שרשור לבוש

Mrs Johnny depp

New member
בית ספר../images/Emo182.gif

ספורט;[ טייץ שחור מתרחב בסוף חולצה לבנה דקה ארוכה בשרוולים ובאורך לבנה. השרוולים נורא צרים כאלה וארוכים, מכירות? והבד זה בד כזה של גופיות סבא, עם "פסים" כאלה מהבד עצמו. קפוצ'ון ירוק עם הדפס los angeles מעיל [מפוקס. כחול עם צמר כזה] נעלי ספורט סקצ'רס לבנות-ורודות. קשת לבנה די עבה.

../images/Emo204.gif לביה"ס:

חולצת ביה"ס שחורה, מעל מעיל כזה ורוד מבד... פליז? ממש עבה. ללבוש את זה זה כמו ללבוש שמיכה עלייך
אבל היה ממש קר והוא גם יפה :] [לי קופר] מכנסי טייטס שחורים [EVERLAST] נייקי ורוד-לבן [כלכךךך הרבה זמן לא נעלתי אותן...] שרשרת פנינים, שתיים באורכים שונים [לא צמודות], עגילי פנינה. למתחם: גופיית פסים אפור-לבן מאד ארוכה [נו ניים], מעל סווטשירט כזה עם רוכסן בצבע ורוד [נו, העלתי תמונה שלו לא מזמן] [נו פיר], מכנסי ג'ינס בגזרה ישרה [ביאנקו], כפכפי טבע נאות חומים, שרשרת גולגולות [TNT]. זה יצא ממש יפה ^ והיה כיף :)

Pollyanna17

New member
היום

ג'ינס ישן וחרוש גופיה ארוכה באורך בצבע תכלת אולסטאר שחורות של רוקסי עגילים של פרחים כחולים נוצצים כאלה רגיל לגמרי...סתם לבית ספר.

amit641

New member
אני :) ../images/Emo129.gif

לביצפר:
ג'ינס ישר כהה של טרו ריליג'ן
חולצה קצרה לבנה עם מחשוף עגול מהיינס
מעיל/סריג ארוך עד אמצע הירך אפור כהה שיש לו כפתורים וכמו חגורה כזאת של חלוק, אבל השארתי אותו פתוח. החמיאו לי עליו המון היום
שרשרת פנינים קטנות בצבע כחול-אפור
נעלי בובה שמנת כזה

למעלה