פורום תרבות אירלנד

ורשמתי כבר שאם הרגזתי אנשים

אז זה בגלל שאני חדש בכל עניין הפורומים וכנראה הכנסתי נושא שמפחיד אנשים(וכבר ציינתי שאני חדש בעבר והתנצלתי),נושא מדע חכמת הקבלה. אגב דומולוק...נכנסתי לכרטיס של פסל והוא רשם פה בפורום שהוא נכנס לפורום הזה רק עכשיו(וראה את השרשורים) בהודעה שלו...אז כנראה בגלל זה לא ראו ממנו אף פעם אולי הודעה? חשבת על זה או שהמוח שלך נשאר בגודל של הזרע שהביא אותך וקשה לו לחשוב?

demoloc

New member
נתפסת!

כתבת על ההודעה של פסל יווני "אם לא ראית בהודעה שלי אז רשום שאני די חדש פה והאמת שנרשמתי לתפוז " אני שלי|סדגש זה הוכחה חותכת ללא ספקות שאתה מתחזה וסייברטרול. זה מספיק כדי להסתים אותך לא? חחחח...לי יש השכלה (מנת משכל יא אהבל זה IQ ,וזה לא משתנה לא משנה מה השכלתי) של כיתה ד'? אם נתחיל להשוות השכלה אז אני לא חושב שזה אתגר עבורי לא? אני רואה שהצלחתי לסתור כל מה שאמרת אז ממש פיתחת משהו נגדי אה? לא נורא.. זה בסדר אחי אני אוהב גם אותך. (הרווחתי את הזכות להתנשא עליך לאור תגובותיך לא?)

Charles Darwin

New member
אז אתה מודה שפסל יווני69 הוא בעצם

אתה
כי זה הוא שאמר שהוא חדש, לא אתה (ותקן אותי אם אני טועה).

שתביט על השעות של ההודעות

ותראה...אם יש לך שכל מעט אחי... אבל מה שהכי מוזר שאתה עוד חושב שאני מזכיר את משפחתו של דמלוק שאוסיף לשמי את המספר 69? חחחחחחחח אולי זו אחות של דמלוק שמעריצה אותי כי נראה שלה תתאים התוספת הזו 69.....חחחחחחחחחחחחחחח חבורת מסכנים חחחחחחחחחח נו טוב אם נוח לכם לחשוב שאני פסל שיהיה. היום אני מבין למה בעצם לא גלשתי בפורומים (אתם יודעים מה? יכול להיות שאני זה שבכלל דפוק לחלוטין כי לא ידעתי שפורום זה אספת וירוסים..לא כולם) והפורום שלכם לדעתי הוא לא ממש דוגמא כי בשאר הפורומים הנושא הוא לא וויכוחים.(דרווין אם אתה רוצה לבדוק אז בדוק ממתי אני גולש בפורומים..ממתי אני באבולוציה וחפש הודעה שבה רשמתי שאני מצטער אם העלבתי מישהו כי אני לא הרבה זמן גולש בפורומים וכנראה לא הבנתי את הכללים.).זהו חבריי... אם היינו עכשיו יחד...מכירים מקרוב...בטח היינו הולכים לשתות בירה איפשהו ודופקים לדומולוק כאפות בדרך כל הזמן(הוא נשמע כמו איזה ילד חמוד כזה שמקבל כאפות מחברים כל הזמן ומוציא קול כזה של חננה "דיי..תפסיקו..,"). יאלה נדבר..

demoloc

New member
תתפלא!

אני לא מסתובב אם חלאות אדם שמקללים משפחות של אנשים כי הם הביסו אותם בוויכוים ובטח שאני לא אגרר אחרי אדם שיצן לי כאפות , ולא אדם שמזלזל באנשים אחרים...רגע! אני מריח משהו...זה ריח שאני מריח באור בזמן האחרון , זה מתקרב ממך אדון פילוסוף...רגע ..אהה....כמובן...זה: ריח התבוסה !

תגגיד מה אתה דפוק??????

