הגיגים, דעות, שאלות ו

sharon688

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif2 ו- 3 2 ו- 3 2 ו- 3!!!!!

הגר331

New member
רותי 167

אני ראתי בלילה את ההתנהגות שלה לא ראיתי איכות ראיתי השפלה, ראיתי היסטריה, שמעתי קללות, וחשתי רק חמלה על בחורה שאיבדה פרופורציה ונכנסה להסטריה בגלל האגו המנופח שלה, בגלל משחק לאבד שפיות? לא איכות לא מקסימה כן יפה וכן חכמה.רק שהחוכמה שלה הלכה לאיבוד ונמחקה בשלושה החודשים בבית האח הגדול חבל לי עליה. המשך יום נעים.

רותי167

Well-known member
הגר יקירה

השיחה שאיילה ניהלה עם אלירז אותה שמעתי וראיתי עד 4.30 לפנות בוקר הוכיחה לי חד משמעית שהבחורה נבונה,עם תובנות,כנות ויושרה. לא ראיתי אף אחד בתוכנית מדבר ברמה כזאת תוסיפי לזה את השנאה העיוורת,ההכפשות ורצח האופי שעשו לה כאן ותקבלי אהדה מלאה מכל הלב ממני לאיילה. אגב,אני מחבבת את אלירז אך לא דואגת לו,יש לו מספיק אוהדים .

הגר331

New member
שנאה? חס ושלום

גם לא אהבה יש לי חיבור לאלין ואלירז אבל אין לי שנאה, לא עשו לאילה רצח אופי זה האופי שלה. כנראה שאנו רואים אחרת את התוכנית וזה בסדר.

איילה הרסה לסער את החיים בכל המובנים

דרך אגב: איילה הרסה לסער את החיים בכל המובנים !!! הרסה לו זוגיות מדהימה עם בולבולון (הוא העיד על כך) הוציאה אותו טמבל מול כל עם ישראל (הוא העיד על כך) הרסה לו את הקריירה (הוא העיד על כך) מנצלת אותו, מתמרנת אותו צוחקת עליו (הוא העיד על כך)

../images/Emo244.gif אלין לאלירז : אני אוהבת אותך

" הדבר היחיד שאני בטוחה בו כאן זה שאני אוהבת אותך! אלירז מתרגש ומחייך

ORIANESTER

New member
../images/Emo31.gif../images/Emo31.gifרייטינג צפוי באח הגדול 3: 5%../images/Emo31.gif../images/Emo31.gif

הגר331

New member
לבריאות לקופרמן

בסופו של דבר הוא ישלם על מה שהוא מעולל לאנשים, השקרים כשהוא עורך את התוכנית וכדומה, הוא ישלם מצפונית לא הכל כסף בחיים יש גם כבוד מה שלטעמי לא נשאר לקופרמן. אני יודעת שבעונה הבאה אסתכל רק ערוץ 20 אני לא אסמס ועוד רבים אומרים אותו דבר.

למעלה