📺דילן רואה שיימלס

LeAnnDyIan

Well-known member
*מאוד מציק לי שקווין (נשבעת שבאתי לכתוב השש"ש באוטומט והייתי צריכה לעצור ולהיזכר בשם שלו. ואני אפילו לא יודעת למה אני מנסה בכלל בשביל ניק. לא מגיע לו) שבר ככל הנראה במציאות את הרגל (לפי מה שעדי אמרה לי) ובמשך 2 פרקים הייתי צריכה לנחש מה קרה לו. לא יכלו להגיד כבר מהסצינה הראשונה שלו שהוא נפל במקלחת או משהו?
*התספורת החדשה של איאן אפילו יותר איכסה מהקודמת. שיאריך קצת שיער, נו.
*אבא של סטיב/ג'ימי חתיך|יאמי| הוא גם קצת מזכיר לי את ג'ואל מסנטה קלריטה דיאט.
*מה הקטע של האח(ות?) של מנדי. וואו זה הטריד אותי ממש. זה בן? זה בת? זה גם וגם?8-* כאילו בהתחלה חשבתי שזה המצב הזה שכחתי איך קוראים לו שתינוק נולד עם אברי רבייה נשיים מבחוץ אבל מבחינה ביולוגית בפנים הוא גבר (או להיפך) אבל הסדרה הזאת כזאת הזויה שאני לא אתפלא אם הוא פשוט נולד בן והאמא המטורללת שלו החליטה לגדל אותו כבת.
*לעזאזל עם פרנק. קודם כל, איך המטורף הזה הגיע למקסיקו? זה לא שהם גרים בסן דייגו ויום אחד הוא פשוט מתעורר במקסיקו. הם פאקינג באילינוי. לייק, איפה ההיגיון? איפה הוא נרדם/התעלף שהוא מוצא את עצמו בפאקינג מקסיקו?! במינימום הוא צריך לחצות סטייט ליין'ז של 3 מדינות כדי להגיע לשם. ואז במקרה הוא גם מתעורר אחרי 4 חודשים? די, אני רוצה את ההיגיון שלי בחזרה!
*וגם, תמות יא חלאה. איך הוא גרם לקארל לחשוב שיש לו סרטן;-(;-( הוא כזה מסכן. ואיך הוא הלך וחיבק את פיונה ואמר לה שהיא אחות טובה או שהוא לחש לבייבי ליאם באוזן שלא יתקרב לאנשים עם סרטן כדי שלא ידבק גם האעהאהע;-(;-( אוף אני שונאת את פרנק.
*ורגע, לא הבנתי, לתינוק של קארן יש תסמונת דאון או לא?8-* חשבתי שהוא רק סיני. אמאל'ה איזה מטורפים הם|חבול| ופרנק הדביל הזה נותן לילד ווליום|פנים|
*רואן מתאר את חיי הסקס הפוריים שלו לפני שנכנס לתוכנית גמילה זה קורע:-D:-D
*ורגע, היה קטע שהילדים זורקים את פרנק מהבית והוא מתעצבן ומתקשר לשירותי הרווחה לדווח עליהם. איך זה שאף אחד לא בא לבדוק את זה?8-*
*מסכן קווין, הוא חשב שהילד של האקסית שלו הוא שלו וכל כך שמח ואז עוד פעם לקחו לו ילד:-( אפשר שורוניקה תיכנס להיריון כבר?
*ליפ הוא ילד קקי. מבין כל הילדים אותו אני הכי פחות אוהבת.

~צריכה להעמיד פנים שאני עובדת. המשך בהמשך~

didalf

Well-known member
*מאוד מציק לי שקווין (נשבעת שבאתי לכתוב השש"ש באוטומט והייתי צריכה לעצור ולהיזכר בשם שלו. ואני אפילו לא יודעת למה אני מנסה בכלל בשביל ניק. לא מגיע לו) שבר ככל הנראה במציאות את הרגל (לפי מה שעדי אמרה לי) ובמשך 2 פרקים הייתי צריכה לנחש מה קרה לו. לא יכלו להגיד כבר מהסצינה הראשונה שלו שהוא נפל במקלחת או משהו?
אני לא באמת זוכרת נראה לי זה הסיפור.

לללאאאא!!

