📺דילן רואה שיימלס

LeAnnDylan

Well-known member
אין לי כוח להגיב בשרשורי צפייה שלכם כי הם מלאים בלונה-רואה-דברים-לא-מעניינים ותפוז חושב שבא לי לקבל על זה התראות אימייל- ואני יודעת שזה יפתיע אתכם- אבל לא בא לי.
וחוץ מזה, אני צריכה מקום לעקוב בו אחרי רצף המחשבות הרנדומלי שלי מבלי שניק יפתח שרשור חדש כל דקה.
החלטתי שאין לי כוח להגיב לכל פרק, כבר התנצלתי בפני עח"ו והיא קיבלה את התנצלותי (ככה שכל אלה שמנסים לסכסך תמיד *שיעול*מילי*שיעול* סתמו ת'פהB-|) ובמקום הבטחתי לעשות סיכומי עונות. ולמרות שלא ממש בא לי, כי כל חפירה כאן זה זמן שיכולתי לראות עוד פרק, אבל אה פרומיס איז אה פרומיס! והבטחות צריכים לקיים כי יונה ועלה של זית וכאלה.

אניווי, הנה ערימת מחשבות רנדומליות אחרי סיום צפייה בעונה ראשונה:
*️⃣אני לא אוהבת את סטיב. אמרתם לי לתת לו זמן ושהוא יתחבב עליי - הוא לא. אני עדין מעדיפה את טוני, אפילו שהוא קצת דוש.
*️⃣אני מוכנה להתחיל עצומה של קיל פרנק. אפילו מוכנה לשלם לו כדי שיתאבד. רק קחו אותו מכאן. בעע. מכל הדברים הדושיים שעשה העונה, הקטע שקארל שבר את היד והוא גרם לו לרכוב על אופניים אל תוך רכב נוסע שעקב אחריו כדי להאשים אותו שהוא שבר לילד את היד, היה המעשה הכי שפל שלו. לייק, אני יודעת שזו תוכנית טלוויזיה אבל זה ממש הרתיח אותי. שום דבר אחר בתוכנית לא עצבן אותי חוץ מהקטע הזה. חלאה:-[
*️⃣לא הבנתי מה הילדים כל כך כעסו על מוניקה, נכון, היא עזבה אותם אבל זה לא כאילו שפרנק היה שם בשבילם. ומההיכרות שלהם עם פרנק הם לא צריכים להתפלא שהיא ברחה. גם הם היו צריכים לברוח.
*️⃣הצחיקה אותי כל העלילה עם בוב/רוברטה ומוניקה באופן כללי. בכלל בוב הורסת מצחוק:-D
*️⃣אני מבינה שלטובת שלום הבית עם עח"ו אני צריכה לאהוב את מיקי. אבל מצד שני היא גם אוהבת את בלאמי אז אולי אני לא מודאגת יותר מידי לשלום הבית.
*️⃣קו העלילה של השש"ש ו-ורוניקה מפסטרים (מה המילה בעברית?) ילדת כת היה מעולה.
*️⃣מה לעזאזל הקטע בסדרה הזה שכולם מנשקים את כולם על השפתיים? לייק, אנשים שלא אמורים לנשק אחד את השני על השפתיים?!
-בעצם, ג'זמין יכולה להמשיך לנשק את פיונה על השפתיים:-D אבל אם אפשר שאמא של סטיב תפסיק לעשות את זה, זה יהיה נחמד.
*️⃣התלוננתי כאן לפני כמה זמן על סצינות סקס בוטות של דרו ברימור בת ה-16 עם גבר בן 60 וזה עשה לי פלאשבקים עם הסצינה הדוחה של קארן ופרנק. למה לעזאזל אני צריכה לראות את זה? ואני מאוד מקווה שהילדה הזאת היא בעצם בת 30 שמשחקת ילדה כי כל דבר מתחת לגיל 30 ידחה אותי באותה מידה. בעע.
*️⃣ולצורך הענין גם איאן וקאש דוחים אותי קצת, אבל לפחות שם זה לא היה כזה ויזואלי וקאש לא כזה ישיש אז אני מוכנה לסלוח.
*️⃣וזין שלי שאיאן הוא טופ. פחחח הוא הבוטום של כל הבוטומים בעולם. הוא יותר בוטום מלקסה.
*️⃣ סיפרו לנו מה הקטע של סטיב והבחורה הזו שהוא נישק אצלו בבית (ההיא שלא אמא שלו) ופיספסתי את זה? או שרוצים שנעמיד פנים ששכחנו מזה כמו מההיגיון בזה שפרנק הוא האבא של ליאם?
*️⃣אני קצת מאוהבת בקארל. כולם בסדרה הזאת עיצבנו אותי בשלב כזה או אחר, חוץ מקארל|לב| אני גם רוצה קארל קטן בחיי|לב|
*️⃣היה ברור שפיונה לא תלך עם סטיב בסוף אבל אני מקווה שיקחו את ההזדמנות הזאת לחפף אותו מהסדרה ולהביא לה מישהו נורמלי יותר.
*️⃣אנחנו הולכים לקבל את האבא האמיתי של איאן בהמשך? כי עשה רושם שכולם הבינו שהוא האבא, אז מענין אם הוא יחליט לבוא לבקר את איאן ולהיות דמות נורמלית (יחסית) אחת בסדרה.

