הגיגים, דעות, שאלות ו

בן סלב

New member
איזה גדולה הפגינה שפרה שהייתה מועמדת כל שבוע

לעומת אלו שמועמדים עכשיו.

Aשם

New member
מה שמדההים בהסתה ההמונית הזו.. ועוד:

כן, נפלתי שבי בתכנית "האח הגדול" כבר דובר רבות ובדאי עוד ידובר מה יש בה שהיא מושכת.. מכל מקום, אני רואה וצופה בערוץ 20 ובקְרות סצנות קולניות, הן אף מעירות אותי בלילה.. גם המחשב באיטיותו, משמש אותי כערוץ צפיה.. ועם כל זאת, העובדה שאין זה, אלא תוכנית-משחק, כל הזמן טבוע בזכרוני. ובכן, צהרים טובים לכולכם - באנרגיות חיובית. אפשר להתחבר (עם או בלי מרכאות) אפשר להימשך, להזדהות ולא לאהוב. אבל לשנוא? חולי הרע מהלך בין הצופים שביטויו בטוקבקים ובהודעות כאן בפורום - הודעות רוויות שנאה עזה, שקרים, ואף כדי דיבה רעה - מזעזע! כבר שבועות מתקשה להאמין, למקרא המילים נוטפות הארס - הכיצד ומדוע ? האם מגיע לקרובי המשתתפים בתכנית ואוהביהם, לקרא כ"כ הרבה רוע? האם מגיע למשתתפים עצמם, לכשיצאו, להיתקל בכ"כ הרבה שטנה ובקורת עד לנקודת החן שעל פניהם, או לעובי קרסוליהם? מדוע אי אפשר לכתוב על מישהו למשל: אין הוא שותף דיו לשטיפת הכלים ותחת זאת כותבים עליו שהוא שטן? מדוע לכתוב על משתתף צעיר "נעל" ו"טיפש" וכן הלאה - במקום לכתוב שדעותיו אינם כדעותיך? מדוע אי אפשר לכתוב על 'מישהם', שאין אתה מחבב אותם, או שאינך מפרגן לאהבתם - ותחת זאת לכתוב קבוע שזהו שקר או יותר מזה, לכתוב 'שרלילה', זונה - כי הם התנשקו - (בעידן שבו כל נער בן עשרה עושה זאת). ועוד: מה זו הוזלת המילה הזו: "אמיתי"? מי קבע שזה אשר מעליב ופוגע בפרצוף של זולתו - הוא האמיתי האם מי שנחמד לכולם ורוצה להשרות אוירה טובה - סימן בטוח הוא כי אינו אמיתי? האם מי שלא מרכל, או שאינו בוחש, ושמחייך ושר - הוא צבוע? האם בוחני לב וכליות אתם? האינכם יכולים לקבל מצב אנושי שבו ישנם אנשים יותר מופנמים או שב'אג'נדה' שלהם, ערך ההתחשבות ברגשות זולתם יקר להם? נחרדתי להווכח, כיצד "בחרו" מתמודדת אחת ופשוט שופכים את דמה. ממש כך! על מה? חפרתי ופשפשתי - אך שום רע לא עשתה לאיש. היא לא מושלמת. כן, במדידה על כפות המאזניים, היא שטפה פחות כלים ופחות ניקתה מ: פותנה, אלירז, סער, ואלין אך עשתה יותר מארז ומגואל כמה שהיא מושמצת - אין שום פורופורציה. כן, שיניה כמעט סגורות כשהיא מדברת - האם בכך היא מכשפה? למה, אלירז החליט במוחו הקודח שהיא ארכיטיפ כלשהו ובסטיגמתיות הזו הוא דבק? מי קבע שהיה עליה להשבר, להראות שכואב לה, ולהתנהג באגרסיביות וזה מה שנכון? גואל דואג ללבות בארסיות את העניין. עוד לפני המריבה הגדולה היה מחייך אליה נותן לה את ההרגשה שהוא חבר שעליו יש לסמוך מאנפף בקולו ומהנהן ובמחי צעד אחד - מרכל, שופט ומרסק - עד העצם. ומה שמדהים בהסתה ההמונית הזו כשיש לא מעט שליבם נוטה אחר אחרים - אתם שבים וטוענים שאלו בני משפחה עשירים. ועכשו 'לך תוכיח שאין לך אחות' ושאתה רואה את הדברים לא ב'טרנד' סוחפני של שנאה אלא בעיניים של מבוגר שלבו נקי ורך. וכלפי הנהלת הפורום או/ו תפוז: לטעמי, יש כאן מקום לתביעת דיבה כאשר ישנם כותבי הודעות המכנים: זונה , שרלילה, נערת ליווי - רומזים או כותבים מפורשות כאילו ואין מוחק! אין לי מילים לנוכח השנאה הזו.

smile32

New member
צודק, הפורום הזה רווי שנאה

אך הוא אינו משקף את הלך הרוחות האמיתי, אני מניח שרבים מעדיפים שלא לכתוב כאן בשל הרמה הנמוכה, והשטנה, בסופו של דבר ההצבעה קובעת, והיא משקפת דברים אחרים ממה שמניב הפורום הזה.

אהממ

רק משהו אחד "כן, במדידה על כפות המאזניים, היא שטפה פחות כלים ופחות ניקתה מ: פותנה, אלירז, סער, ואלין אך עשתה יותר מארז ומגואל" לא נכון בכלל. גואל, אלין, אלירז, פותנה והילה כשהייתה רק הם היו כל הזמן סביב המטבח והכינו אוכל לכולם, ערכו שולחן ואף שטפו כלים אח"כ. ויש הרבה מה להגיד על איילה, אל תתפס רק על הקטע הזה. לגבי ארז אני לא מזכירה אותו אפילו. כל הקללות שיש פה אכן לא לעניין בסופו של דבר. לי אין מילים לנוכח ה"אובייקטיביות" שלך. הדבר היחיד שאני מסכימה איתו זה נוכח כל הקללות יש פה, אבל בחרת להזכיר רק את צד אחד, במקום להזכיר שגם פה וגם פה, משמיצים אחד את השניה.. ומכאן ה"אובייקטיביות" שלך.

Aשם

New member
ובכן, שוב, ציטוט עצמי:

"מדוע לכתוב על משתתף צעיר "נעל" ו"טיפש" וכן הלאה - במקום לכתוב שדעותיו אינם כדעותיך?" עכשו, צאי וחישבי למי זה נוגע...

שיחה בין ארז לסער- אלירז צריך ללמוד

סער לא בוחש ולא מתעקש לדעת מה קרה בינו לבין אלירז זה לא מסקרן אותו ברמה הרכילותית אם אלירז היה בסיטואציה הוא לא היה נרגע עד שידע את הפרטים הוא היה משסה את ארז בסער הוא היה משמיץ שימו לב לשפה הנקייה של סער מחנה אלירז לראות וללמוש

בן סלב

New member
איך זה שארז "הדפקט" הגיע בחייו להישגים הרבה

יותר מרשימים מהמלצר המהמר? ושלא יטענו שוב שהוא "סטודנט". כל אידיוט שיש לו אפשרות לשלם שכ"ל יכול להיות סטודנט באוניברסיטה שאין לה שום תנאי קבלה.

למעלה