bagrut in english

mins and body-קטע האזנה היה...

מאד קל!!! בטח ככה כל הבגרות הפעם....אני שנה הבאה עושה את הבגרות באנגלית.

A l o n e

New member
היה קשה יותר ממועד א'..

הרבה יותר לפי דעתי... עשיתי חצי והגשתי.. גם ידעתי שאני לא אקבל יותר ממועד א' (89) וגם לא היה לי כוח לשני החיבורים האילו.........
סיוט..

tha doggfather

New member
אנשים היה קשה..

הקלוז היה דיי קשה.. וגם האנסינים לא קלים.. השאלות פתוחות מידי כאלה... אוף.. כנראה שאני לא אשפר.. את הציןו ממועד א....

זה מה שעשיתי

(ושתי חברות שלי עשו בדיוק ככה, אבל תראו שיש שינויים קצת) אז לא יודעת אם זה נכון! אבל תשוו אם בא לכם.... 1. children 2. being 3. showing / broadcasting 4. reason 5. make 6. at וחברה שלי עשתה rather (?) 7. have 8. whose / whom 9. cheaper 10. would

miss jazz

New member
את זוכרת במקרה את ההקשר של 8?

עשיתי הכל ככה חוץ משמונה ולא זכור לי מה כתבתי במקום..

פחות או יותר..

זה היה משהו על זה על הדאגה של המפיקים בנוגע לצד הפיננסי... לא זוכרת את הנסוח המדויק רק שהיה שם whose* main concern*

just4fun

New member
אממממ......

אני יודעת את התשובות כי ישבתי עם המורה לאנגלית שלי אחרי הבגרות. 1.children 2.being 3.creating 4.reason 5.make 6.at 7.have 8.whose 9.cheaper 10.would 100 אחוז שהן נכונות :) והקלוז היה נורא נורא קשה..... בכלל,הבחינה הזו הכי מתישה מכל הבגרויות שעשיתי...

פבפ

New member
קשה יותר?

אני חושב שאותה רמה, גם במועד א' היה לי קל עם הטקסטים. נורא קל לי להבין אותם והאוצר מילים נורא פשוט בשבילי, בד"כ נופלות לי נקודות בקלאוז ובחיבורים וכמה נק' בתשובות לאנסינים (טעויות דיקדוק פשוטות שבורחת לי...)

וִיקוּש

New member
../images/Emo19.gif אז אנשים איך היה?

אני חושבת שהרמה היא כמו מועד א'... בא למישהו להשוות תשובות?

liransa

New member
מה??

אתם מדברים על הבגרות של 5? היא הייתה הרבה הרבה יותר קלה מ-א'!! לא?

אליחי

New member
5 יחידות

היה הרבה יותר קל ממועד א' לפי דעתי, במיוחד האנסין הראשון... אני לא זוכר הרבה ממה שרשמתי: המילה החסרה בהאזנה רשמתי easy ובקלוז בפסקה השנייה 6, לא ידעתי מה לרשום אז רשמתי loudly... תרשמו דברים שאתם זוכרים שכתבתם...

בדיוק כמוני

המילה הייתה easy ובקלוז גם רשמתי loudly...לא יודע למה אבל ניזכרתי ב-: lol = laughing out loudly

laker000

New member
העתקתי את כל התשובות של הקלוז,אני

עוד מעט אעלה אותן..

למעלה