דרמות אונליין

מצטרפת להמלצה החמה של ג'ני ../images/Emo140.gif

אני רק בפרק 7 אבל כל מה שאמרת נכון. גם לי מפריעה מאד התסרוקת של און סו פשוט מזעזעת.. הרגת אותי עם התסרוקת כמו סיר...
גם אני חושבת שאריק מון מאד שרמנטי..משחק אותה כאילו קול עם נשים... אבל הגיבורה התמימה מאד והמקסימה והמאוהבת נכנסת לו ישר ללב...והם חמודים מאד שניהם ביחד גם אני מאד איטית בצפיה של הסדרה, זה לא אומר שהיא לא מושכת, אני מענה את עצמי שלא באשמתי... מצרפת קישור לחתיך התורן.... אריק מון

גם הוא מתגייס בסוף השנה

מצרפת קישור לתמונות שלו..כתיך.... למטה יש כתבה על מותו של השחקן/דוגמן המקסים Lee Eon מקופי פרינס שנהרג בטרם עת (בגיל 27) בתאונת אופנוע ביום חמישי. ועוד כתבה על השחקנים שעומדים להתגייס בסוף השנה. כולם מאד עסוקים עכשיו.... Seong Shi-kyeong , Jo Hyeon-jae מכינים אלבומים, Eric Moon, Lee Dong-geon, and Kim Rae-won משתתפים ב-3 דרמות

geminigum

New member
תודה על הכתבה. אני לא מבינה אבל...

מה יהיה כשכולם יתגייסו? מה יהיה?< אייש..... אריקמון, רועיקי..... רק חסר באמת שהשמועות על הגיוס של ג'ונקי יהיו נכונות ויש לו עוד 3-4 שנים לחגוג.. לעשות לנו עוד 3 דרמות ו-4 סרטים... יש לי רעיונות לסרטים של ג'ונקי וגם לדרמות... כאילו, אני לא בטוחה שהצנזור הקוריאני יאשר אותם, אבל מה איכפת לי לנסות?

גם אני לא מבינה...

מה יהיה כשכולם יתגייסו לצבא נראה לי שאנחנו גם נתגייס לצבא...שלהם.... ואם הם לא מקבלים בנות...אני יודעת שלא... תמיד אפשר להתחפש לבנים....כמו HANA KIMI
ואז....נחגוג כל הזמן....
מה השמועות על הגיוס של ג'ונקי? אולי יקבל פטור??? ולגבי הרעיונות לסרטים.... תנסי תנסי PLEASE......

geminigum

New member
חחחחחחח, ג'ונקי? פטור?

ג'ונקי הוא פייטר.... דרגה 3 בטאייקוונדו? הפקידו? וכאלה? מי יתן לו פטור? הילד לא משתמש בכפילים בסרטים שלו ובדרמות. הוא כולו שזור פציעות מנפילות בזמן צילומים. מי יתן לו פטור לאהבל? זה רק או להתגייס... או שאני אסע לירות לו בברך. אני מחפשת מתנדבים להחזיק אותו בזמן שאני מקוונת ויורה, כ הבחור לא יושב במקום. הוא זריז מאוד. אני צריכה איש קומנדו (וגם לא בטוח שנצליח)...

mishi 1

New member
חחחח אני אומרת פאנגירלז

זה העם הכי הכי אף איש קומנדו לא יכול מול עדר פאנגירלז זועמות... אני אומרת תאספי את המעריצות ובזמן שהן שועטות עליו מכל כיוון והוא לא יודע לאן לברוח תכווני

mishi 1

New member
מהמממת. תודה על הספיישלון!

אהבתי מאוד את אריק, השיר, ואממ העשירה... אבל את און סו.- לא.. פשוט לא
אייש אריק כזה שקסי שם להתעלףףף לקח לך שנה לסיים אותה לא ברור לי למה
הרי קל להסתכל על אריק הוא יפההה

geminigum

New member
../images/Emo99.gif כן, אריקמון זה באמת...

אחד הדברים, שיותר קל להסתכל עליהם.... ואפילו נעים מאוד. כל תנועה של אריקמון היא שירה.... שירה.....

לולי מ

New member
ג'ן הסשפיישלון מעלף

אריקמון מדהים פשוט מדהים אני אוהבת אותם כשהם לא אוכלים קוטג' למרות שאני מאודד אוהבת אותם כשהם כן
הייתי חייבת

geminigum

New member
../images/Emo9.gifסיוויייייי תגידי להההההההההההה!!!!!

לולי... עוד פעם אחת... עוד פעם אחת את מקשרת אותו עם המאכל הזה ואני באה עכשיו אלייך ומורחת אותך בקרם ברולה שלך.... באקה .....

desire33

New member
Save me the last dance = Amazing

טוב תקציר, ופרטים מיוחדים וכ'ו נוותר מכיוון שקרנית נתנה על זה מספיק רקע. אני יתן רק דעה אישית: טוב אישית צפיתי מפרק 1 עד פרק 6 בדילוגים מכיוון שהכול היה בדיוק לפי העלילה, וצפוי וברור לי. אבל מפרק 6 והלך הכול פשוט זרם מופלא. השחקנית נתנה ביצוע מושלם, השחקן הראשי ממש אהבתי, העלילה לא הייתה כבדה מדי, נתנו בדיוק איפה שצריך, סיימו עם סוף מאוד מאוד יפה לטעמי, הייתי מעדיפה שיפגשו בים, אבל לא נורא גם איך שהם נפגשו זה היה בסדר. סדרה עם פסקולי שירים בלתי רגילים, הורדתי כבר את חבילת השירים של הסדרה. כבר התחלתי לצפות בסדרה של השחקן הראשי בשם New Heart שזאת בכלל הולכת להיות סדרה מופלאה שמבוססת על רפואת ניתוחי לב, משהו יפה. השחקנית הראשית גם כן יש לי 3 סדרות על הכוונת איתה, וכן אני הולך לצפות בכולן. בכל מקרה היא נכנסת לי לקטגוריה של סדרות עד 2004-2003 כאחת המוצלחות, ושווה לראות אותה. תודה לקרנית.... :]

למעלה