bagrut in english

שיר w

New member
אאווףףףףףףףףף מישהו יודע על

פורום אנגלית עם מורים??.. אני צריכה את הטופססססססססס

Arie18

New member
פומפוששש ../images/Emo9.gif

ממצב
לא לא, אני לא רוצה להתנחם באי-הצלחה שלך, אבל רק ליידע אותך - גם לי בדיוק כמו לך היה מבחן מגעיל והלך בכלל בכלל לא משהו
(ירדו לי קודם כל בטוח 9 נקודות על האנסינים, 5 נקודות על CLOZE והאזנה ובטוח ירדו עוד נקודות על גרמר ואולי על חיבורים למרות שבחיבורים יש לי סיכוי ל 20) לא הלך לי בכלל משהו, באמת... אני מקוה שלך יהיה לפחות מעל הציון הקודם של מועד א' כי לי כנראה זה לא בטוח בכלל

Arie18

New member
אגב, לא בטוח בכלל ששאר התשובות שלי

נכונות... הם ממש לא כמו אלה של "תיכון תל אביב" ככה שיכולים לרדת על האנסין יותר מ 9 נקודות...

pompii

New member
../images/Emo13.gifאני כבר הבנתי

שאני ואנגלית לא הולכים טוב ביחד... לא נורא:) תודה על העידוד בכל אופן, אני כבר נירגעתי מהציון שלי העיקר שיש ציונים אחרים שכן מספקים

צביקה ו

New member
יש לי שאלה לגבי - 6 (d)

היה צריך לתת שם ציטוט שמסביר את שם הספר ("Mixed-up magics"). בתיכון תל-אביב רשמו: "The only problem is that they don't get what they want". גם אני חשבתי בהתחלה שזה זה, עד שמצאתי משפט אחר שמסביר את הכותרת באופן הרבה יותר מובהק (משהו כמו "The talking fond failed" או משהו בסגנון). מה אתם חושבים??

צביקה ו

New member
טוב נחכה לאנקורי, בדרך-כלל התשובות

שלהם יותר נכונות משל תיכון תל-אביב. תודה בכל מקרה

Basketball Man7

New member
הבגרות באנגלית

שלום! אני כותבת ממחשב של ידיד שלי, רק רציתי להגיד שלדעתי הבגרות הייתה דווקא ממש קלה! יותר קלה ממועד א', לפחות בשבילי... האנסין הגדול לא היה משעמם לשם שינוי והשניים האחרים היו דיי קלים... אני מסכימה עם זה שבאמת השאלות היו קצת פתוחות מידיי. אממ... איזה רובוט המצאתם? חחח לא היה לי רעיון! בסוף המצאתי רובוט קוטל חרקי קיץ.

TsLiLuSHSH

New member
רובוט קוטל חרקי קיץ?!

איך לעזאזל כתבת "רובוט קוטל חרקי קיץ" באנגלית ?
טוף, אני מקווה שלא הסתבכת יותר מדי לכתוב על הרובוט הזה... אני דוגלת בשיטה שעדיף לכתוב בחיבורים בשפה די פשוטה ובמילים/ניסוחים שאתה בטוח בו .. לכן סתם עלה לי רעיון מפגר של רובוט שלומד איתך למבחנים, עוזר לך בשע"ב וחוזר איתך על החומר שנלמד בכיתה , וככה הוא יעזור לתלמידים הממוצעים והחלשים לשפר ת'הישגים שלהם. וגם הוספתי לגבי התיאור החיצוני של הרובוט נראה כמו בנאדם, ואז אתה מרגיד כאילו אתה לומד עם חבר אמיתי (קל לכתוב את זה באנגלית, נכון ?
) יש לי רק בעיה אחת ... שכעיקרון ההמצאה הזו של הרובוט שכתבתי לא "ממש" המצאה.. כי מה הקטע ברובוט שלומד איתך למבחנים? הרי סתם חבר שלך יכול לעשות איתך את זה... אז חבל שלא כתבתי משפט כמו שלרובוט יש ידע כללי ענק, או שהרובוט יכול לדעת את המידע ללא נוכחות בכיתה (ואת כל זה קל לכתוב באנגלית).... אתם חושבים שיורידו לי אולי נקודות על זה? כי אני יודעת שחצי מהניקוד על החיבור (כלומר 5 נקודות) זה אם כתבת לעניין... אז אולי יגידו שזה לא ממש רובוט, כאילו המצאה או משהו כזה ... אבל מצד שני- לא היה כתוב בנושא שצריך להסביר מה היתרון/ייחודיות ברובוט שלך או למה אתה חושב שהרובוט שלך צריך לזכות בתחרות וכו' ברור שעדיך לכתוב משפט-שניים שעונה על הדברים הנ"ל, אבל אם הם לא ביקשו- זה לא אמור לגרוע אם לא כתבתי.. מה נראה לכם ?

