bagrut in english

miss jazz

New member
אני עשיתי משהו אחר לגמרי

היה בסוף הפסקה משפט כזה, ביטוי על המנורה שהיא מתוסבכת ומבולבלת. אתם זוכרים על מה אני מדברת? זה הגיוני?

צביקה ו

New member
צלילוש, שיחקת אותה ../images/Emo6.gif

גם הרבה חברים שלי עשו כמו שאמרת, אז אני מניח שגם אם במחוון תהיה רשומה רק אחת התשובות, בסוף יקבלו את כולן (אני לא יודע אם זה גם בשאר המקצועות, אבל בוודאות באנגלית מעדכנים את המחוון לאחר השבוע הראשון של הבדיקה, ואם יהיו הרבה תשובות כאלה כל בר-דעת יבין שאסור לפסול אותן).

צלילוששש, גם אני עניתי ככה ../images/Emo13.gif

איזה כיף למצוא מישהו שעשה משהו כמוני! זאת אחת השאלות שאני חוששת שיחליטו להוריד לי עליה ניקוד, למרות שגם לדעתי זו תשובה טובה כי היא מסבירה הכי טוב למה זה "מיקסד אפ מג'יק"! לא ככה?? אבל לכי תביני את המורים....

TsLiLuSHSH

New member
רוח, התשובה הזו בטוח נכונה

אני פשוט לא רואה איך מישהו יכול להסביר לי שהתשובה הזו לא נכונה
והיו שאלות יותר קשות, למשל זאת עם ה-2 שלבים עיקריים בהתפתחות הרובוט, מה שהיה מבלבל הוא שעל המחקר הם כתבו 2 דברים ואז כתבו על תהליך הבניה עצמה. אז כעיקרון מישהו היה יכול לכתוב את 2 הדברים שקשורים למחקר בתור 2 התשובות. אבל כמובן שהתשובה היא לכתוב דבר אחד שמתייחס למחקר, ואז הדבר השני יהיה תהליך הבניה.. לא אוהבת שאלות מכשילות, אבל לפחות עכשיו עברתי את כולן בשלום, לעומת מועד א'

צביקה ו

New member
צלילוש, אני לא רוצה לעצבן

אבל לפי הניסוח של השאלה ידעתי בזמן הבגרות שלא צריך לכתוב את מה שכתבת, אלא משהו יותר כללי... לצערי, לאף אחד אין את הטופס אז תהני מהספק
וחוץ מזה, אני בטח טועה

TsLiLuSHSH

New member
המממ ... בהתחלה כתבתי משהו אחר

ל-6D כתבתי את המשפט שהופיע לפני הדוגמאות הספציפיות... אבל זה לא אמור לשנות! לא ביקשו משפט כללי! לא ציינו בשאלה שהתשובה לא יכולה להיות דוגמא ספציפית! שיקפצו לי, אם אני לא מקבלת בסביבות ה-95 משהו כאן מסריח ... אגב, שמתם לב שיש לפחות 3-4 שאלות שהתשובות להן שונות בין אנקורי לתיכון ת"א? תשימו לב במיוחד לתשובה מס' 2 בקלוז... איזה חוסר אחידות משווע ... המממממ ועוד משו, בשאלה מה שונה הרובוט רומבה מהרובוט בסרטים, אני לא כתבתי שאין לו את הוליווד גלאמור, אלא0 ISN'T AN INTELLEGENT CREATURE WITH UNLIMITED CAPABILITIES (כמובן שבתשובה כתבתי את כל המשפט הזה באות קטנה, עכשיו פשוט יש לי בעיה עם המקלדת) כי ישר אחרי המשפט הזה הופיע המשפט:"אז ראיתם יותר מדי סרטים......" זו גם תשובה נכונה...... לא ?????

אחותי :)

(מה שהופך את שיר לאחותי! וגם את........יניב.......
) גם אני בהתחלה כתבתי את המשפט הכללי, ואז פשוט שיניתי כי זה נראה לי יותר ספציפי לתת דוגמא ממשית! ו....ברומבה אני כתבתי את שני הדברים שאמרת. בהתחלה יותר קרץ לי לכתוב על ה"זוהר" אבל מה שיותר התאים מבחחינת הטקסט, זה לכתוב ש"יש לו יכולות מוגבלות".. וזה מה שכתבתי...

צביקה ו

New member
מסכים איתך! ../images/Emo45.gif

גם אני עשיתי ככה, ואז הוספתי שיש לו רק אופציה אחת (שאיבת אבק).

צביקה ו

New member
תודה ../images/Emo45.gif

טוב, אז אני מניח שצדקתי במה ששאלתי קודם... לפחות לפי אנקורי

../images/Emo41.gif יש לי טעות ../images/Emo93.gif.. תקשיבו רגע

עכשיו שקראתי את התשובות אני נזכרת בשאלה שהכי עיצבנה אותי "מה משותף לכלללל (ALL) המה-שמם (אלה שמפיצים את האיבוקס או משהו כזה.. חח אני לא יודעת לנסח) המשפט הראשון של הפסקה הזאת בקטע, בכלל לא היה לי ברור. הדבר היחיד שקראתי בטקסט ולא נראה לי מנוסח טוב, כאילו חסר שם הנושא או משהו.... וגם ט עיתי בתשובה, לפי התשובות שראיתי לפחות... כתבתי שמה שמשותף להם זה שכולם מנסים "לגרות" את הקוראים הפוטנציאלים, וגם את אלו שלא רוצים לשנות את אורח חייהם, ע"י הכנסת חידושים מגניבים שמפתים אותם לקרוא... מישו עשה גם ככה?
ואתם זוכרים כמה נקודות זה? 3 / 5?

