המפגש!! היה מדהים!

mishi 1

New member
נעמונתתתתת

איי מקסימה אני כל כך שמחה שהגעת והיית איתנו! היה לי ממש חשוב שתהי במפגש איזה יופי שיכלת לבוא! וניר כמובן, אני חושבת שרכש לעצמו מעריצות...
אוהבתתת

דונסאנגגג../images/Emo9.gif

באמת
גם לי היה חשוב
את יודעת שאני לא מפסידה מפגשים כאלה

mishi 1

New member
אסיה ../images/Emo24.gif

מעולה שבאת! וגם אחותך. בהחלט מקסימות שתיכן! מצפה לראותכן גם בפעם הבאה, נה? כולל האחות

asia84

New member
../images/Emo140.gif קרנית הכול בזכותך הגעתיי

אוו בעזרת השם כמובן שנפגשש גם במפגשש הבאא וגםם האחותי מקווה מאודד שתבוא איתי טוב קרנית שובב נהנתיי מאודד להכירר את כולם אבל את כולםםםם

asia84

New member
../images/Emo140.gifהיה פשוטט מדהיםם ../images/Emo140.gif

היי בוקר טוב לכולם המפגש היה פשוט מדהים ולהכיר את כולם מאחורי הכינויים היה פשוט נעים ונהדר כולם חמים ואוהבים אני ואחותי נהננו מאודדד אבל מאוודדדד
וסוףף סוףף כמובן הכרתי את קרנית המתוקה ולולי וליןן ומעיין יאוו כמה היוו וסיון היה פשוט מדהים שנגמרו לי המילים טוב מי שלא באאא להבא לעשות מאמצים ולבואא אליסס כולל אותך טוב אני מבינה שאת
אז שהיה לך טיסה נפלאה שובב ותהני ותעשי חיים וכמובן שניפגש בפעם הבא כמובון אז טובבב תודהה לכול מי שהיה אהה גם ליעלל שהגיעה בסוףף באמת היה נחמדד להכיר אותהה אוו כמה היה נפלאהה אתמולל אז שובבב היה מדהים אני בתור שזה מפגשש ראשון שלי אז אין לי פשוטט מילים רק שזה היה מדהים כולם מדמיםם וחמודים אז שהיה לכולנו סוףף שבוע נעים וטובב