טוב אין לי כוח לנקודות יותר. במקום, הנה דירוג הדמויות האהובות עליי מהמוצלחת ביותר לאלו שצריכים להפיל לאגם קפוא קשורים לבלוק:
🟢1. קארל- אין צורך להסביר, הילד צ'ארמר מלידה.
🟢2. ג'זמין- בטח העיפו אותה אחרי 3 פרקים ואתם אפילו לא זוכרים מי היא, אבל נעים להכיר- אני דילן ואני אוהבת דמויות משניות. אבל גם, היא נראית מטורפת וזו בדיוק הסיבה שאני אוהבת אותה. +היא כוסית.
🟢3. ורוניקה- מאותן סיבות של ג'זמין (טירוף+כוסית) אבל היא מתחתיה כי היא לא אוהבת אותה. נשים קנאיות זה לא כיף.
🟢4. פיונה- בעיקר כי עדי תרביץ לי.
🟢5. השש"ש- כי הוא חתיך.
🟢6. ליפ- כי גאונים מתוסבכים קצת עושים לי את זה. לפעמים.
🟢7. ליאם - כי הוא לא גדול מידי בכדי לעצבן אותי עדין.
🟢8. איאן- כי אני אוהבת man-whores אבל הוא כתום אז שידע את מקומו.
🟢9. דבי - כי היא משעשעת אותי הרבה פעמים.
🟡10. אחות של מיקי - כי אני אוהבת סלאטס פאנקיסטיות.
🟡11. טוני - כי הוא חמוד וחנן.
🟡12. קארן- כי עד לפני שעשתה בריטני 2007, היא הייתה חביבה.
🟡13. בוב - כי היא הורסת מצחוק.
🟡14. מוניקה- כי היא ילדה את קארל.
🟠15. את'ל- כי הסצינה שלה מחכה לקווין במיטה הצחיקה אותי:-D
🟠16. קאש - כי בתאכלס הוא מסכן. ריחמתי עליו כשאשתו החליטה לאנוס אותו בשביל עוד ילד. גם כן הערביות האלה|פנים|
🟠17. מיקי - בשביל הסיכוי שבהמשך הוא לא יציק לי.
🟠18. שילה - כי היא פסיכופטית ולפעמים זה מצחיק, כמו בסצינה שהיא מנסה לרדת לפרנק והיא שמה את הפנים שלה מול הדיק שלו וכזה "קאם אוט קאם אאוט וואראבר יו אר" :-D
🔴19. סטיב - כי הוא מנשק אמהות בפה8-{
🔴20. אבא של קארן - כי פסיכופט מהסוג הלא מהנה.
🔴21. פרנק - כי איכס.

didalf

Well-known member
אני לגמרי בעד השרשור הנפרד שלך זה יותר נוח גם לי לעקוב.

אין לי כוח להגיב בשרשורי צפייה שלכם כי הם מלאים בלונה-רואה-דברים-לא-מעניינים
1 הם מאד מעניינים
2. מסיבה כלשהי הם בכלל לא היו בשרשור דיוני סדרות או אפילו אוף אלא השתלטות על שרשור מה יהיה השבוע.

החלטתי שאין לי כוח להגיב לכל פרק, כבר התנצלתי בפני עח"ו והיא קיבלה את התנצלותי (ככה שכל אלה שמנסים לסכסך תמיד *שיעול*מילי*שיעול* סתמו ת'פהB-|)
:-D:-D:-D
וכן אני אישרתי את זה גם ככה יש מלא פרקים ואני לא זוכרת מספיק כדי להגיב בפירוט על כל פרק כמו שהגבת לי עם ה100.

*️⃣אני מוכנה להתחיל עצומה של קיל פרנק. אפילו מוכנה לשלם לו כדי שיתאבד. רק קחו אותו מכאן. בעע. מכל הדברים הדושיים שעשה העונה, הקטע שקארל שבר את היד והוא גרם לו לרכוב על אופניים אל תוך רכב נוסע שעקב אחריו כדי להאשים אותו שהוא שבר לילד את היד, היה המעשה הכי שפל שלו. לייק, אני יודעת שזו תוכנית טלוויזיה אבל זה ממש הרתיח אותי. שום דבר אחר בתוכנית לא עצבן אותי חוץ מהקטע הזה. חלאה:-[
פרנק IS THE WORST!!! אני קצת מתנצלת שאת סובלת ממנו אבל שמחה שאת בצד שלי בעניין. כי יש אנשים שאשכרה חושבים שהוא דמות מהנה. *שיעול*לונה*שיעול*.
אני עדיין לא זוכרת את הקטע שאמרת עם קארל אבל האמת היא שהם הוא החמיר את מצבו כדי שמישהו אחר ישלם את הביטוח אז אמנם זה נוראי אבל זה גם חלק מביקורת מתמשכת שצצה בסדרה מידי פעם על כמה זה דפוק להיות עני באמריקה, במיוחד בכל מה שקשור לטיפול רפואי.