nosa85

New member
../images/Emo26.gif+משהו מקומם../images/Emo70.gif../images/Emo26.gif

(את הדבר המקומם אני אשאיר לסוף..|-() אתמול לא יצא לי לכתוב את דעתי על הבחינה (כן כן.. בסוף הלכתי ועשיתי את הבחינה) לדעתי האנסינים היו יותר קלים מהמועד שעבר, ב10:37 כבר סיימתי 3 אנסינים וליסיניג וקלוז, והקלוז היה מכשיל..
בקשר למיקסד אפ מג'יק, הייתה לי שם טעות, לא שמתיי
שביקשו את הכותרת וכתבתי משפט שמציג את הרעיון המרכזי "The only problem is that they didn't get what they want " משהו כזה.. המורה שלי אמר לי שלא יתנו לי על זה נקודות, 3 נקודות הלכו להן כנראה.. בקלוז בקטע של to be laughed at ידעתי שזה צריך להיות AT הרי זה הכי מתאים שם, אבל התחלתי לסבך הכל (כרגיל..) וחשבתי שהקרטונים לא עושים צחוק מהאנשים, אלא מצחיקים אותם, לכן "הגיניות" זה לא יהיה AT, כתבתי MOSTLY כשיצאתי מהבחינה ראיתי את המורה שלי ודיברתי איתו ("אל תגיד לי שזה AT") והוא אמר שכן
החיבור היה מהמם, אבל אמרו לי שלא נותנים 10 על החיבור (מגעיעלם..) והמצאתי רובוט שיעזור לרופא בקלינקה הפרטית, יבצע בדיוקת חום, לחץ דם, בדיקת דם סוכר והומגלובין וכו'.. זה יצאא מעניין.. בקשר לדבר המקומם, לא זוכרת מי כאן בשרושר הזכיר את הלייף לאב של המועד שעבר.. זוכרים את "הטעויות" של תיכון ת"א ? זה שהיה צריך למצוא את ההבדלים בין השיטה הרגילה לחדשה, ויש מי שכתב מיקרופונים ומצלמה.. אז תנחשו מה
מי שכתב ככה קיבל 9 נקודות (כאשר התשובה הזאת לא נכונה לדעתי ולדעת הרבה אנשים בעלי היגיון בריא
) ומי שכתב תשובה שעונה בדיוק על השאלה - מעקב, מספר מוצרים בו זמנית, ושימוש באמצעים אלקטרונים - או משהו בסגנון קיבל ר-ק----3 -נ-ק-ו-ד-ת- "רחמים" ולמה
"כי הוועדה החליטה שכך.." זה ממש מגעיל, כשדיברתי עם המורה שלי לפני הבחינה והוא אמר לי את הדברים האלה, הוא היה רותח מכעס ובצדק
אני קיבלתי במועד א' 93 במחברת, ז"א שעם ה 6 נקודות שהם לקחו (ולא בצדק) קיבלתי 99
וחושב לציין זאת לא הפעם הראשונה שהם עושים כך, כנעט בכל בגרות יש כזאת בעיה.. שיתבישו להם, והגיע הזן שיתחילו לבחון את הידע בשפה ובדקדוש ואוצר המלים של התלמיד ולא את יכולת הניחוש והמזל שלו בלדעת מה הם יחליתוו לקבל כשיתחילו לתקן מחברות
(|סליחה שכתבתי כל כך הרבה אבל אני באמת |-() יום טוב כולם

צביקה ו

New member
תודה נסרין! ../images/Emo8.gif

אני לא מאמין כמה אטומים יכולים להיות במשרד החינוך... הרי זו פשוט שטות מה שהם עשו שם... אם היה להם קצת שכל (כן, אני לא מאשים את עצמי, כי אני עד עכשיו בטוח בצדקתי) בכלל לא הייתי ניגש למועד ב' והייתי מקבל ציון ראוי בהחלט! אני כבר מחכה לראות מה יהיה הקטע במועד ב'

צביקה ו

New member
ועוד משהו ../images/Emo26.gif

באמת הגיע הזמן שיתחילו לבדוק את הידיעה שלנו באנגלית ולא אם אנחנו מסוגלים לנחש "למה התכוון המשורר"!!!

nosa85

New member
גם אני לא כועסת על עצמי

אני יודעת שהאנגלית שלי מעולה, ולא הציון שהם יתנו לי הוא זה שקובע עד כמה השפה שלי טובה אלא אני עצמי.. אבל, אני כן כועסת עליהם, כי זה ליקוי במערכת עצמה, במי שכותב את הבחינה, וזה בכלל לא בסדר
ואני מסכימה איתך
"למה התכוון המשורר"

nosa85

New member
תיוקני כתיב../images/Emo26.gif

מגעיעלם=מגעילים יצאא=יצא כנעט=כמעט הזן=הזמן דקדוש=דקדוק יחליתוו=יחליטו (זהו
מההודעה הבאה שאני כותבת כאן אני מתחילה לקרוא את ההודעה לפני שאני שולחת
)

למעלה