איך היה הגמר
- מסכמים

MoGanC

New member
כשהיא תוציא את הסינגל אני אקנה אותו

מה לא מובן?

er 4ever

New member
מה פתאום?!?!?

אני שמעתי את כ-ל הביצוע של יעל בגמר... ובתור אחת שחורשת בטירוף על רחבת הריקודים יש לי למה להשוות (זאת אומרת, את הביצוע בגמר והביצוע ב"ראש בראש") אני מצטערת להגיד לך, אבל היה לה ביצוע מ-ד-ה-י-ם (כרגיל)... חוץ מזה, גם אם מתפספס להם פה ושם בשיר זה בכל זאת גמר! וזאת התרגשות עצומה! אי אפשר לשפוט בן אדם לפי הסולו שלו בגמר (שהיה הרבה יותר קצר מהשיר המקורי), לפי מה שהבנתי ממך אתה שמעת את "רחבת הריקודים" מהראש בראש לא פעם ולא פעמיים... ככה שאתה צריך לקחת בחשבון שזה דמר וזאת התרגשות שאי אפשר לתאר בכלל!

Jazzyik

New member
סיכום לגמר - הכל חיוור וחבל

שלומות, לצערי, אף ביצוע משלושת השירים לא התעלה על השירים המקוריים. אינני יודע אם זה היה מהתרגשות יתר או מחוסר יכולת לשנות את השיר בצורה כזו שבאמת תלהיב ותביא נופך חדש ולא חיוור כשהיה לשירים. עדי כהן בחרה שיר שהוא די "פרווה" וניסתה לרפד אותו בהתלהבות רבתי בחלקו הסופי, התוצאה היא שכנראה אף אחד לא הבין מה היא בדיוק שרה, הכל התעוות בקולה הרם, זהו שיר שבמקורו מאוד אינטימי ולכן הביצוע של עדי כהן די פספס את מטרתו. סקעת בחר שיר לא קל למעמד, אבל שינויים מוזארים בטונאליות של השירה, ובכלל ביצוע לא שלם לשיר, לא הבין את מהותו של השיר, באיזשהו מקום השיר "נאנס" על ידי מר סקעת וחבל, יש לו יכולות לבחור. הוא מוכשר אך השיר הזה גדול עליו, וקשה לשנות את השיר הזה כי הוא שיר שחותר מאוד ספציפי..השיר במקור נשמע הרבה יותר טוב, ללא ספק. מויאל, ללא ספק המוכשר בחבורה, אני אישית מאוד אוהב אותו, אני חושב שיחסית הוא היה הטוב מבין השלושה, ואני שמח על בחירתו, אבל שוב, נשמע את השיר המקורי של פבלו רוזנברג....בהרבה יותר טוב, יותר נוגע, יותר קולע למטרה מהביצוע של מויאל (שאגב ההתרגשות מאוד ניכרה בביצוע שלו), ברם הרגש השופע של מויאל הוא כנראה הכריע את הכף לטובתו. לצערי אף ביצוע לא התעלה על המקור או אפילו נתן ביצוע שונה ומעניין לשירים. באיזשהו מקום כן היה צריך לבוא ולמצוא נוסחא קיצונית אחרת מאשר הנוסחא הקבוע ה של כל השלושה, ביצוע מאוד מדוייק בהתחלה, ולקראת הסוף, מעין הפוגה, שינוי טונאליות, ונסיון לשיר את הסוף בצורה מרגשת ושקופה. היה נחמד לו היה לוקחים את העניין בגישה אחרת ומשנים את כל הקונספט של הגישה לשירים, אולי ביצוע רוקיסטי כזה להנני כאן, פחות בנאליות בשימי נר על החלון ויותר אינטימיות שהקהל היה מזדהה עמה (אולי אפילו ביצוע אקוסטי) לסוף לסיפור. העיקר שמויאל ניצח, אני אוהב אותו באופן אישי..:) יקיר נ.ב. - עם כל הקלישאה שבדבר, נינט טייב שנה שעברה כן הביאה ביצועים שהם יותר מרגשים\טובים מהמקור...לא סתם היא החזירה לגלי עטרי עטרה ליושנה...

Martha

New member
מנהלים חביבים..

שרשרו את ההודעה לאנשהו. השקענו פה בסיכומים..לא חבל שזה כבר בדף השלישי?! קצת כבוד לאותיות המתוקתקות שלנו.

Alien bre3d

New member
תיקון קל.

אשמח להגיד כי השיר "נר על החלון" אינו של פבלו רוזנברג, אלא של הלהקה סטלה מאריס, שבה פבלו כיכב. =] יחי ההבדל!

perrinat

New member
../images/Emo41.gifאיך היה הגמר../images/Emo35.gif- מסכמים../images/Emo41.gif

Martha

New member
לילה טוב ניצנים ../images/Emo13.gif

זזתי לישון. לא לריב ולמרות הכל..תשתדלו לפרגן. שום אסון לא קרה. סקעת עדיין איתנו, גם אם לא במקום הראשון.

