם אין-לי-דרך-לראות אותה-אבל-אה-בינתיים-זה-לא-נראה-לי-רעיון-טוב-כל-כך-ואני-די-נגד.:| אר... מפגשי פורום זה נורא כיף כש...טוב, כשלא מצלמים אותנו ואנחנו חופשיים להתפגר איך שבא לנו, אבל, המ, ככה זה די מביך ולא נראה לי שיהיה נעים.:-< *בורחת ומתחבאת*

Gizmo14

New member
סבבה../images/Emo13.gif../images/Emo175.gif../images/Emo28.gif

1. את לא חייבת לבוא 2. אני מניחה שלא נעשה אצלך

ממ..../images/Emo19.gif

אני אשאל בכל זאת, כי אם ירשו לי אז זה לא פייר שלא יהיה במקום שנוח לרוב האנשים רק כי לי זה לא נראה.

אני יוצאת למסע שכנוע בעוד...*בודקת

בשעון* מקסימום שעה,אז תחזיקו לי אצבעות, טוב?
וכמובן:

coolit

New member
האמת היא..שהיא די צודקת.|בלוןכ|

קסם ורוני, תהיו בטוחות שאנחנו חושבות שאתם אלוהים בערך על הבאת הרעיונות האלה, מאיפה לעזאזל??
(מאיפה הן מפליצות את הרעיונות האלה?? מהתחת:X
) אבל.. תחשבי.. זה דבר אחד לשיר שירים מטומטמים לפני הפרחות האלה בסופרלנד, ודבר שני שכל הארץ תראה את זה.. תראי.. אני בהחלט גאה בזה שאני בפורום הארי פוטר
, וכל החברים שלי יודעים על זה. כלומר, כל החברים שלי יודעים שאני משועבדת לספר ילדים על איזה משקפופר חנון וחוץ מזה שאני נפגשת עם אנשים משוגעים כמוני שאני מכירה מהאינטרנט, ילדים בני 16 חילוניים.
כמובן שאני לא מסכימה כמעט עם אף מילה שכתבתי עכשיו ושהדברים האלה נובעים מדעות קדומות (הרי הם לא מכירים אתכם, הוד שולתתיותתכם
), אבל זה ככה.. המנ. אולי בגלל זה רוב החברים שלי הם פורומיסטים.. המנננננ. אז זה בכל זאת קצת מוזר.. כי אם אנחנו לא רוצים לנתק ממש קשר עם כל אחד בריל לייף
, אנחנו לא נתנהג כמו תמיד במפגשי פורום, לא נתנהג כמו עצמנו. וזה גם יהיה חבל. אז אולי פשוט נלך למרתף של טל וסיגל להתנחל בלי מצלמות, או יותר טוב- עם המצלמה של קטי?
ושוב, אני חושבת שאת קצת כועסת, אבל אין לך מושג כמה אני מעריכה ומעריצה אוך על העלאת רעיונות וארגון פרוייקטים כמו זה או כמו תרגום הספר החמישי
מאוד מאוד.
|בלוןכ|

coolit

New member
אבל כמובן..../images/Emo13.gif

אם נעשה את זה- אני שם בכל מחיר.

המנמנמ.../images/Emo19.gif

אני חושבת שזה מה שניסיתי להגיד קודם, אבל אני פשוט יותר מידי מטומטמת וחסרת טאקט בשביל זה.
נראה לי שאני פשוט אחבוט את הראש בקיר או במקלדת, עדיף.

coolit

New member
את יותר מדי מטומטמת וחסרת טאקט

בשביל זה?
אנשים, אתם מפתיעים אותי כל יום מחדש.
את לא אמרת כלום, אם היה למישהו מקום לומר משהו מטומטם וחסר טאקט זו הייתי אני.^^;; ואני גם המומחית, אז נא לא להתחצף.

thebaby

New member
אניועשה את זהלפעמים../images/Emo101.gif

זה נחמט
(לדפוק תראש בקיר
)

Gizmo14

New member
../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gifחשוב../images/Emo70.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo28.gif

אחחחח, "המסיבה" משודר היום בשבע וחצי, ולא בתשע, כמו שאמרתי קודם

למעלה