*️⃣לא הבנתי מה הילדים כל כך כעסו על מוניקה, נכון, היא עזבה אותם אבל זה לא כאילו שפרנק היה שם בשבילם. ומההיכרות שלהם עם פרנק הם לא צריכים להתפלא שהיא ברחה. גם הם היו צריכים לברוח.
היא נטשה אותם והם ילדים והשאירה את פיונה לגדל אותם עם האבא הלא מתפקד הזה. הנאום של פיונה אליה "יו וור מיי מאדר טו" שובר לי את הלב כל פעם;-(

*️⃣אני מבינה שלטובת שלום הבית עם עח"ו אני צריכה לאהוב את מיקי. אבל מצד שני היא גם אוהבת את בלאמי אז אולי אני לא מודאגת יותר מידי לשלום הבית.
1. את טועה אבל בסדר:-P: אני מקווה שאולי עוד תאהבי אותו, אבל כל עוד לא תנשאי אותו שנאה לא פרופרציונלית אנחנו נהיה בסדר.
2. חשבתי שחלק מהחוק הלא הכתוב לשמירה על שלום בית זה שלא מדברים על בלאמיB-|:-D

*️⃣התלוננתי כאן לפני כמה זמן על סצינות סקס בוטות של דרו ברימור בת ה-16 עם גבר בן 60 וזה עשה לי פלאשבקים עם הסצינה הדוחה של קארן ופרנק. למה לעזאזל אני צריכה לראות את זה? ואני מאוד מקווה שהילדה הזאת היא בעצם בת 30 שמשחקת ילדה כי כל דבר מתחת לגיל 30 ידחה אותי באותה מידה. בעע.
אוח זה נוראי. סצנה מטרידה מאד בהחלט. קארן כזה סיפור עצוב. בדקתי בIMDB, היא הייתה בת 22 אז. לפחות לא ממש קטינה.

*️⃣ולצורך הענין גם איאן וקאש דוחים אותי קצת, אבל לפחות שם זה לא היה כזה ויזואלי וקאש לא כזה ישיש אז אני מוכנה לסלוח.
זה אמור להיות דוחה אני חושבת.

*️⃣אני קצת מאוהבת בקארל. כולם בסדרה הזאת עיצבנו אותי בשלב כזה או אחר, חוץ מקארל|לב| אני גם רוצה קארל קטן בחיי|לב|
פסיכופט פצפון וחמוד|מאוהב|

🟢2. ג'זמין- בטח העיפו אותה אחרי 3 פרקים ואתם אפילו לא זוכרים מי היא, אבל נעים להכיר- אני דילן ואני אוהבת דמויות משניות. אבל גם, היא נראית מטורפת וזו בדיוק הסיבה שאני אוהבת אותה. +היא כוסית.
חחח באמת יש לך בעיה עם דמויות משניות:-D

נכוןB-|

🟢8. איאן- כי אני אוהבת man-whores אבל הוא כתום אז שידע את מקומו.
:-D:-D

🟡10. אחות של מיקי - כי אני אוהבת סלאטס פאנקיסטיות.
מנדי. וכן|לב|

🟡14. מוניקה- כי היא ילדה את קארל.
זאת הסיבה היחידה הטובה.

Lhuna3

Well-known member
פרנק IS THE WORST!!! אני קצת מתנצלת שאת סובלת ממנו אבל שמחה שאת בצד שלי בעניין. כי יש אנשים שאשכרה חושבים שהוא דמות מהנה. *שיעול*לונה*שיעול*.
:-D:-D:-D מה אני אעשה שהוא הורס מצחוק?
האמת שדווקא חשבתי שדילן תהנה מהסוציופאט הזה, אז טעיתי בה (וגם לגבי עוד משהו בינתיים, אבל אני לא אכתוב כרגע, אני אחכה שהיא תמשיך). אבל אתן כולכן יותר בקטע של פסיכופאתים (קארל!)
אני מסכימה אבל שיש איתו סצינות מגעילות.

didalf

Well-known member
אבל אתן כולכן יותר בקטע של פסיכופאתים (קארל!)
אבל קארל פסיכופט חמוד, במיוחד בהתחלה כשהוא קטנצ'יק ויש לו פרצוף מלאכי שעושה דברים פסיכופטיים.
פרנק סתם פיכסה בלי פרצוף חמוד לכפות על זה.

אני פיספסתי משהו - למה השש"ש=קווין?
מה זה הראשי תיבות האלו?
הבעל של שרה שאהי.

נערך לאחרונה ב:

keren or5

Well-known member
דילן, אני אנסה כמה שיותר לא להרוס את העונות הבאות, כי יש פה מלא דברים שבא לי להגיב עליהם ע"ס דברים שאני יודעת הלאה, אז אני ממש נזהרת פה

אני לא אוהבת את סטיב. אמרתם לי לתת לו זמן ושהוא יתחבב עליי - הוא לא. אני עדין מעדיפה את טוני, אפילו שהוא קצת דוש.
תאמת, אני לא סופר זוכרת מה חשבתי עליו בעונה הראשונה, אבל אני זוכרת שלא התעלפתי עליו.
אני מוכנה להתחיל עצומה של קיל פרנק. אפילו מוכנה לשלם לו כדי שיתאבד. רק קחו אותו מכאן.
יופי, את בצד של הטובים!
אני מבינה שלטובת שלום הבית עם עח"ו אני צריכה לאהוב את מיקי
האמת שגם לשלום בית איתי את צריכה לאהוב את מיקי. היי נעים להכיר :). אני כן אתן לךאת הבניפיט אוף דה דאוט שבעונה הראשונה מיקי הוא באמת דמות יחסית יותר שטוחה ממה שהוא יהפוך להיות, אבל באמת זה מוזר אם את אוהבת פסיכופטים כמו קארל שלא אהבת את מיקי.
עדיין יש כמה רגעים אייקונים מבחינתי של מיקי בעונה הזאת, כמו הקטע האדיר ההוא שאיאן ומיקי הולכים מכות ואז הם מסתכלים אחד על השני ואיאן מבין שמיקי גיי ואז...
והייתה לי גם תיאוריה כשראיתי את העונה הראשונה, שמיקי אומר לו- "אתה יודע איפה אני גר אם יש לך בעיה" שהוא בכוונה אמר את זה כדי שאיאן יבוא אליו.
וגם הקטע giphy.gif

