שרשור צה"ק

MaNcHi 135

New member
../images/Emo195.gifשרשור צה"ק../images/Emo195.gif

צה"ק = צבא ההגנה לקוריאה מכיוון שבזמן האחרון יש תופעה שממש אבל ממש לא מוצאת חן בעיניי, החלטתי לעשות עליה שירשור. יותר מידי שחקנים מתגייסים בזמן האחרון לצבא שם, כאילו מי ישמע החיזבאללה מאיים! בחיים לא ראיתי דבר כזה! שיבואו יעשו בית ספר לכל הסלב המשתמטים פה! ויראו להם שאפשר גם להיות אזרח מן השורה וגם סלב אדיר עם תותח בקנה (והמבין יבין). אז מכיוון שקצת משעמם לי וכבר מאז שדיברנו על זה היה בא לי, החלטתי לחפש ולאתר אחר שחקנים שהיו בצבא ואם יש תמונות, מצויין! (אם אתם מוצאים תעלו). עכשיו, כבר אמרתי זאת פעם, למה אנשים לא מדברים בקוריאה?! אני מוכנה ובהתנדבות להעביר קורס תצפיתניות מזורז לכל השחקנים הגררררר האלה! (שימו לב איזה תמונה חזקה) You'll be a hero of the neighbourhood Nobody knows that you left for good You're in the army now ho,ho YOU'RE IN THE ARMY-NOW

MaNcHi 135

New member
../images/Emo195.gif

ככה אתה מתצפת?! אתם רואים למה אני זקוקה שם?

MaNcHi 135

New member
גונג וו

חמוד (מבטא תימני)! תמונת צוות! המוכר מקופי פרינס, ONE FINE DAY וכו' הצטרף לצה"ק , ב14 לינואר. כידוע, השירות שם הוא חובה אבל הם יכולים לבחור באיזה גיל להתגייס כשהגיל הגבולי הוא 28. ולכן בהמשך אני אשים כאן עוד שחקנים שצריכים להתגייס אוטוטו בגלל שהם מתקרבים ל28.

MaNcHi 135

New member
../images/Emo178.gif../images/Emo178.gifSong Seung-hun

את האמת לא ראיתי סרטים שלו או סדרות אבל הוא חתיך אש (לא שלשני חסר). מה הסיפור שלו? כשהוא היה צעיר הוא טען שיש לו לחץ דם גבוה ועוד איזושהי מחלה רצינית ואז הוא התחמק מהשירות אבל בגיל 28 הממשלה גילתה שהכל שקר וכזב והכריחה אותו להתגייס לשנתיים (אני מתה על ממשלת קוריאה!). בתוכנית מסויימת בקוריאה, מושפל ומלא אשמה הוא הודה בפני המעריצים על ה"טעות" האיומה שעשה בגלל היותו צעיר ולאחר מכן התגייס. מיד לאחר שיחרורו מלתייק ולמיין דפים בצה"ק, הוא צילם את הסרט "גורל" (תמונה, השמאלי מבין השניים). ואני רוצה להבהיר שהתמונה הזאת שעושה לי חם עכשיו היא אך ורק בשביל ניר! ENJOY!

NewNJ

New member
תמונה של רגע לפני לפני הגיוס:

התגייס בנובמבר 2004. לא תייק ומיין מכתבים,אני מבקשת, סונג-הון היה קרבי, שירת כתותחן (כן, טוב שסונג הון ואני הכרנו לאחר שהשתחרר, אחרת היה לי קשה לחשוב עליו משרת בתפקיד שבטח לא כולל מזגן צמוד).

NewNJ

New member
ולניעור ההלם מהתסרוקת הצבאית, תמונה מימינו:

התמונה היא ממסיבת עיתונאים שארעה שלשום, לרגל השקת הסדרה החדשה בכיכובו ובכיכובם של: לי יון הי (שלי
), לי דה הא ו-יון ג'אנג הון (ששיחק ב'אבא ארך רגליים'). הסדרה, "EAST OF EDEN", שהושקעו בה כספים רבים מתחילה בקוריאה מחרתיים ויהיו בה 50 פרקים! הכתבה המלאה בנוגע להשקה בלוג עם טיזר של הסדרה ששוחרר בתחילת החודש וכן....SSH שלי

Don Nirtin

New member
כשתשמעי פרטים על הדרמה הזו../images/Emo87.gif

תביאי לי פרטים. אפשר חתיכה מהירך שלו?
הוא כזה לטעמי עם השיער הזה. גררררררררררררר.

