המפגש!! היה מדהים!

mishi 1

New member
../images/Emo26.gif המפגש!! היה מדהים! ../images/Emo36.gif

כולם מוזמנים להשפך... אני אח"כ אכתוב תגובה יותר ארוכה ומושקעת אבל בנתיים תודה לכל מי שבא, היינו 20 איש! מדהים! והיה ממש ממש כיף!
אני מקווה שכולם נהנו, ומקווה שכולם הרגישו איתנו. שמחתי לראות את כולכם! **מזכירה רק לא להעלות לפה תמונות.. רק במסרים
היה אחלה מפגש
הגעתי הביתה חולה ... אך מרוצה
לכולם

Sivan 85

New member
../images/Emo9.gif מדהימים!!!

אתם חבורת מדהימים...XD היה לי נורא נורא כיף... כל אחד ואחת מכם פשוט מקסימים ונורא נורא שמחתי להכיר אותכם! מקווה שנהניתם בדיוק כמוני, מצטערת אם לא יצא לי לדבר הרבה עם כולם מבטיחה להשלים פערים בפעם הבאה! אוהבת אותכם!!!!

MaNcHi 135

New member
המפגש!!!!

היה באמת מדהים! אתן כולכן מקסימות! ולא, לא שכחתי אותך ניר, גם אתה! ממש נהניתי ואני שמחה שפגשתי אתכן! מפגש פורום ראשון שלי בכלל, בדר"כ אני לא הולכת למפגשים כאלה אבל עד כדי כך נגעתם בי! כמובן שמהיום סמיילים הם חבריי הטובים ביותר (איילה
)
חבל שג'ני ואליס לא היו...הפסידו.. כל הכבוד לאלו שעשו מאמצים להגיע...כל החיילות למיניהן וכל הכרמיאליסטיות, ירושלמיות גם! שמחתי לראות אתכן ולצחוק איתכן, היה ממש כיף! וכבר מחכה למפגש הבא!

mishi 1

New member
שמחה שבאת!

שתדעי לך שנורא התלהבתי שבחרת לבוא דווקא למפגש שלנו בתור המפגש הראשון שאת מגיעה אליו... היה כיף לראותך! ואני מקווה מאוד שג'ן ואליס יוכלו להגיע במפגש הבא. כמעט כולם הגיעו, לא תמיד כולם יכולים... איזה כיף שזה יצא לפועל בסוף! לקח זמן... אבל היה שווה

Doe7

New member
חחחח ../images/Emo13.gif סמיילים זה דבר חמוד ../images/Emo9.gif

שמחתי להכיר

אליס241

New member
מאמי מתוקה שלי

אני מצטערת שפספסת ואני בטוחה שהפסדתי המון! אבל לצערי בגלל שהטיסה עוד 5 ימים ועבודה לא יכולתי, פעם הבא אני באה בטוח בעזרת השם ! והיה לי לראות לכם תמנות מקוריאה! שמחתי לקרוא שנהנתם, תמשיכו לעשות חיים ולשמור על עצמכן, אוהבת מאוד!

../images/Emo24.gif אני הרגשתי איתכם עם כל ה-../images/Emo23.gif

למרות שלא יכולתי לבוא (עבודה...ילדים..) סתם תירוצים !! יצאתי מהעבודה וחשבתי לי...עכשיו כולם ביחד בעזריאלי ואני לא...
והיה עצוב לי נורא. בפעם הבאה מבטיחה....אבוא אפילו אם תהיה רעידת אדמה.... ומקווה שיהיה בקרוב !! אשמח לשמוע חוויות ולראות תמונות...במסר
רונה

LILIN1

New member
יאו זה הייה הדבר הכי כמגניב וכייפי בעולם../images/Emo13.gif

אנשים אתם מדהימים
הייה לי כ"כ כיף וכ"כ נהנתי איתכם! קיווי המדהימה היפיפיה הזו,שושקה ,לולי, המנהלת הדגולה והמדהימה שלנו נית,אסיה,נועמ,דניאל,איילה,יעל,בת אל וכל מי ששכחתי תודה רבה לכם
שעשיתם לי יום כזה מקסים וככיפי! אני מתה על כל אחד ואחת מאתכם! אתם אנשים מדהימים!
הייה כל כך כיף לדבר עם האנשים האהובים עלינו על האנשים האהובים עלינו(מתחכמת אני נה?)
אני מודה לכם באמת תודה=] הייה לי העונג להכיר את כולם! מי שרוצה תמונות יש לי קצת
ונית מדהימה שלי תרגישי טובה=] ותודי שזה הייה שווה את זהP-:

mishi 1

New member
את מהממת!

אנרג'ייזר שכמוך! בחיי חצי מהזמן חיפשתי איפה הקפיץ בגב....
היית מקסימה! והיה ממש כיף לפגוש אותך!

LILIN1

New member
אני יפה?:S את מדהימה! איזה עיניים ה'!

למה לי אין עיניים כאלו?! למה?! טוב את פשוט מושלמת באמת שכן לא שמת לב שבתחילת המפגש שעה אני בהיתי בךXD חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח הייה כ"כ כיף. בעזרת השם במפגש הבאXD נ.ב הקפיץ הוא לא בגב. הוא בלב.

mishi 1

New member
אייש מהממת

איזו תגובה... בהחלט בלב. בדיוק אמרתי שאת קוואי. פשוט קוואי! וזו המחמאה הכי גדולה שאפשר לתת ביפנית...

LILIN1

New member
אריגאטו../images/Emo9.gif

כן ואני יודעת קראתי את זה בכתבה של איזו שהיא מורה שנמצאת ביפן.(הייה קישור בקומונה) ואני קוואי!? את הונטוני הונטוני הונטוני(וכן הקטע הילדותי,תכפילי ב10000000) קוואי דסו!!!! ובואי נפסיק את זה כאן כי זה יהפוך למלוקק ותרצי לחסום אותי><"XDD

LILIN1

New member
ועוד כמה דברים!

התמונות הקבוצתיות היו נראות כמו הסצנה מחנה קימיXD לקיווי תודה רבה לא הגעת על פלטפורמות ונשארת באותו נוף כמו שלי=] תודה לאריאלי שגרם יל להרגיש גבוהה(פעם ראשונה בחיי וגם זה לזמני) נועמ תודה שגרמת לי להרגיש נוח ולהתאקלם בתחילת מהפגש=] איילה תודה על הדיסק=] אחלה שיריםD-: נית תודה על התמונות המדהימות ועל הצתת האווירה המדהימה
דניאל תודה לאל שמישהי חושבת שנג'י הוא היצור הכי סקסי עלי האדמות(בעיק תמונות שלו מהופעות|גרר|) מעיין,אסיה,נורית,נעמה,שושקה,אדווה וכל מי שחכתי ממש תודה שהגעתם והפכתם את אתמול ליום הכי מאושר בחיים שלי

DanieLushka

New member
ווא!! היה ממש ממש כיף!!!!! ../images/Emo9.gif../images/Emo23.gif../images/Emo24.gif../images/Emo140.gif

נהניתי מאוד! תודה לכולן שבאו והיו חמודות. היה מצחיק! ^^ חובה לעשות שוב..

mishi 1

New member
טוב שבאת!

את מקסימה, הצלחתי אפילו לתפוס תמונה שלך משחקת עם אריאלי מואהאהאהאההא
היה מהמם, בהחלט!

mishi 1

New member
אויש... מיאנה ../images/Emo201.gif

אני חייבת לצלם כי אחכ נזכרים בזה ובכל מי שהיה... אלו רק תמונות לנו, מבטיחה שיהיה לנו נחמד על הלב

למעלה