עם העימות עם קאש בסוף- "ממ... אני אוהב אותם מתוקים" |משוגע||מאוהב|

מה לעזאזל הקטע בסדרה הזה שכולם מנשקים את כולם על השפתיים? לייק, אנשים שלא אמורים לנשק אחד את השני על השפתיים?!
האמת, אני לא זוכרת את זה בכלל 8-*

מה לעזאזל הקטע בסדרה הזה שכולם מנשקים את כולם על השפתיים? לייק, אנשים שלא אמורים לנשק אחד את השני על השפתיים?!

וזין שלי שאיאן הוא טופ. פחחח הוא הבוטום של כל הבוטומים בעולם. הוא יותר בוטום מלקסה.

חחח... הוא באמת נראה בוטום במיוחד בעונה 1, אבל זה רק אומרת שיש לך סטיראוטיפים! על קהילת הגייז! יש שיקראו לזה אפילו הומופוביה B-|. סתם, אבל זה מגניב שלא הלכו על הצפוי בעיני, ויותר מזה שאני אוהבת שאיאן טופ, אני חולה על זה שמיקי הוא בוטום |מאוהב|
אני גם ארביץ לך |שפם|, פיונה מקום 1!
הבעל של שרה שאהי.
חחח.. זה לא אמר לי כלום, חשבתי בהתחלה אולי זה השם של השחקנית של ורוניקה אבל אז גיגלתי וראיתי שזו אישה אחרת, אז זאת האישה של השחקן במציאות? לא יודעת מי זאת.
אבל קארל פסיכופט חמוד, במיוחד בהתחלה כשהוא קטנצ'יק ויש לו פרצוף מלאכי שעושה דברים פסיכופטיים.
פרנק סתם פיכסה בלי פרצוף חמוד לכפות על זה.
:-D גם זה, אבל גם באמת ובתמים קארל הוא בן אדם יותר טוב מפרנק, ושוב אני לא אגיד הרבה מעבר כי אני ממש לאיודעת להבדיל בין העלילות של קארללפי עונות, בטח לא הראשונות, אבל עדיין יש הרבה הבדל בין חרא ילד לחרא מבוגר.
התלוננתי כאן לפני כמה זמן על סצינות סקס בוטות של דרו ברימור בת ה-16 עם גבר בן 60 וזה עשה לי פלאשבקים עם הסצינה הדוחה של קארן ופרנק.
כן, זאת הייתה סצינה נוראית, ואני הייתי מעיפה אותה מהסדרה (את הסצנה), אבל מה חוץ מזה חשבת על קארן? מינוס כמה קטעים שלא אהבתי, היא הייתה דמות ממש מעניינת בעיני בעונה הראשונה, והיחסים שלה על ליפ היו כאלה עצובים. נשבר לי הלב כשהם שכבו בסוף והוא אמר לה שהוא אוהב אותה, ואז היא רצתה לנתק איתו קשר ואז הוא צועק לה- "אני מבטיח שאני לא אוהב אותך" ;-(

didalf

Well-known member
חחח.. זה לא אמר לי כלום, חשבתי בהתחלה אולי זה השם של השחקנית של ורוניקה אבל אז גיגלתי וראיתי שזו אישה אחרת, אז זאת האישה של השחקן במציאות? לא יודעת מי זאת.
כן זאת אשתו במציאות (לשעבר לאחרונה) אני גם לא באמת יודעת מיהי חוצמזה שדילן תמיד קוראת לו ככה אז למדתי. היא שיחקה בסדרות שלא ראיתי, היא די יפה אבל.