FreTleSS

New member
המממ...מאכזב..חבל לי על עדי

הסיכום שלי הוא שכל הביצועים לא היו משהו,וחבל לי על עדי שהיא הייתה מצוינת. *השירים של הגמר..נכון,שלושת השירים לא היו מ-ד-ה-י-מ-ים אבל אני חושבת שאת הביצועים ניתן היה לדרג ככה: 1.עדי כהן-לדעתי יש לה קול מדהים והיא נתנה ביצוע עוצמתי ויפה. 2.הראל מויאל-היה ביצוע חביב אבל הוא קצת זייף. 3.הראל סקעת-לדעתי הביצוע שלו לא היה משהו בכלל,בייחוד בחירת השיר התמוהה... *גם מה שהטריד אותי זה שבנוסף לאכזבה שעדי הגיעה למקום 3 בלבד....היא זכתה במספר זעום(!) של קולות....את זה אני באמת לא מבינה. *בכל מקרה,עכשיו נגמר הגמר וגם אם היו קולות לא כשרים ולא חוקיים אני לא חושבת שישנו את התוצאה ומויאל הוא הזוכה,ושיהיה לו בהצלחה. אבל בשבילי,הכוכבת הנולדת היא עדי: בהתחלה לא התקשורת ולא הצופים שמו לב אליה..אבל אחר כך היא עלתה והוכיחה כמה כשרונית היא ואיזה זמרת מדהימה היא.אני חושבת שהיא בין היחידים שבאמת עלו והוכיחו את עצמם על סמך הקול והכישרון בלבד. אני רק יכולה לקוות שהיא תנצל את המעמד הזה(כמו גבסו),ותוציא מוזיקה שנוכל להנות ממנה...! בהצלחה.

צודקת וגם...

יפה אמרת אחותי! שני ההראלים בוחרים שירים כל כך מפגרים! למזלו המאוד רע של סקעת אמו של מויאל החליטה להתערב כך שסקעת בפעם השלישית שר שיר אידיוטי ומופלץ ומויאל שיחק אותה עם שיר קצת יותר נורמלי כמוך אני מקוה שעדי תגיע רחוק בה

SheIIy

New member
הגמר היה נחמד... סה"כ...

-ד"א, כתבתי כאן עד היום תחת הכינוי 'החברות הכי טובות', אבל עכשיו זה הכינוי שלי
- מאוד התרשמתי מהביצועים של שלושתם! הם היו פשוט גדולים. גם המחרוזת שירים של שלושתם עם ריקי הייתה יפה (-קצת כעסנו על 'יש לי חולשה לזמרים' ועל הנגיעות הקטנות פה ושם, אבל חפיף...) עד שחברה שלי איבדה את הארנק והפלאפון (-כנראה שגנבו לה אותם), והיינו צריכים לרדת באמצע ולחפש אותו מתחת לכיסאות שם... ואחר כך כשגיליתי שמויאל ניצח... אז בכלל הייתי מבואסת... אבל ממש נהננו בהתחלה, לפני שהכל התחיל להיות מדכא, אז אי אפשר לומר שהיה גרוע.

א ו ר3

New member
../images/Emo163.gifהיה מדהים ../images/Emo99.gif

היה מדהיםםם מדהייםםם מדהיייםםם! הפקה מושקעת בטירוף עם בחירה מוצלחת מאוד של שירים גם של הפיינלסטים וגם של שאר חברי כוכב נולד והשידוך של ריקי גל היה רעיון מעולה הקטעים בהם הראו את השלושה בבתים שלהם היו מצחיקים ונחמדים מאוד, התפאורה הייתה יפה עם המסכים המיוחדים (עשו את זה גם בארווזיון בטורקיה...זוכרים?) תלבושות מוצלחות, קהל חם ואוהד, בקיצור- וואו... מה שטיפה צרם זה העדרותם של שירי אלקבץ (מסיבות מובנות...) ושל אלון ליטבק וסשה נראתה לי טיפה מבואסת כל הערב! /: וסקעת נראה כאילו הוא הולך להתעלף כל רגע והיה חיוור כמו קיר! מאוד ריגש השיר של כל חברי כוכב נולד לקראת הסוף וגם הקטעים שהחברי להקה שרו ... :) בקיצור, כל הכבוד להפקה המוצלחת של התוכנית הזו!!!

Dימה

New member
דעתי:

הגמר היה באמת נחמד פרט לכמה דברים: 1. הבמה הייתה שחורה ולא בהירה כמו בשנה שעברה 2. הבגדים היו ממש לא משהו. 3. גבסו שר כאילו הוא רוצה לסיים את השיר ולטוס מהבמה. ובכלל הוא שר בצורה ממש לא מובנת חוץ מזה, הגמר היה ממש אחלה. לפי דעתי, אני דווקא חושב שחבל שתהיה עונה שלישית מכיוון שזאת תוכנית שלא צריך שיהיו לה יותר משתי עונות. זה כבר לא יהיה מרגש כמו שהיה בעונה הראשונה והשנייה, כבר ימאס... מוזר שאני אומר זאת בפורום "כוכב נולד"...

arie86

New member
זה רק אני, או

שמיכל רשף הייתה קצת לא קשורה? הקהל לא בדיוק זרם איתה...

RaZiK4

New member
אני הייתי בקהל וזרמו איתה../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

arie86

New member
גמאני הייתי שם,

ודווקא היה שקט מאוד מאוד... חוץ מזה שהיא הייתה היחידה שזזה קצת על הבמה, זה היה חסר המון.

למעלה