דרמות אונליין

MaNcHi 135

New member
A love to kill

פרק 4 אהההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה הקרצייה המצולקת הזאת כל כך נואשת שזה מטריף אותי!!! אני שונאת את הבנות המעצבנות האלה שמתעלקות לא משנה למה על הדמות הגברים כמו קולב!!! מטריף אותי!!! היא אורזת את הדברים שלה ואומרת לו שהיא משחררתץ אותו...אחלה עד כאן מצויין גאה בך...אם הייתה לי מדליית זהב מהאולימפיאדה היית מקבלת אותה. אבל אז הוא משכנע אותה להשאר, בסדר, מובן ופתאום בתפנית חדה היא הופכת להיותץ כזאת מעצבנת ומזכירה לו למה הוא לא התאהב בה מלכתחילה! "אתה מתבייש בי ולא לוקח אותי לטייל איתך כשיש לך זמן כמו שעשית עם האקסיות שלך..בובובובו"! גררררררררררר לרצוח נשים כאלה! און שוק חמודה...מבינים מאיפה ההתנהגות שלה. וואי בו-רא חסרה לי!

7han

New member
Fated to Love You

סוף סוף הסידרה הטיוואנית הזאת הסיתיימה שתבינו[אני צופה בה כבר כמה חודשים טובים] סידרה יפה מצחיקה לא כך כך פרווה כמו כן אחת הסדרות עם הרייטנג הכי גבוה כדאי כדאי כדאי ממליצה בחום חובה פשוט חובה לראות

desire33

New member
20 בנתיים, בaznv, מעדכנים כל שבועיים

בmysujo כבר הראו את כל הפרקים.. אבל בaznv רואים באיכות מצויינת.. וגם יש שמה את האתר הרשמי של מפיצי הסדרה.. בתוך האתר יש הורדות של הסדרה באיכות הכי טובה.. אני אישית הורדתי.. ואז הפסקתי בפרק 19 כבר לא היה לי כוח.. אז סיימתי לראות אותה בmysujo..

mishi 1

New member
../images/Emo20.gif דרמות אונליין ../images/Emo20.gif

שמתי לב שכיוון שלא היה שרשור פעיל כמה חברי פורום פשוט פתחו הודעה חדשה. אם אתם רואים שאין שרשור "דרמות אונליין" פתחו שרשור ושרשרו אליו.

eini3

New member
../images/Emo140.gifדרושה המלצה! (טיפה דחופה)

או הכוונה, ליתר דיוק (זה לא שחסרות לי סדרות ברשימה) אני נמצאת כרגע בפרק 7 של מאו, אבל משום מה ממש בא לי להתרענן (מה יש לי מהמילה הזאת?) עם סדרה חביבה וקלילה, רצוי קוריאנית. אגב- קלילה כוונתי למ מ ש קלילה, בלי סיבוכים מיותרים וכאבי ראש, וכדאי גם מצחיקה. ולמה דחופה? כי אני רוצה להתחיל עוד הלילה, וצריכה לקום מחר בבוקר מוקדם.. אריגטוגוזאימס

Lee Mor Sweet

New member
אולי ראית כבר אבל אני בכל זאת אמליץ

18vs. 29 סדרה קוריאנית חביבה למדי בת 16 פרקים, אני עכשיו באמצע אז לא יכולה לומר לך הרבה... אבל בקיצור זה: יו הא צ'אן (או איך שלא כותבים את זה בעברית...) היא בחורה בת 29 שעוברת תאונת דרכים שגורמת לה לחזור מבחינה נפשעת-מנטלית לגיל 18 כשהיתה תיכוניסטית חופשיה ומשוחררת... המצב הזה גורם להמון דברים מצחיקים ומרגשים ביחסיה עם בעלה קאנג סונג יאנג (כנ"ל חח) ובכלל ... בינתיים אני בפרק 4 וזה ממש נחמד... אני מנסה להעלות תמונה ... לא בטוח שזה יצליח... הרבה בעיות בתפוז הזה http://static.aznv.tv/_covers/drama/hq/18_vs_29.jpg

7han

New member
בבקשה המלצה Dal Ja's Spring

סידרה קוראנית קלילה ומצחיקה

MaNcHi 135

New member
../images/Emo58.gifאהבה שצריך להרוג פרק 6

מה נסדר? יש כל כך הרבה סצינות שאפשר לחתוך שם שזה משהו! אני יושבת וחצי פרק אני רק מריצה! משעמם!!! יאללה שיגיעו כבר לעיקר חדל מריחות! אני לא מסכימה עם הסטייל מקסיקו הזה שנהייה מהסידרה הזאת! ואם הבחורה היא הגירוי של אח שלך, לא חכם יותר להביא אותה כדי להעיר אותו ולשפר את מצבו??? צריך לחצות את כל ים סוף???

MaNcHi 135

New member
a love to kill ep 8../images/Emo58.gif

הפרק הכי יפה עד עכשיו עם סוף ענק! וואי אי אפשר לדעת אם הוא באמת אוהב אותה או סתם משחק אותה! הוא לא יציב הבחור הזה! סוף סוף המעיטו בסצינות חסרות טעם עם המעצבנת השנייה, העלוקה. וואי הקטע בסוף עם הפלאפון שהוא צילם אותם או השמיע לשני היה ענק! רגע...רק לי הפריע והגעיל לי את הנשמה שהוא הביא לה בוסה ענקית (ת'אמת עד עכשיו לא ראיתי כזאת נשיקה בולעת כמו שצריך בסדרות האלה!!) אחרי שהיא הקיעה את פרי האדמה שהסבה לגופה?