8-*

*לעזאזל עם פרנק. קודם כל, איך המטורף הזה הגיע למקסיקו? זה לא שהם גרים בסן דייגו ויום אחד הוא פשוט מתעורר במקסיקו. הם פאקינג באילינוי. לייק, איפה ההיגיון? איפה הוא נרדם/התעלף שהוא מוצא את עצמו בפאקינג מקסיקו?! במינימום הוא צריך לחצות סטייט ליין'ז של 3 מדינות כדי להגיע לשם. ואז במקרה הוא גם מתעורר אחרי 4 חודשים? די, אני רוצה את ההיגיון שלי בחזרה!
שוב לא כזה זוכרת אבל לא נראה לי סביר שהוא ישן 4 חודשים8-* כאילו בטח התגלגל ממקום למקום עד מקסיקו שם התעלף כרגיל.

*וגם, תמות יא חלאה. איך הוא גרם לקארל לחשוב שיש לו סרטן;-(;-( הוא כזה מסכן. ואיך הוא הלך וחיבק את פיונה ואמר לה שהיא אחות טובה או שהוא לחש לבייבי ליאם באוזן שלא יתקרב לאנשים עם סרטן כדי שלא ידבק גם האעהאהע;-(;-( אוף אני שונאת את פרנק.
נכון?? חלאה!! וקארל כזה חמוד ותמים. חחח וטיפשון לא זכרתי שהוא אמר את זה לליאם:-D

*ורגע, לא הבנתי, לתינוק של קארן יש תסמונת דאון או לא?8-* חשבתי שהוא רק סיני. אמאל'ה איזה מטורפים הם|חבול| ופרנק הדביל הזה נותן לילד ווליום|פנים|
אה כן יש לו תסמונת דאון. בנוסף לזה שהוא סיני. והבן של קארן. ילד מסכן.

*ורגע, היה קטע שהילדים זורקים את פרנק מהבית והוא מתעצבן ומתקשר לשירותי הרווחה לדווח עליהם. איך זה שאף אחד לא בא לבדוק את זה?8-*
נבלההההה:-[

מה הוא עושה עכשיו?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
*מאוד מציק לי שקווין (נשבעת שבאתי לכתוב השש"ש באוטומט והייתי צריכה לעצור ולהיזכר בשם שלו. ואני אפילו לא יודעת למה אני מנסה בכלל בשביל ניק. לא מגיע לו)...
את ממש כמו ורוניקה מארס (מרשמלו מבפנים)
*וזאת מחמאה למקרה שזה לא ברור
כן זה לחלוטין מתסכל כשהוא עם שיער קצר כל כך
יו שאט אפ
באופן מוזר אני חוזר שוב לורוניקה מארס כי גם שם הוא שיחק אבא חתיך
*מה הקטע של האח(ות?) של מנדי. וואו זה הטריד אותי ממש. זה בן? זה בת? זה גם וגם?8-* כאילו בהתחלה חשבתי שזה המצב הזה שכחתי איך קוראים לו שתינוק נולד עם אברי רבייה נשיים מבחוץ אבל מבחינה ביולוגית בפנים הוא גבר (או להיפך) אבל הסדרה הזאת כזאת הזויה שאני לא אתפלא אם הוא פשוט נולד בן והאמא המטורללת שלו החליטה לגדל אותו כבת.
יש ילדים טרנסג'נדרים
אבל בגלל שזאת משפחה מוזרה התחושה היא שזה בהחלט יכול להיות אמא שהחליטה לגדל את בנה כבת.
Frank transcends logic
אבל אני מניח שהעניין הוא שהוא היה כל כך היי במשך הרבה זמן שבו הוא טייל עם אנשים ועלה על רכבים ואז כשהוא ירד הוא לא זכר מה הוא עשה תחת השפעת הסמים.
אוי, לא זכרתי שהוא באמת גרם לקארל לחשוב שיש לו סרטן. חשבתי שקארל ידע כל הזמן שזה שקר.
פראנק - הוא לחלוטין חלאה. אבל זכור לי שהיו דברים הרבה גורעים שהוא עשה. (אני פשוט לא בטוח מה מהם היו לפני הנקודה הזאת)
והנה כבר דוגמה
גם אותי מעניין מה הוא עושה שם שהוא קקי לדעתך?
אה כן יש לו תסמונת דאון. בנוסף לזה שהוא סיני. והבן של קארן. ילד מסכן.
זכור לי שגם אני הייתי מבולבל בהתחלה אם יש לו גם תסמונת דאון.
אני מקווה שיהיה לי מעכשיו זמן להגיב גם כאן. אבל אני אחסוך לעצמי לחזור אחורה בשרשור. (אלא אם כן כתבת דברים חיוביים על איאן)

זה מצחיק אותי שיש כאן מצב זהה למה שהיה עם ה100.
לחלוטין לא היה אמור להיות לך מספיק זמן להשלים את כל הסדרה לפני שהעונה האחרונה תסתיים.
אבל כמו עם ה100 יש כל כך הרבה פגרות קטנות שמי יודע מתי הסדרה באמת תגמר.

didalf

Well-known member
אה רגע הוא ממש עם גאלח בעונה הזאת אז נכון שיאריך קצת סליחה.