One Missed Call

New member
בואו נראה לכם איך באמת חופרים ../images/Emo123.gif

ישלי משימה..
רווי סמיילים, היר וו גו: הייתי בטוחה שאני לא אוכל להגיע למפגש כי לא ירשו לי וויתרתי על כנס אנימה רק כדי להגיע לכאן עם משפט מחץ לאמא, "ויתרתי על הכנס ואם את לא נותנת לי ללכת למפגש קומונה אני מסיימת את החופש הזה בלי לעשות כלום" [כן, איזה משפט שמתחיל באסרטיביות ונגמר בהשתפנות על
] דני באה אליי אתמול בבוקר, עברנו על סירטוני אראנאשנשים ומשם זה התגלגל לשדרני כדורגל שצורחים לרונאלדיניו "יאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאללההההה יאאסלאאאאאאאאאאאאם"
וגם ל"כלבים כורדים" שזזים בצעד תימני
ואחכ היא ראתה בעצמה מזה האחים האימתניים של נועמ ומזה השקית פשפשים הלקקנית שאנחנו מחזיקים פה על תקן כלבה
בקיצור ב3 וחצי עלינו על הרכבת.. ואחרי שהדגמתי לה עד כמה אני מוזרה נפלט לי המשפט "אני חייבת. להפסיק. להיות. מוזרה. אה הנה שקית D;" כשנפלו עיניי על שקית רכבת
בקיצור.. הגענו לשולחן.. אני רוצה לומר לכן שבאותו הרגע הרגשתי ממש מוזר XD ראיתי המון פרצופים שלא הכרתי וכולן נראו לי גדולות [טוב, בהשוואה אליי
] אבל אחרי שניה הרגשתי שנשבר הקרח ומאז לא סתמתי את הפה
ואחרי שפיצ' הגיעה בכללללל
הוי פיצ' אני אוהבתותך
ואז הגיעו לולי ואריאלי.. אני בעלת כישרון לחבק אנשים מאחור
אריאלי אם הכאבתי לך כשהרמתי אותך 'צטערת XD וחנה מצטערת שכמעט העפתי אותך יחד עם הכיסא
מהגג והלאה- אם אריאלי לא רץ, הוא ישב לי על הברכיים
אז ישבנו וציירנו וגאלנו את לולי מהחוברת ההיא? XD לולי אני מתה עלייך
ואז זיהיתי כמעט את כל הציטוטים של מלכת השלג [אחרי שאולי כולן כבר גילו אותם...? XD] וצלמנית בעלת העיניים המשגעות כל שניה ניסתה לתפוס אותי בפפראצי אבל כל מה שתראו בתמונות שהן לא קבוצתיות זה את הקודקודראש שלי
אלוהים משומה התלתלים שלא לא נראים שם כלכך נורא אפילו שנית [החלטתי לקצר ראית?
] קראה להם רעמה
אלוהים מה עבר עליהם אתמול בבוקר. טוב, אבל התמונה של האוזן במידה ונבהלתם מהדבר הורדרד הזה צולמה במכוון XD מסיבה לא ברורה נית התלהבה מהאוזן שלי כי היא נראית כמו אוזן של.. אלף?
ואם תהיתם למה האוזן שלי ורודה זה כי היה לי שם עגיל חישוק ומרוב שהחישוק הזה היה קטן הוא כמעט קרע לי את החור
באחת התמונות הקבוצתיות רציני זה נראה כאילו פזלתי לכיוון השקית ממתקים של אריאלי חחחחחחחחחחחחחחחחח
עקומה שכמותיXD תודה אריאלי על השיניים!~
ועל כל הציורים שלך [לעזאזל אני צכה לעדכן את החתימה בהתאם] והכרתי גם את יעל-סנפאי, ספיר ואדווה ורשמית גברת שושקה אני לא מפחדת ממך יותר
וגם את סיו דודה של נאוקו צ'אן שלא רצתה להעביר לי את אריאלי בהתחלה אבל אחכ ניווטה אותי לכיוון הרכבת
וכשאני אעבוד בשגרירות ואהיה מדובבת ביפן ולא של הגרסא המודרנית של בימבה אני אזכור אותך
וגברת איילה! מקסימה שכמותך XD נהנתי להכיר אותך! מאותן הפעמים שדיברנו במסן עד לאתמול שדיברנו פנים מול פנים תמיד היה נחמד נורא לדבר איתך.. אפילו אם לא יצא לנו לדבר מספיק, זה מפגש ראשון, במפגשים הבאים הכל יהיה הרבה יותר חלק אני בטוחה XD אולי עוד נריץ יחד המלצות לאנימות [ואגב, ייתכן והתחלת כבר את פושיגי יוגי? XDDD] ונורית [פעם הבאה אני מקווה שיצא לנו לדבר יותר כן?
], אסיה, מעיין, בת אל, נעמה, ניר, כולכם, היה נחמד לפגוש אתכם! אני ממש ממש שמחה שיצא לי לפגוש את כולכם ולהכיר אתכם לא רק וירטואלית! כולם-כולם, אחד-אחד, מקסימים! סגרתי את החופש הכי טוב שאי פעם יכול להיות

mishi 1

New member
נועמ...../images/Emo9.gif

כן נו, מצלמה זה אביזר מסוכן בידיים שלי
אבל לא נורא... הרגה אותי מצחוק התמונה שבאתי לצלם אותך ולולי תפסה ב"רעמה" כדי להרים לך את הראשש
ענק חחחח ורעמה זה נאמר בחיבה. רעמה זה טוב. רעמה זה מפואר... נה? בחיי עוד לא ראיתי חיבור כזה מיידי עם ילדים.. אריאלי נראה לי אימץ אותך
איזו חפירה לתפארת! אני תכף אשחרר את שלי.. ואז נראה מי יכול עליי

