שרשור צה"ק

relax2008

New member
אינפורמציה חלקית (הכי מדוייק זה מאישתו איילה)

למיטב זכרוני: שגיא (של איילה) מתחתן או כבר התחתן עם זוגתו בשנים האחרונות ולפי השמועות שאיילה אומרת עכשיו הסתברו כלא נכונות זוגתו שתחיה נכנסה להריון דבר שעדיין לא מקובל בקוריאה ולכן הזוג היה מחוייב בחתונה מהירה. למרות ששגיא לא היה מאוד מאוהב בלשון המעטה בגברת הוא נאלץ להתחתן איתה בגלל ה"בטן" זה מה שאני זוכרת אבל שוב אינפורמציה מפורטת ומדוייקת - מאישתו "החוקית"...

relax2008

New member
אני רק השומרת ראש../images/Emo150.gif ולנו לא מספרים כלום,

אנחנו יודעים רק מה שאנחנו מצליחים לשמור בחצי אוזן בזמן הנסיעות והשמירות

Gitana

New member
החברה של שגיא כך כך יפה!!!../images/Emo13.gif

ראיתי אותה ב"להיתחתן עם מליונר" וב"FREEZE" והיא פשוט מדהימה! אבל כמו רוב השחקניות...היא לא נראתה ככה בצעירותה
הנה ההוכחה!!!

MaNcHi 135

New member
אוי ואבוי../images/Emo122.gif

אני לא מבינה....כאילו מה? מותר להן להיות קופות עד גיל 18 ומהגיל הזה לוקחים אותם לביוטי סאמר קאמפ שכולם יוצאות משם כוסיות?! אם זה ככה, למה הם לא אומרים??? מה זה?? תגידו ואז גם אני אבוא!

relax2008

New member
OMG ויש לה בבטן תינוק/ת שאולי תראה כמוה../images/Emo2.gif

אבא שגיא תעבוד קשה קשה והרבה כי מה נולד זה מה שבא עם הגנים ואם התינוקת תדמה לגנים של האמא ולא לגנים שלך.... אוי אבאל'ה אתה תצטרך כסף הרבה כסף....

geminigum

New member
וואי? זאת לא האחות של אילג'י?

היא משחקת את האחות של אילג'ימה הבגרת בדרמה. תגיו לי שאני לא טועה.... סאון טאה יונג? היא כל כך יפה. מהממת... מהממת.... היא נשואה לשגיא? צ'ונגמאל? אמא.... היא מדהימה!!! ושחקנית נהדרת. פשששש. שניהם כל כך יפים. מה יש איילה? אז הוא נשוי לפחות לא לאיזו כונפה (כמו שמצופה מכמה קוריאנים שאני מכירה...).

לולי מ

New member
../images/Emo23.gif איזה שירשור אללי

עדיין ראש דינוזאור הוא החייל הכי יפה בצבא
עם גלאח או בלי

Gitana

New member
Jo Hyun Jae

גם השחקן המתוק הזה (כוכב "שועל בעל 7 זנבות" ו"רק אתה") שבעיני מאוד דומה להיון בין (רק הרבה פחות יפה ממנו חחח) התגייס...

7han

New member
את מדברתעל הסידרה אונלי יו

סידרה מאוד יפה

Gitana

New member
אני אהבתי!../images/Emo8.gif

אמנם העלילה קצת חזרה על עצמה אבל מאוד אהבתי את השחקנים

למעלה