סלח לי הא? אני רשמתי שאני מצטער אם העלבתי אנשים או הכנסתי נושא לא נכון כי העירו לי על זה ציינתי את זה...לך תראה גם בפורום של אתאיזם ציינתי זאת. אתה ממש דביל...אם ההוא זה אני אז למה שארשום בשמו אבל אחתום אחרון הפילו...תעשה לי טובה אחי...אתה באמת מתכוון לדבר עלזה בפורום אבולוציה? רשמתי בהודעה נוספת אחר כך לדמלוק שגם לגבי הפסל היה רשום בהודעה שלו שהוא נכנס פעם ראשונה לאבולוציה ..כי הטמבלוק רשם הודעה שסגנונה:"איך לא ראינו את פסל עד היום"? קיצר עזוב אותי אחי, מצטער שהפרעתי לך בחיים,לא התכוונתי. לא מבין לאן אתה חותר בדיוק אבל ניהול פורום זה נראה לי דומה לניהול מזבלת דמולוקים בע"מ. יום טוב..תהנו בביצת הויכוחים שלכם...כנראה אתה והאהבל לוק ההוא באותה רמה. אכנס בהזדמנות פעם...כי כמה שאתם מסכנים אין לי בררה אלא לאהוב אתכם כאחיי(ויש גם אחים כאלה..). אפילו את הדומולוק אני אוהב.

demoloc

New member
אתה עוזב????

יש!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! הבסתי סייבר-טרול! אינ מרגיש כמו איזה דמות קומיקס אחרי שהיא מנצחת את אוייב העל והוא עוזב בבכיות כגון "מזבלת דמולוקים..." woopee ! ולשיר מתאים: Ding Dong! The Witch is dead. Which old Witch? The Wicked Witch! Ding Dong! The Wicked Witch is dead. Wake up - sleepy head, rub your eyes, get out of bed. Wake up, the Wicked Witch is dead. She's gone where the goblins go, Below - below - below. Yo-ho, let's open up and sing and ring the bells out. Ding Dong' the merry-oh, sing it high, sing it low. Let them know The Wicked Witch is dead!

amni

New member
למה אתם בכלל מתייחסים ל"פילוסוף"

מדובר בטרול שמחפש תשומת לב על ידי פרובוקציות. והדרך הכי יעילה להשקיט טרולים היא להתעלם מהם.

אתה טועה!!

אני חדש כאן רק היום גיליתי את הפורום הזה ונרשמתי לתפוז אז אל תטרחו לראות אם אני חדש, שמתי לב למה שנאמר כאן וקראתי את כל ההודעות שנמחקו גם ,ורק רציתי להגיד שאחרון הפילוסופים למרות שהוא לפעמים מתנהג לא בנימוס הוא אדם פתוח וחכם עם רעיונות מעניינים ובזכותו גיליתי שהקבלה זה מקור מדעי עצום עד כמה שזה נשמע מפתיע, בקיצור תקשיב לי אח שלי, אתה רואה שמה שלא תעשה לא יעזור להם להבין אותך או חס וחלילה להסכים איתך חחחחחחחחחחח אז לך למקום שאוהבים אותך ויכולים לדבר איתך בהגיון.

Charles Darwin

New member
"אח שלי" ו"חחחחחחחחחחח"...

מאיפה זה מוכר לי
אתה חדש?!?! אבל לפי הכרטיס אתה

היי היי היי

אל תפריע לו לתרץ את עזיבתו, אחר כך הוא יגיד שהוא עזב כי הרבה אנשים אמרו לו שכדאי.

demoloc

New member
נחמד....

בנוסף לעובדה שכל האנשים הללו א)מפארים את אחרון הפילוסופים בצורה לא אמינה,במקרה הוא גם כתב משהו פעוט לרעתו, כדי שלו יחשדו. ב) מייד הוא טרח לעדכן אותנו אין טעם לבדוק הוא חדש! , מעורר חדש. ג) הוא קראת את ההודעות שנמחקו. איך הוא עשה את זה בדיוק? DING DONG THE WITCH IS DEAD

qet1

New member
זה כבר החמישי...

כל פעם אנחנו עולים עליו ובכל זאת הוא לא מתייאש...מרשים.

qet1

New member
לא עקבתי../images/Emo3.gif

פשוט זכורות לי 5 הודעות בסגנון...יכול להיות שאותו אחד כתב יותר מפעם אחת...

למעלה