דרמות אונליין

geminigum

New member
../images/Emo29.gif

כמובן, בלתי אפשרי בלי תמונת טופלס. זה יהיה ממש חטא בשרשור קצר זה של אריקמון.... ומי אני שאחטא כלפיכם?

geminigum

New member
../images/Emo29.gif

דיי, אני לא יכולה להפסיק, זה חזק ממני... תראו את הפה הזה..

geminigum

New member
../images/Emo29.gif

זהו, אחרונה. ככה אני אוהבת אותו הכי הרבה... ככה - גלאח....

geminigum

New member
../images/Emo20.gifהאן און - סו ג'אנג יו מי

ג'אנג יו מי היא האן און סו לפי ויקי, זאת הדרמה הזראשונה שלה וחוץ מזה היא שיחקה בסרטים. מה אני יכולה להגיד לכם עליה? היא מקסימה בעיניי. אם מתעלמים מתסרוקת ה"סיר" שלה ואם מתעלמים מהטעם המזוויע של הסטייליסטים שלה בדרמה, היא יפה מאוד. יש לה צוואר ארוך ונהדר (אחד היפים שראיתי). היא פשוט יפה. תראו שתאהבו אותה ותנסו להתעלם מהשקים הצבעוניים שהיא לובשת. אני אהבתי אותה למרות הכל. אהבתי אותה, את המשחק שלה ואת הדמות. הנה, כמה תמונות של החמודה.

geminigum

New member
../images/Emo141.gif צ'אה הי לין - יון ג'י היאה

יון ג'י הואה (אייש זה היה קשה)Yoon Ji Hye כ- צ'אה הי לין (או כמו שהם ביטאו שם צ'אה הי רין). היא הצלע השלישית הנשית. היא יפה כל כך. נשית כל כך ועשירה כל כך (מה שנקרא באנגלית FILTHY RICH) ובגלל זה מתלבשת כל כך יפה, היא בחורה עשירה בת לבעל רשת בתי הכלבו הגדולים במדינה. היא עצמאית, למדה בחו"ל עיצוב אופנה ויש לה בית אופנה עמצאי. היא לא מוכנה להתחתן עם מי שההורים שלה בוחרים, אלא רק עם בחיר ליבה המסתורי (שתגלו בהמשך). היא ערמומית, מפונקת ואכזרית. היא חושבת שבעזרת הכסף תוכל לקנות הכל, כולל אהבה. אהבתי אותה מאוד. מסוג ה"ג'ונקימישנית".... המשנית שאוהבים יותר מדי.

geminigum

New member
../images/Emo68.gif

זהו אין לי יותר תמונות שלה... אבל יש לי הרגשה טובה שהא שיחקה עם רועיקי בסרט ההוא... הממממ.... המממ.... רק שאין לי הוכחה.... היא הייתה ההיא בהתחלה..... מי שיוכל להוכיח - קומאוו....

geminigum

New member
../images/Emo13.gif לי קיו האן - כשין ג'ון היוק

טוב, זה בחור עדין, שקט, מחושב וקר רוח. הוא אומץ על ידי אבא של הי לין ומיועד לרשת את ניהול רשת הכלבו. הוא שומר כמה סודות. דמות מורכבת. הוא הצלע הגברית השלישית בדרמה. קיו האן שיחק את האקס של סם סון ב"סם סון המתוקה" וכאן הוא פחות מעצבן, אפילו אהבתי אותו ואת המראה שלו. הוא מקסים ושחקן נהדר.

geminigum

New member
../images/Emo13.gif

אחותו כל הזמן קוראת לו כאן "ג'ון היוק אופפה" ואני נמסההה... למרות שכל הזמן התבלבתי וקראתי לו היון ג'וק.... אבל זה בגללי, לא בגללו...

geminigum

New member
../images/Emo23.gif לי און סונג - כהאן ג'י סו

האן ג'י סו היא האחות של הגיבורה הראשית. היא הילדה הכי יפה בדרמה הזאת. הכי מוכשרת ואני אהבתי אותה הכי הרבה מכל הדמויות שם (טוב... המממ.... להוציא את מר ירח)...

למעלה