איפור!

CibiHeart92

New member
אני גם אענה O:

בקוספליי הקרוב אני אהיה חייבת לעבוד על העיניים, הן צריכות להראות רעות..וגם לקאנדה יש כמות גדולה של איפור עיניים (איזה הומו) וגם, אני ממש לא מבינה באיפור אבל היה נחמד אם היה איזה שפתון שחור שלא יורד או נמרח בקלות שאני אוכל לעשות איתו פס על השפתיים שרק ידגיש את הפה...כי ככה זה אצל קאנדה X3; אני תוהה אם כדאי לי להתאפר יותר..אני בטח ממש אזיע אז זה עלול להרוס ._. מה שכן אני אולי אצתרך להתאפר כדי להוריד כתמים של צבע שחור מהצביעת שיער XP

innocence

New member
אילו רק הייתי יודעת להתאפר...

לצערי הרב השליטה שלי באיפור היא בעיקר לשים עיפרון שחור ומסקרה. הדמות שאני מתחפשת אליה (בתקווה:(() השנה צריכה להיות רעה ומאופרת בגווני אדום/כתום. הבעיה עם הצבעים האלו, שאם לא יודעים להתאפר זה נראה כאילו חטפתי בוקס.

Serf SaN

New member
אוי סג

בביצפר שלי שנה שעברה הייתה אחת שהתחפשה אליה. D: רעיון מגניב~

sonaku

New member
LOL בדיוק חלמתי עליה אתמול

ושלשום ציירתי מישהי קופי היא! P: ובכלל לא זכרת את השם שלה עד שידיד שלי הזכיר לי...

gogatsu

New member
אני מנחשת שאני אתאפר קצת...

איפור סטנדרטי, בגוונים של שחור וכחול. יותר מזה לא נראה לי...

XannieChan

New member
כניראה שלא ממש

אני לבנה מספיק XD אז כניראה סתם יהיה עיפרון עיניים ומסקרה :p

Sezuke

New member
לדעתי

איפור זה אספקט דיי חשוב.. כמובן שזו לא חובה אני מניח, אבל כדי שקוספליי יהיה ממש מוצלח אני חושב שכולם צריכים לשים איפור, גם בנים ולא משנה לאיזו דמות מתחפשים (כמובן שצריך להתאים את רמת האיפור וכמות האיפור ע"י הדמות, זה דעיין יהיה מוזר לבוא עם יותר מידי איפור על דמות שלא דורשת הרבה ולהיפך XD) גם אם זה איפור מינימלי או משהו מטורף, תמיד זה יקרב אותך בעוד רמה לדמות, גם אם הדמות עצמה לא נראית כאילו היא שמה איפור ^_^ אולי אני טועה, אבל היי, זו רק דעתי =)

HeineW

New member
אבי~

אתה לא צריך איפור, אתה סך הכל צריך להתגלח כמו שצריך XD בכל כנס אני רואה אותך עם זיפים E:

Sezuke

New member
אני כן מתגלח >_<

באותו הבוקר גם! לא אשמתי שאני עירקי :{ אני חייב להתאפר, אין לי ברירה... XD וזה לא קשור חוצמזה, הנקודה שלי היתה שאיפור תמיד יכול להוסיף XD

למעלה