המפגש!! היה מדהים!

Doe7

New member
דני.. טוב שהגעת הביתה בשלום.. דאגתי ../images/Emo9.gif

nurit224

New member
המפגש היה מדהים וכיף !! ../images/Emo13.gif ../images/Emo13.gif

טוב אז למרות שאני לא הכי טובה בלכתוב אני בכל זאת אנסה לספר את מה שאני הרגשתי לגבי המפגש היום, אז ככה קודם כל הייתי רוצה להגיד תודה לכל מי שהגיע כי זה היה ממש כיף לראות את כל הפנים מאחורי הכינויים, שמחתי להכיר כל אחד ואחת ממכן ואני מקווה שמעכשיו יהיו מפגשים נוספים על מנת שנוכל להמשיך להתראות וכמובן להכיר גם את אלה שלא הצליחו להגיע היום, אני אישית הייתי מאוד לחוצה ודי התביישתי בהתחלה אבל לאט לאט בזכות האישיות הנפלאה של כולם היה לי קל להיפתח ולצחוק ובאמת להנות מהצחוקים ומהדיבורים וכמובן ממשחק הציטוטים ( אני עדיין מנסה לנחש מאיזו סדרה המשפט האחרון שראיתי שמתחיל "כשראיתי אותך ....התאהבתי" ולא זוכרת את ההמשך...אוף !! , בסוף אני אגלה מאיפה זה וכמובן אדפוק את הראש בקיר על כך שלא זיהיתי את זה ישר).
טוב בלי למרוח יותר מידי , אני מאוד נהנתי והיה באמת כיף למרות שלצערי הייתי צריכה ללכת מוקדם בגלל הרכבת !! ובתור מפגש פורום ראשון בשבילי, מקווה שיהיו עוד כאלה בעתיד !!
נורית נ.ב. אשמח לראות את התמונות שצילמתם היום !!

mishi 1

New member
המשפט....

מלכת השלג
נו כמובן! כאילו כזה...
יש את הקטע שהוא יושב ומספר לה מה הוא אמר לאח שלה... שם הוא אומר את זה.
ונורית מאמי, שמחה שנהנית, קצת תהיתי כי היית קצת שקטה, אבל ככה זה מפגש ראשון. אני בראשון שלי לא פתחתי את הפה
פעם הבאה כבר מרגישים בבית

One Missed Call

New member
יאאא נורית ../images/Emo23.gif

היה כיף לשבת איתך
ושמחתי להכיר אותך.. מקווה שבמפגש הבא אני אכיר אותך טוב יותר! ^^ אז מה..עשינו לאריאלי יופי של גן הא?

nurit224

New member
גם אני שמחתי להכיר אותך ../images/Emo13.gif

היה ממש כיף ....במפגש הבא נכיר ונדבר יותר....היה כיף לצייר אם אריאלי
!!

DanieLushka

New member
נורית את ממש חמודה! ../images/Emo13.gif

שמחתי לדבר איתך וגם עם החברה שלך.
תצלמו לי קצת תמונות מהסאקורה..
אני אצלם לכן תמונות מהשלכת.