יותר גרוע מה100 אפילו בקטע הזה|חבול|
אם לא פגרות היינו כבר בפרק 10. בפועל עוד לא הגענו ל6|חבול|
ויש עוד בדרך|שפם|

LeAnnDyIan

Well-known member
אני לא באמת זוכרת נראה לי זה הסיפור.
הגיוני שזה הסיפור, כי איך שהכניסו את זה לסדרה היה תלוש לגמרי. וגם אם זה היה חלק מהתסריט, היו מראים לנו את זה.
[לגבי התספורת של איאן] אבל זה ממש קצר :-(
שוב לא כזה זוכרת אבל לא נראה לי סביר שהוא ישן 4 חודשים8-* כאילו בטח התגלגל ממקום למקום עד מקסיקו שם התעלף כרגיל.
הוא התעורר ושאל אם כריסטמס כבר הגיע (כלומר הוא איבד הכרה איפשהו בדצמבר?), והבחור שהיה שם ענה לו שזה איסטר אוטוטו (כלומר אפריל)
להתגלגל ממקום למקום עד מקסיקו משיקגו זה בערך כמו שאת תשתכרי ותתעוררי באנגליה פתאום:-D
חחח וטיפשון לא זכרתי שהוא אמר את זה לליאם:-D
כן כי כשקארל שאל את פרנק איך הוא קיבל סרטן, פרנק הדביל אמר לו שהוא נדבק מהסבתא כי גם לה היה סרטן והוא "כנראה בילה איתה הרבה זמן במרתף כשהם בישלו קריסטל מת' וככה נדבק" אז קארל ניסה להזהיר את ליאם שלא ידבק גם:-(
מה הוא עושה עכשיו?
לא משהו ספציפי, אבל מעונה 2 הוא קצת נודניק. אבל גם לא אהבתי שהוא צעק על פיונה אחרי שהיא לקחה את הצ'ק של המשכורת האחרונה שלה כדי לשלם על הערב הזה במועדון שהיא הייתה אמורה ליחצן, במקום לשלם עם זה איזה ביל שהיה להם. ומנדי משדלת אותו להיות אחראי לכסף בבית כי פיונה לא אחראית. ולייק, לא אחראית מיי אס, יא קקי קטן אתה ברחת לאיזה חודשיים כשהיית באיזה התקף אבי נעלבי- מאוד אחראי מצידך|שפם|

didalf

Well-known member
[לגבי התספורת של איאן] אבל זה ממש קצר :-(
כןכן אחכ נזכרתי שהוא ממש גם גלאח פה ואתם צודקים. (אבל עדיין יותר טוב מפטריה)

הוא התעורר ושאל אם כריסטמס כבר הגיע (כלומר הוא איבד הכרה איפשהו בדצמבר?), והבחור שהיה שם ענה לו שזה איסטר אוטוטו (כלומר אפריל)
להתגלגל ממקום למקום עד מקסיקו משיקגו זה בערך כמו שאת תשתכרי ותתעוררי באנגליה פתאום:-D
אני מניחה שהוא פשוט היה מסטול כל החודשים האלה ולא זוכר מה הוא עשה אתמול. וכמו שניק אמר פרנק> הגיון.

לא משהו ספציפי, אבל מעונה 2 הוא קצת נודניק. אבל גם לא אהבתי שהוא צעק על פיונה אחרי שהיא לקחה את הצ'ק של המשכורת האחרונה שלה כדי לשלם על הערב הזה במועדון שהיא הייתה אמורה ליחצן, במקום לשלם עם זה איזה ביל שהיה להם. ומנדי משדלת אותו להיות אחראי לכסף בבית כי פיונה לא אחראית. ולייק, לא אחראית מיי אס, יא קקי קטן אתה ברחת לאיזה חודשיים כשהיית באיזה התקף אבי נעלבי- מאוד אחראי מצידך|שפם|
לא כזה זוכרת אבל נוטה להסכים איתך. חיפשתי הודעות ישנות שלי אני גם לא כ"כ אהבתי אותו בעונה 2.

