איפור!

CibiHeart92

New member
../images/Emo151.gif איפור! ../images/Emo194.gif

זמן לדיון איפור קטן! האם תתאפרו בפורים? או שאתם כבר מספיק דומים? או אולי שונאים את זה? O: האם תנסו לשנות את צורת העיניים ליותר דומה לדמות בעזרת איפור? או אולי בכלל התחפושת שלכם דורשת איפור כבד יותר? האם תציירו על גופכם צלקות או קעקועים שיש לדמות בעזרת איפור? O: אולי אפילו תנסו לשנות את המראה בקצת יותר מרק איפור (עדשות מגע צבעוניות, איזה פירסינג או עגיל חדש במיוחד, משהו כזה XP ) האם תתאפרו? אם כן איפה? והאם יש המלצות על סוגי איפור שונים? 3: (זה לא שאלון, זה דיון @_@; )

happy berry

New member
התפקיד דורש ממני:/

סתם לא._. אבל זה יהיה די מצחיק אם להינהאיצ'יגו יהיה פרצוף של יאמאנבה לא?
לצערי אצטרך להתגרד כל הכנס ביותר-מידי-מייק-אפ-פורימי-לבן,או שפשוט אשים זין [סתם לא.קוראים לזה עצלנות] ולא אתאפר [טוב,חוץ ממייק אפ רגיל וזהו]

happy berry

New member
המממ..

אם אני מתאפרת רגיל זה כבר עושה לי מראה בובתי,אמנם מכוער [מה לעשות,אי אפשר להתעלם מהמציאות],אבל בובתי..עיניים יחסית גדולות,פרצוף אובר-עגול וכאלה..

Kiyommi

New member
מממ...

אני מתחפשת לילדה בת 15 לא מאופרת.. אז נראה לי אני אלך על האיפור רגיל של קצת מסקרה ועיפרון עיניים... מה שכן.. יש לי כמה דברים מיותרים שלא קיימים בקוספליי... קעקוע בחזה ונזם... שניהם במקומות נראים לעין ואין לי ממש מה לעשות בקשר לזה וזה הולך להראות מוזר XD.

HeineW

New member
נזם... לפחות אפשר להחביא אותו! XD

וגם את מתחפשת לדמות שהחזה שלה מוסתר אז אין לך בעיות~ ואם מתישהו כן תתחפשי לדמות עם חזה חשוף - תלכי למקעקע שלך ותבקשי עצה X: יש איפור מיוחד שמכסה קעקועים ומחזיק די הרבה זמן.

Kiyommi

New member
איך אפשר להחביא אותו? :O

ואיזה מגניב! לא ידעתי שיש איפור שיכול להסתיר קעקוע מספיק טוב..

Keitarou

New member
פוי איפור. P=

טוב, האמת היא שהניסיון שלי עם איפור הוא בעיקר עם איפור ממש מסריח של פורים אז אני די לא מחבב איפור בכלל.. P= אבל אני בטוח שאם הייתי משתמש באיפור הנכון הייתי אוהב את זה הרבה יותר.. ^^ או! לתחפושת מוגל שלי עשיתי לעצמי פסים לבנים ואדומים על הפנים בעזרת אקריליק ואני חייב לציין שזה החזיק ממש טוב וירד ממש בקלות.. וזה אפילו לא רעיל~ D= מומלץ אם אתם צריכים לעשות קעקועים או משו כזה.. =) לא נראה לישאני יעשה פירסינג בשביל קוספליי... ^^

pokegirl

New member
זה הופך לשכבת פלסטיק גמישה P:

אז קשה לי להאמין שזה מתפורר XD

Mana Sama

New member
מתפורר לא,אבל זה כן מתקלף

עשהתחפשתי לנבאדה טאן ושמתי דם על הלחי זה התקלף קצת בשלב מסוים,אבל בעיקרון זה נשאר הרבה זמן

sonaku

New member
תשמע דיברתי פעם עם מישהו ש

בתור תחביב וסטייה אהב לצבוע את כל הפרצוף שלו באקריליק,שחור לבן וכאלה.. הוא אומר שבעיקרון זה לא עשה לו כלום,אבל אני בספק. אקריליק זה בהחלט דבר רעיל במיוחד. אבל בגלל שאתה עושה את זה חד פעמי אז זה לא כזה נורא..אבל אני באמת ממליצה לך שלא X: יש דבר נפלא שנקרא מייקאפ ב5 ש''ח של פורים! מעפן,אבל זול..ולא רעיל כמו אקריליק ><

CibiHeart92

New member
לא יודעת מה איתכם

אני גונבת איפור לסבתא העשירה שלי XDDD (כי קאנדה חייב להתאפר כמו אישה מהעשיון העליון O: זה קאנדה!!!)

Keitarou

New member
?_?

הסיפור שלך רק מחזק את העמדה שלי.. <_< בכל מקרה ,אני לא קורה לאנשים לזרוק את המייקאפ לזבל ולהתמרח באקריליק במקום.. אבל אם צריך באופן חד פעמי, זה פתרון זול יעיל ורק קצת רעיל. ^^

למעלה