MaNcHi 135

New member
../images/Emo58.gif פרק 9

מה עובר על הבחור??? משאיר אותה ככה באמצע ההאוטוסטרדה...לכי חפשי את עצמך! וואי אני הייתי קוברת אותו! דוחפת אותו מתחת למשאית של זוגלובק, הם הכי כבדות! אבל מצד שני הוא מסכן כי הוא מתחיל להתאהב בה...ואז יש את העלוקה ואת האח...עצוב...מה לעשות חיים קשים....

mishi 1

New member
כן.. ../images/Emo58.gif

בפרקים האלה את לא מבינה מה עובר עליו הוא אוהב אותה? הוא לא אוהב אותה? תחליט! הנשיקה באמת היתה נורא יפה אבל אחרי שהיא שעה מקיאה? לא קצת נסחפת?.. איחח... הוא סתם היה מרושע העיקר רץ לנקום בה בלי בכלל לחשוב או לבדוק איש מעצבן בכלל הקוריאנים האלה עם מעצבן מי צריך אותם?

geminigum

New member
Que Sera Sera - סיימתי ../images/Emo99.gif אין ספויילרים.

אז ככה, שלא באשמתי הצפייה בה חרגה מכל גבולות הטעם הטוב וגם מגבולות ההגיון הבריא ואפילו מהגבולות שויוה מציבה לנו (2 פרקים לשבוע), אבל אי רוצה לציין לטובת הדרמה הזאת, שהאשמה היחידה בזה, זאת אני. אני אשמה. אני הפרעתי לעצמי לראות אותה. אז ככה. אני לא עושה ספיישל, רק כותבת מה חשבתי. השם: 케세라, 세라 / Que Sera, Sera בת 17 פרקים משנת 2007, רשת MBC דרום קוריאה העלילה, על פי ג'ני: קאנג טאה ג'ו הוא דון ז'ואן חתיך, מחושב. אוהב כסף וקר רוח, שמעולם לא התאהב. הוא יוצא עם נשים עשירות, כי רק ככה הוא יכול להרשות לעצמו רמת חיים גבוהה. המטרה שלו בחיים היא להשיג כסף בקלות, כדי להנות ממנו. יש סדר מסויים בחיים שלו והוא לא ממש מחפש שינויים. טוב לו ככה. ערב אחד הוא פוגש בבחורה פשוטה וחביבה, תמימה, שמאמינה באהבה. האן און סו מטפלת באחותה החולה, באמא הילדותית ובדרך מערערת את עולמו המאורגן של טאה ג'ו. הם נפגשים בנסיבות קצת מביכות, כיוון שאון סו הכפריה, בטעות חושבת שהדירה שלו היא של אחותה, שחיה בעיר. מכאן מתחיל סיפור מרגש, רומנטי. על אהבה, קנאה, קבלה, נתינה, ויתורים ובעיקר על הקרבה, שמשתלבים בו צלע שלישית ורביעית, שתי אמהות מעצבנות נורא, אבא אחד מעצבן לא פחות, חבר טוב ואחות מקסימה. חוץ מזה אתם לא צריכים לדעת הרבה, רק תראו ותהנו. דעה אישית זה סיפור לא כל כך שיגרתי, כי אני לא חושבת שהוא דומה למשהו שראיתי עד עכשיו. יש בו את כל המרכיבים שדרמה קוריאנית מצויינת זקוקה להם: חיבוק, צלע שלישית ורביעית, סיפור רקע קצת מסתורי, הרבה מסעדות, עניבות, חליפות, מוזיקה מצויינת. מי שמחפש נשיקות ניקור (נשיקור), אנא עברו לדרמה אחרת (ויש לי כמה המלצות חמות לדרמות "נשיקור" מצויינות), כי אריק לא מתעסק בקטנות. דרמה מרגשת, יפה, אין בה הרבה שיחות מיותרות או סצנות משעממות. הכל במקום, עשוי טוב. אהבתי.

geminigum

New member
../images/Emo141.gif שחקנים

אולי אני בעצם כן עושה ספיישלוני, אז נא לא להפריע עד שאסיים. תודה.

geminigum

New member
../images/Emo29.gifקאנג טאה ג'ון - אריקמון../images/Emo29.gif

אריק מון
הוא קאנג טאה ג'ו KANG TAE JOO יש מישהו שלא מכיר את אריק? הא? שיקום! אריק הוא קוריאני שחי בילדות בארה"ב (קליפורניה) וזה מה שעושה אותו אטרקטיבי עוד יותר, כי הוא אשכרה דובר אנגלית. עכשיו שתבינו, קוריאני שדובר אנגלית במבטא של אריק וגם נראה כמוהו, זאת כבר סיבה לשרשור "בוקר טוב" נפרד. הוא יפה, הוא מוכשר וכל תנועת שפתיים שלו, היא סימפוניית "בוקר טוב" מרגשת. הוא גם זמר ב"SHINHWA", שאני אישתי אוהבת את השירים שלהם. שחקן טוב, אמרנו? או קיי. כמה תמונות להמחשה.

למעלה