10 דברים שלא ידענו עליכם

shiraz cohen

New member
איזה סטוקרית את,אלוהים! ../images/Emo6.gif

אור,תוציאי צו הרחקה או משו. XDDDD זה מתחיל להפחיד אותי.

PerfectSP

New member
ואני../images/Emo11.gif ../images/Emo190.gif

אבל שלא תחשבו,קראתי כי אור אמרה אני,אז רציתי לראות על מה מדוברD:

אוקי.

1.אני צמחונית. 2.יש לי שתי כלבים. 3.אסור לעצבן אותי. 4.שברתי שתי אצבעות והיה לי גבס אבל הייתי קמה באמצע הלילה ומורידה אותו[נו זה היה גבס רק בצד אחד כזה._.; ונקעתי את הרגל. 5.יש לי נטייה קשה להברזות. 6 שלוש ספריות נפלו לי על הגב. 7.על רוב התעודה שלי מתנוססים בכבוד שליליים. 8.אני מנגנת על גיטרה שנה+ ובקרוב מקבלת אקוסטית סגלגלה. 9.לפני כמה ימים הייתה התוכנית האהובה עליי ונרדמתי.ואז משום מה באופן מפחיד קמתי באצמע הלילה לשידור החוזר. 10.אני שונאת שמחבקים אותי
ווהו.

McSon of Busted

New member
woop^^

1. במה נתחיל? אה, כן. אני מתעמלת, אקרובטיקה, 5 פעמים בשבוע. 2. הלהקה הראשונה שאהבתי הייתה היהודים, מיד אחריה הגיעו באסטד
3. אני כבר לא בתולה מלפני שנה ורבע (פאק
) 4. נקעתי את הרגל בקיץ שעבר 5. יש לי בעיות ברכיים 6. אני חולת כושר 7. אני נוטה להתאהב מהר מדי
8. אני שונאת טונה. שונאת!!!!!!!!! 9. היה לי דג, קראו לו ג'יימס, הוא מת.
<<<<זה בשביל יסמיןXD 10. כשחם לי אני עצבנית לאללה.

PerfectSP

New member
ג'יימס!!!!!!!!!!!!!@#$%^&*DDDDDDDD: ../images/Emo190.gif

בדיוק לפני שקראתי שזה בשבילי... חשבתי על זה!!!!!!!!!!!!! הווו ג'יימס!!!!! XDDDDDDDD יאאאאאאאאאאאאא אני בעוד פורום שבו אור נמצאתDDDDDDDD:

Bleed for Me

New member
Me../images/Emo9.gif

1.אני דניאל,למי שלא מכיר חחחח 2.נולדתי ביום ההולדת של אבא שלי אז אנחנו חוגגים ביחד,כרגע הכל טוב ויפה אבל עוד המווווווווון שנים זה לא יהיה כיף בכלל 3.בשנה שעברה סיימתי תיכון עם תעודת בגרות ורישיון (זה מתחרז
) 4.למדתי במגמת תקשורת ושניים מהסרטים שעשיתי זכו בפרסים בפסטיבלים חשובים. 5.אני מתגייסת עוד שבועיים וחצי 6.יש לי משקפיים מגיל 6 ואני רגישה מאוד בעיניים,מקווה שאחרי הטירונות אני אוכל לעבור לעדשות. 7.הייתי הרבה פעמים בחול והספקתי לעשות טיול מדהים לפני צבא עם חברה באיטליה ושוויץ 8.אני מכורה קשות לאייס טי ולשפתון לחות לשפתיים 9.אני מאוד אוהבת מוזיקה ושומעת הרבה מאוד להקות 10.בשנתיים האחרונות החלפתי הרבה צבעי שיער,מסגול חציל לאדום ואדום שחרחר ושחור ועוד..וכבר חצי שנה שלא נגעתי בשיער! חח..אחרי הטירונות אני אצבע שוב

אני

10 דברים עלי !
- אף פעם לא שברתי עצם בגוף. -גרועה במתמטיקה , טובה בספורט ! -האנגלית שלי על הריצפה
-הלהקה שהתחלתי לשמוע ~בלינק 182~ - שונאת ירקות !! - אף פעם לא נסעתי לאילת. -אני בת יחידה |משעמם| -אני בצופים. -אני מכורה ל MP4 שלי , לכל מקום אני הולכת איתו
-אני מכורה לשוקלד , יותר מדי מכוורה ! ><" לקח לי הרבה זמן

למעלה