LeAnnDylan

Well-known member
1 הם מאד מעניינים
2. מסיבה כלשהי הם בכלל לא היו בשרשור דיוני סדרות או אפילו אוף אלא השתלטות על שרשור מה יהיה השבוע.
זה לא משנה, זה הרגיש כאילו הם בכל מקום. ובכל מקרה בשאר השרשורים זה ניק-רואה-דברים-לא-מעניינים. למה לא עושים בפורום הזה מרתון צפיה של משהו שאני אוהבת?!
כי יש אנשים שאשכרה חושבים שהוא דמות מהנה. *שיעול*לונה*שיעול*.
כמובן שהפסיכופטית הזאת תחשוב שהוא מהנה.
אבל זה גם חלק מביקורת מתמשכת שצצה בסדרה מידי פעם על כמה זה דפוק להיות עני באמריקה, במיוחד בכל מה שקשור לטיפול רפואי.
נכון שענין הביטוח הרפואי פה הוא לא כזה נהדר, ולהיות עני באופן כללי זה לא נהדר, אבל עובדה שפיונה מצליחה איכשהו לגדל במשהו שאנחנו יכולים לקרוא לו אולי הצלחה, 5 פאקינג ילדים לבדה.
איפה בארץ אפשר לגדל 5 ילדים לבד בלי הכנסה יציבה?
ראיתי אתמול 2 פרקים מהעונה השניה והיה את הפרק שפאנק מתערב עם איזה משהו בבר שהוא לא יכול לקבל טייזר פעמיים ולא להתעלף ואז הוא היה חייב לו $10,000 והוא לקח את ליאם כמו לקבץ נדבות ברחוב ואז הם תפסו אותו ולקחו לו את ליאם והוא כזה "לא, אל תקחו את ליאם" ואז שניה אחרי זה שהם עמדו לשרוף לו איזה אצבע הוא כזה "טוב, אתם יכולים לקחת את ליאם"|פנים| זה גם אנשים עניים לא עושים עדי! (שתדעי להבא כשיהיו לך ילדים בעתיד:-P:)
היא נטשה אותם והם ילדים והשאירה את פיונה לגדל אותם עם האבא הלא מתפקד הזה. הנאום של פיונה אליה "יו וור מיי מאדר טו" שובר לי את הלב כל פעם;-(
1. זה שפרנק פיזית במרחק שהם יודעים איפה הוא לא אומר שהוא לא נטש אותם. למעשה אני חושבת שהמצב שלו הרבה יותר גרוע ממוניקה שפשוט הלכה.
2. הנאום של פיונה באמת היה עצוב.
לא יודעת למה אני לא מצליחה לזכור את השם שלה אף פעם|חבול|
:-D:-D:-D מה אני אעשה שהוא הורס מצחוק?
די נו, היו לו איזה 3 קטעים משעשעים כל העונה. בשאר העונה הוא פשוט בלתי נסבל. בא לי שקארל ישרוף לו את השיער או משהו. השיער המטונף שלו פשוט מטריד אותי.
אבל אתן כולכן יותר בקטע של פסיכופאתים (קארל!)
אבל הוא חמוד! אני מוכנה לתת לו להטביע כמה עכברים בשירותים של השכנים. אבל לייק, פרנק? לשירותים של השכנים אחרי שקארל הטביע שם עכבר לא הייתי נותנת לו להיכנס. שלא ישאיר שם את המחלות/הריח שלו שאיכשהו השכנים יעבירו אליי8-{
דילן, אני אנסה כמה שיותר לא להרוס את העונות הבאות, כי יש פה מלא דברים שבא לי להגיב עליהם ע"ס דברים שאני יודעת הלאה, אז אני ממש נזהרת פה
מעריכה את זה, אבל מכיוון שזו לא סדרת מתח אם יפלט לך איזה משהו, זה לא יהיה סוף העולם.
האמת שגם לשלום בית איתי את צריכה לאהוב את מיקי. היי נעים להכיר :).
האמת היא שאני יותר חוששת לשלום הבית איתך כי את לפחות הצבעת לדרו בבחירה הפופולארית (עדי את חושבת ששכחתי, אבל אני לאB-|) אז יש לך נקודת בונוס אצלי.
הקטעים שתיארת של מיקי לא עוררו בי רגשות חיוביים כלפיו במהלך העונה כי פשוט עיצבן אותי שהוא סתם ילד פאנק שגונב מחנויות וחושב שלא יעשו לו כלום כי הוא ביריון. זו הייתה כזו דמות פיכסה בעיני. אבל ראיתי אתמול 2 פרקים ראשונים של עונה 2 והוא התחיל לעבוד בחנות שם וכשפרנק נכנס כאילו לקנות דברים להיא הגוססת והוא כזה "שים את זה על החשבון שלה" ובא לצאת בלי לשלם ומיקי נענד מולו וכזה "תחפש שוב בכיס שלך". קצת יותר חיבבתי אותו|לב|

בעיקר דיברתי על זה שאמא של סטיב מנשקת אותו על השפתיים. בע
אבל זה רק אומרת שיש לך סטיראוטיפים! על קהילת הגייז! יש שיקראו לזה אפילו הומופוביה B-|
סטריאוטיפים יש לי בשפע. על כל קהילה. יש שיגדיו שאני גם גזענית. ואני מוכנה לקבל את כל זה. ואולי גם הייתי מכריזה על עצמי כהומופובית, אבל יש איזה 2 הומואים שאני אוהבת, אז האם זו פשרה לשלום בית?
אה ואני גם נשואה באושר לדרו ברימור. סתם שתדעי.
אני גם ארביץ לך |שפם|
זו הבטחה?😏

אבל מה חוץ מזה חשבת על קארן?
אהבתי אותה.
נשבר לי הלב כשהם שכבו בסוף והוא אמר לה שהוא אוהב אותה, ואז היא רצתה לנתק איתו קשר ואז הוא צועק לה- "אני מבטיח שאני לא אוהב אותך" ;-(
זה באמת היה ממש עצוב:-( וכשהוא חוזר הביתה מיואש ואיאן שואל אותו מה קרה והוא כזה "קארן נפרדה ממנה" והוא תוהה מתי הם בכלל היו ביחד וליפ כזה "נראה לי שהתחלתי להתאהב בה" :-(

LeAnnDylan

Well-known member
טוב רק הערה קטנה בינתיים לעונה 2, (אכתוב סיכום כשאסיים) אני לא אוהבת את התספורת של איאן.
היו צריכים לספר את השש"ש במקום.

didalf

Well-known member
למה לא עושים בפורום הזה מרתון צפיה של משהו שאני אוהבת?!
עשינו כזה במשך איזה 4 חודשים רצופים:-D