אהמ הודעה חשובה בשם קיסר צפון קוריאה ואימא

אז ככה אני מאוד נהניתי לראות את כולכם היום א. כי לא הצטרכתי ללכת לחוג טייקוואנדו הזה ושהילד המעצבן הזה שוב ידרוס אותי עם הרגליים הענקיות שלו ב. כי אכלתי טון ממתקים ואפילו לא הצטרכתי לצחצח שיניים מיד אחרי זה כי נרדמתי באוטו אבל אל תדאגו אני אלשין לאבא מחר ג. כי כולם התייחסו אלי ויכולתי לרדות בכולכן ד. הרמון זה נחמד אבל אלוהים אתן כמו איזה לול כמה פעמים אני צריך לבקש שקט טוב עכשיו מקבץ אישיות נית את נראית מדהים אימא לא הרשתה לי אחרת הייתי מחבק אותך דוגרי לא איכפת לךי להפסיד את היום הראשון לגן יש לי הרושם שאימא תתנגד היא כבר חודשיים מקללת את יוליוס ואוגוסטוס קיסר ואומרת שיש להם מזל שהם מתים כי אם לא היא היתה הורגת אותם קיו אל תקחי אישית נכון שאמרתי לך כל מיני דברים ושרציתי שתעופי אבל הכל מאהבה חוצמיזה לא מתאים לי כל הקטע של נאקו צ'אן אני שונא תחרות לא התכוונתי לדפוק לך את המקל של אימא בראש ולא לחנוק אותך עם השרשרת וגם לא התכוונתי לדחוף אותך אני אוהבת אותך שושקה לא התכוונתי לקרוא לך עז אני חושב שאת ילדה מאוד מאוד יפה פשוט אני משתגע כשאני ליד כל כך הרבה נשים בגלל זה התחבאתי אחר כך מתחת לשולחן אדווש 'צטער שהעפתי אותך לשבת ליד אימא אני יודע שהיא בטח חנקה אותך אבל הייתי חייב לפנות מקום לרגליים העדינות שלי אה כן ומצטער שהכרחתי אותך כל רגע להרים לי את הצמידים שנתנה לי נועמ-צ'אן מה שמביא אותי אל נועמ-צ'אן אני רוצה להודות לך שנתת לי לצייר בכל הטושים אימא מודה לך דרכי תודה שסוף כל סוף העפת את החוברת שהיאכבר שנה מתכוונת לזרוק ומוסרת לך שמבחינתה את יכולה לתלות את הציורים שלי על המקרר אני חושב שעם כל הכבוד והרספקט דרושה כאן מסגרת ושתשימי בסלון חוצמיזה זה שלא חיבקתי אותך בסוף זהכי אני אוהב אותך אבא לימד אותי שאם אתה מראה לבחורה על ההתחלה שאתה מעוניין בה היא גומרת לך על הארנק ושאני אשאל את אימא למה הוא מתכוון דודה נשמונת- אני יודע שהיית צריכה לדבר עם אימא שלי אבל זה מתנגש לי עם הרצון שלי לקפוץ למעלה ולמטה אז אני מצטער אם הבאתי לך על הדרך בעיטה אימא נורא התלהבה ממך ומה שאימא אומרת זה מה שקובע ניר- אני מוחה אתה לא הגבר היחיד אני אני שליט צפון קוריאה ואני עוד אאחד את כל מזרח אסיה תחת שלטוני אתם תראו יהיה לכם טוב לא לדאוג אבל אתה אחלה ואל תדאג אני אסדר לך ג'וב כי תכל'ס יצאת גבר בין כל התרנגולות דודה ג'ן היית חסרה לי מאוד וגם הילדים שלך כי אם הם היו היה לי הרבה יותר כיף רק שתדעי ושלא תחשבי בטעות שאני מתכוון לחזור לבית של הילדים האיומים האלו שהעליבו אותי ביום שלישי כולה דחפתי את הלגו למזגן שלהם מה הם קופצים בחיי... אני רוצה למסור מכאן לדני שמוצא חן בעיני שכל שניה ניגשו אליך עוד מישהי ועוד מישהו אני אוהב שהמקורבים אלי מעורים בחומר ויש להם קונקשינס אנחנו נדבר על זה אחר כך אגב כשתבואי לאימא איילה- האמת שאת מהממת
צרי קשר במדור לחיפוש קרובים יש מצב שנמצא לך עבודה בתור הסופרת המלכותית אבל היה נחמד להכיר את הפנים מאחורי הסיפורים שאת ואימא מחליפות ולא אני לא מכיר ולא יודע ולא ראיתי ולא שמעתי לא אין לי מושג על מה דיברתי עכשיו מאנצ'י- אוקי אני רוצה לומר לך שא. יש לך רגליים נורא יפות ואת מוזמנת ליצור איתי קשר אחרי שתסיימי את הלימודים אני נראה לי כבר אהיה עד אז בן 11 או משהו כזה בכל מקרה שמחתי מאוד להכיר גם אותך בת אלי ויעלי אני שמח לראות שהגעתן עם מדים אצלנו בצבא אומנם זה לא היה עובר בשתיקה אבל אני שמח שיכולתילפגוש אותכן עכשיו לנכדה של אימא גברת פיץ היה לי העונג לדגדג אותך היה לי העונג לראות איך נראה כדור אנרגיה אנושי, באמת שהצחקת אותי ואני שמח שיצא לנו להכיר ושאימא שלי אימצה אותך אז זה אומר שאני דוד שלך נכון? *נהיתה לי מיגרנה אמיתית עכשיו* נורית חנה אסיה וכל מי ששכחתי אם זה בכלל אפשרי היה לי נעים להכיר אתכן ואת האחיות/חברות שלכן ולכולם אני שליט אדיב ונחמד היה לי כיף אמיתי לקפצץ ולרוץ לי שם ברחבת העזיראלי אני מקווה לראות את כולכן רק תזכרו בפעם הבאה נהוג לקוד לפני השליט שלכן אז היום העלמתי עין להבא שזה לא יחזור על עצמו תודה מראש בשם קיסרות השמים והארץ אריאלי'לה
נ.ב.- אימא מוסרת שהיא מאוד נהנתה להכיר את כולם ושהיא ממש שמחה שהיא באה בסוף צ'או

אגב מאוד חשוב!!!!!!