LeAnnDyIan

Well-known member
את ממש כמו ורוניקה מארס (מרשמלו מבפנים)
*וזאת מחמאה למקרה שזה לא ברור
אני אקח כל דבר שקשור לורוניקה.
כן זה לחלוטין מתסכל כשהוא עם שיער קצר כל כך
אתה אהבת את המראה שלו בעונה הראשונה או לא?
יש ילדים טרנסג'נדרים
כן אבל ילד טרנסג'נדר מרגיש שהוא נולד בגוף הלא נכון, אבל אנטומית מבפנים ומבחוץ יש לו/לה איברי רבייה של מין אחד. אני דיברתי על כאלה שיש להם איזשהי מוטציה גנטית שהם נולדים עם גם וגם. לרוב זה ילד שמבחוץ נראה כמו בן (שק אשכים ופין) ובפנים יש לו רחם ושחלות. אבל יש גם להיפך. וזה לא טרנסג'נדר, יש לזה שם אחר אבל לא זכרתי מה זה.
אבל גם לא יודעת עם מולי(?) נחשבת לטנסג'נדר. או שכן? כי כשהיא (הוא?) התפשטה ליד דבי, היא אמרה לה that's my girl penis. שטוב, אני מניחה בעצם שזה יכול להגיד שהיא נולדה בן אבל מזדהה כבת. אבל זה נראה לי נורמלי מידי לסדרה המופרעת הזאת.
Frank transcends logic
אבל אני מניח שהעניין הוא שהוא היה כל כך היי במשך הרבה זמן שבו הוא טייל עם אנשים ועלה על רכבים ואז כשהוא ירד הוא לא זכר מה הוא עשה תחת השפעת הסמים
זה לא באמת הסבר שמספק אותי אבל אני מניחה שאני לא אקבל יותר מזה מהסדרה עצמה וגם לא כזה אכפת לי מפרנק, אז שיהיה.
אוי, לא זכרתי שהוא באמת גרם לקארל לחשוב שיש לו סרטן. חשבתי שקארל ידע כל הזמן שזה שקר.
פראנק - הוא לחלוטין חלאה. אבל זכור לי שהיו דברים הרבה גורעים שהוא עשה. (אני פשוט לא בטוח מה מהם היו לפני הנקודה הזאת)
לא, קארל המסכן באמת חשב שהוא עומד למות, בגלל זה הוא נפרד מכולם (אבל פרנק אמר לו לא לגלות להם שיש לו סרטן כדי לא להדאיג אותם או משהו מפגר בסגנון) ואז הוא הלך לקאמפ הזה של ילדים שעומדים למות.
אבל לא יודעת, אני עדין בטראומה מהעונה הראשונה כשקארל שבר את היד ופרנק שיכנע אותו לרכוב על האופניים שלו עם היד השבורה לתוך רכב נוסע כדי שהרכב יפגע בו ואז הם יגרמו לנהג לשלם על ההוצאות הרפואיות של הגבס וכו'.
(אלא אם כן כתבת דברים חיוביים על איאן)
אממ לא חושבת שכתבתי הרבה באופן כללי. עשיתי רק איזה 2 סיכומים בנקודות באורך סביר.
ואין לי שום דבר נגד איאן. בינתיים אני מחבבת אותו. (אבל אוהבת אותו יותר עם קצת יותר שיער)
זה מצחיק אותי שיש כאן מצב זהה למה שהיה עם ה100.
לחלוטין לא היה אמור להיות לך מספיק זמן להשלים את כל הסדרה לפני שהעונה האחרונה תסתיים.
אני לא באמת יודעת שאני אגיע אליכם. פשוט היו לי 4 ימים שלא עבדתי אז יצא לי לראות הרבה פרקים ברצף. אבל אז עבדתי 4 ימים ולא יצא לי לראות שום פרק בימים האלו. אז זה מתאזן נראה לי.
שבוע הבא אני אמורה להיות בחופש לאיזה שבועיים אז כנראה אספיק כמה עונות, אבל לא יודעת אם אגיע ל-118-*