ראיתי אתמול 2 פרקים מהעונה השניה והיה את הפרק שפאנק מתערב עם איזה משהו בבר שהוא לא יכול לקבל טייזר פעמיים ולא להתעלף ואז הוא היה חייב לו $10,000 והוא לקח את ליאם כמו לקבץ נדבות ברחוב ואז הם תפסו אותו ולקחו לו את ליאם והוא כזה "לא, אל תקחו את ליאם" ואז שניה אחרי זה שהם עמדו לשרוף לו איזה אצבע הוא כזה "טוב, אתם יכולים לקחת את ליאם"|פנים| זה גם אנשים עניים לא עושים עדי! (שתדעי להבא כשיהיו לך ילדים בעתיד:-P:)
פרנק חרא ללא ספק. ואני אזכור כשיהיו לי ילדים לא לתת אותם לפושעים:-D

1. זה שפרנק פיזית במרחק שהם יודעים איפה הוא לא אומר שהוא לא נטש אותם. למעשה אני חושבת שהמצב שלו הרבה יותר גרוע ממוניקה שפשוט הלכה.
לא חושבת שמישהו מהם מתייחס לפרנק כאבא מתפקד. אולי בגלל זה הם כועסים על מוניקה שעזבה אותם איתו. האמת מזה משתמע שמתישהו מוניקה הייתה אמא מתפקדת וזה גם לא נראה לי דבר נכון8-*

האמת היא שאני יותר חוששת לשלום הבית איתך כי את לפחות הצבעת לדרו בבחירה הפופולארית (עדי את חושבת ששכחתי, אבל אני לאB-|) אז יש לך נקודת בונוס אצלי.
:-D:-D|מובך|
האמת שכמעט הצבעתי לדרו ואז חששתי מה אם את דווקא לא תבחרי בה כי לא תסמכי עלינו מספיק. כבר ראינו שלפעמים את מצביעה בניגוד לאמונות שלך. אפילו כמעט בחרתי בליאן בתור מתחרה בריאליטי מוזיקלי אבל פה ידעתי שלא תבחרי בה כי לא תסמכי עלינו.

אבל ראיתי אתמול 2 פרקים ראשונים של עונה 2 והוא התחיל לעבוד בחנות שם וכשפרנק נכנס כאילו לקנות דברים להיא הגוססת והוא כזה "שים את זה על החשבון שלה" ובא לצאת בלי לשלם ומיקי נענד מולו וכזה "תחפש שוב בכיס שלך". קצת יותר חיבבתי אותו|לב|
הוא כזה חמוד כשהוא מתעל את הבריונות שלו ללהיות מאבטח|לב|

סטריאוטיפים יש לי בשפע. על כל קהילה. יש שיגדיו שאני גם גזענית. ואני מוכנה לקבל את כל זה. ואולי גם הייתי מכריזה על עצמי כהומופובית, אבל יש איזה 2 הומואים שאני אוהבת, אז האם זו פשרה לשלום בית?
:-D:-D
מי השני הומואים האלה?

זה באמת היה ממש עצוב:-( וכשהוא חוזר הביתה מיואש ואיאן שואל אותו מה קרה והוא כזה "קארן נפרדה ממנה" והוא תוהה מתי הם בכלל היו ביחד וליפ כזה "נראה לי שהתחלתי להתאהב בה" :-(
|כן|:-(

טוב רק הערה קטנה בינתיים לעונה 2, (אכתוב סיכום כשאסיים) אני לא אוהבת את התספורת של איאן.
חחח מה הרבה יותר יפה לו ככה מאשר הפטריה הזאת של ילד בכיתה ט' ב2007.

keren or5

Well-known member
מעריכה את זה, אבל מכיוון שזו לא סדרת מתח אם יפלט לך איזה משהו, זה לא יהיה סוף העולם.
כן, כאילו אני אפילו תהיתי אם להגיד או לרמוז שדמות תהיה ביותר בשאר העונות זה ספוילר בשל עצמו, ואני מניחה שיש על זה ויכוח, וכן רמזתי לזה כמה פעמים אבל ניסיתי כמה שפחות, אני מבינה שאמירות כמו "חכי מה יהיה עם הדמות הזאת בהמשך" או דברים כאלה (בלי התוכן המפורש) זה לא ספוילר בעינך ואפשר להגיד חופשי? (או שעדיף להימנע, תגידי את, מה שאת מעדיפה)
וואו, יפה שזכרת. איזה כייף :-]. האמת היא כשהייתה את השאלה הזאת, אז באמת לא ידעתי מי לכתוב (ידעתי כל מיני שמות של שחקני קולנוע שעברו לטלוויזיה, אבל לא היה לי שמץ מי הכי פופולארי), ואז נזכרתי שנכנסתי לפורום לפני כמה ימים והיה שירשור שמישהי התפנגרלה קשות על דרו ברימור, אז הלכתי על זה. (באמת חשבתי שההתפנגרלות שלך עליה הייתה חמודה, ואני כנראה לא אוהבת אותה ברמה שלך, אבל היא חמודה, וסנטה קליטה דיאט ז"ל הייתה סדרה כה מעולה שחבל שהיא בוטלה :-(). ואם תשכחי אני אזכיר לך שעדי לא בחרה בה כי אני אוהבת לסכסך }-]
את רוצה שזו תהיה הבטחה? ;-):-P:
חחחחח.. אבל רציני מאיזה סדרה היא?

