שרשור לבוש

../images/Emo13.gif

טייצ שחור מזארה גופיית בייסיק כזאת לבנה ארוכה (סבא) מדלתא מעל- שרוולון כזה מפוקס בצבע חום מגפיים עם מלא פרווה עליהם, שחורות, שנכנסות לטייצ קצת שיער אסוף בקוקו קטן וקשת שחורה שאוספת הכל אחורה.

הנסגדת

New member
אני! קיבלתי מחמאות. ../images/Emo13.gif

ממש פשוט, אך נחמד+: *ג'ינס כמעט סקיני, כהה, זארה *גופייה לבנה, ארוכה ורחבה *חולצה, V, שרוולים תפוחים, בצבע ירוק בקבוק, מעט גדולה. זארה [החרושה...] *"צ'אק טיילור" של SEKTOR חומות *שרשרת פנינים קצרה *ג'נספורט שחור *עגילים קבועים, טבעת מתכת גדולה בצורת אנשים! *שיער אסוף עם 2 מקלות סיניים במידה וקר: סוויטשירט חום עם בפנוכו פסים חום-לבן. למרות שלא היה קר... למחר: who knows?
לילהטוב.

Simple Sam

New member
באמת סתם.

למרות שהיה לי מלא זמן בבוקר רציתי מכנסיים שלא הלכתי איתם שנים. ומצאתי! כאלו שלא הלכתי איתם אף פעם. אז מכנסים משבצות שחור לבן כמו הנעלי בובה ממנגו ששמתי תמונה שלהם לא מזמן,גזרה קלאסית גופית סבא לבנה חולצה שחורה ארוכה נעימה,שרשום עליה כנולא באנגלית רק עם חוטים כאילו תפרו את זה..לא יודעת איך להסביר.ישנה משו [ממתחת רואים את הגופיה..] אולסטאר שחורות נמוכות ובגלל שזה יצא יותר מיידי שחור-צעיף כתום עם הפרחים מהחורף הקודם כשלא שמתי את הצעיף הייתה לי שרשרת תכלת חמודה. טבעת עם לטאה,לק ורוד כהה-אדום

EROTOMANIA

New member
לקולג'

חזיה שחורה תחתונים אדומות חצאית ג'ינס כהה מאוד קצרה גופיית סבא בצבע כחול מוזר כזה מעליה סווטשירט קפוצ'ון כזה בצבע כחול אחר עם מחשוף מאוד עמוק ושרוולים עד המרפקים גרביים אפורות כהות מפוספסות עד הברך מגפיים חיקוי של UGG
ומעל הכל מעיל שחור שמן ומחמם. נראיתי טוב

לביצפר ../images/Emo221.gif ../images/Emo57.gif ../images/Emo9.gif

גופייה כתומה עם ציור גולגולות מדיזל - שנה שעברה מעליה חולצת ביצפר אדומה > ככה שרואים תגופייה ררק מלמטה טייץ היינס אפור עכבר אולסטאר נמוכות שחורות קשת לבנה יומטוב

MooKuSh

New member
ערה מ2 בלילה!!

הג'ט לג הזה יהרוג אותי בסוף...פשוט לא נגמר אזזז...לביתספר: מכנס שחור ארוך גזרה ישרה -מגריפ סבא לבנה ארוכה מעליה חולצת ביתספר באפורעכבר מעליה סריג שחור דק עם ריצ'רץ' שרשרת פנינים קטנות מסובבת צמודה יחסית אולסטאר שחורות שיער אסוף מבולגן אם יבוא עוד מעט:אולי אודם ואולי גם צעיף לבן נוטה לשמנת

למעלה