LILIN1

New member
נועמ../images/Emo24.gif

את יודעת שאני מאוהבת בך נכון?! את האמא של הקוואי!!!!!!!!! יאיאיאיאיאיא נועמ צאן!!!! בכלל ברגע שהגעתי את כזה עזרת לי להשתלב ואז ציק צאק! הייה כיף! אנחנו עוד נשמור על קשר

spidi333

New member
חחחחחחחחח

אויש נועמ אני עדיין לא מבינה למה פחדת ממני... אני לא טיפוס ברוטאלי או משו

One Missed Call

New member
אויש ברוטאלי XDDDDDDDDDDDDDD

זה קרה כלכך מזמן XD לאדעת אם את זוכרת או שהזכרתי לך במפגש... זה הכל בגלל ג'ון
[בהתחלה נכתב כדז'ון- מהימים שבהם למדתי לכתוב ברוסית חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
]

spidi333

New member
חחחחחחחחחחחחחח

בגלל ג'ון?! חחחחחחחחחחחחחח ענק ענק טוב אני שמחה שיותר את לא מפחדת

spidi333

New member
המפגש בשבילי... ../images/Emo9.gif

חחח קודם כל אני שמחה כי הצלחתי להשיג מחשב זמני ליומיים אז אני יכולה לכתוב
ועכשיו למפגש! היה כל כך כייף! הייתי נורא לחוצה, אולי שמתם לב כי דיברתי בלי הפסקה וכל הזמן אני וסיווי נתנו כאפות אחת לשנייה
[ממש יפניות אמיתיות אה שושקה?
] לראות את כולכם ולשייך את הפנים לשמות באמת הייתה חוויה די מדהימה, כי עכשיו פתאום הפורום הזה כל כך "אמיתי" נכון?
קיצור, נורא נהניתי! ומחכה כבר למפגש הבא!

mishi 1

New member
מואההעהעהעההעהעהההההה../images/Emo190.gif

חחח סליחה, הייתי חייבת

Sivan 85

New member
כמו שתי באקות מצויות אכן...../images/Emo6.gif

אבל אני הייתי קיווי עדין ואת היית שושקה מרושע...כאפות מכל הלב! היה נהדר בובה.. תמיד כיף להיות איתך כרגיל... אוהבת'ך המון!!! שושקה סגידה!

הינה גם אני מפציעה לי../images/Emo123.gif

שמי בת אל, למי שעוד לא יודע
היה לי מאודדדדדד כיף אתמול
בהתחשב שבעברי ראיתי סך הכל 3 קוריאניות... (בושה לי, אה??
) חחחח אבל אני שמחה שבאתי אפילו אחרי שבועיים בבסיס
מאוד נהנתי ושמחתי להכיר אנשים חדשים.. לראות את נירוש
קרניתוש
נעמונת
ויעלוש כמובן...
שלא לדבר על מנצ'י שזה היה בכללל הפתעה בשבילי
מקווה שאוכל להגיע לעוד מפגשים נהדרים שכאלה...

mishi 1

New member
לעזאזל לא שלח את התוכן..../images/Emo6.gif

אייש בובה אני מקווה שתבואי כל פעם! ובהחלט מקווה לראותך פה יותר

גם אני בהחלט מקווה להגיע כל פעם../images/Emo24.gif../images/Emo57.gif

נקווה שהצבא לא יטרפד לי את התוכניות... אבל עד אז בטוח איהיה בסדיר אז זה יהיה יותר פשוט
בהחלט תראי אותי כאן יותר.. לפחות בסופ"שים חח

7han

New member
היי הייה נחמד

שמחתי להקיר את הפנים שמאחורי הכינויים חוץ מכמה שפיספסתי מקווה לפגוש אותכן שוב

למעלה