Basketball Man7

New member
ידידה שלי עשתה את הבגרות

והיא כבר הלכה הביתה... אני רק יכול להגיד שהיא מאד מאד טובה באנגלית, אז... לא יודע אני מניח שהיא הסתדרה עם זה איכשהו. רובוט שלומד איתך... מממ מעניין! אולי זה היה גורם לי ללמוד קצת... חחח...

אני קראתי לרובוט שלי Roberto../images/Emo66.gif

ונשבעת לכם, כמעט כתבתי שהוא נראה כמו הבן אדם הממוצע, רק עם יופי מיוחד כמו של רוברטו דה נירו

© Tweety ©

New member
דווקא את התשובות של תיכון אביב

היו נכונות יותר משל אנקורי בשאר הבגרויות וגם רוב התשובות נכונות אצלי

צביקה ו

New member
כן, אבל במועד קיץ השנה באנגלית

הם עשו בלגן גדול עם התשובות, כמו בשאלה עם המעבדה של הניסויים....

TsLiLuSHSH

New member
תשובה בקשר ל-6d

המממ... אני מכירה אנשים שנתנו את 2 המשפטים שאמרת (ז"א, כל אחד נתן משפט/ציטוטו אחד, אבל בתכלס היו כאלו שכתבו את המשפט ה-1 שכתבת בהודעה וכאלו את המשפט ה-2 שכתבת בהודעה..) בכל מקרה, אני כתבתי משהו אחר לגמרי, שלדעתי זה אפילו הכי טוב מכולם (אבל זו רק דעתי) ציטטתי את המילים שאמרו על הילדה שרצתה לעוף והפכה לחרק... כי ככה זה מסביר גם את הקסם וגם את העניין של ה"בלבול" (Mixed-up) בכל מקרה אני חושבת ששני הדברים שכתבת נכונים בהחלט. יש 4 תשובות אפשריות לשאלה, ולמרות שזה נראה לא הגיוני , ככה זה. כל אחת מהתשובות מסבירה את שם הספר, אז מה, יגידו שזה טעות ?! ולא אכפת לי שתיכון ת"א לא כתבו את התשובה שלי (זאת עם הילדה שבמשאלה שלה רצתה לעוף והפכה לחרק) .... זה שהם לא כתבו גם את התשובה הזו נובע רק בגלל שהם לא יכתבו את כל האפשרויות, ולא בגלל שזה טעות! ויודע משו ? אפילו אם אנקורי בכבודו ובעצמו לא יכתוב את התשובה שלי, זה לא יזיז לי כ"כ, כי התשובה שכתבתי נכונה. וזה לא קטע של התנשאות מצידי, פשוט 99 אחוז ממי שכתב תשובה כלשהי לשאלה הזו- צדק, כי הפיסקה הזו הייתה 4-5 שורות וכמעט כל מה שהיה כתוב בה עונה על השאלה.. אז מה הסיכוי לטעות ? בכל אופן, מה דעתך על התשובה שלי?

אני כתבתי כמוך

ואני גם חושב שזאת תשובה בהחלט נכונה..היא בהחלט מסבירה את השם של הספר ע"י דוגמה.

למעלה