איבדתי את פילי הפיל צעצוע שלי אני עקרונית אמור לגלות את זה רק מחר בבוקר ולמרר לאבא את החיים בגלל זה אז אםמישהו בכל זאת לקח במקרה כי הוא שם לב אני מכיר שני אנשים בני 30 בערך שיודו לו למשך שארית חייהם אם לא אל תדאגדו בטויז אר אס יש המווון פילים

One Missed Call

New member
חחחחחחחחחחחחחח

אריאלי מ יקירי רק הכחשת שאתה לא יודע לרשום את השם שלך נכון?
במפגש הבא לא רק שאתה בא ורושם את השם שלך על דף ענק ונותן לי מתנה אני מלמדת אותך לכתוב אותו ביפנית חחחחחחחחחחחחחחח לולי ברור לך שגם בפעם הבאה את מביאה אותו איתך אה? כי אין מפגש בלי אריאלי
איזה פשוש
כל מילה שניה שלו כולן צווחות "איייייי" עם הידיים על הלחיים זה היה גדול XDDDD אז מה תספר בגן? שבחופש הזה היית מוקף בבנות?
ולולי אם הוא לא נותן לי חיבוק פרידה בפעם הבאה חסר לו

LILIN1

New member
הילד המושלם הזה../images/Emo9.gif אין אני מאוהבת בו=]

דוד מדהים שכמותו! יאיאי אני מתה עליו!=] איזה גומות מדהימות אין מפגש בלי אריאלי! עכשיו זה סגור למפגש הבא אם הוא לא בא אני לא באהP-ף אריאלי מדהים שכמותך
אוהבת אותך=]

DanieLushka

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gifחחחחחחחח

איזה ילד בובי. התאהבתי קשות >: ואכן! קונקשנז זה מעולה

Doe7

New member
אריאלי אתה בונבון ../images/Emo9.gif

וכזה חכם וקאוואי אמיתי
חחחח... מהממת אני לא. אבל כל היתר היו פשוט מקסימים לגמרי, נכון? וסיפרת לאמא שנהנית ממשחק הרעש עם שקיות הסוכר? ממש נכנסנו לקצב עם דני, הא? רק נראה לי שצדקת... הדיאטטי ממש לא נחמד. לא מרשרש בכלל. ככה שתדע לעתיד - דברים דיאטטיים ממש לא כייפיים.

edvil1

New member
אריאלי זה היה כבוד בשבילי

לפנות מקום לרגליים המתוקות שלך
ותמסור לאמא שלך שהיה לי ממש כייף איתה בנסיעה לראשון ושלא תשכח להזמין אותי לסושי!! לולי אני כל כך שמחה שבאת למפגש
זה לא היה אותו דבר בלעדייך!!

MaNcHi 135

New member
אל תדאג אני מוכנה לחכות!

אבל ברגע שאתה נהייה חוקי ועצמאי אתה בא אליי! תכין את אמא מעכשיו שלא יהיו הפתעות והוצאות להורג למיניהן...

קיסר../images/Emo47.gif יקר../images/Emo9.gif

באמת שאתה שליט אדיב ונחמד ומתוק ויפה
ואני מבינה שאתה צעיר ולכן זה טבעי שתרצה לרוץ ולקפץ כל הזמן, ובאמת שזה בסדר, מצאתי ואמצא עוד דרכים והזדמנויות לדבר עם אמא שלך אז אל תדאג
ובקשר לבעיטה, בכלל לא בעטת בי
תגיד לאמא שלך בבקשה שגם אני התלהבתי מאודדד לראות אותה, לא התלהבתי כ"כ מאז שהייתי בלונדון בהופעה של קיילי מינוג
אומנם עבר רק חודש בערך אבל עדיין
אוהבתתתת

למעלה