10 דברים שלא ידענו עליכם

WaitForTomorrow

New member
חחח... לא../images/Emo110.gif

אני ב-ז' אצלינו קוראים ל"חמישיסטית" "חמשושית" כאילו "חמשושים" ושצ"ג אימפריה!!

WaitForTomorrow

New member
משעמם ../images/Emo4.gif../images/Emo110.gif

1. הייתי בטיול מהצופים שישי-שבת ו3 שביעיסטים חיבקו אותי [2 מהם חיבקו אותי פעמיים, הכי חתיך חיבק אותי רק פעם אחת
] 2. יש לי כלב שמן וקטן ו20 חתולים [לא 20 אבל יש לנו אחד (מיקי, הוא לבן) והוא אצלינו איזה 3 שנים, ולפני איזה שנה באה אלינו חתולה (פלה-פלה, גמהי לבנה) וגלינו שהיא בהריון והיא הולידה הרבה חתולים קטנים (לא קראתי להם בשם כי אני לא כ"כ רואה אותם ואני לא מבדילה בינהם, חלק מהם לבנים) ובגלל זה יש לנו הרבה חתולים. 3. לפני שבוע בערך נסעתי לסנטר וקניתי מחזיק מפתחות של בובה של ניקי, ואני קוראת לו "קני" בגלל הקפוצ'ון שלו [הוא כתום ויש לו כובע, אבל אפשר להוריד את הכובע] שנוראא דומה להוא של קני מסאות'פארק 4. אני [בערך] טובה במתמטיקה... 5. שבט צופי גבעתיים רולזז
[אני בצופים] 6. אני מכורה לקולה, אבא שלי מנסה לגרום לי להיגמל, אבל זה לא הולך לו 8. יש לי חברה, שאני תמיד קוראת לה "אופיר הזונה" ועשיתי לה הרבה ציורים על זה שהיא זונה וגם כתבתי לה שיר... היום היא הביאה לי פתק שהיה כתוב בו "נוי הזונה" אבל ה-ז' נראה כמו ג'...
>< 9. כל אמפי3\4\אייפוד שאני נוגעת בו מתקלקל, בגלל זה יש לי 7 אמפי4\3\אייפודים ואני צריכה אחד חדש
10. דילגתי על מספר 7 אני אוהבת אותם [אוונג'ד סבנפלוד]

HagarStar

New member
תגידי להם שהליקס זה לא מסוכן../images/Emo109.gif../images/Emo101.gif

אם את עושה אצל פירסר מוסמך והכל עם מחט ואת מחטאה [למרות שלא כ"כ צריך, אחרי שבועיים די הפסקתי לחטא אותו] ושכלום לא יכול לקרות לך חוץ מאינפקציה אבל מקסימום מורידים

a k c

New member
../images/Emo109.gifעכשיו אניי :]

1. שברתי את השן שלי שלוש פעמים
. 2. יש לי על הקירות והדלת בחדר יותר מ30 פוסטרים של קלי קלארקסוןXD. 3. אני לומדת בבית ספר לאומנויות במגמת תיאטרון. 4. שנה שעברה הייתי בארה"ב (אוח זה לא מענייןXD). 5. אני רוצה לעשות הליקס וההורים לא מרשים
. 6. אני אוהבת את ג'ק
7. פגשתי את תמיר, והוא סקסי
. 8. אני רוצה לעשות רסטה סגולה בשיער, וזה כנראה ייקרה בקרוב#@$%@!! 9. יש לי מדף שעשיתי בו מקום לדיסקים, ויש לי המוןןןן כאלו><, ונשאר לי מקום רק לעוד דיסק אחד בערךXDD. 10.

a k c

New member
../images/Emo109.gifואחרון../images/Emo122.gif../images/Emo26.gif

10. תמיר עזר לי פה בערך עם חצי, אז תודה^^"

Sakai Shana

New member
אווו!

1.יש לי מסן, [email protected]! קטע, לא? אז תוסיפו. 2.שיא החלפת הפלאפונים שלי (לא מספר, רק מכשיר) זה 4 פלאפונים ב3 שבועות. זה היה בספטמבר האחרון. 3.אני מצלמת. ואני נורא רוצה איזו מצלמה אחת שאני חוסכת לה כסף אבל אני לי מאיפה להשיג כסף. בייביסיטר זאת הכנסה נורא לא קבועה, אוף. 4.אף פעם לא שברתי כלום. 5.אני גרה בבית פרטי (מושבניקית, דה). אני החדר הפינתי ויש לי שני חלונות ולאחד מהם יש גג כזה שאפשר לשבת עליו ורואים ממנו את כל המושב. ^^ 6.אני אוהבת צ'יריוס עם יוגורט. למרות שעכשיו אחרי שאכלתי זה עושה לי טיפה בחילה. >< 7.אני באה לעצרת ביום שבת, מי עוד בא? 8.יש לי פנטזיה לצבוע את כל השיער לורוד. ומי שזה מפריע לו, באמת שייקפוץ לי. 9.אני הולכת לגרען. (איחוד זאת משפחה!
) 10.אני הולכת לעשות קעקוע של הנסיך הקטן על הכתף מאחורה כזה. ^^ (לא רק את הנסיך הקטן, אבל זאת דוגמה.)

הוו אוקע. לקח לי זמן לחשוב D:

1. יש לי כלב בשם בלק, והוא הכלב הכי חכם בעולם. חה. (ועזבו את העובדה שהוא פלצן נורא) 2. אני רוצה לעשות קעקוע בגיל 16 בגב התחתון
3. החדר שלי צבוע בורוד זוועתי מהילדות, אבל מתישהו בקרוב צובעים לי אותו לכחול. 4. כשהייתי קטנה, ידעתי לנגן בחלילית
(אני לא מאמינה שכתבתי את זה הרגע
) 5. יש לי אובססיה רבה למסטיקים, בעיקר למנטה וללימון (החדש)
6. אני חובבת להקות מטאל כבדות, ולמי שיש בעיה עם זה, יכול ללכת לקפוץ מגג
7. אני גרה בת"א, ואני דיי חורשת על דיזינגוף ואלנבי
8. אני צמחונית, אבל זה לא אומר שאני מתעבת אוכלי בשר ועוף. הוריי וחברותיי למשל, אוכלים להם בשר $: 9. אני שונאת הכללות, שונאת שאנשים שופטים בני אדם לפני שהם מכירים אותם. 10. אני בנאדם דיי ביישן, יקח לי זמן להתרגל למישהו, אבל אני בנאדם מאוד חם :)

למעלה