keren or5

Well-known member
כי אני פאקינג ערה ב-4 בבוקר ומנסה למצוא מה לעשות כדי לא לדקור את עצמי למוות.
אה, ומשהו מוזר- אני לא רואה יותר אימוג'ים בהודעות משומה. מחקתי קוקיז ולא עזר. זה דיי מוזר כי לפעמים עדי מגיבה באמוג'י בלבד ואני לא רואה אותו זה פשוט כאילו היא לא הגיבה (אבל אני מכירה אותה מספיק כדי לדעת מה כנראה היה אמור להיות שם).
התספורת החדשה של איאן אפילו יותר איכסה מהקודמת. שיאריך קצת שיער, נו.
אה רגע הוא ממש עם גאלח בעונה הזאת אז נכון שיאריך קצת סליחה.
פי חברפתם... למה לייחס כ"כ הרבה משמעות לשיער שלו. זה באמת לא כזה משנה בעיני.
אבא של סטיב/ג'ימי חתיך|יאמי| הוא גם קצת מזכיר לי את ג'ואל מסנטה קלריטה דיאט.
מה???? תיקחי את זה חזרה!!! אבא של ג'ימי /סטיב הוא איכסוש ודוחה, ובכל תפקיד שראיתי אותו בו הוא נע בין להיות הנבל לסתם קריפ מוזר. ואיך את יכולה להשוות אותו אפילו לטימות'י אלפנט שהוא פי מליון יותר חמוד, וגם הדמות שלו בסנטה ממש חמודה!
אני דיברתי על כאלה שיש להם איזשהי מוטציה גנטית שהם נולדים עם גם וגם.
אני חושבת שאת מתכוונת אינטרסקס
. ואני לא יודעת אם זה המצב עם הילדה הזאת, אני זוכרת שהיה משהו עם ילדה שלא היה ברור אם היא בת או בן אבל זה יכול להיות אינטרסקס, ויכול להיות האפשרויות האחרות שנתנו פה למיטב זכרוני
וגם, תמות יא חלאה. איך הוא גרם לקארל לחשוב שיש לו סרטן;-(
אוי כן, זוכרת את זה. כשכתבת כשהיית בעונה ראשונה כמה פרנק חרא, זה אחד הדברים שעלו לי לראש ולא רציתי לספלייר לך. זה ללא ספק בטופ 5 של הדיק מובס של פרנק. וקארל כזה מסכן. זכרתי שהוא אמר לפיונה שתודה שהיא הייתה אחות גדולה וזה חימם לי את הלב, כי פיונה היא אלוהים (הייתי עושה סיימליםם של לב אבל אני גם ככה לא רואה אותם, אז שגם אתם תסבלו).

"לא משהו ספציפי, אבל מעונה 2 הוא קצת נודניק. אבל גם לא אהבתי שהוא צעק על פיונה אחרי שהיא לקחה את הצ'ק של המשכורת האחרונה שלה כדי לשלם על הערב הזה במועדון שהיא הייתה אמורה ליחצן, במקום לשלם עם זה איזה ביל שהיה להם. ומנדי משדלת אותו להיות אחראי לכסף בבית כי פיונה לא אחראית. ולייק, לא אחראית מיי אס, יא קקי קטן אתה ברחת לאיזה חודשיים כשהיית באיזה התקף אבי נעלבי- מאוד אחראי מצידך|שפם|"

אה כן, הוא מעצבן אותי במיוחד כשהוא דיק לפיונה, והוא עושה את זה לא מעט. ואני זוכרת שגם אני לרוב לא חיבבתי את ליפ בעונות הראשונות. הוא עיצבן אותי הרבה
הסצינה שליפ צועק על פיונה אחרי שהיא מגלה שמוניקה בזבזבה את כל הכסף שהם חסכו שברה אותי:-(
אוי. כן. נוראי. "הדבר הראשון שלומדים בבית הזה- מחביאים את הכסף. אייקון בוכה ולב שבור
אני עדין מחכה לאהוב אות מיקי. בינתיים הוא עדין טמבל שמעדיף להיכנס לכלא שוב מאשר להתגלח. מקווה שלפחות שם מקלחות זה בגדר חובה.
את לא מבינה כלום הוא העדיף ללכת לכלא כי הוא לא רצה להרוג את אבא של איאן בגלל שהוא אוהב אותו!!!! ככה נראית אהבה! תכירי!
חחח באמת דחוף להתגלח. אבל הוא טמבל שמעדיף ללכת לכלא ולא להרוג את אבא של הג'ינג'י החמוד שהוא מאוהב בו|לב|
בדיוק! וגם האמת קצת יפה לו זקן.
היה לי ממש עצוב בסצינה אחרי שמוניקה חותכת ורידים והם כולם חוזרים הביתה ודבי, קארל ואיאן באים לחדר של פיונה ודבי מתייפחת שם:-(
אני דיי בטוחה שאפילו הזלתי דמעה שראיתי את זה בפעם הראשונה. אחד האימג'ים הכי עצובים מבחינתי בכל הסדרה. אם הייתי מכינה נגיד רשימה של 10 הרגעים הכי עצובים. דבי הורגת אותי שם.

