הגיגים, דעות, שאלות ו

../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif|אלירז ואלין

אל תשכחו את אלין הצביעו לה

ולאלירז, אבל כרגע המון שוכחים משום מה את המתמודדת הכי מצחיקה מאז בובליל הכי ישרה כנה ותמימה. שלחו את הספרה 2 לאלין ואת הספרה 3 לאלירז למספר 2020

אסתי69

New member
ממש

משקרת במצח נחושה לפותנה, משקרת לאילה, לסער. טובת לב במקום שטוב לה ונכון לה. נטולת פוזה? בעיקר כשהיא חושבת שמצלמים אותה, כשהיא רוקדת בטירוף שלה. ממש טהורה. אוי נו באמת

../images/Emo45.gif../images/Emo45.gifכנראה, שכשהשקרים והצביעות יוצאים

תוך כדי דיבור עילג (כמו של ילד בן ארבע, לא מפותח), יש כאלה שנופלים בפח התמימות, עלק. ארז למיליון!!!

5751947

New member
לארז אני לא יתן, מאחר ואני רואה בורות..

ועל זה אני לא מרחמת.

24שעות1

New member
ארז אחרי הלינץ שעשה לו אלירז המגעיל

ירו בי קיבלתי ירייה לבטן, גרמו לי להתפרק, מאשים אותי על מה?? על הדחה. כולם הרי מדיחים אלירז האלים שהוריד את המסיכות - בהתפרצות של עברין על ארז למה הצביע לו. אבל לכולם כבר ידוע מיזה אלירז- הכריח את פותנה ברעותו ובריכוליו השקריים להדיח את איילה.

Daria83

New member
../images/Emo140.gifאלירז ואלין בגמר,יחיו ויסבלו הקנאים../images/Emo57.gif

../images/Emo20.gifרק אלירז? הם עשו לו חקירה מרובעת -

ארבעה "חוקרים" יושבים עליו וצועקים עליו. מה זה? ממתי עושים חקירות מי הצביע למי? כל שבוע מישהו מקבל את השפיץ, זה המשחק.. ארז למיליון!!!

אסתי69

New member
האמת?

לא שווה להשקיע בתגובות... שיחיו בסרט\יש להם עוד 3 ימים כך אני מקווה תמיד טוב לחלום, ההתעוררות....

10555

New member
כשאלין בוכה, גם אני בוכה, היא ממיסה אותי../images/Emo7.gif

roniv101

New member
rockup, את באמת מאמינה למה שאת בעצמך אומרת ,

אלין טובה ? חחחח אל תצחיקי אותי , כנראה שאת לא באמת רואה מה הולך שם בבית , מציעה לך לפקוח את העיניים שלך קצת יותר טוב , האנשים שאת תומכת בהם הם לא צדיקים אז דייי לפוצץ את הפורום בתגובות על אלירז ואלין , הם הכי צבועים בבית מאמי , אנשים לא עיוורים אנחנו רואים בידיוק מה הולך בביתת , אז דייי המאמצים שלךך הם לשואא. כל מי שרושם פה תגובה את ישר מגיבה שאלין ואלירז הכי טובים , אל תהיה אובססיבית . הפייבוריט שלי היא איילה , אבל אני לא בכל הזדמנות רושמת את זה ולא מפציצה את הפורום בדעתי . וגם אם את רוצה להביע את דעתך תני עובדות ודברים יותר משכנעים כי אנשים לא טיפשיםםםםם כמו שאת רואה גם אנחנו רואים, לכן את לא יכולה לעבוד על אףף אחד .בטענות שלך .

10555

New member
../images/Emo31.gif../images/Emo31.gif../images/Emo31.gif../images/Emo31.gif../images/Emo31.gif../images/Emo31.gif../images/Emo67.gif../images/Emo67.gif../images/Emo67.gif

איילה הרסה לסער את החיים בכל המובנים

דרך אגב: איילה הרסה לסער את החיים בכל המובנים !!! הרסה לו זוגיות מדהימה עם בולבולון (הוא העיד על כך) הוציאה אותו טמבל מול כל עם ישראל (הוא העיד על כך) הרסה לו את הקריירה (הוא העיד על כך) מנצלת אותו, מתמרנת אותו צוחקת עליו (הוא העיד על כך)

למעלה