זה שפרנק פיזית במרחק שהם יודעים איפה הוא לא אומר שהוא לא נטש אותם. למעשה אני חושבת שהמצב שלו הרבה יותר גרוע ממוניקה שפשוט הלכה.
אני חושבת שהכעס הגדול על מוניקה בעונה הראשונה היה על זה שהיא רצתה לקחת את ליאם. בעיקרון, גם פרנק וגם מוניקה הם נוראיים (ואפשר אפילו לטעון שפרנק עושה יותר נזק כי הוא נשאר קרוב פיזית ועושה דברים כמו שתיארת שהוא עשה לקארל בתחילת עונה 2, אבל הוא לא באמת רוצה לגדל את הילדים, ונראה לי זה עיצבן אתם כי כאילו, ביץ' איפה היית עד עכשיו? לא בגלל שפרנק פחות גרוע. אולי זה היה גם הקטע שפתאום היא חזרה ואמרה כזה שהיא רוצה לחזור להיות אמא שלהם וזה, ופרנק לא הראה עניין בלנסות להיות בתנאים טובים איתם או להיות "אבא שלהם", אז כאילו אין מה להגיד לו "לא" כי זה לא שהוא רוצה.

LeAnnDylan

Well-known member
עוד כמה דברים לא חשובים שעלו לי:
1. הצחיק אותי כשטוני ניסה לשחד את השוטר ההוא בכרטיסים עונתיים למשחקים של הברס כדי שישחרר את איאן וליפ ממעצר וזה התחיל משני משחקים ואז בסוף השוטר כזה "כולל פלייאוף" וטוני נראה ממש מיואש ואני צועקת על הטלוויזיה, אל תדאג, הם לא מגיעים לפלייאוף בכל מקרה:-D
2. ואם כבר פוטבול, איזה חמוד השש"ש היה לפני שהוא גילה איזה ילד יביאו להם והוא רצה לשחק איתו פוטבול|מאוהב| אני מוכנה להיות הילדה שלו ושישחק אותי:-P: מבטיחה לקיים גם את מצוות פרו ורבו אם הוא יתעקש:-D
3. מה רואן עושה פה?!

LeAnnDylan

Well-known member
עשינו כזה במשך איזה 4 חודשים רצופים:-D
כן אבל הארבעה חודשים האלה נגמרו ועכשיו הגיע הזמן למשהו נוסף.
ואני אזכור כשיהיו לי ילדים לא לתת אותם לפושעים:-D
אני לא יודעת שאני סומכת עליך לגמרי. אולי כדאי שתעשי קעקוע כזה כמו קארן שיזכיר לך:-P: רק במקום פרוצה תכתבי "לא לשלם לפושעים בילדיי" או משהו.
אני אחשוב על קעקוע קליט יותר בשבילך כשלא יכאב לי הראש:-P:
האמת שכמעט הצבעתי לדרו ואז חששתי מה אם את דווקא לא תבחרי בה כי לא תסמכי עלינו מספיק
אני אובייסלי לא סומכת עליכם מספיק. ובצדק.
גם מילא היית מצביעה לאיזה מישהו שלך שאני יכולה להגיד טוב נו החזיר וואנקרו הזאת כזאת צפויה. אבל לייק, ניקול קידמן?! סרייסלי?! פויה עליך.
מי השני הומואים האלה?
אה, לא הומואים טלוויזיונים.
חחח מה הרבה יותר יפה לו ככה מאשר הפטריה הזאת של ילד בכיתה ט' ב2007.
לא יודעת, עם הפטריה הוא היה נראה ילד ואז קשה לי יותר לשנוא אותו. עכשיו הוא גבר משמש אז זה לא דבר טוב.

נערך לאחרונה ב:

LeAnnDylan

Well-known member
כן, כאילו אני אפילו תהיתי אם להגיד או לרמוז שדמות תהיה ביותר בשאר העונות זה ספוילר בשל עצמו, ואני מניחה שיש על זה ויכוח, וכן רמזתי לזה כמה פעמים אבל ניסיתי כמה שפחות, אני מבינה שאמירות כמו "חכי מה יהיה עם הדמות הזאת בהמשך" או דברים כאלה (בלי התוכן המפורש) זה לא ספוילר בעינך ואפשר להגיד חופשי? (או שעדיף להימנע, תגידי את, מה שאת מעדיפה)
אה, אין לי בעיה עם זה, את יכולה להגיד שדמות מסוימת תהיה יותר בהמשך. לא מפריע לי בסדרה הזאת. גם "חכי מה יהיה עם הדמות הזאת בעונה 3" זה בסדר מבחינתי.
ואם תשכחי אני אזכיר לך שעדי לא בחרה בה כי אני אוהבת לסכסך }-]
כל הדברים הנחמדים שכתבת על דרו לפני לא קסמו לי כמו השורה הזאת:-D|לב|
את רוצה שזו תהיה הבטחה? ;-):-P:
תמיד היה בא לי ללכת מכות עם מישהי אז כן:-P:
חחחחח.. אבל רציני מאיזה סדרה היא?
אממ השתים שאני ראיתי איתה זה The L Word (המקורית) שם היא שיחקה את כרמן בעונות 2-3.
ואת Person of Interest שם היא שיחקה את שואו בעונות 2-5.
אבל היא הייתה בכל מיני דברים אחרים גם.