נערך לאחרונה ב:

didalf

Well-known member
לפעמים עדי מגיבה באמוג'י בלבד ואני לא רואה אותו זה פשוט כאילו היא לא הגיבה (אבל אני מכירה אותה מספיק כדי לדעת מה כנראה היה אמור להיות שם).
😅😅
(להרבה יש תקופה כזאת שפתאום לא רואים אייקונים ולא ברור למה. תראי איך השקעתי בך ושמתי גנרי ולא של תפוז)
אני לא באמת יודעת שאני אגיע אליכם. פשוט היו לי 4 ימים שלא עבדתי אז יצא לי לראות הרבה פרקים ברצף. אבל אז עבדתי 4 ימים ולא יצא לי לראות שום פרק בימים האלו. אז זה מתאזן נראה לי.
שבוע הבא אני אמורה להיות בחופש לאיזה שבועיים אז כנראה אספיק כמה עונות, אבל לא יודעת אם אגיע ל-118-*
לכי תדעי עם הפגרות האלה|חבול|

כן אבל ילד טרנסג'נדר מרגיש שהוא נולד בגוף הלא נכון, אבל אנטומית מבפנים ומבחוץ יש לו/לה איברי רבייה של מין אחד. אני דיברתי על כאלה שיש להם איזשהי מוטציה גנטית שהם נולדים עם גם וגם. לרוב זה ילד שמבחוץ נראה כמו בן (שק אשכים ופין) ובפנים יש לו רחם ושחלות. אבל יש גם להיפך. וזה לא טרנסג'נדר, יש לזה שם אחר אבל לא זכרתי מה זה.
אינטרסקס נראה לי?

מה???? תיקחי את זה חזרה!!! אבא של ג'ימי /סטיב הוא איכסוש ודוחה, ובכל תפקיד שראיתי אותו בו הוא נע בין להיות הנבל לסתם קריפ מוזר.
ותמיד עם ילדים הרבה יותר מידי צעירים בשבילו!

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אתה אהבת את המראה שלו בעונה הראשונה או לא?
עד כמה שאני זוכר בעונה 1 איאן היה מאוד חמוד. אבל זה היה חמוד כזה של ילדון. ואהבתי את השיער שלו.
בהמשך הוא נעשה חתיך יותר, אבל השיער שלו פחות יפה.
בעונות שעוד לא הגעת אליהם... (אני לא אעשה ספוילר לשיער של דמויות :p)

LeAnnDyIan

Well-known member
פי חפרתם... למה לייחס כ"כ הרבה משמעות לשיער שלו. זה באמת לא כזה משנה בעיני.
זה שאת מתעלמת מהדברים החשובים בחיים זו לא אשמתנו!
מה???? תיקחי את זה חזרה!!! אבא של ג'ימי /סטיב הוא איכסוש ודוחה, ובכל תפקיד שראיתי אותו בו הוא נע בין להיות הנבל לסתם קריפ מוזר.
לא אמרתי שום דבר על הדמות שלו. הוא יכול להיות נבל או קריפ. אבל הוא עצמו עדין חתיך. מה יש לי לקחת חזרה?:-D
ואיך את יכולה להשוות אותו אפילו לטימות'י אלפנט שהוא פי מליון יותר חמוד, וגם הדמות שלו בסנטה ממש חמודה!
הדמות של טימות'י אכן יותר חמודה, אבל במראה הוא מזכיר לי אותו.
אני חושבת שאת מתכוונת אינטרסקס
תודה
(הייתי עושה סיימליםם של לב אבל אני גם ככה לא רואה אותם, אז שגם אתם תסבלו).
רק הסמיילים של תפוז לא עובדים לך, לא? לדעתי הרגילים צריכים לעבוד.
אגב, את המחשב או מהטלפון? כי לי גם הייתה תקופה שהם לא היו מוצגים, אבל רק מהטלפון. במחשב זה עבד לי.
אה כן, הוא מעצבן אותי במיוחד כשהוא דיק לפיונה, והוא עושה את זה לא מעט. ואני זוכרת שגם אני לרוב לא חיבבתי את ליפ בעונות הראשונות. הוא עיצבן אותי הרבה
בדיוק זה. הוא ממש דוש לפיונה רוב הזמן. בעונה הזאת זה בעיקר בגלל מנדי שמאוד אהבתי בעונה הקודמת- אבל עכשיו צריכה את סטירת מציאות לאפס אותה.
את לא מבינה כלום הוא העדיף ללכת לכלא כי הוא לא רצה להרוג את אבא של איאן בגלל שהוא אוהב אותו!!!! ככה נראית אהבה! תכירי!
לא חשבתי שאני אצטרך להסביר לכן שזו הייתה בדיחה מפגרת. אבל here we are.
כאילו, שתיכן באמת חשבתן שלא הבנתי למה הוא בחר ללכת לכלא?
אני פשוט חשבתי שזה דבילי מצידו (וממש לא רומנטי) אז כדי לא להגיד שוב דבר רע עליו כדי לשמור על שלום בית, התייחסתי למשאלה שלי שיקבל מקלחת ראויה שם.
ואגב זה עבד כי הוא יצא משם נקי יותר! אז you're welcome!
אחד האימג'ים הכי עצובים מבחינתי בכל הסדרה.
קראתי את זה בטעות כ"אחד האימוג'ים" ולא הבנתי מה קשור אימוג'ים עכשיו כשאת בכלל לא רואה אותם:-D

