שרשור לבוש

InvisibleTouch

New member
אוהבת מאוד:)

למרות שיש לי בעיה עם 2 ג'ינסים]; אבל הצבע ממש שונה אז אני מניחה שאת עוברת את הביקורת.

Painted Fairy

New member
תודה../images/Emo13.gif!

היי, גם לי יש בעיה עם 2 ג'ינסים
זה סקיני שחור-שחור שהוא לא בדיוק ג'ינס וג'קט ג'ינס ממש בהיר. אני לא רואה פה בעיה><

The Evil Fairy

New member
אהבתי :]

הדבר היחיד שמפריע לי זה שהתיק בצבע של החולצה. אני שונאת לראות שני צבעים אחד ליד השני, זה כמו נגיד מכנסיים וחולצה שיהיו באותו הצבע; במקום זה אני מעדיפה שהחולצה והנעליים יהיו באותו צבע והמכנסיים "יחצצו" ביניהם. כך גם לגבי תיקים- אני תמיד לוקחת תיק בצבע של המכנסיים/נעליים/אקססוריז, אף פעם לא בצבע של החולצה. אבל זו שריטה אישית שלי
תתחדשי על הסקיני, והחולצה מאברקרומבי מהממת [למרות, ואולי דווקא בגלל, שהיא פשוטה]
איזה חפירות

Leeatthedisco

New member
טרלהלהלה. ../images/Emo23.gif ../images/Emo41.gif

גופיית בייסיק לבנה, חולצה בצבע ורוד בייבי, קצרה, לה-קוסט, שרוולון לבן עם קפוצ'ון כזה :) חצאית בגזרת צינור [?] ג'ינס-כהה נעלי בובה כמו אולסטאר, שחור מנצנץ עם לבן, וקשת שחורה. עכשיו אני כנראה אחליף את החצאית בג'ינס קצר או ג'ינס כהה- בגזרה ישרה של ליויי'ס [
] והורדתי את השרוולון.

Leeatthedisco

New member
אחלה. D: ../images/Emo41.gif

זה דווקא יצא ממש לא עמוס.. אני אצלם ואעלה מאוחר יותר :)

ברוש36

New member
סתם מעפאן כי היה ספורט:

מכנס ספורט כחול של טיאנטי, חולצת ביה"ס קצרה לבנה נעלי פומה לבנות[><] שרשרת רגילה עם תליון לב ואבנים בצבע תכלת שרשרת ארוכה כסופה עם תליון לב. .

emily274

New member
יום מעפן ../images/Emo10.gif

אמ בהתחלה לבשתי טייץ שחור רגיל וסווצרט של ביצפר בצבע שחור עם אולסטאר שחורות והשרוכים והקווי מתאר בורוד וגם שרשרת ורודה שהחוט הוא בעצם סוג של סאטן ורוד וכל מיני חרוזים בגדלים שונים עליה ואזז,בדיוק ב8 בבוקר חירבנה עלי יונה :\ גם כן מזל טוב אז חזרתי הביתה והתקלחתי ולבשתי טייץ שחור סקיני חולצה שחורה ארוכה דקה ועליה חולצת ביצפר שחורה קצרה אותם אולסטאר ואותה שרשרת =]

InvisibleTouch

New member
"מחר יהיה יותר טוב, את תראי."

נו אבל אני סומכת עליך שלא תפסיקי להפציץ. ובאמת כמו שאמרו- את רגילה לדפוק הופעה ואז הופעה רגילה [היא ממש לא מכוערת, פשוט אין בה ייחוד-בר כזה^^] נראית לך יבשה ומשעממת. נו שוין
.

Damn it

New member
פשוט כזה

מכנס 3/4 שחור חולצת בצפר ורוד בייבי מעל ג'קט ג'ינס כהה עם די הרבה כיסים מקנבלו, עיצוב של רד סול אולסטאר

היום לבצפר ../images/Emo183.gif

גופיית סבא ארוכה למטה בצבע חום מעליה חולצה קצרה בצבע קרם-שמנת עם ציור עדין כזה של פרחים בצבע חום... אני ממש אוהבת אותה :] סווצ'רט שחור עם ריץ' רץ' של בצפר ג'ינס די משופשף מגפיים שחורים ועכשיו הוספתי גם צעיף דק

למעלה