10 דברים שלא ידענו עליכם

חניע

New member
אמ....

1. בכל החיים שלי נכשלתי רק פעם אחת במבחן (מתמטיקה מן הסתם.. ><) 2. הייתי ב13 ארצות.. (בלי ישראל)(צרפת, צ'כיה, בלגיה, הולנד, איטליה, שוויץ, אנגליה, סקוטלנד, ספרד, ניו יורק, קליפורניה, נוואדה וקנדה) 3. אף פעם לא שברתי אף עצם בגוף שלי, אבל כשהייתי תינוקת היה לי גבס על שתי הרגליים כי נולדתי עם רגליים עקומות.. ^^ 4. אני מכורה לMP3 שלי, ונדיר למצוא אותי בלעדיו.. 5. אני אובססיבית למיי כמיקל רומאנס.. אני פשוט חולע על כל דבר שקשור בהם.. >< 6. הלהקות (והזמרים וכל אלה) האהובות עלי הן: מיי כמיקל רואמנס, פאראמור, דה רד ג'אמפסוט אפאראטוס (גאד שם מוזר.. ><), פליין וויט טייז, אבריל, ברייקינג בנג'מין, אואסיס, ביטלס, פאניק! אט דה דיסקו, אול אמריקאן ריג'קטס, ואלי אנ' אייג'יי (חלק מהשירים שלהם בכל אופן.. ><). 7. אני חולת ספרים... תנו לי ספר, ואני אסיים אותו גג בשלושה ימים (אם הוא ארוך... {ארוך אצלי זה ספר עם 400 עמודים ומעלה..} אם הוא קצר {עד 350 עמודים} יום או יומיים.. תלוי כמה זמן יש לי.. ^^ פעם סיימתי ספר של 250 עמודים בשעה וחצי.. ><) 8. אני אוהבת לשיר.. אני שרה כל הזמן בכל מקום בכל מצב.. >< חברות שלי מתעצבנות כל פעם שאני פותחת תפה לשיר, כי הן טוענות שנאי עושה להן כאב ראש. 9. אני בלהקה הייצוגית של שוהם (איפה שאני גרה..)... לפחות שם לא אומרים לסתום את הפה כשאני רוצה לשיר.. >< 10. אני מושעממת 100% מהחיים שלי.. באמת.. גם כשאני עושה משו משעמם לי.. ><

yarden28

New member
גמאני - 10.

הלוואי שאני הייתי יכולה לסיים ספר כ"F מהר. אחרי 70 עמודים אני חיייבת להפסיק.. ורוב הסיכויים שבעמוד 25 אני אאבד ריכוז
יש לי יכולת קשה וריכוז נמוכה.

May Music

New member
המממממממ.....

בואי לפורום אבריל, לקומונת פאניק ואני אכיר לך עוד להקה שתבואי לקומונה שלה
משעמם לך כי את רוצה שישעמם לך, את נהנית להתרברב בזהXD

yarden28

New member
../images/Emo42.gifאני../images/Emo42.gif

1.אכלתי אתמול בורקסO: 2.שברתי את יד שמאל פעמיים בהפרש של חצי שנה,נקעתי 3 פעמים את הרגליים,נקעתי את הזרת ופתחתי את החקל שבין השפה התחתונה לסנטר לפני שלושה ימים. 3.איזה מין שכנה זה סרט גאוני. 4.חבר ראשון היה לי בסוף כתה ח' ולא אכפת לי. 5. קראו לי זונה כי הוא היה way bigger than me. 6. אני אלמד באונברסיטה בהולנד-בלי נדר
7.אני וחברה שלי רצחנו בטעות את האוגר שלי ;; 8.אי אוהבת לדבר בזכר אל חברות שלי ועלי
9. אני צימחונית. 10. אני שונאת כל בת שהיא רזה.

Goldsmiths

New member
זה הסיפור המפורסם על קטי, המגבת והאוגר?D:

אני יודע שאני מזוכיסט>< וירדן היה לך חבר ולא סיפרת לי:O

Dead Immortal

New member
כותרת מקורית

NOT.
אוקיי אז הנה
- 1. אנשים תמיד חושבים שאני בת 17 לפחות גם מאז שהייתי בת 13..לפי הכתיבה שלי
2. חולה על ג'רמי והיילי הכי הרבה בפאראמור XDD למרות שאני מתה גם על ג'וש וזאק.אבל..לא יודעת XD 3. שונאת מתמטיקה בדם.חולה על אנגלית בדם מצד שני
4. יש לי חולשה מטורפת לבייביפייס.אני חושבת שזאת החולשה הכי גדולה שלי. אעאעאע%^%)(&*^#$
5. מטורפת על שיער אימו
6. שומעת את כל סגנונות המוסיקה האפשריים כמעט (ומגיל 4 בערך עד כיתה ז' הייתי חולה על בריטני ספירס
) 7. אני בגמילה מקולה כבר שנתיים+. נגמלתי בעבר לתקופות של כמה חודשים ולחצי שנה, אבל תמיד חזרתי XD נראה עכשיו עד כמה זה יחזיק מעמד
8. מנגנת בגיטרה שנתיים 9. אממ..אני חושבת שיש לי חולשה לתאומים זהים בייביפייסים
אחרת איך תסבירו שאהבתי את טוקיו הוטל ואת הורוניקס בערך באותו הזמן?
10. אני שרה מגיל 4

MyUsedRomance

New member
יאללה../images/Emo3.gif../images/Emo135.gif

1. אני כותבת שירים
2. אני אוהבת את דה יוזד ומיי כמיקל רומנס (די ברור
) 3. אני שונאת את הבית ספר שלי
4. אין לי כסף
5. יש לי רשימת דיסקים שכוללת 36 דיסקים (ביניהם השניים של פארמור
) 6. אף פעם לא הייתי בחו"ל 7. אני אוהבת מחזות זמר
ואני בשכנים של צ'יץ (מי שיודע מה זה, אז יודע
) 8. יש לי שנאה כלפי סולנים (לא היילי, היא סולנית וגם אחת מגניבה, לא גותית