Don Nirtin

New member
../images/Emo178.gif../images/Emo87.gif

וווווווווווווווווווווווווואו. י$#%#!$$%#.

MaNcHi 135

New member
../images/Emo122.gifKim Rae-won

הידוע כרועיקי כאן, שיחק בסדרה מאיזה כוכב את ועוד מלא סרטים. החמודליק מתגייס השנה לאחר שדחה את השירות בגלל סדרה חדשה שצילם עם זאת מבין כלב וזאב, הניקראת "גורמה" על אוכל וכאלה. לא רוצים לדחות לו יותר הגיוס ולכן הוא נאלץ להתגייס עשנה. מה שקורה זה שיש תמיד מן גל של שחקנים הנמצאים באותו הגיל וכולם ביחד מרקיעים שחקים מבחינת קריירה ואז נאלצים להתגייס מה שיוצר מצב של חוסר בשחקנים תותחים כי כולם בצבא ולא יכולים לעבוד. העובדה הזאת נותנת לשחקנים מתחילים אשר נדחקו לפינה, הזדמנות. כמו להיון בין שקיבל את סאם סון כי השחקן שרצו במקור התגייס. עכשיו יש עוד פעם גל של שחקנים שצריך להתגייס ועוד פעם נוצר חוסר בשקנים מובילים.

MaNcHi 135

New member
../images/Emo12.gifWon Bin

הדומה גם מבחינה פיזית וגם מבחינת שמו להיון בין, שחקן וזמר שגם צריך להתגייס השנה לצה"ק ומרחמים עליו כי טוענים שהצבא יהרוס לו את הקריירה מאחר והוא רק עכשיו התחיל לפרוץ ועדיין לא נחרט ממש בתודעת הציבור. הוא באמת מאוד מזכיר היון בין....מה זה?! למרוש שהיון בין יותר חטיף!

MaNcHi 135

New member
../images/Emo99.gifHyun Bin ../images/Emo99.gif

טוב, כולנו מכירים את המסוקס הזה! בינתיים לא כתוב כלום גיוס לצבא אבל משכן מחייבים אותו להתנדב במשרד לגביית מיסים. משהו חדש שממשלת דרום קוריאה החליטה זה לקחת סלבס ולהושיב אותם במשרדי גביית מיסים כדי לעודד אנשים לבוא ולשלם (אמרתי כבר שאני מתה על הממשלה הזאת והם גאונים?) יענטו אתה הולך לשלם מיסים ומי הפקיד שלך? היון בין! או אעיזה סלב אחר. לא תרצה ללכת לשים משכנתא במשרד הזה? רק חבל שהמהמם הנוטף שקסיות הזה הוא מוסלמי. נוצרי מילא....אבל מוסלמי? אמא בחיים לא תאשר!

Sivan 85

New member
אבל זה לא מה שהתכוונתי לומר../images/Emo6.gif

תפוז שלח לי על דעת עצמו.. כרגיל... התכוונתי לומר שיש לו פנים יפות אומנם אבל מעניין אותי נורא לדעת אם אחרי שיגזזו אותו הוא עדיין יהיה מהמם כי למען האמת בסם סון הוא היה עם שיער קצר יחסית ויותר יפה לו ארוך... נחכה ונראה...

DanieLushka

New member
אחחח.. הוא פשוט מושלם }:

ומוסלמי? באמת? עד כמה זה נפוץ מוסלמי בקוריאה? עכשיו כשאני חושבת על זה.. זה פשוט נורא עד כמה שאני בורה בדתות של קוריאה. אז.. מישהי רוצה אולי להאיר את עיניי?

MaNcHi 135

New member
וגם את עיני!

אין לי מושג...לא ידעתי שיש מוסלמים בקוריאה בכלל.... נראה לי שאני אשאל בפורום קוריאה.

למעלה