שרשור צה"ק

MaNcHi 135

New member
../images/Emo124.gifתגובות, מענות וטענות לכאן!../images/Emo124.gif

אתם יכולים להוסיף עוד שחקנים אם יש לכם והם מוכרים. תהנו!

mishi 1

New member
קומאו../images/Emo3.gif

פחחח כל עיניין הצבא אצליהם פשוט מזעזע זה לא כמו אצלינו שבוכים על 21 או שבועיים שסוגרים (ברור שזה לא כיף) אבל אצלהם הם פשוט הולכים לכמה חודשים... הצבא כל כך נוקשה! והם גם לא מגייסים בנות. הם לוקחים אותם לשטח ומעבירים אותם אימונים מפרכים... אח, לפחות כל אחד שם גבר גבר והם לא משתמטים
תודה על השרשור!

nurit224

New member
Jang Woo Hyuk

אחד החברים מהלהקה האגדית H.O.T. זמר דוגמן וכמובן רקדן תותחי התגייס בנובמבר השנה ! הנה כמה תמונות שלו כדי שתבינו איזה חתיך הוא !! וכמה קליפים מהתוכניות הכי מצחיקות וטובות שלצערנו הפסיקו לשדר : Love Letter : http://www.youtube.com/watch?v=CdOY800wF6k Heroine 6 : http://www.youtube.com/watch?v=yR7QNu5GJHU&feature=related Xman : http://www.youtube.com/watch?v=6Tt8CIEw5_Y&feature=related תמונה 1 --->

nurit224

New member
והתמונה הצבאית שלו

למה ??? גזרו לו את השיער היפה שלו ??

mishi 1

New member
איי הם כולם נראים כמו

תאילנדים בכביש בלי השיער.. או שאולי זה הצבא... הצבא פשוט מכער... לא להעלב, זה נכון אין מה לעשות לפחות אצלינו הצבא מחתך

MaNcHi 135

New member
מה את רוצה מסכנים

אצלינו מתייחסים לחיילים בכפפות של מי, אפילו ללוחמים, בגלל זה הצבא שלנו נראה כמו שהוא נראה. אצליהם אין דבר כזה! אני רוצה לראות את אבא של ההוא מתקשר למפקד שלו על יחס גרוע לילד.

Sivan 85

New member
בחיי שסוד הקסם הוא רק בשיער...

ברגע שהם קוצצים אותו הם ממש ממש... (לא רוצה להגיד מכוערים) לא יפים! השיער זה אחד הדברים שמבדיל ביניהם.... נוראי הצבא הזה... לקצוץ אותם ככה לחלוטין... דיקטטורה!

NewNJ

New member
אני פוחדת לחשוב איך ריין ייראה עם גֵז

בגללו אני כיום מתמקדת בעיקר במשוחררים (ע"ע סונג סונג הון, פארק יונג-הא, סו ג'י סאב++)

nurit224

New member
תאמת לא נראה לי שריין יתגייס בסופו של דבר...

הוא כל הזמן מנסה למצוא איזשהי פרצה בחוק של הגיוס חובה והוא עד היום לא מעיז לדבר על גיוס !!

אני בהלם !! איזה שינוי הם עוברים

כשהם מגיעים לצבא.. לא פלא שהם מעדיפים לדחות את הסיוט הזה לגיל 28... ולעשות "חיים" כשהם עוד בחיתולים.... ריין גם עוד לא התגייס? מעניין איך יראה אחרי הגיזוז? לא רוצה לחשוב אפילו על זה
תודה על השירשור המאלף...

relax2008

New member
לדעתי הם צריכים לפעול הפוך../images/Emo70.gif

שייתגייסו כל עוד הם צעירים.... ואז יתחילו את הקריירה הם עוזבים אותנו יתומות בשיא הקריירה שלהם ונעלמים לשנתיים שלמות נניח עכשיו ג'ונקי ייעלם רועיקי ייעלם ריין ייעלם (אומנם עסוק יותר בקריירה בינל' אבל עדיין) הוני ייעלם יותירו חלל עצום אחריהם....
לא יודעת מי יכול למלא אותו אולי אני לא בקיאה בכל השחקנים אבל... מישהו במקומם?

MaNcHi 135

New member
זה גם מה שאני אומרת!

הם דוחים את הגיוס כל כך עד שכבר המדינה מתעלקת להם על הנשמה! לא עדיף לסיים עם זה ישר אחרי התיכון ואז אתה יוצא גבר גבר וחופשי...

Doe7

New member
זה מה שעשה שגיא המתוק ../images/Emo99.gif

הבחור התגייס מוקדם בגיל 20 היה מ"כ בצבא וכשהשתחרר התחיל את הקריירה המצליחה שלו. גם חוזר על זה כל הזמן בראיונות כמה לדעתו חשוב לעשות את זה ככה ולסיים אם זה כשצעירים ופחות מפורסמים. בחור חכם (טוב רוב הזמן.....)

MaNcHi 135

New member
כי ככה צריך..

הם סתם דוחים את זה ואז מבזבזים שנתיים בלחפש פירצות בשירות חובה הזה...

relax2008

New member
כן. חכם עד שרץ להתחתן ...../images/Emo4.gif

וסיפרת שלא כל כך מאהבה כמו בגלל הנסיבות אז חכם ??? אוהבת אותך איולה אל תקחי אותו קשה יש עוד מיליונים שם בחוץ

Doe7

New member
אוייי חלוש ../images/Emo24.gif

נראה שהבחור נפל חזק ומאוהב עד מעל הראש, כל הסיפור עם ההריון מחוץ לנישואים נראה כמו פיברוק של מעריצות אבל הבחורה הספיקה הרבה מסתבר, ועברה חצי משחקני קוריאה. כמו שאמרתי כבר - המעריצות פרסמו את רשימת האקסים וזה יותר ארוך מפרוט השיחות בנייד שלי
איך להסביר את זה? לבחורה יש צ'ארם שכנראה נסתר מעינינו וכולן מודאגות מהשידוך הזה שאגב נעשה ע"י העציץ קים סאם-סון ששיחק את המשני בפול האוס
התחזית שלי - מתחתן איתה בספטמבר, עד סוף השנה היא בהריון, משבר אחרי שנתיים וגירושין מלוכלכים... חכם רוב הזמן.. גמאני אוהבת

MaNcHi 135

New member
מה הסיפור? ומי הבחורה?

אני לא מבינה כלום וזה מסקרן אותי מאוד כרגע!

למעלה