נערך לאחרונה ב:

LeAnnDyIan

Well-known member
*סורי על המיליון פוסטים. אני מהטלפון וזה ממש קשה לי להגיב לכמה הודעות בנפרד היום. משום מה זה כל פעם קופץ לי לתחילת העמוד וזה די מעיק.

didalf

Well-known member
לא אמרתי שום דבר על הדמות שלו. הוא יכול להיות נבל או קריפ. אבל הוא עצמו עדין חתיך. מה יש לי לקחת חזרה?:-D
יש כאלה שהקריפיות שלהם מקשה לשפוט אותם באובייקטיביות.

התייחסתי למשאלה שלי שיקבל מקלחת ראויה שם.
ואגב זה עבד כי הוא יצא משם נקי יותר! אז you're welcome!
זה כן. אחרי 2 עונות הוא התקלח|לב|

בדיוק זה. הוא ממש דוש לפיונה רוב הזמן. בעונה הזאת זה בעיקר בגלל מנדי שמאוד אהבתי בעונה הקודמת אבל עכשיו צריכה את סטירת מציאות לאפס אותה.
לא הבנתי מנדי צריכה סטירת מציאות? למה?

*זה כואב לי בעין שאת קוראת לה קרן תקראי לה בשמה האמיתי מיקי-טוויסטד.

LeAnnDyIan

Well-known member
יש כאלה שהקריפיות שלהם מקשה לשפוט אותם באובייקטיביות.
כן, כאלה כמו פרנק. אבל אבא של סטיב/ג'ימי (יש לו שם?) לא הקריפ אותי כל כך. (גם כשנכנס ערום למיטה של ליפ באמצע הלילה) כאילו כן, הוא קצת ווירדו, אבל בתאכלס ריחמתי עליו בעיקר. הוא היה די פאתטי.
לא הבנתי מנדי צריכה סטירת מציאות? למה?
כי היא מסיטה את ליפ נגד פיונה. וגם עושה לה פרצופים כפויי טובה.
אני לא יודעת מה את כבר זוכרת או לא, אבל כרגע מנדי סוג של גרה אצל הגלאגרים והיא עונה לפיונה בטון מתנשא ומגעיל רוב הזמן ואז היא עושה לליפ כזה "אחותך לא אוהבת אותי" מענין למה באמת:rolleyes:
*זה כואב לי בעין שאת קוראת לה קרן תקראי לה בשמה האמיתי מיקי-טוויסטד.
סורי, אין לי מושג מי זו מיקי-טוויסטד. כאילו, אובייסלי הבנתי עכשיו שזו קרן, אבל לא זוכרת שנתקלתי בכינוי הזה לפני🤷‍♀️

didalf

Well-known member
כן, כאלה כמו פרנק. אבל אבא של סטיב/ג'ימי (יש לו שם?) לא הקריפ אותי כל כך. (גם כשנכנס ערום למיטה של ליפ באמצע הלילה) כאילו כן, הוא קצת ווירדו, אבל בתאכלס ריחמתי עליו בעיקר. הוא היה די פאתטי.
יכול להיות שאני יותר זוכרת לו את ורוניקה מארס ומשליכה על שיימלס.