אני חושבת שהכעס הגדול על מוניקה בעונה הראשונה היה על זה שהיא רצתה לקחת את ליאם. בעיקרון, גם פרנק וגם מוניקה הם נוראיים (ואפשר אפילו לטעון שפרנק עושה יותר נזק כי הוא נשאר קרוב פיזית ועושה דברים כמו שתיארת שהוא עשה לקארל בתחילת עונה 2, אבל הוא לא באמת רוצה לגדל את הילדים, ונראה לי זה עיצבן אתם כי כאילו, ביץ' איפה היית עד עכשיו? לא בגלל שפרנק פחות גרוע. אולי זה היה גם הקטע שפתאום היא חזרה ואמרה כזה שהיא רוצה לחזור להיות אמא שלהם וזה, ופרנק לא הראה עניין בלנסות להיות בתנאים טובים איתם או להיות "אבא שלהם", אז כאילו אין מה להגיד לו "לא" כי זה לא שהוא רוצה.
דווקא הייתי מבינה אם הם היו כועסים עליה בגלל שהיא רוצה לקחת את ליאם. גם הייתי מסכימה עם זה, אבל הם כעסו עליה עוד לפני שהיא אמרה שהיא רוצה לקחת אותו. אפילו דבי שרוב העונה הייתה ממש נחמדה לפרנק למרות שהוא חלאה, הייתה ממש רעה למוניקה כשהיא ראתה אותה לראשונה כשהיא חזרה (בבית של שילה)
ואם כבר העלת את הקטע עם ליאם, זה הצחיק אותי שגם מוניקה וגם פרנק אמרו בכל מיני נסיבות שונות שליאם הוא "הילד שלהם" והם לא צריכים אישור לקחת אותו ואני כזה ביץ' פליז בטח שאתם צריכים אישור. במיוחק פרנק שבא לקחת את ליאם כדי לקבץ נדבות. דבי שמרה עליו כשפיונה ישנה ואז פרנק נכנס כזה ולוקח את ליאם ודבי אומרת לו "לאן אתה לוקח אותו?" והוא כזה לגן חיות והיא אומרת לו אין לך כסף, לאן אתה לוקח אותו? ולא מניחה לו עד שהוא נותן לה תשובה מספקת והוא מתעצבן עליה וכזה "אני אבא שלו אני לא צריך לתת לך דין וחשבון, אם אני רוצה לקחת אותו אני אקח אותו" וכאילו מצד אחד, נכון. אבל מצד שני, סתום ת'פה ותשאיר פה את הילד.

didalf

Well-known member
ואם תשכחי אני אזכיר לך שעדי לא בחרה בה כי אני אוהבת לסכסך }-]
הייי!!!!
כל הדברים הנחמדים שכתבת על דרו לפני לא קסמו לי כמו השורה הזאת:-D|לב|
אוקי לא אוהבת את החברות החדשה הזאת תתרחקו מיד!!

3. מה רואן עושה פה?!
אההה חחח כן אמרתי לך:-D (כאילו כשראינו המאה אמרתי היי מה ג'ודי עושה פה) הוא אידיוט ברמות פה תשכחי מהנסיך הקשוח של אזגדה:-D

גם מילא היית מצביעה לאיזה מישהו שלך שאני יכולה להגיד טוב נו החזיר וואנקרו הזאת כזאת צפויה. אבל לייק, ניקול קידמן?! סרייסלי?! פויה עליך.
לאדעת מרגיש שהיא השתלטה על הטלוויזיה לאחרונה.

LeAnnDyIan

Well-known member
אההה חחח כן אמרתי לך:-D (כאילו כשראינו המאה אמרתי היי מה ג'ודי עושה פה) הוא אידיוט ברמות פה תשכחי מהנסיך הקשוח של אזגדה:-D
בעע, ראיתי אותו גם במפרשים שחורים, ושם הוא היה אפילו יותר קשוח מהנסיך של אזגדה. ופתאום הדביליות הזאת. זה בכלל לא מסתדר לי.
לאדעת מרגיש שהיא השתלטה על הטלוויזיה לאחרונה.
די נו, היא שיחקה בסדרה ורבע. מילא היית בוחרת בריס וית׳רספון, שהיא באמת השתלטה על הטלוויזיה. את סתם ממציאה עכשיו סיפורים אחרי שנתפסת|שפם|
את בוגדת ואני אזכור לך את זה לעד! (ואם לא, קרן אור5 תזכיר לי!😤)

didalf

Well-known member
בעע, ראיתי אותו גם במפרשים שחורים, ושם הוא היה אפילו יותר קשוח מהנסיך של אזגדה. ופתאום הדביליות הזאת. זה בכלל לא מסתדר לי.
חח אז אני הכרתי אותו כדביל לקח לי זמן לקחת אותו ברצינות.

את בוגדת ואני אזכור לך את זה לעד! (ואם לא, קרן אור5 תזכיר לי!😤)

LeAnnDylan

Well-known member
ראיתי את פרק 3 ורציתי להגיב כאן על משהו ממנו אבל כאב לי הראש כל כך אז אמרתי שאני אנוח איזה שעה-שעתיים ואז אמשיך.
איכשהו השעה-שעתיים הפכו ל-7 שעות ועכשיו 1 בלילה וכמובן שאני לא זוכרת מה רציתי להגיד:-D|חבול|
הדבר היחיד שאני זוכרת מהפרק זה שדבי הייתה בקטע של מוות והיא שרה #1 Crush של גארבג'|מאוהב| (כאילו זייפה ממש ולקחו לי כמה שניות לקלוט למה אני מכירה את המילים אבל המנגינה לא יושבת עליהם נכון|חבול| אבל אומייגאד גארבג'!!!!@#%@#$%)

למעלה