הגיגים, דעות, שאלות ו

Tapudy

New member
../images/Emo41.gif הגיגים, דעות, שאלות ו../images/Emo32.gif../images/Emo70.gif ../images/Emo41.gif

הכל לכאן!

זהר77

New member
להצביע המון לאלין ולאלירז! כי תומכי סער

וארז יצביעו לאיילה, והיא תקבל כפול מהצבעה רגילה !!!!! לא לפצל את הקולות בין אלירז לאלין אלא להיפך: להכפיל לכל אחד ולסמס בכמויות לשניהם! איילה היחידה מהמחנה שלה שמועמדת וקולות תומכי ארז וסער יעברו אליה!!!!!!!!

הגר331

New member
זהר77-נראה לי שלסער לא נשארו תומכים

הבחור כשיצא מהתוכנית יבין עד כמה הוא הזיק לעצמו.

זהר77

New member
הגרי, חבריו הלוזרים, תאומיו-יסמסו כי יתביישו

כי הם העתקיו. קחי בחשבון. בנוסף, אחרי שאלירז חשף את ארז - תומכי ארז גם הם יצביעו לאיילה. חייב לקרות נס ונוכל לשמור גם על אלין וגם על איילה. אחרת זה בזיון נוראי לכל בן אנוש בעל ערכים.

זהר77

New member
אויש איזו טעות! חייבים לשמור על אלין ואלירז

ולא בטעות הנוראה שכתבתי מעל, על איילה... פיכסה. הקאתי עכשיו מהגועל שהביאה לי איילה.

הגר331

New member
לבריאות שיסמסמו זוכתם המלאה

לי אישית חשוב דבר אחד הכבוד, ישנם שם בבית האח הגדול שאיבדו את הכבוד שלהם הם יצטרכו לחיות עם כך. בגדול אני לא חושבת שצריך נס אני מאמינה שמה שצריך לקרא יקרה ולטובה לזכור מילה אחת כבוד יותר חשוב מנצחון מכסף מכל דבר אחר, אני חשה כבוד לאנשים שאליהם התחברתי בבית האח הגדול.

זהר77

New member
יודעת הגרי. אבל איזו זוועה זו, ערכית ומוסרית

לחברה שלנו - אם איילה תישאר - ולא אלין. קשה לקלוט עיות ערכי כזה.

הגר331

New member
לא חושבת על כך

חושבת רק חיובי כל דבר מהיום שיקרה יהיה חיובי. כסף יכול לקנות עריכה וכסף יכול לקנות את המליון וזה מצחיק שכסף יכול לקנות את המליון אבל בגדול לטעמי מי שהפסידו שנכנסו לאח הגדול הם סער ואיילה גם עם הם בגמר הם הפסידו.

sharon688

New member
צודקת, הגר, וזו בהחלט חשיבה נכונה.

ובכל זאת, כמה טוב היה לחשוב שהטוב מנצח... ובכל זאת, אין ספק שמי שניצחו פה בגדול הם אלירז ואלין וגם שאר חבריהם, בלי קשר למיליון. ואין ספק שמי שלא יוכל להראות את פרצופו בציבור הם איילה ובעיקר סער.

איזה ערכית ואיזה מוסרית

איילה צריכה להשאר אפילו רק בזכות ההשמצות ושפיכת דמה שאני לא זוכר כמותה בתוכנית ריאליתי כלשהי. שאיילה שאלה אתמול את אלירז בשיחתם למי מבין באי הבית היא עשתה עוול והוא נישאר פעור פה ולא היתה לו תשובה ואלירז הוא לו מאלה שומרים בבטן. ועדיין ממשיכים להשמיץ בלי שום פרופורציה.

lichystar

New member
איילה שאלה שאלה רטורית והוא לא ידע אם היא רצי

רצינית או שמנסה להתייפייף מול המצלמה, הוא הביט עליה ושתיקה שווה אלף מילים כאילו הוא משדר לה מה כבר לא עשית רע לדיירים, תמני לי מקרה 1 .

המהמר הזה עם לא קלטת עד כה לא מחזיק שום

דבר בבטן בעיקר מול המצלמה.אם היה לו מה להגיד היה אומר ללא היסוס. אך יותר מיכך איך את קובעת שזו היתה שאלה רטורית רק בגלל שלא היתה לו תשובה טובה. מה לא עושים כולל התעלמות מהעובדות כדי להשמיץ צד אחד ולאדיר צד שיני.

למעלה