כי היא מסיטה את ליפ נגד פיונה. וגם עושה לה פרצופים כפויי טובה.
אני לא יודעת מה את כבר זוכרת או לא, אבל כרגע מנדי סוג של גרה אצל הגלאגרים והיא עונה לפיונה בטון מתנשא ומגעיל רוב הזמן ואז היא עושה לליפ כזה "אחותך לא אוהבת אותי" מענין למה באמת:rolleyes:
אוקי לא ממש זוכרת אבל אם היא מסיטה את ליפ נגד פיונה אז באמת חצופה.
נראה לי באמת היא חמודה מאד עם איאן אבל ביצ'ית לפיונה ואז אני מבולבלת לגבי איך להרגיש כלפיה:-D

סורי, אין לי מושג מי זו מיקי-טוויסטד. כאילו, אובייסלי הבנתי עכשיו שזו קרן, אבל לא זוכרת שנתקלתי בכינוי הזה לפני🤷‍♀️
twisted nerve בפורום הישן. וגם קראנו לה מיקי, אבל יש מיקי בסדרה, מכאן מיקי-טוויסטד.
אחרי שהסתבר שלונה גם לא ידעה את זה אני מרגישה צורך להפיץ את הבשורה שתזכרו שזה לא מישהי חדשה אלא הסולמייט שלי לענייני שיימלס ועוד כבר שנים.

LeAnnDyIan

Well-known member
יכול להיות שאני יותר זוכרת לו את ורוניקה מארס ומשליכה על שיימלס.
ראיתי ורוניקה, אבל אני מניחה שהוא היה בסדרה המקורית ולא החידוש הזה של הולו. כי אני לא באמת זוכרת שום דבר מהמקורית. הוא היה נראה לי מוכר, ובהתחלה באמת חשבתי שזה טימות'י אז הייתי צריכה לבדוק וגיליתי שלא. אז אולי זכרתי את הפרצוף שלו, אבל בהחלט לא את הדמות שלו בוורוניקה.
twisted nerve בפורום הישן. וגם קראנו לה מיקי, אבל יש מיקי בסדרה, מכאן מיקי-טוויסטד.
אחרי שהסתבר שלונה גם לא ידעה את זה אני מרגישה צורך להפיץ את הבשורה שתזכרו שזה לא מישהי חדשה אלא הסולמייט שלי לענייני שיימלס ועוד כבר שנים.
אני די גרועה בשמות וכינויים (לראיה- רק השבוע קלטתי שללונה יש h בשם)
אני לא באמת זוכרת את הכינוי הזה. אבל אני לא דוגמה לכלום. אני זוכרת בערך 4 מכם.
אבל אני כן זוכרת שהיא הצביעה לדרו ואת לא!|שפם|

LeAnnDyIan

Well-known member
ורגע, היא נקראת מיקי על שם מיקי בסדרה או בלי קשר? (מוזר לי לדבר עליה כאילו היא לא נמצאת, אז מיקי טוויסטד את מוזמנת לענות בעצמך אם שוב יש לך לילה חסר שינה. או שעדי יכולה להמשיך לענות בשמך. זה גם בסדר.)

didalf

Well-known member
ראיתי ורוניקה, אבל אני מניחה שהוא היה בסדרה המקורית ולא החידוש הזה של הולו. כי אני לא באמת זוכרת שום דבר מהמקורית. הוא היה נראה לי מוכר, ובהתחלה באמת חשבתי שזה טימות'י אז הייתי צריכה לבדוק וגיליתי שלא. אז אולי זכרתי את הפרצוף שלו, אבל בהחלט לא את הדמות שלו בוורוניקה.
הוא אבא של לוגן והוא היה אבא חלאה שמכה אותו וגם היה לו רומן עם לילי וגם הוא שרצח אותה.

אבל אני כן זוכרת שהיא הצביעה לדרו ואת לא!|שפם|
אין ספק שיש לך זכרון סלקטיבי:-D

ורגע, היא נקראת מיקי על שם מיקי בסדרה או בלי קשר? (מוזר לי לדבר עליה כאילו היא לא נמצאת, אז מיקי טוויסטד את מוזמנת לענות בעצמך אם שוב יש לך לילה חסר שינה. או שעדי יכולה להמשיך לענות בשמך. זה גם בסדר.)
אני אתן לה לענות על זה (כי אני לא יודעת/זוכרת:-D)

למעלה