הגיגים, דעות, שאלות ו

קופרמן הרס לחילוטין תכנית של ריל ריאלטי

שמעתי ששלחו בנושא מכתב תלונה להולנד - משם נרכש הרעיון לתכנית

זהר77

New member
זה באמת מטורף. עיוות מוחלט של האמת.

קופרמן השתמש ב-1%, גם אותם עיוות לגמרי - ו-99% הסתיר. מה שיצא זה סיפור מצוץ מהאצבע.

הגר331

New member
אני ממוצא הולנדי ואני מכירה את

המנטליות ההולנדית, הם לא יודעים מה קורה הם לא מכירים את המנטליות הישראלית הם ישים כמו סרגל אבל ישנם גם אצלם אנשים מושחתים ולא לשכוח שגם אצלם הכסף מדבר והמון.

בעונה הבאה לא מסמסת בשקל ואני לא היחידה

כמוני חושבים עוד הרבה אנשים... אם ח"ו אלין הולכת (אלירז נשאר בטוח ב"ה) זה יתן לי את התשובה שהמשחק מכור ועוד איך מכור.

איילה הרסה לסער את החיים בכל המובנים

איילה הרסה לסער את החיים בכל המובנים !!!! הרסה לו זוגיות מדהימה עם בולבולון (הוא העיד על כך) הוציאה אותו טמבל מול כל עם ישראל (הוא העיד על כך) הרסה לו את הקריירה (הוא העיד על כך) מנצלת אותו, מתמרנת אותו צוחקת עליו (הוא העיד על כך)

bamba38

New member
איילה בחורה רעה שהרסה לסער את כל העונה

אם לא היא היה לו יותר טוב ואני מקוה שתעוף השבוע ואולי סער יהנה יותר

הגר331

New member
מה יש לאוהב אותה?

מה היא עשתה בבית האח הגדול? האם כשאשה את מקבלת את ההשפלות שהיא היתה מוכנה לספוג למען המליון, והשחצנות שלה כלפי אנשים שלא למדו באוניברסיטה שלא עשירים האם עבור הדברים האלו לאוהב אותה? יש לי רק חמלה כלפיה ובוז כאשה וכאם.

lolibror

New member
הבודדים שמחבבים את סער מתים שאיילה תעוף.

מבחינתם הם צודקים...

24שעות1

New member
Dana107 אלירז לא מבין דבר נעול בשינאתו לאייל

אלירז הוא שובניסט גמור. לא מסוגל להתמודד מול בחורה חזקה עם בטחון . שבשיחה שלהם אומרת לו שוב ושוב, אני יודעת דברים מפנימה דברים, אבל אני את החשבון נפש שלי עושה עם עצמי פנימה. אלירז צריך כניעה , בדיוק כפי שנכנעים לו חבריו ומתגמדים לידו מהפחד לדרוך לו על איזה זרת, או טיפה להביע דיעה שונה משלו. אלירז תתבגר ותתקדם . הנשים היום לא חייבות להקצין את רגשותיהם, וליפול לרגליך. בכי וסערת רגשות אנחנו מעבירים עם עצמנו או ליד הרובים לנו באמת.

לצפונים העלובים תומכי איילה וסובביה../images/Emo182.gif|טיפ

שלושה חודשים עמלתם קשה והבעתם נחרצות את דעתכם הייתם עלובי נפש הראתם לנו שאפשר לשים אתכם כמסיכות לפורים הקרוב הייתם שקרנים מסלפי עובדות מוכחות כמו צילומי וידאו אבל בחרתם ללכת עים העלובים שדומים מאוד לאנשים שסובבים אותכם. אין מכה יותר גדולה בשבילכם ללכת שלושה חודשים במדבר כמו גמלים לראות את באר המים ולא רק שלא לשתות מהם אלה גם תזכו לראות איך איילה שלכם תסבול תקופה ארוכה מאוד בחייה בחוץ. גם בזכותכם. בשבת בערב תברחו מהפורום כמו עכברים שבורחים מספינה שטבעה אלירז ואלין יהיו בגמר ואלירז יקח בענק כי יושר טוהר ואמת (וצניעות מעל הכל) זה דבר שמחזיק כל החיים . ושקרים מינפולציות תככנות (ואגו בשמיים )עומד ונופל כמו בולבול שמגיע לגיל 80 ואלייך שומבלטמבל צחצח שיניים פתח תפה ותקוד 99789787678567676 לכל הבולבולים בפורום כי אתה יותר מסכן מהמשפחות של הומאו ופסוליה.

CRAZYxNUTS

New member
תימני שמעתי שקבעת עם אנשים בפלאפון פ"ת כדי

להעביר להם ישירות 100 אלף שקל מהזכיה שלך בלוטו חחחחחחחחחחחחחחח יאללה תעביר תימני קטן.

Daria83

New member
../images/Emo140.gifאלירז ואלין לגמר, כי הם נכנסו לנו ל ../images/Emo23.gif

הזכיה היתה בטוטו ומה שנתתי לקופרמן עונה

ראשונה עם יוסי לא יקרה העונה כי אין צורך אלירז הוא איש הריאלטי הטוב ביותר שנראה על המסך יותר מיוסי ושיפרה ביחד ולכן אני מסמס פחות העונה. יש זוכה בטוח ממזמן

זה פשוט מדהים איך תומכי ארז ויש אלפים כאלה

בחוץ התגייסו למען איילה.אפילו משפחתו היקרה של ארז התגייסה למען זה ומסמסת וכמובן מעבירה לכל האנשים שלהם. טוב מאד.המשיכו לסמס לאיילה וכמה שיותר.

איילה הרסה לסער את החיים בכל המובנים

דרך אגב: איילה הרסה לסער את החיים בכל המובנים !!! הרסה לו זוגיות מדהימה עם בולבולון (הוא העיד על כך) הוציאה אותו טמבל מול כל עם ישראל (הוא העיד על כך) הרסה לו את הקריירה (הוא העיד על כך) מנצלת אותו, מתמרנת אותו צוחקת עליו (הוא העיד על כך)

למעלה